خانه و سبک زندگی

کارتن اسباب کشی ارزان – خرید کارتن اسباب کشی تهران

از کجا کارتن اسباب کشی بخرم؟ کارتن اسباب کشی در غرب تهران،شیراز،اسلامشهر،قم،اهواز،مشهد به فروش می رسد.قبل از سفارش کارتن اسباب کشی به بررسی 8 مدل از نظر خریداران می پردازیم:

خرید محصول

برای اینکار باید اثاثتان را به درستی بسته بندی کنید و در کارتن های محکم قرار دهید تا صدمه ای نبیند. باز کردن یک کارتن پر از خرده شیشه، یا پاره شدن کارتن در حین حمل و نقل و رها شدن و متلاشی شدن کارتن و ریختن  وسایل از درون ان در روزهای پر مشغله اثاث کشی علاوه بر خسارت مالی  اعصابتان را نیز به هم میریزد، و از انرژی تان برای ادامه کار میکاهد.  پس اگر قصد جابجایی و اثاث کشی دارید،  بهتر است هزینه کنید و کارتن های مخصوص اثاث کشی را بخرید در همه شهرها مثل اصفهان، شیراز،  اهواز،  تبریز،  زاهدان، رشت،  مشهد،  اراک و… یک مرکز برای فروش کارتن وجود دارد.

مقاله پیشنهادی: قیمت صفحه کلاچ پراید۱۳۱

در تهران در مولوی یک راسته فروش کارتن است. همینطور میتوانید کارتن هایی با کیفیتی مثل صنایع سهند، را که کارتن های ۷لایه،  ۵لایهنو و استفاده نشده را تولید و عرضه میکند، برای این منظور تهیه کنید.اگر نمیدانید کارتن های اسباب کشی را از کجا بخرید  ، به سایت هایی مثل دیجی کالا مراجعه کنید یا در هر شهری هستید از کاربران نینی سایت کمک بگیرید.خرید کارتن برای اسباب کشی شاید از دیدتان یک خرج اضافه باشد. اما خسارتی ممکن است به اشیا با ارزش شما وارد شود علاوه بر خسارت مالی گاهی اوقات قابل جبران نبست. در این مقاله ما شما را درمورد لزوم خرید کارتن مقاوم، مستحکم و با کیفیت در ابعاد گوناگون برای اسباب کشی راهنمایی خواهیم کرد.


1-کارتن اسباب کشی مدل rf81911 بسته 11 عددی

کارتن اسباب کشی مدل rf81911 بسته 11 عددی

خرید محصول

مشخصات کلی
ابعاد
48*32*31.5 سانتی‌متر
وزن
800 گرم
جنس
مقوا

خرید محصول


اصلی ترین وسیله مورد نیاز برای اثاث کشی کارتن است. کارتن ها  از اثاثه و وسایل با ارزش شما محافظت میکنند،حمل وسایل درون کارتن راحت تر است. البته هر کارتنی برای اثاث کشی مناسب نیست و باید مواردی را رعایت کنید.

انتخاب کارتن مناسب: برای خرید و تهیه کارتن مناسب نیاز است به مواردی توجه کنید. این موارد عبارتند از:

استحکام: کارتن های ۵ لایه مقاومت و استحکام زیادی دارند، میتوانند به خوبی از اسباب و لوازم شما محافظت کنند.

سایز:سایز کارتن اسباب کشس بسیار مهم است، نباید بسیار بزرگ باشند زیرا حمل انها سخت است، نباید بسیار کوچک باشند چون وسایل زیاد و اندازه متوسط و بزرگ را نمیتوان در انهاجا داد.

مقاله پیشنهادی: نان بدون گلوتن سحر

سالم بودن: از موارد مهم دیگر در تهیه و خرید کارتن اسباب کشی، سالم بودن و نو بودن ان میباشد، کارتن های قدیمی اگر چه در ظاهر سالم هستند ولی بافت های داخی  ان پوسیده و متلاشی شده است و به اسباب شما صدمه میرساند. کارتن هایی که عاری از هر گونه پارگی هستند را انتخاب کنید.

قیمت کارتن: قیمت کارتن به عوامل زیادی مثل سایز، استحکام و… بستگی دارد. بعضی شرکت ها کارتن را به صورت تکی و بعضی ها چند دانه کارتون را با هم به صورت بسته ای عرضه میکنند.

برای خرید کارتن با قیمت مناسب بهتر است از موسسات اسباب کشی کمک بگیرید.

لزوم بسته بندی وسایل در کارتون: مهمترین بخش یک اسباب کشی بسته بندی وسایل است.تمام لوازم شما باید به گونه صحیح بستهبندی شوند. تا در حین جابجایی آسیبی به آنها وارد نشود،  وسایلی که خود دارای جعبه هستند را بهتر است اول درون جعبه و بعد داخل کارتون قرار بدهید.  وسایلی مانند مبل، یخچال، جارو برقی ماشین لباسشویی و غیره را با پلاستیک های حبابدار یا روکش های محافظ دورپیچ کنید تا به آنها صدمه وارد نشود.


2-کارتن اسباب کشی کد A2 بسته 5 عددی

کارتن اسباب کشی کد A2 بسته 5 عددی

مشخصات کلی
ابعاد
58x38x38 سانتی‌متر
وزن
1150 گرم
تعداد
5 عدد
جنس
فوم
سایر توضیحات
کیفیت ساخت بالا

خرید محصول


برای اسباب کشی باید با برنامه ریزی و نظم پیش بروید و یک کار بسیار وقت گیر است. ولی اگر این کار را درست و به نحوه صحیح انجام بدهید اثاثیه منزل شما از هرگونه شکستگی و خرابی محفوظ می ماند.

مقاله پیشنهادی: ضبط پایونیر قدیمی

موارد استفاده کارتن: کارتن های اسباب کشی مصارف بسیاری از جمله موارد زیر دارند:

  • بسته بندی کتاب
  • بسته بندی کفش
  • بسته بندی لباس
  • بسته بندی مواد غذایی
  • بسته بندی ظروف چینی و وسایل آشپزخانه
  • بسته بندی لوازم خواب
  • بسته بندی لوازم دکوری و خرده ریز های داخل سالن

3-کارتن اسباب کشی ایزی پک مدل SB بسته 10 عددی

کارتن اسباب کشی ایزی پک مدل SB بسته 10 عددی

مشخصات کلی
ابعاد
50x40x35 سانتی‌متر
وزن
400 گرم
تعداد
10 عدد
جنس
مقوا

خرید محصول


حین اسباب کشی تمام لوازم کوچک و بزرگ را باید بسته بندی کنید و درون کارتن بگذارید. اگر اسباب ریز و کوچک همینطور درون کارتن رها شوند و یا کارتن بسیار بزرگی برای انها انتخاب کنید احتمال گم شدن وصدمه دیدنشان بسیار است.

مقاله پیشنهادی: مارشمالو

نکات مهم در استفاده ازکارتن: برای لوازم و وسایل سنگین مانند کتاب هرگز کارتون های بزرگ را به کار نگیرید، زیرا کتاب‌ها به خودی خود سنگین هستند و گذاشتن آنها در کارتون های بزرگ حمل آنها رابسیار سخت  می کند. بهتر است که برای کتاب کارتون های مخصوص حمل کتاب را تهیه کنید. اگر  کتاب های تان را به ناچار درون کارتون های بزرگ قرار دادید تعدادی کتاب داخل آن بگذارید و فضای خالی آن را با وسایل سبک مثل بالش،کوسن،  سی دی و غیره پر کنید.


4-کارتن اسباب کشی کد 04 بسته 5 عددی

کارتن اسباب کشی کد 04 بسته 5 عددی

مشخصات کلی
ابعاد
60x32x34 سانتی‌متر
وزن
1140 گرم
تعداد
5 عدد
جنس
مقوا
سایر توضیحات
کیفیت ساخت بالا
تحمل وزن تا 35 کیلوگرم

خرید محصول


اگر در مناطق بارانی هستید و یا اینکه در فصل های بارانی قرار است اثاث کشی کنید و بابت خیس شدن کارتون ها  و نفوذ ان به داخل کارتون نگرانی  دارید،  بهتر است که یک نایلون بزرگ کف کارتون بگذارید، بعد کتاب و سایر وسایل را درون ان گذاشته و سپس نایلون  را به ببندید، کارتن را بسته بندی کنید.

مقاله پیشنهادی: خرید کاموا ارزان


5-کارتن اسباب کشی کارتنچی مدل Ca1

کارتن اسباب کشی کارتنچی مدل Ca1

مشخصات کلی
ابعاد
40*50*70 سانتی‌متر
وزن
3.430 گرم
تعداد
5 عدد
جنس
مقوا

خرید محصول


کارتن بسته بندی را از کجا میتوان تهیه کرد؟

کارتون های اسباب کشی منزل را می توانید از طریق شرکت‌هایبسته‌بندی و شرکت های تولید کارتون خریداری کنید. این شرکت ها بر اساس نیاز شما کارتون ها را در ابعاد مختلفی تولید و عرضه میکنند  و بعضی از این شرکت‌ها کارتون ها را به شکل آنلاین و یا سفارش تلفنی به فروش میرسانند. همینطور می توانید به فروشگاه های لوازم بسته بندی حضوری بروید و کارتون های مورد نیازتان را خریداری کنید.

مقاله پیشنهادی: سرخابی از ترکیب چه رنگهایی است


6-کارتن استاندارد اسباب کشی ایزی پک سایز کتاب بسته 5 عددی

کارتن استاندارد اسباب کشی ایزی پک سایز کتاب بسته 5 عددی

مشخصات کلی
ابعاد
۳۱*۳۳*۳۳ سانتی‌متر
وزن
500 گرم
جنس
مقوا

خرید محصول


موارد مهم در بسته بندی وسایل ظریف و حساس:

همه شما در منزل یک سری اشیا و ظروف بسیار ظریف قیمتی و حساس دارید که نسبت به آنها تعلق خاطر دارید و ممکن است که از چندین نسل پیش به شما رسیده باشد و نگهداری از آن ها و آسیب نرسیدن به آنها در طی  اساس کشی برای تان بسیار اهمیت دارد.  برایبسته بندی این وسایل حتماً باید آنها را درون کارتون های پنج لایه مستحکمبگذاریدو با روش ها و اصول درست بسته بندی کنید.

گونه ای از کارتن ها نیز برای اسباب کشی لباسهای گرانقیمت و مجلسی شما دارای رگالهستند در واقع شما یک کمد سبک پر از لباس را حمل میکنید.

کارتن های اسباب کشی بزرگ برای وسایل برقی، قابلمه ها، همینطور لوازم سبک و کم حجم مثل ظروف پلاستیکی مناسبند.


7-کارتن استاندارد اسباب کشی ایزی پک سایز بزرگ بسته 10عددی

کارتن استاندارد اسباب کشی ایزی پک سایز بزرگ بسته 10عددی

مشخصات کلی
ابعاد
۶۱*۴۶*۶۱ سانتی‌متر
وزن
1600 گرم
جنس
مقوا

خرید محصول


انواع کارتن:

کارتن موزی: این کارتن ها از مستحکم ترین و محبوب ترین کارتون های موجود در بازار هستند. این کارتون ها را می توانید برای ظروف چینی و کریستالی خود با خیال راحت استفاده کنید، همینطور برای سایر وسایل مانند سرویس های غذاخوری،  کتاب، ورق های اداری، لوازم دکوری و غیره نیز مناسبند.

کارتن شکستنی: این کارتون ها برای انواع مختلف لوازم شکستنی سایز بزرگ  و متوسط مناسبندو استحکام کافی دارند.  از این کارتون ها برای لوازم خانگی و شکستنی مانند سرویس های چینی، لوازم آشپزخانه و ظروف کریستال و…  استفاده می کنند

کارتن زون: این کارتون ها به نام کارتون زونکننیز معروف هستند که اوراق اداری و سایر  لوازم اداری را در آنها بسته بندی و جابجا می کنند. ابعاد این کارتن ها برای زونکن ها اداری، پوشه، پرونده، مدارک و کتاب بسیار مناسب است و برای حمل لوازم اداری بین شرکتی و بانک‌ها استفاده می‌شود.

کارتن بزرگ: کارتون های بزرگ در دو شکل مربع و مستطیلی در ابعاد مختلفی تولید می شوند.  این کارتون ها برای اسباب کشی وگ لوازم متوسط و بزرگ،  حمل و نقل و غیره کاربرد دارند. تهیه  کارتون مناسب  برای اثاث کشی و لوازم جانبی آن می توانند بسته بندی و اسباب کشی را برای شما راحت تر کند.


8-کارتن اسباب کشی کد 01 بسته 5 عددی

کارتن اسباب کشی کد 01 بسته 5 عددی

مشخصات کلی
ابعاد
58x38x38 سانتی‌متر
وزن
1200 گرم
تعداد
5 عدد
جنس
مقوا
سایر توضیحات
کیفیت ساخت بالا
تحمل وزن تا ۳۵ کیلو گرم

خرید محصول


 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن