خانه و سبک زندگی

خرید بهترین مارک آچار فرانسه ارزان قیمت + 12 مدل با کیفیت

آچار فرانسه در انواع ایران پتک، رونیکس، آمریکایی، سایز 10، بزرگ، توسن، نووا، جغجغه ای، فوکس، هنسون، هیوندای، چینی، till ،به فروش می رسد. قبل از خرید آچار فرانسه به بررسی نکات خرید آن می پردازیم:

خرید محصول

حتما برای شما نیز پیش‌آمده است که بخواهید پیچ و یا مهره‌ای را باز  یا سفت کنید .برای کار با پیچ و مهره‌های دارای زاویه‌ که شش یا چهار وجه دارند، آچار فرانسه مناسب‌ترین ابزار است .

در بسیاری از کشورها آچارفرانسه را با نام آچار انگلیسی می‌شناسند زیرا این آچار توسط مهندس انگلیسی به نام  ریچارد کلابرن ساخته شده‌است .در ایران اولین‌بار این آچار را فرانسوی‌ها به کشور آورده‌اند ازاین‌رو به آن آچارفرانسه گفته می‌شود.

مقاله پیشنهادی: چگونه خیاطی را شروع کنیم

این آچار ، دهانه‌ای با قابلیت تغییر دارد که این قابلیت باعث می‌شود از این آچار برای مهره‌ها و پیچ‌های مختلف، بتوان استفاده کرد .

آچارفرانسه انواع مختلفی دارد از جمله می‌توان به آچار فرانسه جغجغه ای ، آچارفرانسه برقی، آچار فرانسه دسته عایق برق ، آچار فرانسه جغجغه ای تاشو،  آچار فرانسه‌ دسته کوتاه ،آچار فرانسه قفلی ، آچار فرانسه روکش دار، آچارفرانسه سه کاره و آچارفرانسه صنعتی اشاره کرد .

برند های مختلفی از جمله رونیکس، ایران پتک ، اطلس ، بیسو ، پروتو ، تابا ، تانوس ،جانزوی و… آچار فرانسه های متنوعی تولید می کنند.


1.آچار فرانسه هنسون مدل 10-250 سایز 10 اینچ

آچار فرانسه هنسون مدل 10-250 سایز 10 اینچ

خرید محصول

مشخصات

 • تعداد
  1 عدد
 • جنس
  فولاد
 • نوع دسته
  استاندارد
 • وزن
  427 گرم
 • شماره آچار
  10″
  – حداکثر میزان باز شدن دهانه: 32 میلی‌متر
  – دارای ساختار سختکاری شده
  – دارای فک مدرج بر اساس سانتی‌متر
  – طول 255 میلی‌متر
 • کاور
  ندارد

آچار فرانسه

 

یکی از ابزارهای پرکاربرد در مصارف خانگی، داخل خودرو و کارگاه‌ها آچارفرانسه است . احتمالاً اکثر افراد و حتی خانم‌های خانه‌دار نیز از آچار فرانسه برای باز و بسته کردن پیچ و مهره‌ها استفاده کرده‌اند .

با در اختیار داشتن یک سایز از آچارفرانسه سایزهای متنوعی از پیچ و مهر مهر را می‌توان باز کرد البته نکته حائز اهمیت این است که پیچ و مهره‌ها باید دارای وجه باشد یعنی مهره‌ها و پیچ‌ها باید چهارگوش و یا شش‌گوشه باشند .

مقاله پیشنهادی: کانسیلر ارزان

آچار فرانسه از یک فک ثابت و یک فک متحرک ساخته‌شده است درواقع آچار تخت با قابلیت تنظیم دهانه است فک متحرک آن توسط پیچ حلزونی که در  در وسط آچار است ،توانایی دور یا نزدیک شدن آن را  به فک ثابت فراهم می‌کند .ب همین علت است که با یک آچارفرانسه می‌توان مهره‌های چهارگوش و شش گوش در سایزهای متنوع را باز کرد .

البته با توجه به محدودیت‌هایی که در زمینه باز کردن پیچ ها  با سایزهای متفاوت وجود دارد، تولیدکنندگان آچار فرانسه این ابزار را در سایز های چهار، شش، هشت، ده، دوازده، پانزده، هجده و بیست و چهار اینچی طراحی و تولید می کنند.

سایزبندی گوناگونی که آچارفرانسه دارد موجب می‌شود که بتوان به کمک آن مهره‌ها با سایزهای مختلف را باز و بسته کرد.


2.آچار فرانسه فایو استار مدل FS 8 سایز 8 اینچ

آچار فرانسه فایو استار مدل FS 8 سایز 8 اینچ

خرید محصول

مشخصات

 • تعداد
  1 عدد
 • جنس
  فولاد
 • نوع دسته
  استاندارد
 • وزن
  150 گرم
 • شماره آچار
  8
 • کاور
  ندارد

فک متحرک آچار فرانسه در زاویه‌ای درجه‌ای نسبت ‌به دسته آچار قرار دارد که موجب گشت اور یبیشتر آچار می‌شود هنگام استفاده از آچار فرانسه فک متحرک آن را باید به‌طور کامل پیچ یا مهره را بپوشاند تا در اثر فشاری که آچار وارد میکند پیچ یا مهره دچار آسیب نشود .

در دسته‌بندی  سایزهای ذکر شده فک آچار فرانسه به‌ترتیب سایز ها می‌تواند حداکثر تا سیزده، نوزده، هفده، سی، سی و سه، چهل و سه، پنجاه و چهار و همنطور شصت و دو میلی‌متر باز شود .

انواع آچار فرانسه

مقاله پیشنهادی: بادکنک هلیومی ارزان

آچار فرانسه دارای مدل های مختلفی است.در ادامه مطلب به بررسی این مدل ها می پردازیم.

۱) آچارفرانسه‌ی عایق برق

برای بازو بسته کردن پیچ و مهره‌های شش گوش و چهارگوش هنگام وجود جریان برق همچون شبکه‌های توزیع برق و برق‌کشی صنعتی، از آچارفرانسه‌ی عایق برق باید استفاده شود این مدل از آچار فرانسه دارای سه لایه‌ی روکش سراسری عایق برق است که می‌تواند در برابر ده هزار ولت برق از دست کاربر کاملا محافظت کند. با این وجود استفاده از دستکش ایمنی در حین کار واجب است.


3.آچار فرانسه ای آر جی مدل M.B23 سایز 8 اینچ

آچار فرانسه ای آر جی مدل M.B23 سایز 8 اینچ

خرید محصول

مشخصات

 • تعداد
  1 عدد
 • جنس
  کروم – وانادیوم
 • نوع دسته
  استاندارد
 • کاور
  ندارد

 

آچار فرانسه مدرج

در آچارفرانسه های مدرج مابین فک باز و متحرک آچار یک خط‌کش مدرج شده بر روی بدنه قرار دارد .خط‌کش مدرج این نوع آچار کمک می‌کند تا دهانه آچار را براساس سایز پیچ‌های مختلف تنظیم کرده و راحت‌تر به باز و بسته کردن پیچ‌ها اقدام کرد.

در مصارف خانگی بیشتر از سایز دهه آچار فرانسه مدرج استفاده می‌شود زیرا کاربری بیشتری دارد.آچار فرانسه مدرج مدل روکش‌دار نیز موجود است که دسته آن در پوشش روکش‌دار قرار گرفته‌است

مقاله پیشنهادی: قیمت پوشک مای بی بی

آچار فرانسه شلاقی دوطرفه

این نوع از آچار فرانسه معمولاً در مصارف لوله‌کشی ساختمان و به‌عنوان ابزار لوله‌کشی کاربرد دارد ازاین‌رو کارکرد این آچار فرانسه شبیه به آچار لوله گیر است .

آچار فرانسه شلاقی دو طرفه ، دارای دهانه قابل تنظیم است و این ابزار در سایزهای مختلف شش، هشت، ده و دوازده ساخته می‌شود .

از آچارفرانسه شلاقی دو طرفه در دو مقیاس متریک و اینچی میتوان استفاده کرد.


4.آچار فرانسه هنسون مدل 12-300 سایز 12 اینچ

خرید محصول

مشخصات

 • تعداد
  1 عدد
 • جنس
  فولاد
 • نوع دسته
  استاندارد
 • وزن
  646 گرم
 • شماره آچار
  12″
 • توضیحات آچار
  – حداکثر میزان باز شدن دهانه: 38 میلی‌متر
  – دارای ساختار سختکاری شده
  – دارای فک مدرج بر اساس سانتی‌متر
  – طول 310 میلی‌متر
 • کاور
  ندارد

آچار فرانسه جغجغه ای

این نوع از آچار فرانسه کاملاً  شبیه به آچار فرانسه معمولی است .تنها تفاوت آن در چرخ جغجغه‌ ای موجود در قسمت فک این ابزار است که همچون آچار بوکس سرعت‌عمل کار را افزایش می‌دهد .

نحوه کار آچار فرانسه جغجغه ای به این صورت است که دهانه آچار را بر روی پیچ یا مهره قرار می‌دهیم و سپس پیچ حلزونی داخل آچار را براساس اندازه پیچ یا مهره مورد نظر تنظیم می‌کنیم .لازم به ذکر است که پیچ حلزونی تنظیم را زیاد نباید سفت کنیم بلکه باید اجازه دهیم فک آچار کمی جای بازی روی مهره موردنظر را داشته باشد .

مقاله پیشنهادی: بهترین برند تخت خواب دو نفره

از قسمت انتهای فک آچار که علامت فلش روی آن حک‌شده است برای لگراژ آچار استفاده کرده و برای هرزه گرد از سر دهانه فک آچار استفاده می‌کنیم.

نوع دیگری از آچار فرانسه جغجغه ای وجود دارد که مدل تاشو نامیده می شود.  مدل تاشو آچار فرانسه جغجغه ای علاوه‌بر سرعت بخشیدن به کار دارای انعطاف‌پذیری بیشتری نیز است.

آچارفرانسه‌ی صنعتی

آچارفرانسه‌ی صنعتی که معمولا ساخت کشور تایوان است ، دارای نوعی فولاد خاص و بسیار مقاوم است که این ویژگی، امکان استفاده از این آچار را در شرایطی با فشار کاری بالا ممکن می‌کند .

مقاله پیشنهادی: خرید قدم شمار

آچارفرانسه‌ی صنعتی در اغلب موارد نسبت‌به مدل‌های معمولی ظاهری تیره‌تر دارد .

آچارفرانسه‌ قابل‌استفاده در مصارف خانگی را معمولاً از کروم  وانادیوم می‌سازند .درصورتی‌که نوع صنعتی این آچار ، از فولاد سخت کاری شده ساخته می شود.


5.آچار فرانسه فایو استار مدل FS 10 سایز 10 اینچ

آچار فرانسه فایو استار مدل FS 10 سایز 10 اینچ

خرید محصول

مشخصات

 • تعداد
  1 عدد
 • جنس
  فولاد
 • نوع دسته
  استاندارد
 • وزن
  185 گرم
 • شماره آچار
  9 , 10
 • کاور
  ندارد

۷) آچارفرانسه‌ دسته کوتاه

آچارفرانسه دسته کوتاه دارای طول دسته کوتاه‌تری نسبت‌به سایر مدل‌های این نوع آچار است.

تنظیم دهانه آچار فرانسه دسته کوتاه مشابه مدل آچارفرانسه لبه باریک است البته این تفاوت وجود دارد که فک عمیق این آچار سی درصد بلندتر از دیگر مدل‌ها است.

برای باز و بسته کردن مهره‌های قرار گرفته در فضاهای بسیار محدود ، همچون زیر سینک ظرف‌شویی از آچار فرانسه دست کوتاه برای سهولت در انجام کار استفاده می‌شود .

۸) آچار فرانسه فشار قوی

آچارفرانسه‌ی فشارقوی ساخت کشور آمریکا است.این آچار دارای وزن بسیار کم و به‌علت آب کاری، مقاومت زیادی در مقابل خوردگی دارد. این آچار معمولاً به‌صورت تکی ساخته می‌شود و دارای لبه‌های مدرج از جنس کروم وانادیوم می‌باشد .

راهنمای خرید بهترین سایز و مارک آچار فرانسه

تا این‌جا با بررسی انواع مدل آچارفرانسه توانستیم با توجه به نیاز و کاربری مورد نیاز خود مدل آچار فرانسه را انتخاب کنیم .

بهترین سایز آچار فرانسه

همان‌طور که گفته شد آچار فرانسه را در سایزهای چهار، شش، هشت، ده، دوازده، پانزده، هجده و همچنین بیست و چهار اینچی با حداکثر طول بازشوندگی فک به میزان سیزده، نوزده، هفده، سی، سی و سه، چهل و سه، پنجاه و چهار و همچنین شصت و دو میلی‌متر در بازار یافت .

از آچارفرانسه در سایزهای کوچک بین چهار تا هشت اینچی در فضاهای محدود برای مثال باز و بسته کردن یک پیچی کوچک روی موتورسیکلت استفاده کرد .

برای مصارف خانگی سایز ده و دوازده آچار فرانسه مناسب است زیرا در بیشتر خانه‌ها کاربرد دارد و وسیله‌ای کار راه‌انداز در هر منزل محسوب می‌شود .سایز دوازده به بالا  آچارفرانسه مناسب مصارف سنگین و کارگاهی است .


6.آچار فرانسه مدل 01 سایز 8 اینچ

آچار فرانسه مدل 01 سایز 8 اینچ

خرید محصول

مشخصات

 • تعداد
  1 عدد
 • جنس
  فولاد
 • نوع دسته
  استاندارد
 • وزن
  200 گرم
 • شماره آچار
  8

ویژگی های بهترین نوع آچارفرانسه

فک متحرک آچار فرانسه باید فاقد لقی باشد . مهم‌ترین نکته در انتخاب مارک آچار فرانسه این است که فک متحرک آچارفرانسه کاملاً دقیق بوده و هیچ‌گونه لقی نداشته باشد .

در مارک‌های معتبر و باکیفیت ، فک متحرک آچار کاملاً دقیق است . وقتی فک متحرک آچار بر روی پیچ یا مهره قرار می‌گیرد همچون یک آهن‌ربا ، مهره یا پیچ را محکم نگه می‌دارد .

لقی در فک متحرک آچارفرانسه موجب ایجاد مشکل در کار با این وسیله می‌شود و دراین‌صورت باید مکرراً آچار را از روی پیچ یا مهره برداشته و سپس دوباره آن را قرار دهید تا زمانی‌که پیچ باز یا بسته شود .

سرعت کار با  آچارفرانسه‌ی دارای لقی بسیار طولانی و خسته‌کننده است. لازم به ذکر است که در برخی از مارک‌های آچار فرانسه که از قیمت مناسب‌تری برخوردار هستند، یک میلی‌متر لقی در فک مشاهده می‌شود اما قابل‌چشم‌پوشی است .


7.اچار فرانسه مدل YPSD-CAMEL010 سایز 10 اینچ

اچار فرانسه مدل YPSD-CAMEL010 سایز 10 اینچ

خرید محصول

مشخصات

 • تعداد
  1 عدد
 • جنس
  کروم وانادیوم
 • نوع دسته
  استاندارد
 • وزن
  455 گرم
 • استاندارد
  متریک و SAE
 • شماره آچار
  10″

 

همچنین در آچار فرانسه‌ دندانه دار ، فک آچار بر روی پیچ و مهره بهتر قلاب می‌شود. دقت کنید که آچار فرانسه درجه بندی شده کاربری راحتی دارد و موجب اندازه‌گیری دقیق دهانه آچار برمبنای سایز پیچ و مهره می‌شود.

با توجه به نکات ذکر شده فک آچار فرانسه با کیفیت، موارد زیر را دارا است :

۱) فاقد لقی است.

۲) مندرج است.

۳) دندانه دار است.

طراحی دسته آچار فرانسه

دسته آچار فرانسه بایددارای طراحی ارگونومیک باشد. نیروی زیادی به دسته آچار فرانسه از طریق دست اعمال می‌شود به‌همین دلیل دسته این آچار باید با کیفیت و استاندارد باشد تا بتواند در مقابل فشار وارد شده دوام بیاورد .به‌همین دلیل در این ابزار لایه‌ای با جنس لاستیک توموپلاستیک (TPR) دسته آچار را پوشش می‌دهد.

این لایه مانع از سر خوردن دست بر روی دسته آچار و همچنین خوش‌دست شدن آچار می‌شود. بنابراین، کاربر می‌تواند مدت طولانی بدون خستگی از آچار استفاده کند.


8.آچار فرانسه رونیکس مدل RH-2402 سایز 8 اینچ

آچار فرانسه رونیکس مدل RH-2402 سایز 8 اینچ

خرید محصول

مشخصات

 • تعداد
  1 عدد
 • جنس
  کروم والادیوم
 • نوع دسته
  استاندارد
 • توضیحات آچار
  دارای فک های سخت کاری شده
  – دارای دسته دراپ فورچ شده مستحکم
  – روکش ساتن کروم
  – ساخته شده طبق استاندارد ANSI
  – دارای قسمت اندازه‌گیری شده روی فک ثابت
 • کاور
  ندارد

جنس بدنه آچار فرانسه باید از آلیاژ مقاوم باشد.

آلیاژهای مختلف مثل فولاد، آهن و کروم وانادیوم معمولاً برای ساخت آچار فرانسه استفاده می‌شود. اما  بهترین و مقاوم ترین جنس برای ساخت آچار فرانسه، کروم وانادیوم و فولاد آبکاری شده با روکش ضدزنگ کروم و یا نیکل است .

آچار فرانسه ساخته‌شده از این جنس، در گذشت زمان دچار رنگ‌پریدگی سطحی و همچنین زنگ زدگی نمی شود. درحالی‌که آچار فرانسه ساخته‌شده از جنس آهن،  در مدت‌زمان بسیار کم با آب و یا رطوبت موجود در محیط واکنش داده و زنگ‌زده می‌شود .

ساخته آچارفرانسه به‌صورت سخت کاری شده یا فورج است در روش فورت آلیاژ مورد نظر برای ساخت آچار را داخل قالب قرار می‌دهد و نیروی بسیار زیاد به‌صورت آرام و گاهاً ضربه‌ای به آن وارد می‌شود.

بدنه این آچار فرانسه که بر اساس فورج ساخته‌شده است، از استحکام و خواص مکانیکی بیشتری  برخوردار است.آچارفرانسه های ساخته‌شده از کروم وانادیوم شفاف، یکدست و براق هستند و اثری از کدری و تیرگی بر روی بدنه آن‌ها دیده نشده و به دست رنگ پس نمی‌دهند. ازاین‌رو می‌توان کیفیت آلیاژ به‌کار گرفته شده در  آچارفرانسه ها را از روی ظاهر آن‌ها بررسی کرد.


9.آچار فرانسه تابا کد7 سایز 10 اینچ

 تعداد 1 عدد جنس کروم وانادیوم نوع دسته استاندارد وزن 410 گرم استاندارد متریک و SAE شماره آچار 10" توضیحات آچار آچار فرانسه تابا - مناسب برای کارهای سنگین و صنعتی - دارای فک ثابت درجه‌بندی شده - بدنه مقاوم در برابر فشار - پیچ تنظیم فک روان -جنس عالی -بدنه با روکش مشکی ضد زنگ -ساخت ایران کاور ندارد

خرید محصول

مشخصات

 

 • تعداد
  1 عدد
 • جنس
  کروم وانادیوم
 • نوع دسته
  استاندارد
 • وزن
  410 گرم
 • استاندارد
  متریک و SAE
 • شماره آچار
  10″
 • توضیحات آچار
  آچار فرانسه تابا
  – مناسب برای کارهای سنگین و صنعتی
  – دارای فک ثابت درجه‌بندی شده
  – بدنه مقاوم در برابر فشار
  – پیچ تنظیم فک روان
  -جنس عالی
  -بدنه با روکش مشکی ضد زنگ
  -ساخت ایران
 • کاور
  ندارد

پیچ تنظیم آچارفرانسه باید بسیار باکیفیت و روان باشد.

از دیگر نکات قابل‌توجه در آچارفرانسه پیچ داخلی آن است که با چرخاندن آن اندازه دهانه آچار را متناسب با سایز پیچ و مهره می توان تنظیم کرد.

متخصصین  این حوزه، می دانند که برای نرمی بیشتر،  هر سه ماه یک‌بار باید پیچ حلزونی آچارفرانسه را روغن‌کاری کنند.

این پیچ در زمان چرخاندن باید کاملاً روان بوده و از کیفیت بسیار مناسبی ساخته‌شده باشد .اگر پیچ تنظیم آچارفرانسه از جنس آلیاژ مقاوم ساخته نشده باشد، امکان دارد تحت فشار فک تنظیمات آن به‌هم‌ریخته و دیگر نتوان فک را تنظیم کرد .

اندازه دهانه آچار فرانسه باید با پیچ و مهره‌ها مطابقت داشته باشد.

دهانه آچار فرانسه بر حسب نیاز به‌اندازه‌ی سایز پیچ و مهره‌ها قابلیت تنظیم دارد . درهنگام انتخاب سایز آچار فرانسه باید بزرگ‌ترین سایز پیچ و یا مهره مورد نیاز در کار خود را در نظر بگیرید .

طول دسته آچار فرانسه باید با اندازه محیط کار تناسب داشته باشد.

با توجه به محیط کاری خود ، باید طول دسته آچار فرانسه را انتخاب کنید. اگر قرار است پیچ یا مهره هایی را  در فضای کوچک و محدود بازکنید مدل دسته کوتاه آچارفرانسه برای شما مناسب‌تر است.


10.آچار فرانسه مدل MC-150-6 سایز 6 اینچ

آچار فرانسه مدل MC-150-6 سایز 6 اینچ

خرید محصول

مشخصات

 • تعداد
  1 عدد
 • جنس
  فلز
 • نوع دسته
  کوتاه
 • وزن
  140 گرم
 • شماره آچار
  6
 • توضیحات آچار
  – حداکثر میزان باز شدن دهانه:20 میلی‌متر
  – دارای ساختار سختکاری شده
  – دارای فک مدرج بر اساس سانتی‌متر
  – طول 150 میلی‌متر
 • کاور
  ندارد

با توجه به مطلابی ذکر شده  و به طور خلاصه ، آچار فرانسه دارای بهترین کیفیت ویژگی های زیر را دارد:

۱) فک متحرک آچار فاقد لقی است.

۲) دسته آچار خوش دست است.

۳) بدنه آچار ضد زنگ است.

۴) پیچ تنظیم آچار روان و با کیفیت است.

۵) آچار وزن کمی دارد و قابل حمل است.

۶) آچار دارای بدنه ای مقاوم در برابر ضربات و فشار است.

۷) قیمت آچار مناسب است.

۸) برند محصول با اعتبار و دارای ضمانت است .


11.آچار فرانسه بلزر مدل B2 سایز 12 اینچ

11.آچار فرانسه بلزر مدل B2 سایز 12 اینچ

خرید محصول

مشخصات

 • تعداد
  1 عدد
 • جنس
  فولاد
 • نوع دسته
  استاندارد
 • وزن
  665 گرم
 • استاندارد
  متریک
 • شماره آچار
  12″
 • توضیحات آچار
  طول: 300 میلی‌متر
  دارای فک مدرج 35 میلی‌متری
  تولید شده به روش فورج
 • کاور
  ندارد

چرا در ایران این آچار را ،آچار فرانسه می‌گویند ؟

به دلیل این‌که فرانسوی‌ها برای اولین‌بار این آچار را به کشور ایران معرفی کرده اند ، این آچار در ایران با نام آچار فرانسه شناخته می‌شود .درصورتی‌که هیچ فرد فرانسوی در تولید این آچار و یا اختراع آن نقشی نداشته است.لازم به ذکر است که در کشور فرانسه به این ابزار ، آچار انگلیسی گفته می‌شود .

کاربردهای آچارفرانسه

کاربردهای آچار فرانسه در صنعت بسیار گسترده و زیاد است.تعدادی از مهم‌ترین کاربردهای  این آچار را ذکر میکنیم.

برای باز و بسته کردن انواع پیچ و مهره در سایزهای مختلف استفاده می شود. از نوع آچار فرانسه دسته بلند به‌عنوان اهرم برای فشار دادن به یک قسمت استفاده  میکنند. همچنین از این وسیله برای تعمیر موتورسیکلت، دوچرخه، خودرو و برای کارهای منزل استفاده زیادی می‌شود .

مزیت‌های آچار فرانسه نسبت ب دیگر آچار ها

آچارفرانسه با انواع پیچ و مهره‌های چهارگوش و شش گوش سازگاری کامل دارد. این آچار دارای دهانه متحرک و قابل تنظیم برای باز و بسته کردن انواع پیچ و مهره در سایزهای مختلف است. این آچار از دسته بلند که از آن می‌توان به‌عنوان اهرم نیز استفاده کرد تشکیل شده است.

همچنین استفاده از آچار فرانسه نیاز به‌مهارت خیلی خاصی ندارد و هر شخص بسته به نیاز خود ،در هر مکان و موقعیتی می‌تواند از آن به‌راحتی استفاده کند .

دهانه آچار فرانسه شکل منحنی و ارگونومیک دارد از این‌رو این آچار را در قسمت‌های بد دست می‌توان استفاده کرد.

بدنه آچارفرانسه از جنس کروم وانادیم و یا در برخی مدل‌ها فولاد می‌باشد .این جنس، آچار را در برابر ضربه، خوردگی و زنگ‌زدگی حفظ می‌کند .


12.آچار فرانسه هنسون مدل 250 سایز 10 اینچ

آچار فرانسه هنسون مدل 250 سایز 10 اینچ

خرید محصول

مشخصات

 • تعداد
  1 عدد
 • جنس
  فولاد
 • نوع دسته
  استاندارد
 • وزن
  427 گرم

  هنگام خرید آچار فرانسه به نکات زیر دقت کنید:

  ۱) قیمت آچار فرانسه: برای خرید آچارفرانسه بودجه مشخصی را در نظر بگیرید. این کار باعث می‌شود مدل‌هایی که در محدودیت قیمتی شما قرار ندارند و قیمت بالایی دارند از لیست انتخابات شما حذف شوند و درنتیجه خرید آسان‌تری را تجربه کنید .

  ۲) نوع آچار فرانسه: آچار فرانسه انواع مختلفی داردکه پیش‌تر به بررسی آن‌ها پرداخته شد ؛ بنابراین شما باید با توجه به نیاز خود یکی از انواع آن را انتخاب و سپس خریداری نمایید .

  ۳) جنس آچار فرانسه: بهترین جنس آچارفرانسه ترکیبی از  فلز کروم و وانادیوم و مقدار کمی فولاد می‌باشد. این ترکیب باعث مقاومت بیشتر آچار در برابر زنگ‌زدگی و خوردگی و همچنین فشار و ضربه می‌ شود.

  ۴) اندازه دهنه آچار:

  میزان اندازه دهانه ثابت و متحرک در آچار فرانسه ها متفاوت است.این آچار در سایزهای ۶، ۸، ۰۱،۲۱،۸۱ میلی متر وجود دارد که شما میتوانید با توجه به اندازه بزرگترین پیچ و مهره ای که دراختیار دارید،آچار مورد نیاز خود را انتخاب کنید.

  ۵) نوع و اندازه دسته آچار: آچارها در نوع و اندازه متنوع تولید می شوند. آچار دارای دسته عایق ،آچار با دسته کوتاه ، آچاربا قابلیت تعویض دسته و آچار با دسته بلند مثال هایی از انواع آچار فرانسه است.

  آچار فرانسه های دارای دسته بلند معمولا برای اهرم کردن و در نتیجه ایجاد نیروی بیشتراستفاده می شود‌.خرید از فروشگاه های معتبر: به علت وجود اجناس تقلبی زیاد در بازار حتماً باید از فروشگاه معتبر کالای خود را خریداری کنید تا از کیفیت آن مطمئن باشید.


 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن