مد و لباس

خرید بهترین مارک صندل طبی زنانه ارزان قیمت + 14 مدل با کیفیت

صندل طبی زنانه در مدلهای ایرانی و خارجی، دخترانه،چرمی،پرستاری،دکتر شول،نادر به فروش می رسد. قبل از خرید صندل طبی زنانه به بررسی نکات خرید آن می پردازیم:

خرید محصول

اگر درگیر دردهای کمر ، صافی کف پا ، خار پاشنه و … هستید برای کاهش درد و درمان بهتر است یک صندل طبی مناسب با مشکل خود تهیه کنید . همچنین اگر شغل شما به گونه ای است نیاز است ساعت های طولانی سر پا باشید ،صندل های طبی را به شما توصیه میکنیم.
صندل های طبی زنانه در انواع جلو بسته. جلو باز ، لژدار ، پرستاری و … می باشند.

مقاله پیشنهادی: قیمت برچسب کاشی آشپزخانه
صندل های طبی زنانه در مارک های نادر ، مسعود ، دکتر شول ،شهرام طب ،نیکتا ، دکتر اس ، پاتکان ، تن تاک ،خزر چرم ، شیما ، شهپر ،کلارک. تن یار و … در بازار وجود دارند.‌

مهمترین تفاوت صندلی های طبی و معمولی در زیره صندل است .‌زیره صندل طبی باید کاملا گودی کف پا را پرکند. و حس نرمی و آسودگی حین پوشیدن آن داشته باشید . تهیه یک صندل ایده آل و استاندارد میتواند از دردهای پا ،کمر و ستون فقرات بکاهد و درمان کند. بیماری های مثل صافی کف پا و خار پاشنه با صندلی طبی درمان میشوند.


خرید محصول

1.صندل طبی زنانه مسعود مدل Zk2201

صندل طبی زنانه مسعود مدل Zk2201

خرید محصول

مشخصات

 • ابعاد
  26*8*8 سانتی متر
 • سایز
  36-41
 • جنس
  پلاستیک
 • قابلیت شستشو
  ماشینی

بیماری های زیر را می توان با صندلی طبی درمان کرد :

1. خارپاشنه
2. کف پای صاف
3. التهاب فاسیای کف پا
4. درد زیر پنجه
5. میخچه و پینه
6. آرتوروز زانو
7. سفتی و درد شست پا
8. پینه شست پا
9. تورم عصب
10. تکیه بر بخش داخلی پا

هنگامی برای خرید صندل به مراکز فروش آن مراجعه میکنید با حجم عظیمی از تنوع ، رنگ ، مدل ، طرح صندل مواجه میشوید . که از میان اینهمه تنوع حتما یک نمونه کاملا به دل شما مینشیند.

مقاله پیشنهادی: تعویض کیلومتر پراید قدیم با جدید

این صندلی های شیک و زیبا برای اینکه مدت کوتاه بپوشید هیو صدمه ای به شما نمی‌زند . ولی پوشیدن مدام این صندل ها درمنزل و محل کار می تواند به دلیل اینکه آنها استانداردهای لازم را ندارد ، مشکلاتی را برای شما به وجود بیاورد.


2.صندل زنانه پاتکان مدل پرستار کد PK405

صندل زنانه پاتکان مدل پرستار کد PK405

خرید محصول

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  چرم مصنوعی

اگر میخواهید صندل را مدام به پا داشتن باشید باید صندل های طبی را برای جلوگیری از صدمه های احتمالی استفاده کنید . افرادی که از آرتروز ، زانو، دیابت ، درد پا ، خارپاشنه و … می باشند یا از صافی کف پا رنج می ب مد ، حتما باید صندل های طبی و استاندارد به پا کنند.

ولی صندل طبی چبست ؟ چه ویژگی های دارد ؟ چرا برای پیاده روی ، ایستادن های مداوم ، . سایر موارد باید این نوع صندل را انتخاب کنیم ؟
ما در این مقاله سعی کردم تا با جمع آوری همه نکات راجع به صندل طبی ، شما را با این محصول آشنا سازیم

مقاله پیشنهادی: خرید حضوری کتونی اورجینال

چرا باید از صندل طبی استفاده کرد :
به علل گوناگونی از صندل های طبی استفاده میشود، در زیر چند نمونه از آنها را ذکر می‌کنیم :

صندل طبی با پوشیدن مداوم سبب اصلاح وضعیت پاها میشود ، این صندل ها سبب میشوند ، پاهای شما با پایین تنه تان هماهنگی بیشتری پیدا کند . صندل های طبی از فشارهای وارد شده روی مچ پا ، کمر و زانو هنگام سرپا بودن ، می کاهد.

کفی و زیره محکم و راحت صندلهای طبی سبب شده که این صندل ها در مقایسه با صندل های معمولی حین راه رفتن از پای شما بیشتر محافظت کنند .
طراحی صندل های طبی به نحوی است که به آسایش و راحتی میتوانید با آنها قدم بزنید ، در هوای گرم نیز پاهای شما را خنک نگه میدارد.


3.صندل زنانه گیگت مدل پاکتی کد 022

صندل زنانه گیگت مدل پاکتی کد 022

خرید محصول

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  چرم مصنوعی
 • جنس زیره
  پلی اورتان

صندل طبی آرای پد مخصوصی در قسمت پاشنه است که حرکات شما را در حین پیاده روی کنترل میکند و از پرونیشن زیاد پا پیشگیری می‌کند .
زمانی که شما با صندل طبی پیاده روی میکنید . پاهای شما یک تکیه گاه امن ، قوی برای بدن میشود و همین سبب میشود بدن شما. حالت تراز و مناسب قرار بگیرد . زیرا پیاده روی با این صندل ها از کشیدگی عضلات پا و فشار وارد شده بر قوس پا می‌کاهد ، و راه رفتن را برای شما آسان می‌سازد .‌

بیشتر افراد زمان خرید صندل طبی یا هر نوع صندل دیگری فقط ظاهر ، زیبایی ، دوام و قیمت آن را در نظر میگیرند . هر چند که در حین خرید صندل طبی نیز باید این فاکتورها را مد نظر داشت ،ولی همانگونه که پوست ، مو ، شکل بدن افراد با هم متفاوت است ، نوع و فرم پاهای هر شخصی با دیگری فرق دارد .

مقاله پیشنهادی: پد هدفون ارزان

از این رو تولیدکنندگان صندل های طبی ، آنها را به نحوی می سازند که برای افراد با فرم های پا مختلف متناسب باشد و پاها سلامت خود را از دست ندهند. در صندل های طبی قوس پا به درستی پوشش داده میشود .

بر اساس نکات گفته شده صندل های طبی در دو نوع زیر وجود دارند :
انواع صندلی طبی بر اساس مدل
انواع صندلی طبی بر اساس جنس

انواع صندلی طبی ازلحاظمدا :
صندل های طبی در مدل های زیر تولید و عرضه میشوند .
صندل طبی مناسب پاهای قوس دار: کف پای بعضی افراد به دلایل ژنتیکی یا از آغاز تولد صاف است یا در گذر زمان به دلیل پوشیدن کفش های غیراستاندارد، ایستادن های طولانی مدت با صندل ها و کفش های پاشنه بلند ، گرفتگی شدید عضلات پا و .‌‌… درگیر مشکلاتی شوند . این گونه افراد برای کاستن این فشارها بر قسمت قوس کف پا ، باید بر اساس نسخه دکتر از صندل های طبی استفاده کنند


4.صندل زنانه شهپر مدل تیراژه 1686

صندل زنانه شهپر مدل تیراژه 1686

خرید محصول

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  چرم مصنوعی
 • جنس زیره
  پلی اورتان

سازندگان صندل طبی برای کسانی که مشکلات گفته شده را دارند ، صندل طبی مناسب پاهای قوس دار را طراحی کرده آمد این اشخاص به آسانی بتوانند با این صندل ها پیاده روی کنند . این صندل ها قسمت های پاشنه و قوس پا را پشتیبانی میکنند تا فشار کمتری به این قسمت ها در حین راه رفتن اعمال شود.

صندل طبی افراد دیابتی : همانطور که آگاهید افراد مبتلا به بیماری دیابت به علت کاهش گردش خون در پاهایشان احتمال دارد درگیر زخم یا تاول شوند. این افراد ممکن است دایم درگیر آسیب های ناشی از این دیابتی شوند و باید از پاهایشان مدام مواظبت کنند . یکی از راه های مراقبت از سلامتی پا در این بیماران ، استفاده ازصندل های طبی مخصوص است که به کمک آن ها به راحتی راه بروند و از عوارض دیابت در پاها پیشگیری کنید .

مقاله پیشنهادی: نمک طبیعی از کجا بخریم

صندل های طبی مخصوص افراد دیابتی ، ازنفوذ گرد و خاک و شن به درون صندل ممانعت میکند و از صدمات تا حد زیادی میکاهد . همینطور این صندل فاقد در. هستند زیرا درز میتواند التهاب پوستی پدید آورد . شما با مشورت با دکتر خود می توانید از این صندل های طبی استفاده کنید .

صندل طبی مخصوص درمان خار پاشنه : افراد به دلایل گوناگونی مثل چاقی ، ورزش های سنگین مثل دویدن و پریدن زیر ، شل شدن عضلات ساق و …. درگیر بیماری خار پاشنه میشوند . پزشک حتما صندل های طبی مخصوص خار پاشنه را برای این افراد تجویز میکنند.
این صندل ها دارای کفی و زیره سیلیکون ی هستند و به طور موقت مشکل آنها را بر طرف میکند.‌


5.صندل زنانه نیکتا مدل LP-600/5 کد 1849

صندل زنانه نیکتا مدل LP-600/5 کد 1849

خرید محصول

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  مواد مصنوعی
 • جنس زیره
  پلی اورتان

انواع صندلی طبی بر اساس جنس : صندل های طبی از جنس های مختلفی ساخته میشوند اغلب از جنس پارچه ،چرم و جیر هستند و در مدل های گوناگون و رنگ های متنوعی برای آقایان و خانم ها هستند . در میان جنس های گوناگون صندل ، مناسب ترین و باکیفیت ترین متریال چرم است که طول عمر زیادی دارند ، پا در آنها عرق نمیکند .‌

مزیت های صندل طبی : صندل های طبی دارای ویژگی های مفید زیادی هستند ، برخی از این ویژگی ها عبارتند از :
در طراحی و ساخت صندلی طبی می کوشند تا استانداردها و ملاک های لازم را برای حمایت ازکف پا ، پاشنه پا ، قوس پا و انگشتان پا اجرا کنند تا فرد حین پیاده روی با آن درگیر مشکلاتی نشود .‌

مقاله پیشنهادی: قهوه لاوازا

صندل طبی گونه های زیادی دارد ، شما بذ اساس تجویز پزشک نوع مخصوص خود را تهیه کنید .‌
سازندگان صندل های طبی را در طرح ها ،مدل ها ، رنک ها گوناگونی تولید میکند تا هر کس بتواند آن طرح ،مدل و رنگی که متناسب به سلیقه اش است را خریداری کند.

صندل طبی سبب تقویت قوس کف پا در حین پیاده روی میشود .
اگر شخصی مشکل کمر درد یا پا درد داشته باشد با استفاده از صندل طبی در زمان پیاده روی کمتر درگیر عارضه های کمر و پا درد میشود .


6.صندل زنانه صحرا طبی مدل پاییزان 05

صندل زنانه صحرا طبی مدل پاییزان 05

خرید محصول

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  چرم مصنوعی , پلی اورتان
 • مورد استفاده
  روزمره
 • مدل پاشنه
  یکسره
 • جنس زیره
  پلی اورتان

با پوشیدن صندل طبی ، گردش خون در پا افزایش می یابد و این برای افراد دیابتی بسیار مفید است .

خرید یک صندل طبی استاندارد ، در مقابل هزینه ای باید برای جراحی در اشخاص مبتلا به بیماری مثل خار پاشنه ، بپردازید ، بسیار کمتر است .

کسانی که درگیر بیماری هایی مثل کف پای صاف ، پینه ، التهاب غلاف کف پا و … با استفاده از این صندل های طبی می‌توانند به آسانی پیاده روی کنند .

آیا تمام صندل های که به نام طبی عرضه می شوند واقعا طبی هستند :
برای افراد زیاد پیش آمده که صندل را به عنوان صندل طبی معرفی شده خریداری میکنند پس پی از استفاده متوجه معمولی بودن آن میشوید ، صندل زیره با کیفیتی همانند صندل های طبی ندارد . پس در خرید به این موارد دقت کنید :

صندل را از فروشگاه های معتبر خریداری کنید که با صندل های طبیعی کاملا آشنایی داشته باشد


7.صندل زنانه مهاجر مدل M44m

صندل زنانه مهاجر مدل M44m

خرید محصول

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  چرم مصنوعی
 • جنس زیره
  پلی اورتان

اگر صندل های طبی مارک دارمیهرید حتما نوع اصل آن را خریداری کنید و از فروشگاه معتبر نیز آن را تهیه کنید .
برندی را انتخاب کنید که قبلاً از آن استفاده کرده اید و با لوگو و دیگر ویژگی های آن آشنایی دارید .

صندل طبی را انتخاب کنید که دارای ضمانت نامه قابل برگشت دادن باشد تا پس از خرید در منزل آنرا تست کنید ،در صورتیکه با آن راحت نباشید بتوانید آن را عودت دهید .

حتما پس از خرید ، فورا اتیکت های روی صندل را جدا نکنید ابتدا آنرا در منزل روی فرش تست کنید . حتی ممکن است برندهای مشهور نیز صندل طبی ای را تولید کنند که مناسب آناتومی پای شما نباشد و در آن راحت نباشید.

نکات مهم در خرید صندل طبی :
به کف صندل طبی دقت کنید: کف صندل طبی باید به گونه ای طراحیظود که قوس کف پا را به خوبی پوشش دهد. این گونه طراحی از ایجاد خستگی در عضلات ، گرفتگی آنها و برپزتاول در کف پا پیشگیری می‌کند. کف صندل طبی باید ویژگی انتقال هوا را داشته باشد و جاذب باشد و کف آن روکش پارچه ای داشته باشد تا از تعریق کف پا و یا لیز خوردن بکاهد.


8.صندل زنانه سما مدل 102 کد 2271

صندل زنانه سما مدل 102 کد 2271

خرید محصول

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  چرم مصنوعی
 • جنس زیره
  پلی اورتان

به پاشنه صندل طبی دقت کنید : پاشنه صندل طبی نباید از ۴ سانتی متر بلند تر باشد. این میزان بر اساس پژوهش های علمی صورت گرفته تعیین شده است . پاشنه در این مقدار ، سبب میشود و فشار کمی به پاها، ران و کمر اعمال شود . کفش های پاشنه حدود هفت برابر این مقدار فشار را به پا و کمر وارد میکنند . همینطور ایراد دیگر پاشنه بلند ، عدم تقسیم مساوی فشار وزن روی بدن است که این موضوع سبب کوتاه تر شدن عضلات ساق پا ،و ضخامت بیشتر تاندون ها خواهد شد .

به اندازه و تناسب صندل توجه کنید : یکی دیگر از فاکتورهای مهم در خرید صندل اندازه و تناسبات است . سایز پا باید کمی از زیره صندل کمتر باشد و پا نباید از جلو ، بغل و عقب صندل بیرون بیاید . قسمت جلوی صندل باید پهنای کافی برای در بر گرفتن قسمت پنجه پا را داشته باشد . سایز صندل نیز زیادی نباید بزرگ باشد زیرا سبب لیز خوردن پا در آن میشود که این موضوع سبب ایجاد تاول روی انگشت ها ، پاشنه و کف پا خواهد شد .

به جنس صندل طبی دقت کنید : جنس چرم یا بندهای پارچه ای سبب تنفس پا میشود که از تاول زدن پاها ممانعت میکند . بند های رویی صندل اگر از جنس پلاستیک یا پلی اورتان باشد برای پوشیدن در آب استفاده میشود ‌

صندل طبی نفس کش : جنس رویه صندل طبی باید به نحوی باشد که در صندل تهویه اعمال شود تا پا عرق نکند.


9.صندل طبی زنانه نیکتا مدل LPC-014 رنگ سرخابی

صندل طبی زنانه نیکتا مدل LPC-014 رنگ سرخابی

خرید محصول

مشخصات

 • قابلیت شستشو
  دستی

10.صندل زنانه مسعود مدل TP2910

صندل زنانه مسعود مدل TP2910

خرید محصول

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  مواد مصنوعی
 • جنس زیره
  پلی اورتان

11.صندل زنانه پارسیان مدل پاپیون کد 010

صندل زنانه پارسیان مدل پاپیون کد 010

خرید محصول

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  چرم مصنوعی
 • جنس زیره
  پلی اورتان

12.صندل طبی زنانه راد کد 607

صندل طبی زنانه راد کد 607

خرید محصول

مشخصات

 • سایز
  37
 • جنس
  پلاستیک
 • قابلیت شستشو
  ماشینی

13.صندل طبی زنانه راد کد 501

صندل طبی زنانه راد کد 501

خرید محصول

مشخصات

 • سایز
  36
 • جنس
  پلاستیک
 • قابلیت شستشو
  ماشینی

14.صندل طبی زنانه راد کد 803

صندل طبی زنانه راد کد 803

خرید محصول

مشخصات

 • سایز
  36
 • جنس
  پلاستیک
 • قابلیت شستشو
  ماشینی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن