زیبایی و سلامت

خرید گچ مو ارزان قیمت و با کیفیت

گچ مو در مدلهای هات هیوز،سفید،روی موی مشکی،تک رنگ،12 رنگ با تخفیف و 24 رنگ به فروش می رسد.قبل از خرید گچ مو به بررسی نظرات خریداران در مورد گچ مو می پردازیم:

گچ مو از رنگهای فانتزی و پرکاربرد   و بی ضرری  است که با استفاده از ان میتوانید  چهره جدیدی به خود بگیرید.  بسته های گچ مو دارای طیف های رنگی گوناگون مانند تک رنگ، سه رنگ، ۱۲ رنگ، ۲۴ رنگه و

به رنگهای بنفش، قهوه ای، استخوانی، قرمز، طلایی، نقره ای، خاکستری  زرد،  مشکی،  دودی و…میباشند، میتوانید روی موهای تیره و روشن خود از این رنگ ها استفاده کنید. کنید.

گچ مو هات هیوز کد 2213 مجموعه 4 عددی

خرید گچ مو ارزان قیمت و با کیفیت
مشخصه‌ی اصلی
گچ مو

از برندهای گچ مو در بازار ایران میتوان از گچ مو مولدانو، مولدستن،هات هیوز نام برد.

این گچ ها برای موهای پسران، دختران  ، کودکان، خانم ها و اقایان مناسبند و به ان زیبایی میبخشند.

اگر میخواهید از این رنگ ها خریداری کنید و در مورد ثبات، برند و… اطلاعاتی کسب کنید، میتوانید از نظرات کاربران دیجیکالا و نی نی سایت بهره بگیرید.

امروزه با وجود رنگ های فانتزی و فراوان داشتن موی رنگی برای همه خانم ها مهم است و حتی موهای خود را با آرایش های روزانه، مناسبت های گوناگون، با لباسهای خود ست  می کنند.  رنگ موها علاوه بر وقت گیر بودن،  دارای ترکیبات شیمیایی مضر هستند. که پس از رنگ مو باید پس از یک دوره به موها استراحت داد تا دوباره جان بگیرد.

امروزه با پیشرفت فناوری و رواج رنگ موهای دایمی، رنگ موهای فوری با اسیب کمتری در گونه های فراوان در بازار موجود است، یکی از این رنگ ها گچ مو است. به کمک گچ مو میتوانید در کمتر از یک دقیقه موهایتان را به رنگ دلخواه دربیاورید. این گچ ها به موهای شما اسیبی نمیرساند و نیازی نیست برای ظاهر متفاوت و شیک و هایلات مو از کسی کمک بخواهید و هزینه زیادی متحمل شوید.

 

همچنن میتوانید موهایتان را در فواصل نزدیک به هم بدون صرف هزینه زیادی به رنگ های مختلف  دراورید.

مزیت این گچ ها داشتن پایه ارگانیک و شیمیایی نبودن است. با استفاده از این گچ ها میتوانید   موهای خود را دو رنگ، چند رنگ و هایلایت و… رنگ بزنید. شیوه رنگ زنی با این مواد این گونه است که یک دسته از موهایتان را میان گچ مو بگذارید و روی مویتان بکشید، موهایتان را به اسانی تغییر بدهید.

موهای رنگ شده علاوه تنوع ظاهری، در زیبایی و ارایش بانوان نیز تاثیر زیادی دارد. همانطور که گفته شد مواد شیمیایی که در رنگ موهای دائمی وجود دارد به موها بسیار لطمه میزند و به طور مکرر نمی توان موهای خود را رنگ زد و یا به رنگ دیگری تغییر داد.

گچ مو ها فقط در یک دقیقه دسته‌های موهای شما را به رنگ های زیبایی در می‌آورد و نیازی نیست که شما ساعت های طولانی وقت خود را صرف به رنگ زدن موها با رنگ های شیمیایی کنیم.

همانطور که در بالا توضیح دادیم این که گچ ها پایه ارگانیک دارند و متریال اصلی  آنها گچ است که موها طیف های رنگی بسیار جذابی دارند و هایلایت زیبایی روی موهای شما پدید می‌آورند.

گچ مو لیان ژیان کد 66 مجموعه 6 عددی

خرید گچ مو ارزان قیمت و با کیفیت
مشخصه‌ی اصلی
6عددی

شیوه استفاده از گچ مو  :

نخست رنگهایی که قصد استفاده از انها را دارید را گرداوری کنید.  اگر موهای شما روشن است،طیف های زیادی از رنگ های گچ مو برای موهای شما مناسب است ولی اگر موهای تیره دارید می‌توانید از گچ های رنگ روشنی استفاده کنید  تا بیشتر خود را نشان بدهد.  گچ های روغنی با پاستل را نیز به دلیل ایجاد لکه انتخاب نکنید.

مقاله پیشنهادی: خرید مکعب روبیک حرفه ای

اکدام قسمت از موها را رنگ کنیم: رنگ کردن همه موها با گچ اصلاً زیبا نیست اگر فقط می خواهید قسمت انتهایی موهایتان را رنگ بزنیمد، یا اینکه برای زیباتر نشان دادن موهای تان قسمتی از آن را رنگ بزنید، گچ مو انتخاب درستی است. ولی  اگر می خواهید بخش زیادی از موهای تان را با گچ مو رنگ بزنید یک کار بسیار وقتگیر و  زیبایی ان به نسبت هایلایت معمولی زیاد نیست  و بهتر است که فقط لایه های نازک و کمی از موها و یا قسمت انتهای موهایتان را رنگ بزنید.

مزیتی که گچ مو نسبت به رنگ های دایمی و هایلات دارد این است که روی مو موقت هستند و اگر از رنگ ان زده شدید نیاز به پرداخت هزینه های زیاد برای تغییر رنگ ندارید و این رنک مجدد به موهای شما صدمه خواهد زد.

پس از رنگ مو با گچ دیگر نمیتوانید از حالت دهنده ها استفاده کنید پس پیش از رنگ زدن با این ماده، موهایتان را به هر حالتی دوست دارید، دراورید.

مقاله پیشنهادی: بهترین مارک پیچ گوشتی دستی

شما هر روز میتوانید بخشی از  موهایتان را با لاک ناخن، رژ لب و رنگ لباستان هماهنگ کنید.

رنگ های گچ تنوع زیادی دارند و  شما فقط با صرف چند ثانیه میتوانید استایل خود را عوض کنید.

 

این گچ ها چون هیچ ضرری ندارند در هر سنی  حتی برای کودکان قابل استفاده می باشند. اگر شما و فرزندتان از طرفداران فوتبال هستید  میتوانید موهایتان را به رنگ لباس تیم محبوبتان در اورید.  با یک شستشو ساده دوباره موهایتان را به رنگ سابق برگردانید.

گچ مو هر هالک کد 240 مجموعه 24 عددی

خرید گچ مو ارزان قیمت و با کیفیت
سایر مشخصات
24 رنگ
مشخصه‌ی اصلی
گچ مو

ویژگیهای گچ مو: ویژگی مهم گچ مو  رنگ زدن مو به مدت کمتر از یک دقیقه می باشد. رنگ کردن مو به صورت دائم و یا حتی رنگ های موقت حداقل حدود  ۱۵ دقیقه زمان میبرد  تا موهای شما رنگ بگیرد و  ب هر چند هفته یک بار نیاز به ترمیم و رنگ مجدد و ریشه گیری دارد.  ولی با استفاده از این گچ ها شما می توانید موهای خود را به  به اسانی رنگ بزنید و میتوانید هرگاه که دلتان خواست با یک شستشوی ساده این رنگها را پاک کنید.  از ویژگی‌های دیگر گچ مو طبیعی بودن و  نداشتن مواد شیمیایی می باشد،  پایه اصلی این ماده گچ است و می‌توانید با خیال راحت از آن استفاده کنید.

مقاله پیشنهادی: قیمت حلقه نامزدی ساده

انواع رنگ گچ مو: گچ مو طیفهای رنگی بسیار زیادی دارد و شما می‌توانید این گچ را به صورت بسته ای در طیف های گوناگونی از رنگ در اختیار داشته باشید و بر روی موهای خود از چندین رنگ استفاده کنید.

همه ما با این پرسش مواجه میشویم که رنگ مو بهتر است یا گچ مو؟ هر دو دارای ایرادها و خوبی هایی هستند یکی از ویژگی های مفید رنگ مو ماندگاری بسیارزیادی ان است  و به آسانی از روی موهای شما پاک نمی شود که البته این ویژگی خوب برای کسانی که اهل تنوع هستند می تواند یک ایراد به شمار بیاید.  رنگ موها پایه شیمیایی دارند و استفاده زیاد و مکرر ان به  موهای شما  آسیب هایی میرساند.  ولی گچ‌مو هیچ عارضه شیمیایی ندارد.

 

قیمت گچ مو: گچ مو از لحاظ قیمتی با رنگ مو تفاوت زیادی ندارد و دستیابی به آن بسیار ساده است.گچ  مو را می توان چندین بار استفاده کرد و به راحتی آن را از روی موهای خود پاک کنید،این محصول از لحاظ اقتصادی به صرفه می باشد. شما یک بسته گچ را میتوانید چندین بار در حدود دو ماه به کار ببرید. البته این به تعداد دفعات استفاده شما بستگی دارد.

گچ مو لیانگیان مدل MH001 بسته 6 عددی

خرید گچ مو ارزان قیمت و با کیفیت
مشخصه‌ی اصلی
گچ مو بسته 6 عددی

گچ مو در بارداری: از مزیت های اصلی گچ استفاده بی خطر آن برای خانم های باردار اکند. خانم های باردار می توانند از رنگ موهای موقت دائمی بدون هیچ ماده شیمیایی استفاده کنند.  این دوره طولانی با موهای یک رنگ و یک نواخت ممکن است آنها را خسته کند و نامرتب به نظر برسند.  ولی با گچ مو آنها می توانند موهای خود را به هر رنگی که دوست دارند به آسانی رنگ بزنند بدون اینکه هیچ خطری آنها را تهدید کند.

کاربرد گچ مو برای زمانی که وقتتان محدود است

مقاله پیشنهادی: دستبند مردانه استیل

: حتما برایتان بسیار پیش آمده که به یک مجلس بدون امادگی قبلی دعوت میشوید و زمان زیادی برای تغییر و زیبا کردن موهایتان ندارید. در این مورد گچ را به شما پیشنهاد میدهیم که حتی چند دقیقه پیش از رفتن به مراسم نیز میتوانید به موهای خود ظاهر زیبایی ببخشید. بهتر است یک بسته گچ مو برای شرایط اضطراری در منزل داشته باشید.

گچ مو برای کودکتان:  این گچ ها را به دلیل بی ضرر بودن برای کودکان هم میتوان استفاده کرد.  در مهدکودکها هنگام جشن های مختلف،  یا اجرای نمایش،  برنامه های مختلف،  باید از مواد سالم و بیخطر برای کودکان استفاده کرد،  گچ در این مورد به کمک شما میاید.  کودکان از گوناگونی رنگی هیجان زده و  شاد میشوند.

مقاله پیشنهادی: روغن آرگان اصل را از کجا تهیه کنیم

نکات مهم در خرید گچ مو:

این مواد حالت پودری دارد،  ان را در بسته بندی های محکم خریداری کنید تا مواد به بیرون نریزد.

رنگ گچ ها را متناسب با رنگ موهایتان انتخاب کنید برای موهای تیره رنگ های روشن انتخاب کنید تا روی موهایتان خودش را نشان بدهد.

از رنگ هایی نشان استاندارد و سازمان بهداشت را دارند خریداری کنید.

این رنگ ها دارای تنوع رنگی زیادی میباشند بهتر است که انها را به صورت جعبه هایی که چند رنگه هستند  را خریداری کنید تا با استفاده از طیف هایی با هم هارمونی دارند، موهایتان را جذابتر کنید. البته استفاده از چند رنگ یا یک رنگ موضوع کاملا شخصی و سلیقه ای است.

مقاله پیشنهادی: قیمت ظروف مسی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن