خانه و سبک زندگی

قیمت کلید و پریز ارزان – خرید اینترنتی کلید و پریز ارزان قیمت

کلید و پریز برق در مدلهای دلند،جهان الکتریک،ایران،ویرا،مهسان،لمسی،پارت،قدیمی،ویکو،اشنایدر،لاکچری،آسیا به فروش می رسد.قبل از خرید کلید و پریز به بررسی 8 مدل از نظر خریداران می پردازیم:

خرید محصول

شما همیشه برای انتخاب کلیدهای برق خانه خود، از تکنسین های برق و طراحان داخلی کمک می گیرید؟ از دیدن کلیدهای برق خسته کننده و بردهای کلید بزرگ قدیمی در خانه خود خسته شده اید؟ به هر علتی، لازم است که ابتدا بفهمید افراد در اطراف خانه خود چه نوع کلیدهای برقی باید داشته باشند. ما به شما برای ساده تر تصمیم گرفتن در مورد بعضی از پرتکرار ترین سوالات به شما کمک کنیم.

  1. چرا باید کلیدهای مدولار را در خانه خود نصب کنید؟

کلیدهای مدولار 4 ویژگی مهم دارند که برای هر خانه ای عالی می باشد.

ایمنی: کلیدهای مدولار شب نما از مواد ضد حریق ساخته شده اند. برای جلوگیری از تماس تصادفی کودکان شما با هر بخش زنده الکتریکی تمامی سوکت ها حفاظ دارند. تمامی کلیدها و سوکت ها علامت ISI داشته و از استانداردهای ایمنی بین المللی پیروی می کنند.

طول عمر بلند: کلیدهای مدولار به طور معمول نسبت به کلیدهای غیر مدولار و نیمه مدولار معمولی طول عمر طولانی تری دارند. در واقع، کلیدهای مدولار شب نما برای بیش از 240،000 کلیک آزمایش شده اند. این حد می تواند تمام عمر شما را پوشش دهد.


1-کلید تک پل ویرا مدل امگا

کلید تک پل ویرا مدل امگا

مشخصات
وزن
100 گرم
ابعاد
8.6×8.4×8.5 سانتی‌متر
جنس
شیشه
شدت جریان
10 آمپر
ولتاژ
220 ولت

خرید محصول


کاربر پسند: آسانی کاربری، امکان اضافه کردن کلیدها، سوکت ها، تنظیم کننده های فن و دیگر عملکردها را بدون تلاش زیادی برای شما فراهم می کند. از آنجایی که کلیدهای شب نما 100% مدولار هستند، به سادگی در جایگاه خود قرار می گیرند.

زیبایی شناسی: کلیدهای مدولار شب نما از لحاظ زیبایی شناسی رضایت بخش هستند، آن ها به طور کامل با طراحی های داخلی مدرن متناسب اند. این نوع کلیدها رنگ ها، طرح ها، بافت و ترکیب های مختلفی دارند..

  1. همیشه برای انتخاب کلید برق برای خانه خود به تکنسین های برق و طراحان داخلی اعتماد می کنید؟

سالیان زیادی ما برای انتخاب کلید برای خانه خود به دیگران متکی بوده ایم، اما اکنون دیگر این کار را نمی کنیم! با درک اصطلاحات پایه ای کلید مدولار، ما می توانیم که این کار را خودمان انجام دهیم. ما با دادن توضیحات اضافی در این زمینه ، نتیجه استفاده از انواع مختلف کلیدهای برق را بهتر می فهمید.

انواع کلید برق

کلیدها و دیمرهای برق، جریان برق را برای کنترل نور، فن و ابزارآلات برقی دیگر باز و بسته می کنند. مانند پریز ها، کلیدها عملکردها و کاربری های مختلفی دارند، بنابراین پیش از خرید خود آن ها را یاد بگیرید.

کلیدهای برق تجاری، صنعتی و مسکونی: همانند پریزهای دیگر، برخی کلیدهای برق آمپرهای بیشتری را نسبت به بقیه حمل می کنند. اغلب کلیدهای مسکونی در حد 15 آمپر هستند، در حالیکه کلیدهای صنعتی و مسکونی معمولا در حد 20 آمپر می باشند. به علاوه، کلیدهای صنعتی و مسکونی از اجزای سخت تری تشکیل شده اند.

دیمر: دیمر کلیدی است که می تواند روشنایی برق را کمتر یا بیشتر نماید. دیمرها با لامپ های رشته ای، لامپ های هالوژن، لامپ های فلوئورسنت فشرده (CFLs)  و برخی دیودهای ساطع کننده نور (LEDs) کار می کنند. اگر برنامه شما این است که یک کلید دیمر نصب کنید، مطمئن شوید که لامپ های شما با آن دیمر کار می کنند.

کلیدهای تک قطبی در برابر کلیدهای دو قطبی: کلید تک قطبی تنها یک مدار را کنترل می کند و کلید دو قطبی دو مدار را کنترل می نماید – مانند دو کلید تک قطبی که توسط یک اهرم، دکمه یا دکمه کنترل می شوند. کلیدهای تک قطبی بیشتر برای وسایل های سبک تر و کوچک تر مانند فن ها به کار می روند. کلیدهای دو قطبی برای وسایل بزرگتر مناسب هستند.


2-پریز برق محافظ دار دلند مدل آسا

پریز برق محافظ دار دلند مدل آسا

مشخصات
وزن
180 گرم
ابعاد
8×4×8 سانتی‌متر
جنس
پلاستیک
شدت جریان
16 آمپر
ولتاژ
220 ولت
چراغ داخلی
ندارد

خرید محصول


کلیدهای تک قطبی در برابر کلیدهای سه /چهار راهی: کلید تک قطبی یک وسیله را از یک مکان کنترل می کند. کلید سه راهی یک وسیله را از دو مکان، معمولا در راهروها، راه پله ها و اتاق های بزرگ،  کنترل می کند. کلیدهای چهار راه یک وسیله را از سه مکان، معمولا در اتاق های بزرگ، کنترل میکند.

کلیدهای هوشمند: همانند پریزهای هوشمند، کلیدهای هوشمند می توانند کلیدها را خودکار کرده و آن ها را از راه دور کنترل نمایند. چراغ را در زمانیکه آشپزخانه را ترک می کنید خاموش کنید، یا چراغ ایوان را با کلیدهای هوشمند تنظیم کنید تا در زمانیکه خارج از شهر هستید در شب روشن شوند.

پنج موردی که در زمان انتخاب کلید مناسب باید به یاد داشته باشید

رفتن به فروشگاه الکتریکی برای خرید یک کلید تنها یک خرید معمولی نیست. علاوه بر ظاهر، رنگ و اینکه چگونه با فضای داخلی شما ترکیب می شود، در زمان انتخاب صحیح موارد بسیار دیگری نیز وجود دارند. در اینجا پنج نکته مفید برای زمانیکه کلیدی جدید برای خانه خود می خرید، وجود دارند:

  1. نوع کلید: اینکه ابتدا تصمیم بگیرید که چه مدل کلیدی می خواهید بخرید، مهم است. آیا مدل سنتی می خواهید یا مدولار. از آنجایی که کلیدهای سنتی به تدریج در حال دمده شدن هستند، بهترین کار این است که انواع مدولار را انتخاب کنید.

3-کلید دوپل ویرا مدل امگا

کلید دوپل ویرا مدل امگا

مشخصات
وزن
100 گرم
ابعاد
8.6×8.4×8.5 سانتی‌متر
جنس
شیشه
شدت جریان
10 آمپر
ولتاژ
220 ولت
پلاتین
دارد

خرید محصول


  1. نرخ جریان: مورد مهم بعدی نرخ جریان کلید می باشد. باید قبل از خرید ملزومات، کاربرد کلید را بشناسید. نرخ های متفاوتی وجود دارند

A10/ A6 – برای چراغ ها و فن ها

A20/ A16 – برای چراغ های سنگین تر، وسایل با مصرف برق متوسط مانند تلویزیون، کولر و مانند آن ها.

A32/ A25 – وسایل سنگین مانند آبگرمکن ها، تهویه کنندگان هوا و وسایل از این دست.

  1. ایمنی: باید مطمئن شوید که کلیدها از مواد ضد حریق ساخته شده اند. سوکت ها برای ممانعت از هرگونه قرار گیری کودکان در معرض جریان برق دارای حفاظ باشند. این مساله با بررسی علامت اصیل ISI روی کلید قابل تضمین می باشد.
  2. طول عمر: کلیدهای مدولار با کیفیت خوب به طور معمول به داشتن عمر طولانی تر نسبت به انواع معمولی شهرت دارند. اغلب کلیدها طول عمری بیش از 2،000،000 (200،000) کلیک دارند که می تواند یک طول عمر را برای شما پوشش دهد.
  3. سادگی کاربری: کلیدهای ارگونومیکی که در حال روشن و خاموش شدن سر و صدای کمتری تولید کرده و در زمان فشردن نیروی کمتری صرف می کنند همیشه ارجح هستند.

کلیدهای مدولار با کیفیت خوب معمولا تمامی کیفیت های بالا و بیشتر از آن را دارند. همیشه بهترین کار انتخاب از برندهای معتبری است که محصولات تضمین شده دارند.


4-پریز برق ویرا مدل امگا

پریز برق ویرا مدل امگا

مشخصات
وزن
100 گرم
ابعاد
8.6×8.4×8.5 سانتی‌متر
جنس
شیشه
شدت جریان
10 آمپر
ولتاژ
220 ولت
پلاتین
دارد

خرید محصول


5-کلید دو پل دلند مدل آسا

کلید دو پل دلند مدل آسامشخصات
وزن
180 گرم
ابعاد
8×4×8 سانتی‌متر
جنس
پلاستیک
شدت جریان
16 آمپر
ولتاژ
220 ولت

خرید محصول


6-کلید دوپل ویرا مدل 5883

کلید دوپل ویرا مدل 5883

مشخصات
وزن
100 گرم
ابعاد
8.6×8.4×8.5 سانتی‌متر
جنس
شیشه
شدت جریان
10 آمپر
ولتاژ
220 ولت

خرید محصول


7-پریز برق پارت الکتریک مدل آذین

پریز برق پارت الکتریک مدل آذین

مشخصات
وزن
60 گرم
ابعاد
8×8.5×4 سانتی‌متر
جنس
پلاستیک
شدت جریان
16 آمپر
ولتاژ
220 ولت
چراغ داخلی
ندارد

خرید محصول


8-کلید دوپل روکار تیراژه مدل P51

کلید دوپل روکار تیراژه مدل P51

مشخصات
وزن
110 گرم
ابعاد
6 * 6.5 * 7.5 سانتی‌متر
جنس
پلاستیک
شدت جریان
10 آمپر
ولتاژ
220 ولت
چراغ داخلی
ندارد

خرید محصول

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن