زیبایی و سلامت

چگونه خط چشم بکشیم؟

چگونه خط چشم بکشیم؟ کشیدن خط چشم و قرینه شدن آن یکی از مهم ترین دغدغه های بانوان است خیلی از خانوم ها برای این کار روش های مختلف، خط چشم های مختلف را امتحان میکنند تا به نتیجه برسند. برخی از چشب، از مداد، از چنگال، از  فیلم های آموزشی و… نیز استفاده میکنند.

خط چشم کالیستا مدل Liner and Sharper

چگونه خط چشم بکشیم؟
کشور مبدا برند
ایران
سایر مشخصات
- دارای قلم طراحی حرفه ای
- سهولت استفاده و طراحی انواع خط چشم
- رنگ مشکی طبیعی و مات
- ایجاد ظاهری طبیعی و جذاب
شماره مجوز
1262960859436058
قابلیت‌های دوام
ماندگاری
جلوه رنگ
مات
صادر کننده مجوز
سازمان غذا و دارو
حجم
9 میلی لیتر میلی‌لیتر

خط چشم از وسایل ارایشی است که برای زیبا نمودن چشم ها از ان هم میگیرند .خط چشم  را باید متناسب با فرم چشم انجام دهید تا به صورت و چشم های شما جذابیت ببخشد . برای افراد زیادی کشیدن خط چشم یک کار اسان و بی دردسر است و برای برخی دیگر یک کار سخت است و ساعات زیادی وقت انها را می گیرد و به نتیجه مطلوب هم نمی رسند .

مقاله پیشنهادی: بهترین مارک صابون گلیسیرینه

مهمترین اصل در کشیدن خط چشم دانستن مدل مناسب بر اساس فرم چشم است . هر کسی مدل چشم مخصوص به خود را دارد . شما اگر مدل خط چشم را نیز بلد باشید ولی یک سخت دیگر در کشیدن خط چشم قرینه کشیدن ان است .کشیدن خط چشم ترفندهای زیادی دارند و افرادی که خط چشم های زیبا و قرینه می کشند قطعا زیاد تمرین کرده اند .در این مقاله ما سعی نموده ایم تا روش های کشیدن خط چشم را بر اساس نوع  خط چشم و فرم خط چشم به شما اموزش می دهیم .

انواع محصولات خط چشم

پیش از آموزش کشیدن خط چشم باید انواع ان را بشناسید . خط چشم در یک تقسیم بندی کلی در سه دسته مدادی ، مایع و ژلی جا می گیرند . بهترین گونه خط چشم ژلی است که حالت مات دارد ولی برای کشیدن ان باید دستتان لرزش نداشته باشد .

مقاله پیشنهادی: از کجا شلوار جین بخریم

خط چشم ژلی یورن مدل 2442

چگونه خط چشم بکشیم؟
کشور مبدا برند
آلمان
سایر مشخصات
رنگ مشکی
شماره مجوز
4043156410152
قابلیت‌های دوام
خاصیت ضدآب
جلوه رنگ
مات
صادر کننده مجوز
سازمان غذا و دارو
حجم
5 میلی‌لیتر

دشوارترین خط چشم نوع مایع ان است که باید برای کشیدن آن مهارت  زیادی داشته باشید و خشک شدن ان نیز زمان بر است . بهترین خط چشم برای افراد نابلد  و تازه کار   نوع مدادی ان است . کشیدن این نوع خط چشم اسان است . این که چه نوعی را انتخاب کنید به مهارت شما و نظر شخصیتان بستگی دارد .

مقاله پیشنهادی: صلوات شمار از کجا بخرم

خط چشم مایع ضد آب اسنس مدل Ink

چگونه خط چشم بکشیم؟
کشور مبدا برند
آلمان
قابلیت‌های ابزار
ضد آب
حجم
3 میلی‌لیتر میلی‌لیتر

چگونه خط چشم بکشیم؟

بنا بر اصول زیبایی خط چشم با پهنای پلک باید مطابقت داشته باشد . پلک پهن به خط چشم پهن و پلک باریک نیاز به خط چشم باریک دارد . برای اینکه خط چشم متناسب با پلک تان را پیدا کنید مدل های مختلف خط چشم و پلک را در سایت های گوناگون ببینید .

مقاله پیشنهادی: مخلوط کن ارزان

خط چشم نامرئی بین مژه‌ها

این گونه خط چشم به این صورت است ، که  شما کم کم  خطی میان  مژه‌های به وجود بیاورید  تا آن‌ها را به شکل  طبیعی و  پرتر نشان دهد . مداد خود را ابتدا تیز کنید  و به دقت خطی بین  مژه‌های پلک بالایی کشیده ، بعد  ریمل بزنید تا  چشمان شما آراسته  و زیباتر شود. این شیوه اسان است و مژه ها را انبوه و مشکی نشان می دهد

مقاله پیشنهادی: بهترین دوچرخه ویوا

خط چشم کوتاه و نیمه

خط چشم‌های نیمه، از وسط  پلک تا اخر  آن کشیده می‌شوند و نیازی نیست  که همه   پلک را خط چشم  بکشید .  این فرم خط چشم  برای کسانی که   چشم‌های درشت دارند  و افرادی که  چشم ریز دارند  متناسب  است زیرا  خط چشم در اخر  پلک کشیده می‌شود.

مقاله پیشنهادی: بهترین مارک تخته وایت برد

خط چشم نامرئی داخل چشم

اکثر  ما با این گونه  خط چشم، یا به اصطلاح مداد کشیدن درون چشم، از ایامی  که مادر‌‌هایمان آرایش می‌کردند، آشنا هستیم .  این گونه  خط چشم و زدن کمی ریمل روی پلک بالایی، مژه را پر پشت تر نشان می دهد .

مداد چشم اسکار مدل 01c7

چگونه خط چشم بکشیم؟
وزن
6 گرم
ماندگاری
24 ساعت
مشخصات ویژه
دارای ویتامین
قابلیت‌های دوام
خاصیت ضدآب

خط چشم گربه‌ای

خط چشم گربه‌ای یا  دنباله‌دار، با همه  مدل‌‌های چشم همخوانی دارد. برای کشیدن این خط چشم  لبه‌ بیرونی پلک را بکشید زیرا کشیدن  روی پوست شل دشوار است. از زاویه  داخلی چشم یک خط صاف و زیبا تا انتهای مژه ها خط را بکشید. سپس  برای کشیدن دنباله آن، نقطه‌ای را که قصد دارید خط چشم تا آن‌جا ادامه  یابد را  علامت گذاری کنید، خطی ‌را که کشیده اید  به جای علامت‌گذاری شده وصل و آن را در پایان  تیز کنید.

آموزش کشیدن خط چشم متناسب با انواع چشم‌ها

چشم‌ها با فرم ها و رنگ های مختلف زیبایی منحصر به فردی دارند و به هر چهره جذابیت مخصوصی می بخشند . نخستین موضوعی  که  در کشیدن خط چشم باید به آن دقت کنید ، فرم چشم است. در زیر مدل خط چشم مناسب با فرم چشم را برای شما بیان می کنیم .

کشیدن خط چشم برای چشم‌های بادامی

اگر  شما چشم های بادامی شکل دارید، به شما تبریک باید خوشحال باشید زیرا   شما می‌توانید هر مدل خط چشمی که به ان علاقه دارید را برای چشم خود بکشید. می توان  گفت که هر مدل  خط چشمی به چشم شما می اید  . اگر دوست دارید  چشمان شما جذاب باشد ، خط چشم را هم روی خط مژه‌های بالا و هم پایین بکشید.

کشیدن خط چشم برای چشم‌های نزدیک به ابرو

این فرم چشم‌ها، تقریبا شبیه چشم بادامی‌ها می باشند؛ ولی فرق ان  در این است که روی پلک پایین باید وقت بیشتری  از پلک بالا بگذارید تا پلک ها به تعادل برسند .

کشیدن خط چشم برای چشم‌های ریز

برای اینکه چشم های ریز درشت جلوه کنند باید از خط چشم استفاده کنند .  اول  خط چشم نازکی را بالا و گوشه پایین چشم کشیده  و سپس  برای داخل چشم از مداد سفید استفاده کرده تا چشم‌ها درشت‌تر به نظر بیایند .

کشیدن خط چشم برای چشم‌های درشت

چشم‌های درشت خود به خود پرجلوه و جذاب هستند و فقط کافیست انها را از انچه هستند کشیده تر نشان بدهید . برای این چشم ها  خط چشم گربه‌ای را با یک دنباله بلند بکشید و بهتر است بالا و داخل پلک بالا نیز مداد بکشید . در نهایت  آرایش اسموکی بهترین شیوه  آرایش برای این مدل  چشم است.

کشیدن خط چشم برای چشم‌های گرد

برای چشمان گرد حتما  خط چشم را  از نیمه اول چشم باید اغاز  کنید. در این نیمه از چشم، خط چشم را به شکل نازک  بکشید و بعد  در خلال  کشیدن خط چشم در صورت تمایل  آن را کمی پهن‌تر کنید  و باید تا بعد از گوشه خارجی چشم ادامه پیدا کند .

کشیدن خط چشم برای چشم‌های گود

برای کشیدن خط چشم برای چشم‌های گود نخست  یک خط چشم بسیار نازک  نزدیک خط مژه بکشید، یا این که تنها  زاویه خارجی بالا و پایین پلک خط چشم را بکشید. همینطور  این را درنظر داشته باشید که از  سایه پهن یا تیره برای بالای چشم خود اصلا  استفاده نکنید بهتر است که از  خط چشم مشکی استفاده نکنید، ترجیحا  از خط چشم نرم و روشن مخصوصا  برای پلک بالا استفاده کنید.

کشیدن خط چشم برای چشم‌های فاصله‌دار

اگر چشمان شما از یکدیگر بسیار فاصله دارند، برای کمتر نشان دادن فاصله انها  در گوشه داخلی چشم باید  تمرکز کنید. از مدل‌های خط چشمی باید استفاده کنید  که از زاویه  داخلی چشم ها بیرون آمده است و با ایجاد یک تناسب  چشم‌ها را زیباتر نشان بدهد.

کشیدن خط چشم برای چشم‌های نزدیک به هم :

برای جذاب نشان دادن این مدل چشم‌ها، ترجیحا خط چشم را از گوشه داخلی چشم نازک  و در گوشه خارجی پهن بکشید . برای این که یک فاصله بصری درست شود ، ترجیحا  از خط چشم‌هایی کمک بگیرید که تا نقطه پایانی  چشم  کشیده شوند و زوایای  داخلی چشم را بدون خط چشم بگذارید.

کشیدن خط چشم برای چشم‌های بیرون زده

اگر چشم های شما این مدلی است ، یک خط چشم پهن پشت پلک کشیده  و از سایه تیره نیز همراه ان استفاده کنید .   زیرا بیرون‌زدگی را پنهان می کند  و چشم فرورفته‌تر نشان داده میشود.

کشیدن خط چشم برای چشم‌های رو به پایین

این نوع  از چشم زاویه خارجی آن،  به پایین متمایل است. برای رسیدن به  تعادل، پلک بالا را خط چشم کشیده و آن را از گوشه چشم، به سمت بالا همچنان بکشید  و یک زاویه ی ۴۵ درجه ای درست کنید .

کشیدن خط چشم برای چشم‌های نامتقارن

در این چشم‌ها، تقارن  را می‌توان با کشیدن   خط چشم در جاهایی که این تناسب را به هم زده است، می توان ایجاد کرد ،به نحوی که چشم‌ها قرینه ، همسان  و جذاب تر جلوه  می کنند.

خط کشیدن خط چشم برای چشم‌های خمار

چشم‌های خمار به  سمت پایین متمایل هستند و شما را خواب الوده نشان می دهند .  در این مدل اصلا  زیر چشم را خط چشم نکشید  و  باید روی پلک بالا  خط چشم کشید ؛ به نحوی  که با خط چشم گربه‌ای زاویه بیرونی چشم پوشش داده شود. با انجام این آرایش حتما حس نشاط در چشمانتان پیدا می کنید .

کشیدن خط چشم برای چشم‌های تک پلکی

این گونه از  چشم‌ها به علت  این که  لایه ای  پوست پوشیده شده‌اند، کوچک‌تر به نظر می ایند. پس  نباید پلک پایین را خط چشم کشید؛ زیرا سبب میشود چشم ریزتر نشان داده شود . یک خط نازک  از زاویه درونی چشم بکشید و خط چشم را همان طور  که به گوشه خارجی نزدیک می‌شوید، مقداری پهن کنید.

ریمل حجم دهنده و بلند کننده یوبه مدل مولتی مایزر

چگونه خط چشم بکشیم؟
کشور مبدا برند
آلمان
شماره مجوز
15940002695461405400
صادر کننده مجوز
سازمان غذا و دارو
حجم
12 میلی‌لیتر

کشیدن خط چشم برای چشم‌های پف‌دار

در این فرم از چشم ، پف بالا پلک سبب کوچک تر به نظر رسیدن پلک میشود . پس باید مژه ها  را حجیم و انبوه نشان دهید و خط چشم پهن و مشکی برای این چشم ها مناسب است.

خط چشم برای چشم‌هایی با پلک افتاده

برای پلک‌هایی که کمی افتاده  هستند  باید خط چشمی کشید که پلک‌ها را کمی بالا ببرد و چشم‌ها را باز کند. ابتدا  خط چشمی پهن بکشید و پایان  آن را با یک خط ظریف کمی به سمت بالا کشیده و  برای آن که چشم‌ها درشت‌تر به نظر بیایند ، ترجیحا  ریمل نیز روی مژه هایتان بکشید.

کلیه موارد مورد نیاز:

خط چشم ژلی رد اند بلک مدل Aqua شماره 01

چگونه خط چشم بکشیم؟
سایر مشخصات
- سبک و اندازه استاندارد
- نرم و لطیف
- ژله ای
- ضد آب با ماندگاری بالا
- ضد حساسیت
شماره مجوز
99000-22626811
قابلیت‌های ابزار
ضد آب
قابلیت‌های دوام
ماندگاری
جلوه رنگ
مات
صادر کننده مجوز
سازمان غذا و دارو
حجم
5 گرم میلی‌لیتر

خط چشم کریولان مدل AQUA شماره 072

چگونه خط چشم بکشیم؟
سایر مشخصات
- نوع: فشرده
- مناسب برای آرایش‌های اسموکی و حرفه‌ای
- دارای میکروپیگمنت‌ها و ریزدانه‌های رنگی فشرده
- ماندگاری بالا
- قابل‌استفاده با قلم موی مرطوب
شماره مجوز
9655523153327184
قابلیت‌های ابزار
ضد آب
قابلیت‌های دوام
ماندگاری
جلوه رنگ
مات
صادر کننده مجوز
سازمان غذا و دارو
حجم
8 میلی لیتر میلی‌لیتر

خط چشم اینووکس مدل 01

چگونه خط چشم بکشیم؟
کشور مبدا برند
ایتالیا
سایر مشخصات
ایجاد خطی یکدست، صاف و کاملا مشکی
با دوام و بدون تغییر حالت
قابلیت خشک شدن سریع
رنگدانه‌های قوی
قابلیت‌های ابزار
ضد آب
قابلیت‌های دوام
ماندگاری
جلوه رنگ
مات
صادر کننده مجوز
سازمان غذا و دارو
حجم
14 میلی‌لیتر

خط چشم مایع ریمل لاندن مدل Glameyes Professional شماره 001

چگونه خط چشم بکشیم؟
سایر مشخصات
- حاوی رنگدانه های مشکی منحصر به فرد و الهام گرفته شده از آرایش چشم مدل های کتواک
- مناسب برای داشتن خط چشم دقیق، نازک و یکدست، با استفاده از اپلیکاتور مویی و دقیق
- بدون ریزش و پخش شدن
- مورد تأیید چشم پزشکان و متخصصین پوست
جلوه رنگ
براق
صادر کننده مجوز
سازمان غذا و دارو
حجم
3.5 میلی لیتر میلی‌لیتر

خط چشم مایع آرت دکو مدل Calligraphy شماره 12

چگونه خط چشم بکشیم؟
کشور مبدا برند
آلمان
سایر مشخصات
- دارای رنگ دانه‌های قوی - مناسب برای چشم‌های حساس- فاقد پارابن- ماندگاری طولانی
قابلیت‌های ابزار
ضد آب
جلوه رنگ
براق
صادر کننده مجوز
سازمان غذا و دارو
حجم
2.50 میلی‌لیتر

مداد چشم یابی شماره 119

چگونه خط چشم بکشیم؟
شماره رنگ
119
وزن
10 گرم
ماندگاری
12 ساعت
شماره مجوز
54/ظ/1020
نوع ویتامین
E
مشخصات ویژه
دارای ویتامین
قابلیت‌های دوام
خاصیت ضدآب
صادر کننده مجوز
سازمان غذا و دارو

مداد چشم بیترلینگ شماره W201

چگونه خط چشم بکشیم؟
شماره رنگ
W201
وزن
5 گرم
ماندگاری
12 ساعت
شماره مجوز
4729073031054138
کشور مبدا برند
آلمان
قابلیت‌های دوام
خاصیت ضدآب
صادر کننده مجوز
سازمان غذا و دارو

مداد چشم دوسه مدل 1221

چگونه خط چشم بکشیم؟
وزن
1.4 گرم
ماندگاری
24 ساعت
شماره مجوز
8812154605510
صادر کننده مجوز
سازمان غذا و دارو

ریمل حجم دهنده ریمل لندن مدل Extreme_2442

چگونه خط چشم بکشیم؟
رنگ
مشکی
کشور مبدا برند
انگلستان
شماره مجوز
4043156410152
صادر کننده مجوز
سازمان غذا و دارو
حجم
12 میلی‌لیتر

ریمل مدل ریمل کالیستا بیوتی مدل or

چگونه خط چشم بکشیم؟
رنگ
مشکی
ترکیبات
بدون پارابن
حجم
6 میلی‌لیتر

ریمل حجم دهنده رویال اترنیتی مدل HIGH-CLASS VOLUME

چگونه خط چشم بکشیم؟
کشور مبدا برند
آلمان
شماره مجوز
12884584
صادر کننده مجوز
سازمان غذا و دارو
حجم
13 میلی‌لیتر

ریمل حجم دهنده ریمل لاندن مدل Wonderfull شماره 001

چگونه خط چشم بکشیم؟
سایر مشخصات
- افزایش حجم و تفکیک کامل مژه ها بدون جمع شدن مواد ریمل رو مژه ها
- حاوی فرمولاسیون غنی شده با روغن آرگان برای تقویت و نرمی مژه ها
- دارای برس الاستیک انعطاف پذیر که تک تک مژه ها را از ریشه تا نوک از یکدیگر تفکیک می کند.
صادر کننده مجوز
سازمان غذا و دارو
حجم
- میلی‌لیتر

ریمل حجم دهنده کالیستا مدل MAXM

چگونه خط چشم بکشیم؟
کشور مبدا برند
ایران
شماره مجوز
770812/4
قابلیت‌های ابزار
ضد آب
صادر کننده مجوز
سازمان غذا و دارو
حجم
15 میلی‌لیتر

ریمل حجم دهنده ریمل لاندن مدل Supercurler شماره 001

چگونه خط چشم بکشیم؟
سایر مشخصات
- فوق العاده مشکی
- قابلیت حجم قابل تنظیم از طریق استفاده لایه لایه
- حالت دهنده مژه بدون استفاده از فرمژه
- حاوی فرمولاسیون ویژه برای حالت دهی مژه ها تا انحنای 90 درجه
- دارای برسی با فیبر های منحنی و هماهنگی با شکل چشم جهت پوشش تمامی طول مژه ها
صادر کننده مجوز
سازمان غذا و دارو
حجم
- میلی‌لیتر

شابلون خط چشم مدل A1 بسته 2 عددی

چگونه خط چشم بکشیم؟
کشور مبدا برند
چین

 

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن