مادر و کودک

تب سنج نوزاد چی بخرم – تب سنج دیجیتال چه مارکی خوبه – خرید اینترنتی ارزان قیمت (دیجیتالی،لیزری،بدون تماس)

تب سنج نوزادی در مدلهای چیکو،ترمو،زیر بغل،نواری به فروش می رسد.قبل از خرید آنلاین تب سنج کودک به بررسی 6 مدل از نظر خریداران می پردازیم:

خرید محصول

ایمنی دماسنج کودک

دیگر به دماسنج های جیوه ای کودک نه بگویید و از آن استفاده نکنید_ آیا شما دماسنج های شیشه ای قدیمی را یه یاد می آورید که مادر شما زمانی که تب داشتید زیر زبان شما می گذاشت؟ اگر یکی از آنها را در خانه دارید، همین حالا آن را بیرون بیاندازید! علاوه بر خطرات ناشی از شکسته شدن شیشه، این دماسنج ها حاوی جیوه هستند که بسیار سمی بوده و آخرین چیزی است که دوست دارید در نزدیکی کودک باشد.

مقاله پیشنهادی: بهترین مارک شمع صورت

از دماسنج های پستانکی استفاده نکنید. دماسنج های پستانکی خیلی دقیق نیستند و اندازه گیری دمای کودک با آن مدت زمان نسبتا زیادی_ حدود 3 تا 5 دقیقه_ طول می کشد. همچنین، دماسنج های پستانکی که ضعیف ساخته شده اند، می توانند کودک را در معرض خطر خفگی قرار دهند.

از دماسنج های دهانی فقط برای کودکان بزرگتر استفاده کنید. دماسنج های دهانی مناسب کودکانی است که 4 سال یا بیشتر دارند و می توانند دستگاه را محکم در دهان خود نگه دارند. 


1-تب سنج کودک مدل XHF2001

تب سنج کودک مدل XHF2001

مشخصات
گستره دمایی
32.0 -42.9 درجه سانتی گراد
دقت
0.1 درجه سانتی گراد
نوع باتری
LR41
تعداد باتری
یک عدد

خرید محصول


دماسنج کودک خود را تمیز نگه دارید. چه دماسنج مقعدی انتخاب می کنید، چه دماسنج گوش یا دماسنج پیشانی، آن را تمیز نگه دارید! چون شما نمی خواهید پس از پایین امد تب کودک، دماسنج او دوباره میکروب را به کودک بازگرداند. همچنین، اگر دماسنج چند منظوره دارید_ مقعدی، دهانی یا زیربغل_ ، سعی کنید برای جلوگیری از انتقال باکتری، آن را تنها برای یک نفر استفاده کنید.

ابتدا دستورالعمل ها را بخوانید. برای دقیق ترین اندازه گیری ها، قبل از استفاده از یک دماسنج جدید برای بررسی دمای کودک، دستورالعمل ها را با دقت بخوانید.

مقاله پیشنهادی: شامپو رنگ مو فانتزی

کودک را تنها نگذارید. هنگامی بررسی دمای کودک، هرگز او را بدون مراقب نگذارید.

آیا به یک دماسنج کودک نیاز دارید؟

یک دماسنج دم دست داشته باشید تا دمای کودک را اندازه بگیرید، و در این صورت می توانید واقعا تشخیص دهید که کودک شما به دارو نیاز دارد یا باید به پزشک متخصص اطفال مراجعه کنید یا فقط مراقب باشید.

مقاله پیشنهادی: بهترین کیت تخمک گذاری

چند نوع دماسنج کودک وجود دارد؟

دماسنج های کودک ، 3نوع اساسی دارد:

دماسنج های دیجیتال: شما با استفاده از دماسنج دیجیتال می توانید دما را در1دقیقه اندازه بگیرید.آنها را می توان زیر زبان یا زیر بغل نگه داشت و یا در مقعد قرار داد. می توانیم از این دماسنج از مقعد برای اندازه گیری دمای نوزادان و حتی کودکان بزرگتر و کودکان نوپا استفاده کنید. دلیل آن این است که نگه داشتن دماسنج در دهان برای نوزاد یا کودکان کوچک تقریبا غیرممکن است و در زیربغل کمترین دقت اندازه گیری را دارد. قبل از 6 ماهگی کودک، دماسنج مقعدی تنها اندازه گیری قابل اعتماد است.

دماسنج گوش: دماسنج گوش(دماسنج های تمپانیک a.k.a) دمای داخل گوش را سریع و کاملا راحت اندازه گیری می کند و استفاده از آن برای نوزادان 6 ماه به بالا مناسب است.  

مقاله پیشنهادی: بهترین مارک رنگ اکریلیک برای سفال

دماسنج های پیشانی: این دماسنج ها که بطور دقیق تر به دماسنج های شریان گیجگاهی معروف هستند، روی پیشانی کشیده می شوند تا دمای رگ اصلی واقع در آنجا اندازه گیری کند. این یک روش آسان، سریع و غیر تهاجمی برای هر کودک بزرگتر از 6 ماه است. شما معمولا برای ضریب راحتی این نوع دماسنج باید پول بیشتری خرج کنید.


2-تب سنج دیجیتالی مدل MDI903

تب سنج دیجیتالی مدل MDI903

مشخصات
گستره دمایی
32-43 درجه سانتی گراد
دقت
0.2 درجه سانتی گراد
تعداد باتری
دو عدد
خاموشی خودکار
دارد
نشانگر میزان باتری
دارد

خرید محصول


توجه داشته باشید در مورد دماسنج های پستانکی: از نظر تئوری، اگر کودک شما از پستانک استفاده می کند، این دماسنج بسیار عالی است. اما این دماسنج ها را استفاده نکنید. چرا؟ چون کودک شما مجبور است برای اندازه گیری دما، پستانک را 3 تا 5 دقیقه ثابت نگه دارد. و بیشتر نوزدان این کار را انجام نمی دهند، مگر اینکه خواب باشند. این نوع دماسنج برای نوزادان توصیه نمی شود. 

دقیق ترین دماسنج کودک برای نوزادان کدام است؟

طبق AAP، دماسنج های معقدی دقیق ترین مورد برای نوزادان هستند.

مقاله پیشنهادی: کش تیرکمان سنگی را از کجا تهیه کنیم

بیشتر والدین استفاده از دماسنج زیربغل یا دماسنج گوش را برای فرزندان خود آسان تر می دانند، اما شما بطور مناسب باید برای نتایج دقیق تر، بخصوص برای اندازه گیری دمای کودک خردسال، از دماسنج مقعدی استفاده کنید.

انتخاب بهترین دماسنج کودک

در اینجا چند ویژگی وجود دارد که ممکن است هنگام خرید یک دماسنج کودک به دنبال آن باشید:

خواندن دیجیتال: دماسنج های دیجیتال دقیق ترین هستند. AAPتوصیه نمی کند از دماسنج های جیوه ای استفاده کنید، چون جیوه یک سم محیطی است و می تواند، بخصوص در صورت شکستن دماسنج، خطرناک باشد.

نوک نرم: این ویژگی می تواند راحتی بیشتر کودک را هنگام قرار دادن دماسنج مقعدی فراهم کند.

پایه پهن: اگر یک دماسنج مقعدی پایه پهنی داشته باشید، می توانید به راحتی پایه را قرار بدهید.

مقاله پیشنهادی: قیمت بقچه لباس

نمایشگر با نور پس زمینه: این ویژگی باعث می شود شما به آسانی با استفاده از دماسنج، دمای کودک را در یک اتاق تاریک اندازه بگیرید.

دماسنج سخنگو: دماسنجی که دما را به شما نشان می دهد ممکن است در نیمه شب یا زمانی که صفحه نمایش کوچک بوده و خواندن آن سخت است، به شما کمک کند

حافظه: این ویژگی فناوری پیشرفته می تواند به شما کمک کند تا دمای کودک را بررسی کنید، بنابراین می توانید هر راهی را امتحان کنید.

نوع باتری و درپوش: دماسنج های الکتریکی ممکن است باتری های دکمه ای داشته باشند که بطور ناخواسته ممکن است توسط کودکان کوچک بلعیده شوند، بنابراین از محکم بودن درپوش های باتری مطمئن شوید.


3-دماسنج دیجیتال مدل SK-30

دماسنج دیجیتال مدل SK-30

مشخصات
گستره دمایی
32-42/9 درجه سانتی گراد
دقت
0.1 درجه سانتی گراد
تعداد باتری
دو عدد
خاموشی خودکار
دارد
نشانگر میزان باتری
دارد
مدت زمان لازم برای اندازه گیری دمای آب
1 ثانیه

خرید محصول


4-دماسنج کودک مدل YB-009

دماسنج کودک مدل YB-009

مشخصات
گستره دمایی
32-42 درجه سانتی گراد
دقت
0.1 درجه سانتی گراد
نوع باتری
LR41
تعداد باتری
یک عدد
خاموشی خودکار
دارد
مدت زمان لازم برای اندازه گیری دمای دهان و مقعد
60 ثانیه

خرید محصول


5-تب سنج دیجیتالی هانوکس مدل LCT600

تب سنج دیجیتالی هانوکس مدل LCT600

مشخصات
دقت
0.2 درجه سانتی گراد
تعداد باتری
یک عدد
خاموشی خودکار
دارد
سایر توضیحات
طول عمری باتری: 2 سال یا 5000 بار اندازه‌گیری
– دارای سرپوش محافظ
– قابلیت اندازه گیری دما (گوش، پیشانی، دمای اتاق)
– مقیاس نمایش دما: سانتی‌گراد

خرید محصول


6-تب سنج ایزی لایف کد MT-101

تب سنج ایزی لایف کد MT-101

مشخصات
گستره دمایی
49.2 ~ 32 درجه سانتی گراد
دقت
مثبت و منفی 0.1 درجه سانتی گراد
نوع باتری
LR41
تعداد باتری
یک عدد
خاموشی خودکار
دارد
نشانگر میزان باتری
ندارد

خرید محصول

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن