خانه و سبک زندگی

خرید آیفون تصویری ارزان + 8 مدل (تابا،الکتروپیک،سیماران،کوماکس)

بهترین مارک آیفون تصویری در مدلهای تابا،الکتروپیک،سیماران،کوماکس،سوزوکی به فروش می رسد.قبل از خرید آیفون تصویری به بررسی 8 مدل از نظر خریداران می پردازیم:خرید آیفون تصویری

خرید محصول

آیفون تصویری چیست؟

اینکه “آیفون تصویری” چیست، از نام آن مشخص است. در واقع آیفونی است که قابلتیت فیلمبرداری دارد. این دستگاه علاوه بر نمایش فیلم زنده، دارای قابلیت های دیگری از جمله مجهز بودن به WiFi با ردیاب های حرکتی، امکان ضبط و ترکیب بلندگو میکروفون می باشد. بنابراین از طریق آن شما می توانید با کسانی که زنگ منزل شما را می زنند، به آسانی ارتباط برقرار کنید و در مواردی که آن فرد یا افراد را نمی شناسید و یا شخص مشکوک و قابل اعتمادی نیست، قابلیت پخش تصویر زنده آیفون تصویری، به شما کمک زیادی می کند

مقاله پیشنهادی: ژله رژیمی

آیفون تصویری چگونه کار می کند؟

نحوه کار آیفون تصویری به شرح زیر است:

این دستگاه به سیم کشی زنگ در خانه، هشدارهای صوتی و شبکه WiFi خانه شما وصل می شود.

مقاله پیشنهادی: تستر کابل شبکه

هنگام فشار دادن دکمه آن (توسط کسی که به دیدن شما امده است) دقیقا مانند زنگ در معمولی زنگ می خورد. بعضی از مدل های آیفون تصویری دارای قابلیت تشخیص حرکت هستند به این صورت که وقتی شخصی در نزدیکی درب ورودی منزل شما قرار دارد، حرکت آن را حس کرده و شروع به ضبط تصویر می کند.

سپس یک اعلان را از طریق اتصال شبکه WiFi به تلفن هوشمند شما ارسال می کند تا به شما حضور شخصی در خانه را هشدار دهد.


1-در بازکن تصویری پاناسونیک مدل VL-SF70

در بازکن تصویری پاناسونیک مدل VL-SF70

مشخصات کلی
وزن بسته‌بندی
1100 گرم
ابعاد بسته‌بندی
29x22x10 سانتی‌متر
شامل
گوشی , پنل
سایر اقلام همراه
پیچ دیوار
دفترچه راهنما
آدابتور

خرید محصول


شما می توانید از طریق اپلیکیشن موبایلی که برای آیفون تصویری درست شده است، بصورت زنده ویدیوی محیط در ورودی تان را تماشا کنید. بسته به مدل آیفون تصویری که برای منزل خود نصب کرده اید، به محض اینکه کسی زنگ خانه را بزند و یا حرکتی در جلوی دوربین صورت گیرد، دستگاه شروع به ضبط می کند.

مقاله پیشنهادی: سرویس قاشق و چنگال چه مارکی خوبه؟

در اپلیکیشن موبایل مخصوصِ اکثر مدل های آیفون تصویری یک بلندگو وجود دارد و شما می توانید از طریق آن با کسانی که به دیدار شما آمده اند، صحبت کنید. حتی در برخی از مدل های آیفون تصویری سیستم صوتی دو طرفه طراحی شده است تا هم شما و هم دیدارکنندگانتان بتوانید با همدیگر گفتگو و صحبت کنید.

مزیت های آیفون تصویری

حقیقتا باز کردن مستقیم درب برای اینکه ببینیم چه کسی پشت آن منتظر است، کار ایمن و درستی نیست. بعضی مواقع ما نمی خواهیم در را روی کسانی که آن ها را نمی شناسیم و یا حتی شخص خاصی باز کنیم. راه حل این مشکل، آیفون های تصویری هستند. با ایفون تصویری شما می توانید به راحتی و بصورت کاملا ایمن چک کنید چه کسی دارد زنگ منزل شما را می زند. اگر می خواهید امنیت خانه خود را بالا ببرید، آیفون تصویری یکی از وسایلی می باشد که می تواند تا بخش زیادی از امنیت خانه شما را تضمین کند. ما به شما درمورد مزایای داشتن آیفون تصویری برای خانه صحبت می کنیم


2-درب بازکن تصویری آلدو مدل 412v1

درب بازکن تصویری آلدو مدل 412v1

مشخصات کلی
وزن بسته‌بندی
2100 گرم
ابعاد بسته‌بندی
40*40*30 سانتی‌متر
شامل
گوشی , پنل , منبع تغذیه
سایر اقلام همراه
قفل زنجیری
سایر توضیحات
محصول کامل می باشد و نیازی به تهیه سایر لوازم نیست.

خرید محصول


با داشتن آیفون تصویری شما می توانید با کسانی که به دیدن شما آمده اند، ارتباط دو طرفه برقرار کنید؛ اگر در خانه نیستید و یا بچه های کوچک شما در خانه تنها هستند، می توانید با استفاده از اپلیکیشن موبایلی که مخصوص آیفون تصویری شما است، زنگ در را جواب دهید و با شخص دیدار کننده صحبت کنید و حتی به آن ها بگویید که چه موقع به خانه برمی گردید و یا آن ها را راهنمای کنید و صحبت های دیگر داشته باشید.

مقاله پیشنهادی: قیمت فنر جمع کن

شما خودتان می توانید انتخاب کنید که  چه کسانی می توانند به خانه شما بیاید. به این معنی که قبل از اینکه بخواهید در را باز کنید و یا با آن شخص صحبتی داشته کنید، می توانید از قبل تصویر زنده او را از طریق آیفون تصویری ببینید، بدون اینکه آن شخص متوجه شود شما در خانه هستید.

دید بیشتری از ورودی منزل خود داشته باشید-  با استفاده از آیفون تصویری ، شما میتوانید دید بیشتری از ورودی منزل و راه پله ها داشته باشید و برای شما از این نظر محدودیتی وجود نداشته باشد.

مقاله پیشنهادی: درب پلاستیک مگنتیک

فراهم شدن امکان دید در شب برای شما –برخی از مدل های آیفون تصویری دارای قابلیت دید در شب هستند بنابراین در شب و تاریکی که دید شما کمتر می شود هم می توانید بخوبی در ورودی و جلوی آن را کنترل کنید.

ایمنی بسته های پستی – بر اساس نظرسنجی های انجام شده از خریداران آنلاین، بسته ی 30٪ازخریداران از در ورودی آن ها دزدیده شده است. با آیفون تصویری،  هنگام رسیدن بسته های خود، می توانید آن ها را ببینید و بتوانید تدابیر امنیتی را برای بسته های خودفراهم کنید. هم چنین اگر بسته ی شما دزدیده شده باشد با استفاده از آیفون تصویری می توانید ببینید که چه کسی بسته را دزدیده و در نتیجه مدرک خوبی برای گزارش به پلیس داشته باشید.


3-درب باز کن صوتی آلدو مدل AL-2S

درب باز کن صوتی آلدو مدل AL-2S

مشخصات کلی
وزن بسته‌بندی
530 گرم
ابعاد بسته‌بندی
8 * 12 * 23 سانتی‌متر
شامل
گوشی
سایر اقلام همراه
-دفترچه راهنمای نصب
-کارت گارانتی
-سوکت پشت گوشی

خرید محصول


قبل از خرید آیفون تصویری به تمام قابلیت ها و ویژگی های آن توجه کنید.

در ادامه محبوب ترین ویژگی هایی که مشتریان هنگام خرید آیفون تصویری به آن توجه می کنند، شرح داده می شوند.

وضوح و دید در شب

وضوح تصویر، تعیین می کند تصاویر و فیلم هایی که آیفون تصویری ضبط کرده و نمایش می دهد، چه کیفیتی دارند. بیشترین رزولوشن (وضوح تصویر) برای آیفون های تصویری 1080p و کمترین میزان آن در حدود 480p است.

مقاله پیشنهادی: چگونه توپ یونولیتی بسازیم

برخی از آیفون های تصویری هوشمند امکان دید در شب دارند و اگر بخواهید اتفاقاتی که در محوطه در ورودی شما رخ داده، را در زمانی که هوا تاریک است ببنید، خیلی مفیدمی باشند. بدون قابلیت دید در شب، دیدن چهره ی افراد هنگامی که دوربین حرکت را تشخیص داده و شروع به ضبط می کند، سخت می باشد.

ارتباط دو طرفه

آیفون های تصویری دارای قابلیت ارتباط دو طرفه هستند و به شما امکان می دهند تا با هر کسی که در آن طرف درب شماست، چه زمانی که در خانه هستید و چه زمانی که بیرون هستید، صحبت کنید. در مورد آیفون هایی که با آمازون الکسا و یا سایر دستگاه های هوشمند خانگی ادغام میشوند، برای برقراری ارتباط با آیفون هنگامی که خانه نیستید ، باید برنامه هوشمند خود را باز کنید.

میدان دید

میدان دید به میزان محدوده ای که می توانید از دوربین ببینید، بستگی دارد. بهترین میدان دید برای آیفون تصویری، میدان دیدِ 180 درجه است. در حالت 180 درجه، دوربین آیفون هر آنچه را که در برابر و در کناره های آن قرار دارد ضبط می کند. میدان دید 90 درجه فقط آنچه را که در جلوی دوربین و کمی از دو طرف آن قرار دارد را  ضبط می کند. معمولا افراد به یک آیفون تصویری با میدان دید گسترده نیاز دارند تا بتوانند محوطه جلوی درب ورودی منزل خود را به طور کامل مشاهده کنند.


4-درب باز کن تصویری تکنوتل کد 780

درب باز کن تصویری تکنوتل کد 780

مشخصات کلی
وزن بسته‌بندی
1300 گرم
ابعاد بسته‌بندی
8 * 25 * 30 سانتی‌متر
شامل
گوشی
سایر اقلام همراه
-دفترچه راهنمای نصب
-پیچ و رول پلاک و وارنیش حرارتی
-سوکت پشت گوشی

خرید محصول


فضای ذخیره ابری

فضای ذخیره سازی ابری آیفون های تصویری هوشمند تا حجم خاصی رایگان هستند. معمولاً آیفون های تصویری فیلم ها را تا 30 روز ذخیره نگه می دارند ولی قبل از خرید هر مدلی، آن را از نظر فضای ذخیره سازی بررسی کنید. اگر فضای ذخیره سازی ابری بیشتری می خواهید تا بتوانید فیلم های روزهای بیش تری را برای مرور داشته باشید، معمولا باید بصورت ماهانه هزینه ای برای این منظور پرداخت کنید

قیمت آیفون های تصویری

مطمئناً، مانند هر خرید دیگری، قیمت آیفون تصویری که می خواهید بخرید، روی خرید شما اثر زیادی دارد. مانند اکثر گجت های دارای تکنولوژی بالا، آیفون های تصویری هم هر چه گران تر باشند، از کیفیت بالاتر و قابلیت ها و ویژگی های بیشتری نسبت به آیفون های تصویری ارزان تر برخوردار هستند. با این حال، همیشه اینطور نیست.

اینکه چقدر برای آیفون تصویری هزینه کنید به دلیل خرید آن بستگی دارد. اگر نگران سرقت از منزلتان و یا ورود به آن می باشید بهتر است کمی بیشتر هزینه کنید تا کاملا مطمئن باشید تصاویر ضبط شده از وضوح بالا و مناسبی برخورد دار هستند. اگر هدف شما از خرید آیفون تصویری تنها چک کردن و باز کردن در می باشد، آیفون های تصویری ارزان تر نیز کار شما را راه می اندازند.

ادغام آیفون با خانه های هوشمند

اکثر آیفون های تصویری هوشمند می توانند با خانه هوشمند شما ادغام و یکپارچه شوند. اگر خانه شما دارای سیستم های هوشمند آمازون، مانند الکسا می باشد، آیفون های تصویری تولیدشده توسط شرکت آمازون می تواند گزینه ی خوبی برای خانه شما باشد چراکه به راحتی به الکسا متصل می شوند.


5-پنل درب بازکن صوتی آلدو مدل AL-2UD

پنل درب بازکن صوتی آلدو مدل AL-2UD

مشخصات کلی
وزن بسته‌بندی
560 گرم
ابعاد بسته‌بندی
9 * 14 * 20 سانتی‌متر
شامل
پنل
سایر اقلام همراه
-کارت گارانتی
– قاب پلاستیکی پشت پنل
-پیچ گوشتی دو سو و آچار الن

خرید محصول


برند های دیگری که هم دوربین امنیتی خانه و هم آیفون تصویری تولید می کنند، مانند ویوینت، فقط با محصولات خود متناسب هستند. بنابراین، به عنوان مثال، اگر سیستم امنیتی خانگی شما از برند Vivint است، آیفون تصویری منزل شما فقط می تواند از محصولات برند Vivint باشد تا بتواند با سیستم امنیتی خانگی شما به خوبی و بدون مشکل ادغام شود.

اگر سیستم خانگی هوشمندی مانند الکسا، ترموستات نست و گوگل هوم دارید باید به دنبال آیفون تصویری هوشمندی که  بتواند با IFTTT  (مخفف عبارت انگلیسیIf This then That) ادغام شود باشید.

به طور کل، نصب آیفون تصویری کار سخت و وقت گیری نیست. معمولا از 15 دقیقه تا یک ساعت طول می کشد تا شما آن را نصب و راه اندازی کنید. این زمان در واقع به دقت و مهارت شما در امور مربوط به مدیریت تاسیسات الکتریکی و اینکه آیفون تصویری شما سیمی است و یا بدون سیم، بستگی دارد.


6-مانیتور درب باز کن تصویری سیماران مدل 35FL

مانیتور درب باز کن تصویری سیماران مدل 35FL

مشخصات کلی
وزن بسته‌بندی
800 گرم
ابعاد بسته‌بندی
25×25×5 سانتی‌متر
شامل
گوشی
سایر توضیحات
طراحی زیبا و فوق العاده باریک

خرید محصول


نصب آیفون های تصویری بی سیم نسبت به سیستم های سیمی خیلی آسان تر است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که آن را تنظیم کنید و برنامه مربوط به تلفن های هوشمند را بارگیری و روی موبایل خود نصب کنید. با آیفون های تصویری بی سیم می توانید هر موقع که نیاز داشتید جلوی درب ورودی را چک کرده و ببنید چه کسی در جلوی درب ایستاده است. تنها نکته منفی سیستم های بی سیم این است که باید حواستان به شارژ باتری آن باشد و هنگام ضعیف شدن باتری آن را مجددا شارژ کنید. اگر باتری تمام شود و فراموش کنید آن را شارژ کنید زنگ درب شما به صدا در نخواهد آمد.

اگر برای خانه خود یک آیفون تصویری هوشمند خریده اید ، بهتر است از یک فرد متخصص برای نصب آن کمک بگیرید. چنین شخصی می تواند در سریع ترین زمان ممکن آیفون تصویری شما را نصب کرده و از اتصال صحیح سیم ها مطمئن شود. با این حال اگر تجربه انجام کارهای الکتریکیرا دارید، خودتان نیز می توانید آیفون های تصویری سیمی را براحتی نصب کنید.

منبع نیرو

شما برای خرید آیفون های تصویری می توانید از بین دو مدل سیمی و بدون سیم انتخاب کنید. اگر قبلاً سیستم زنگ در خانه شما سیمی بوده، جایگزین کردن سیستم جدید با سیستم قبلی، کار پیچیده ای نخواهد بود ولی اگر از قبل هیچ سیستم سیمی برای خانه نصب نکرده اید و یا نمی خواهید با سوراخ کاری و بهم ریختگی سیم کشی خانه خود، مزاحمت ایجاد کنید، آیفون های تصویری هوشمند بی سیم می توانند گزینه بهتری برای شما باشند.


7-درب بازکن تصویری تک نما مدل D43

درب بازکن تصویری تک نما مدل D43

مشخصات کلی
وزن بسته‌بندی
850 گرم
ابعاد بسته‌بندی
18*15*6 سانتی‌متر
شامل
گوشی
سایر اقلام همراه
سوکت پشت گوشی

خرید محصول


8-درب بازکن تصویری آلدو مدل 414v1

درب بازکن تصویری آلدو مدل 414v1

مشخصات کلی
وزن بسته‌بندی
2100 گرم
ابعاد بسته‌بندی
40*40*30 سانتی‌متر
شامل
گوشی , پنل , منبع تغذیه
سایر اقلام همراه
قفل زنجیری
سایر توضیحات
محصول کامل می باشد و نیازی به تهیه سایر لوازم نیست.

خرید محصول

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن