مد و لباس

کلاه دخترانه اسپرت پارچه ای – خرید کلاه دخترانه ارزان قیمت

کلاه دخترانه به صورت تابستانی،مجلسی،زمستانی،بافتنی،حصیری و افتابی به فروش می رسد. قبل از خرید کلاه کپ دخرانه به بررسی 4 مدل زیبا و شگفت انگیز می پردازیم:

خرید محصول

کلاه به پوشاکی گفته می شود که بر سر می گذارند کلاه میتواند بخاطر محافظت،دلیلی دینی،ایمنی یا مد مورد استفاده قرار گیرد .کلاه در استفاده نظامی می تواند نشان دهنده ملیت،شاخه فعالیت،درجه باشد.

از خیلی قبل تر ها کلاه برای پوشش خانم ها به کار رفته است.کلاه ها انواع مختلفی دارند:کلاه اسپرت،مجلسی،تابستانی،بافتنی،آفتابی ،بچه گانه،پولکی ،پشمی،پارچه ای،کلاه تولد،کلاه تریکو،کلاه دخترانه چرم،حصیری،حلقه دار و …. از انوع کلاه هستند.

مقاله پیشنهادی: طعمه مورچه

کلاه های دست بافت را با دو میل بافتنی و یا قلاب میتوان بافت.

کلاه دوچرخه سواری در زمان دوچرخه سواری برای امنیت هنگام وقوع تصادف استفاده میشود.

کلاه دخترانه برای مناسب انواع سن 2ساله،3ساله،نوزادی و بزرگسال در دیجی کالا در شکل ها و رنگ های مختلف وجود دارد.

برای آموزش کلاه دخترانه فیلم های زیادی در سایت ها قرار گرفته است که شما در ایام استراحت میتوانید بافت کلاه دخترانه را شروع کنید.و کلاه های دخترانه رنگی را در رنگ های مختلف مانند سفید،ساده،سیاه،قرمز،و…  را ببافید و از آن لذت ببرید و آن را با کلاه و ژاکت دخترانه بافت ست کرد.

مقاله پیشنهادی: قیمت حلقه ورزشی ژله ای

کلاه برای اکثر ما خیلی جذاب و خواستنی است چون استایل ما را خاص میکند.و نوعی حجاب در زمان قدیم برای اکثر خانم ها بوده است.

برای هر چهره ای یک نوع کلاه مناسب است مثلا برای صورت های ریزه نقش کلاه بسیار بزرگ جالب نیست و یا برای صورت های کشیده کلاهی که پیشانی آن هارا بیشتر بگیرد مناسب است.

کلاه مردانه زنانه ندارد برای هر دو جنس خوب است  ولی ما اکثرا آن را بر روی سر خانم ها مشاهده میکنیم.


1-کلاه کپ کد M178

کلاه کپ کد M178

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  نخ
 • طرح پارچه
  طرح دار
 

خرید محصول


از خیلی قبل تر ها کلاه برای خانمای جذاب و روی مد استفاده شده است.کلاه فقط برای محافظت دربرابر گرما یا سرما نیست بلکه برای زیبایی و نوعی اکسسوری برای خانم ها و آقایان است.

حتما میدانید که کلاه ها جنس های مختلفی دارند کلاه در زبان انگلیسی کلمه ای قدیمی است .

مقاله پیشنهادی: بهترین دریل بتن کن

در ایام قدیم تابه حال از کلاه برای جلوگیری از ریزش باران و برف و نور خورشید و …. استفاده شده است.با گذشت زمان و پیشرفت در زمینه طراحی و مد کلاه های جدیدی بوجود آمد که نام و کاربرد های مختلفی دارند.

حالا میخواهیم مدل های جذاب و زیبای کلاه بافتنی و اسپرت دخترانه را باهم مرور کنیم.حالا که در فصل جذاب و پربرکت زمستان قرار داریم چیزی به شروع بهار قشنگ نمانده است. از شال و کلاه میتوانیم در فصل سرد استفاده کنیم.

مقاله پیشنهادی: توستر چه رنگی خوبه

شاید شما هم خیلی از کلاه بافتنی خوشتان نیاید زیرا سبک درست با توجه به ویژگی های ظاهری خود را نشناخته اید.حالا ما میخواهیم به شما کمک کنیم  که بر اساس ویژگی های ظاهری شما مانند فرم صورت، رنگ مو چگونه کلاه مناسب خودرا انتخاب کنیم.

قیمت کلاه مهم نیست بلکه این مهم است که به فرم صورت شما بیاید.


2-ست کلاه و شال گردن دخترانه طرح جغد

ست کلاه و شال گردن دخترانه طرح جغد

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  اکریلیک
 • طرح پارچه
  ساده

خرید محصول


چهره بیضی

بانوانی که چهره با فرم بیضی شکل دارند افراد خوش شانسی هستند چهره آنها متعادل و معمولی است وهرنوع کلاه بافتنی را بپوشید

میتوانید آزادانه هرنوع کلاه بافتنی مثل کشباف ساده،یشمی گرد روسی لبه دار استفاده کنید.

مقاله پیشنهادی: خاک تیمم

چهره گرد

برای چهره گرد کلاه های لبه دار گرد و پهن و سبک های نامتقارن کلاه های بزرگ خوب است.زیرا آنهارا کشیده تر و در حد طبیعی نشان می دهد.

چهره مثلثی یا قلب

برای چهره مثلثی یاقلبی شکل کلاه تنگ و کلاه های کشباف مناسبند.مواظب باشید آنقدر تنگ نباشد تا بد جلوه کند مثلا کلاه سطل گزینه خوبی است.

چهره مربعی

در چهره مربعی برای اینکه صورت را گردتر نشان داد کلاه مرطوب چون به صورت انحنا میدهد مناسب است.

کلاه های بافتنی دخترانه نامتقارن هم شمارا جذاب میکند.

مقاله پیشنهادی: کاور مبل ژلاتینی از کجا بخرم

چهره مستطیل یا کشیده

برای چهره مستطیل کلاه هایی که پیشانی را میپوشانند مناسب تر است حواستان باشد کلاه تاج دار استفاده نکنید چون صورت را کشیده تر میکند.


3-ست کلاه و شال گردن بافتنی دخترانه مدل D8130

ست کلاه و شال گردن بافتنی دخترانه مدل D8130

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  اکریلیک
 • طرح پارچه
  ساده

خرید محصول


حواستان باشد رنگ مو خیلی در انتخاب کلاه مناسب نقش دارد مثلا  کلاه هایی با رنگ های  هماهنگ با رنگ موی خود انتخاب کنید.

اگر رنگ موی شما قهوه ای است کلاه شکلاتی یا مثلا خاکستری،قهوه ای ،صورتی ،آّبی برای شما مناسب است.

مو مشکی های خوش شانسند چون می توانند از هررنگی استفاده کنند.و شما فقط باید برای استایل زیبا لباسی متناسب پیدا کنید.مو مشکی ها با پوشیدن کلاه آبی و قرمز بهتر می توانند رنگ موی خود را نشان دهند.

حالا میخواهیم کلاه دخترانه را متناسب با فرم اندام بررسی کنیم.فرم اندام هم روی انتخاب کلاه شما مهم است.برای خانم هایی که قدبلند هستن کلاه های لبه دار بزرگ،خز و کش باف مناسب تر است.

از کلاه های بافتنی تنگ دوری کنید چون در مقایسه با قد شما مناسب نیست.حالا خانم های ریز نقش را باید توصیه کنیم که کلاه های بزرگ که آن هارا قارچی شکل مب کند دوری کنند.راستی حواستان باشد حاشیه کلاه پهن تر از شانه هایتان نباشد.

بنظر می رسد کلاه های کوچک و تنگ برای شما انتخاب خوبی است کلاه های منگوله دار هم خیلی به شما می آید.خانم های سایز بزرگ باید کلاه های بزرگ بگیرند.

در بیشتر فرهنگ ها از کلاه استفاده میشود.از قدیم کلاه را مردان و زنان استفاده می کردند شما میتوانید به صورت غیر حضوری کلاه زنانه را از آمازون،ایبی،علی اکسپرس تهیه کنید.


4-کلاه کپ کد MN254

خرید محصول


کلاه های کلاسیک و فرنگی را خانم ها در زمان قبل تر استفاده می کردند.که با مرور زمان و گسترش فرهنگ اسلامی دیگر از کلاه  به عنوان پوشش استفاده نشد.

در کشور های غربی هم به مرور زمان طرز پوشش متفاوت شد.کلاه در خانواده های سنتی و اروپایی همچنان پوشیده می شود.

حالا می خواهیم مدل های مختلف کلاه زنانه را بررسی کنیم.

فدورا (Fedora)

دربررسی کلاه فدورا مردان در اوایل این کلاه را می پوشیدند اما اکنون زنان هم استفاده می کنند.با گذشت زمان در کلاه فدورا ا گل آرایی و رنگ های شاد استفاده شد.اکنون از محبوب ترین کلاه ها بین زنان است.کلاه فدورا یک لبه کوچک در یک طرف یا دوطرف دارند و آن را با لباس راحتی،دامن،شلوارجین پوشیده می شود. با یک پیراهن و عینکی قهوه ای رنگ و چکمه های شتری و یک کلاه فدورا ترکیب فوق العاده ای ساخته می شود.

برت (Beret)

در بررسی کلاه زنانه محصولی مشترک بین فرانسه و اسپانیا است.در ابتدا در استایل نظامیان استفاده می شد.این کلاه از پشم،پنبه معمولا ساخته می شود.کلاه های برت بیشتر به غربی ها می آید.کلاه برت لبه ندارد و با پیراهن رسمی ،دامن های راسته مناسب است.

کابوی (Cowboy)

حتما تاحالا کلاه های کابویی را بر روی سر گاوچران ها دیده اید.این کلاه را در ابتدا دامداران ایالت های جنوبی پوشیدند.

بلوزچارخونه، شلوار جین، چکمه، کلاه کابوی و یک کیف چرمی! چطوره؟

استایل بلوزچارخونه، شلوار جین، چکمه، کلاه کابوی و یک کیف چرمی خیلی جذاب است.

بیس بال (Baseball)

از ساده ترین و راحت ترین کلاه های مورد استفاده خانم ها و آقایان کلاه بیس بال است.برای محافظت از گرما خیلی مناسب است.

کلاه کوچک (Small)

کلاه کوچک را در مراسم رسمی و غیررسمی استفاده استفاده کرد.این کلاه با استایل وشلوارهای کوتاه تا مچ، جین های تنگ با تاپ‌های ابریشمی یا ساتن خیلی جذاب است.

کلاه آفتابی (Sun Hats)

کلاه افتابی در ابتدا غریق نجات ها استفاده کردند که در برابر گرما زدگی استفاده می شد.این کلاه ها از الیاف سبک و نی ساخته می شدند.برای لباس شنا این کلاه بسیار مناسب است.

فلاپی (Floppy Hat)

کلاه های فلاپی برای زنان مو بلند مناسب است و با استایل لباس‌های مجلسی ، لباس‌های گل‌دار ، شلوار جین یا لباس‌های تابستانی جذاب است.

دربی (Derby)

کلاه دربی را اغلب زنان انگلیسی استفاده می کردند. با گذشت زمان این کلاه در سراسر جهان مورد توجه قرار گرفت و این کلاه به عنوان استایل رسمی خیلی معروف است

یک کلاه زنانه دربی، یک  لباس رسمی، یک گردنبند مروارید ، کفش پاشنه‌دار و یک دستمال کوچک استایل بسیار زیبایی را ایجاد خواهد کرد. یک کلاه زنانه دربی، یک  لباس رسمی، یک گردنبند مروارید ، کفش پاشنه‌دار و یک دستمال کوچک خیلی جذاب است.

کلاچ (Cloche)

کلاه کلاچ لبه کلاچ دارند و بلند و باریک هستند و از دکمه،گل و دیگر تزیینات اضافه شد و با استایل رسمی بسیار مناسب است.

کلاه گلف یا تخت (Golf/Flat)

کلاه گلف از مدرن ترین کلاهه است و بسیار جذاب است.این کلاه فقط برای گلف استفاده نمی شود اما بخاطر تبلیغات این نام را گرفت.

کلاه های بینی در عین حال راحت بودن گزینه بسیار خوبی است.این کلاه اگر درست پوشیده شود از کلاه های مناسب برای زمستان است.

کلاه فدورا با یک روبان بسیار جذاب است کلاه فدورا را دریک طرف تورفته است یا هر دو طرف فرو رفتگی دارد.

همه باور دارند سارا برنهارد بازیگر فرانسوی کلاه فدورا را محبوب کرد.و بعد از آن فدورا به سرعت پرطرفدار شد.و با یک پیراهن عینک آفتابی و چکمه شتری بسایر جذاب است.

بیشتر افراد مشهور از کلاه بره استفاده می کنند.کلاه بره برای هر دوجنس مناسب است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن