مد و لباس

خرید اینترنتی کت تک مردانه هاکوپیان -کت تک مردانه و زنانه ارزان قیمت

کت تک در مدلهای مردانه،زنانه،اسپرت،مجلسی،هاکوپیان به فروش می رسد.قبل از خرید کت تک به بررسی 8  مدل از نظر خریداران می پردازیم:

خرید محصول

در بازار به صورت حضوری و چه بصورت آنلاین انواع کت تک مردانه، اسپرت زنانه، پسرانه، کت تک مردانه هاکوپیان، دخترانه به رنگ طوسی، زنانه مجلسی، اسپرت زنانه، ال سی من، اسپرت دخترانه آبی رنگ، اسپرت بچه گانه، اسپرت مردانه ۲۰۱۸، اسپرت مردانه مشکی، بچه گانه با شلوار جین بلند،  کت تک بلند،  انواع کت تک پسرانه شیک پشمی مردانه بلند مردانه با شلوار لی با شلوار کتان و… وجود دارد.  در بعضی شرایط سوال پیش می‌آید که آیا کت تک رو با کتونی میپوشند رو از کجا کت تک بخرم؟ شما می توانید از افراد با سلیقه و کاربلد جواب خود را بگیرید. 

برای اینکه بدانیم چگونه کت تک را ست کنیم یا چگونه کت تک بپوشیم در اینترنت با یک سرچ ساده جواب خود را بگیریم. همچنین در اینترنت می توانید چند مدل کت تک زنانه، چند مدل کت تک بلند زنانه، چند مدل کت تک اسپرت مردانه پیدا کنید و بدوزیم. بعضی میپرسه کت تک چه رنگی بپوشم؟  آنها باید متناسب با رنگ پوست خود یک رنگ مناسب انتخاب کنند.

شما می توانید انواع کت تک تابستانی که ترکیه می باشند و جنس تولید دارند را در بازار پیدا و خرید کنیم انواع کت تک طوسی مردانه یا طوسی تیره طرفدار های بیشتری دارند.  بیشتر مردم به دنبال ست کت تک طوسی، ست کت تک کرم مردانه، ست مشکی، ست اسپرت، ست کت با شلوار جین، ست سرمه ای ست ابی کاربنی با انواع مدل های جدید، همراه با چین مردانه جوان پسند می باشند، هستند. 

مقاله پیشنهادی :بهترین مارک پولیش ماشین

در ایران موقع سرما از کت تک چرم بیشترین استفاده میکنند گاهی افراد مسن نیز از کت تک چهارخونه که چرم مردانه نیز می باشند استفاده می کنند آنها در بیشتر مواقع دارای ۴ دکمه می باشند.  در بعضی سایت ها انواع کت تک چرم زنانه حریر مجلسی حریر زنانه یقه ها کمی چهارخونه مردانه خردلی رنگ انواع کت تک خردلی مردانه خاکستری مردانه تو خنک می باشند برای خرید به حراج گذاشته اند. 

مقاله پیشنهادی :پد شیردهی از کجا بخریم

از کت تک باید با توجه به ماهیت مدل انتخاب مدل مناسبی انتخاب کرد مثلاً بعضی از آقایان در جلسات رسمی از کت تک زغالی رسمی مردانه با یقه دیپلمات می پوشند.  از کت تک جوانانه برای مراسم خواستگاری و دامادی استفاده می کنند.  امروزه کت تک رنگ شتری طرفدار زیادی دارد که بیشتر ما نمی دانیم کت رو با چی بپوشیم.  کت تک زنانه به صورت تک رنگ، راه راه، رنگی به رنگ طوسی، زرشکی، زرد یا ژاکارد زنانه وجود دارد.


1-کت تک مردانه مرسل کد TRGRY111

کت تک مردانه مرسل کد TRGRY111

مشخصات کلی محصول
جنس
پلی استر , ویسکوز
دراپ
دراپ 6
قد
زیر باسن
نحوه بسته شدن
تک دکمه
فرم
جذب
طرح پارچه
طرح دار

خرید محصول


مقاله پیشنهادی :قیمت تلسکوپ دانش آموزی ارزان

اگر شما پول زیادی برای خرید یک کت و شلوار هزینه کرده باشید ولی از شما گشاد یا تنگ باشد، کت برازنده شما نیست. شما باید به اندازه شانه ها توجه داشته باشید و شلوار نباید بیش از حد تنگ و باریک باشد و همچنین اندازه و قد آن طوری نباشد که روی کفش بیفتد. شما باید یک کت شلوار مناسب با سایز خود بخرید و از آن راضی باشید. برای خرید کت شلوار مناسب باید به چندین نقطه توجه کنید

مقاله پیشنهادی :ساك حمل نوزاد

شانه ها: پد هایی که در قسمت شانه استفاده می شود باید با کت مسطح باشد و نباید اندازه آن طوری باشد که از شانه خارج شود. در ناحیه شانه، درز شانه باید برابر درز آستین باشد، ولی اگر درز شانه حالت افتاده داشته باشد یا مسطح با درز آستین نباشد، آن لباس مناسب شما نیست.

مقاله پیشنهادی :وسایل شنای کودکان

قد کت : کتی که شما می‌خواهید بخرید، پشت آن باید خط صاف و مستقیم داشته باشد و انتها آن روی باسن باشد، ولی سطح و اندازه آن نباید از دست ها بیشتر شود و باید توجه کنید که قد کودک باید تا بالای باسن باشد. توجه کنید وقتی که دست شما در کنار پهلوهای تان قرار می گیرد شما باید بتوانید با انگشت های خود زیر کت را لمس کنید.

مقاله پیشنهادی :وسایل شنای کودکان

طول آستین کت شما نباید از انگشت شست شما بیشتر باشد بهترین اندازه که میتوان برای قد آستین در نظر گرفته این است که تقریباً نیم اینچ از آستین پیراهن زیر کت مشخص باشد.


2-کت تک مردانه رومانو بوتا مدل a20

کت تک مردانه رومانو بوتا مدل a20

مشخصات کلی محصول
جنس
پشم
دراپ
دراپ 6
قد
روی باسن
نحوه بسته شدن
تک دکمه
فرم
جذب
طرح پارچه
طرح دار

خرید محصول


بستن کت: کت تک شما انتخاب می کنید باید در کنار شکم شما طوری باشد که به راحتی بی زد و نباید به قدری تنگ باشد که به سختی دکمه های آن را ببندید و شما باید برای داشتن یک کت اندازه بتوانید یک مشت خود را بین بدن و کت قرار دهید

پایین کت: کت تک شما انتخاب می کنید باید در کنار شکم شما طوری باشد که به راحتی بی زد و نباید به قدری تنگ باشد که به سختی دکمه های آن را ببندید و شما باید برای داشتن یک کت اندازه بتوانید یک مشت خود را بین بدن و کت قرار دهید. پایین کتف شما نباید در انتهای ناحیه باسن تنگ باشد آن باید تا روی ران‌ها برسد شما می توانید اندازه پایین کس را هنگام نشستن اندازه بگیرید و ببینید که قسمت پایین کت به راحتی میشیند یا نه خط پایین شلوار هم باید تقریباً به انتهای شلوار در کفشها برسد

امروزه کت و شلوار ها تقریبا تنگ دوخته می‌شوند، ولی باید توجه کنید که هنگام پوشیدن آنها پارچه نباید بر روی بدن کشیده شود. قسمت های تنگ در ناحیه های سینه یا پاها دیده می شود. لبه پاچه های کت و شلوارهای جدید، روی کفش یا کمی بالاتر می ایستد و مانند مدل‌های قدیمی همه آن روی شلوار و کفش نمی‌افتد . معمولا با این مدلها جوراب پوشیده نمی شود قبل از اینکه بخواهید یک کت شلوار مناسب بخرید باید سایز خود را بدانید. برای دانستن سایز خود باید سرشانه، دست ها، دور سینه، پاهاو.. را با استفاده از یک متر ساده اندازه گیری کنید. اگر موقعاندازه گیری، سایز خود را کمتر یا بیشتر حساب کنید وهمچنین حبس کردن نفس در سینه خود، بیش از حد صاف وایسادن و غیره باعث می‌شود که کت شلوار متناسب با سایز شما به دست نیاید. اگر با این اندازه ها یک کت شلوار بخرید، پس از مدتی برای شما چندان مناسب به نظر نمی رسد. موقع خرید باید کت شلوار مناسب با سایز خود بخرید در غیر این صورت شما ظاهر شلخته خواهید داشت پس برای اندازه گیری و برای بدست آوردن سایز خود باید روش‌های زیر را انجام دهید:


3-کت تک مردانه رایکا کد 1410Br-02

کت تک مردانه رایکا کد 1410Br-02

مشخصات کلی محصول
جنس
پلی استر , اکریلیک
دراپ
دراپ 4
قد
روی کمر
نحوه بسته شدن
تک دکمه
فرم
جذب
طرح پارچه
ساده

خرید محصول


برای اندازه گیری قد شلوار باید از کشاله ران تا قوزک پا را اندازه بگیرید.

 همچنین برای اندازه گرفتن سرشانه باید از آخر سمت راست شانه خود تا آخر سمت چپ شانه را مورد اندازه‌گیری قرار دهید.

 برای اندازه گیری دور بازو لازم است، دور بازو را یعنی قسمتی که ضخامت بیشتری دارد را اندازه بگیریم.

 برای دور کمر لازم است، شما قسمت بالایی ناف را اندازه بگیرید و در آخر دور تا دور سینه خود را از قسمت زیر بغل اندازه گیری کنید

موقع خرید کت و شلوار باید به تعداد دکمه های کت،توجه کنید. کت هایی که دکمه کمتری دارند حالت رسمی تری دارند و از آن در مجلس های رسمی استفاده می‌شود این کت ها به خاطر اینکه دو دکمه دارند یقه آنها باز تر می باشد و پیراهن زیر کت در معرض دید می باشد و به همین دلیل حالت رسمی به خود می‌گیرد. در کشورهای اروپایی در مهمانی‌ها از کت های دو دکمه ای استفاده می‌کنند ولی ایرانی ها برخلاف آنها از کت های 3دکمه ای استفاده می‌کنند. هرچقدر کت دکمه بیشتری داشته باشد حالت رسمی بودن خود را از دست می‌دهد. بیشتر کت هایی که طرح و مدل های فانتزی و جدید دارند، از دکمه های بیشتری استفاده کردند

موقع خرید کت باید به تعداد دکمه های آن توجه کنید. کتهایی که دارای دو دکمه می باشند، برای افراد کوتاه تر و کتهایی که دارای سه دکمه می باشد برای افراد بلندتر قابل قبول می باشند. یادتان باشد که بعضی کتها در یک ردیف دکمه دارند و دیگر مدل ها در دو ردیف خود دکمه دارند. کسانی که چهار شانه می باشند نباید از کتهایی که در دو طرف خود  دکمه دارند استفاده کنند. کدهایی که دارای یک ردیف دکمه می باشند حالت رسمی تری دارند. اگر شما می خواهید فقط یک دست کت و شلوار داشته باشید باید کت های تک دکمه بخرید، چون مدل های خاصی دارند. کت و شلوار هایی که رنگ روشنی دارند یا طرح های مختلف دارند از نظر بعضی ارزان می باشند، چون از مواد هایی ساخته شدند که آنها را برجسته می کند. برای داشتن یک انتخاب مناسب شما باید یک رنگ مناسب استفاده کنید مانند مشکی، سرمه‌ای، خاکستری و غیره چون حتی اگر جنس لباس خوب نباشد این رنگ ها آن را نشان می دهد.


4-جلیقه مردانه جامه پوش آرا مدل 4381287210-99

جلیقه مردانه جامه پوش آرا مدل 4381287210-99

مشخصات کلی محصول
جنس
نخ
قد
روی باسن
ویژگی ها
جزئیات
– باز و بسته شدن توسط زیپ
– کلاه‌دار و اسپرت
– تهیه شده از 100% نخ

خرید محصول


اگر تا به حال خرید کت و شلوار مردانه رفته اید، متوجه شدید که آن یکی از سخت‌ترین خریدهای ممکن می باشد چون باید حوصله و صبر زیادی را برای انتخاب یک مدل مناسب به خرج بدهید. خریدن کت و شلوار مردانه دارای چندین اصول می باشد که اگر شما با آن آشنایی داشته باشید قطعاً خرید راحت تری دارید.  موقع پوشیدن کت و شلوار شما باید از پیراهن و کفش متناسب با آن انتخاب کنید. باید توجه کنید که تناسب بین جنس و رنگ نیز یکی از نکات مهم میباشد شما نباید پیراهن تمام نخی را با کت شلوار پشمی زمستانی بپوشید، چون این ترکیب یک ظاهر نامناسب را به وجود می‌آورد. برای داشتن یک انتخاب کلاسیک شما می توانید کت شلوار های پشمی که نخ معمولی دارند را با پیراهن های معمولی مردانه که در همه فصل ها استفاده می شود ست کنید. اگر می‌خواهید کت و شلوار زمستانی یا تابستانی بخرید باید پیراهن متناسب با آن فصل استفاده کنید.


5-جلیقه مردانه جامه پوش آرا مدل 4381287210-59

جلیقه مردانه جامه پوش آرا مدل 4381287210-59

مشخصات کلی محصول
جنس
نخ
قد
روی باسن
ویژگی ها
جزئیات
– باز و بسته شدن توسط زیپ
– کلاه‌دار و اسپرت
– تهیه شده از 100% نخ

خرید محصول


6-کت مردانه کد BLKJN5002

کت مردانه کد BLKJN5002

مشخصات کلی محصول
جنس
جین
دراپ
دراپ 6
قد
روی کمر
نحوه بسته شدن
سه دکمه
فرم
جذب
طرح پارچه
ساده

خرید محصول


7-کت تک مردانه رومانو بوتا مدل DG-01

کت تک مردانه رومانو بوتا مدل DG-01

مشخصات کلی محصول
جنس
پشم , پلی استر
دراپ
دراپ 6
قد
روی باسن
نحوه بسته شدن
تک دکمه
فرم
جذب
طرح پارچه
طرح دار

خرید محصول


8-کت تک مردانه مورسل کد SDKNBLU1061

کت تک مردانه مورسل کد SDKNBLU1061

مشخصات کلی محصول
جنس
پلی استر , ویسکوز
دراپ
دراپ 6
قد
روی باسن
نحوه بسته شدن
تک دکمه
فرم
جذب
طرح پارچه
طرح دار

خرید محصول

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن