زیبایی و سلامت

خرید بهترین مارک فر کننده مو ارزان قیمت + 12 مدل با کیفیت

فر کننده مو ارزان مردانه و زنانه در مدلهای چرخشی، پرومکس،رمینگتون، پریتک، استایلر،مکس، آلمانی، پرنسلی، باس نانو، اتوماتیک به فروش می رسد. قبل از خرید فر کننده مو به بررسی نکات خرید آن می پردازیم:

خرید محصول

امروزه با وجود دستگاه های فر کننده مو، آرایش موها در خانه نیز میسر است.

شما می توانید با صرف هزینه کم و همچنین زمان کمتر در خانه نیز به آرایش موهای خود بپردازید و موهای خود را فر کنید.

فر کننده های مو انواع متفاوتی دارند. ما فکر کننده های لوله ای و مخروطی داریم. ما فر کننده های چرخشی داریم‌. ما فر کننده ی مو ی مردانه نیز داریم. فر کننده ی مو سیم تلفنی مو هارا حجیم می کند‌. اگر بودجه ی زیادی ندارید،میتوانید فر کننده ی مو ی ارزان بخرید.

مقاله پیشنهادی: سپراتور موبایل چیست

برای ثابت ماندن فر مو ،میتوانید از تثبیت کننده ی فر مو استفاده کنید. فر کننده ی مو ی جادویی بسیار جالب است. فر کننده ی موی چند سر،سری های مختلفی دارد و با آن می توان مدل های مختلفی برای فر مو درست کرد. ما برس حرارتی فر کننده ی مو داریم. فر کننده ی مو ی حرفه ای برای سالن های آرایشگاه ها مناسب است. شما می توانید از مواد فر کننده ی مو در خانه برای فر کردن موهای خود استفاده کنید.

شما میتوانید موس فر کننده ی مو دیجی کالا را خریداری کنید و با آن موهای خودرا حالت دهید.

اسپری فر کننده ی مو زنانه بسیار خوب است. ما ژل فر کننده ی موی پسرانه هم داریم.

مقاله پیشنهادی: دلمه پیچ

همانطور که گفتیم دو مدل فر کننده ی مو داریم:

فر کننده های لوله ای ،فر کننده هایی هستند که بسیار پرطرفدار اند.

جنس فر کننده های مو متفاوت است و اکثرا از جنس گرانیت یا فلز هستند.

فرکننده هایی که از جنس فلز هستند به دلیل اینکه دما را یک باره خیلی بالا میبرد ممکن است موجب سوختگی و آسیب مو شود.


1-فر کننده مو بای بابلیس مدل ST-2228 فر کننده مو بای بابلیس مدل ST-2228

خرید محصول

مشخصات

 • پوشش: تیتانیوم
 • قابلیت تنظیم دما: بله

ولی فر کننده هایی که از جنس گرانیت هستند دما را به میزان مناسب بالا می‌برند و به میزان کمتری به مو ها آسیب می رسانند.

با توجه به اینکه شما چه نوع فری دوست داشته باشید،می توانید دستگاه مورد نظر خود را خریداری کنید.

اگر فقط یک فر را دوست دارید و همیشه به همان مدل موهای خود را آرایش می کنید، می توانید دستگاه یک کاره را خریداری کنید.ولی اگر شما دوست دارید موهای خود را متنوع درست کنید و هر روز یک مدل فر را امتحان کنید  دستگاه های چند کاره را خریداری کنید.

مقاله پیشنهادی: خرید عینک واقعیت مجازی

ما فر کننده ی اتوماتیک نیز داریم،که به طرز بسیار زیبایی مو های شما را هماهنگ فر می کنند.

ما فر کننده ی دستی نیز داریم،که نسبت به فر کننده ی اتوماتیک کار با آن سخت تر است.

طیف قیمت دستگاه های فر کننده مو بسیار متفاوت است و متناسب با اینکه چند کاره است  یا یک کاره است،نیز متفاوت است و در واقع دستگاه های چند کاره قیمت بالاتری دارند و شما باید بودجه ی خود را مشخص کنید و با توجه به بودجه و نیازی که دارید،خرید خود را انجام دهید.

مقاله پیشنهادی: وسایل تزیینی آکواریوم

مارک و برند های متفاوتی برای فر کننده مو وجود دارد، از جمله:رمینگتون،بابلیس،پریتک،پرومکس،استایلر،مجیک،رولون،یونیورسال،نانو،وربنا،کایزر،روزیا و…

شما می توانید فر کننده های مو را به صورت حضوری از فروشگاههای آرایشی و بهداشتی خریداری کنید و یا به صورت اینترنتی بخرید‌.

یکی از این سایت ها، سایت اینترنتی دیجی کالا است که شما می توانید فر کننده ی دیجی کالا را از آن خریداری کنید.


2-فر کننده بای بابلیس نانو مدل ST2278 فر کننده بای بابلیس نانو مدل ST2278

خرید محصول

مشخصات

 • پوشش: سرامیک
 • سیستم خاموشی خودکار: بله
 • قابلیت تنظیم دما: بله

همانطور که می‌دانید برای بسیاری از خانم ها تغییر در ظاهر و تغییر در مدل موهایشان بسیار جذاب است و باعث تغییر روحیه آنها و بهتر شده روحیه ی  آنها نیز می شود.

امروزه به دلیل وجود محصولات مو و پوست خانم ها می توانند در خانه به صورت یک آرایشگر حرفه ای موهای خود را آرایش کنند و زیباتر شوند.

به همین دلیل است که انواع محصولات آرایشی مو نظیر سشوار ،اتو مو ،بابلیس و … در خانه‌ها وجود دارد و خانم‌ها از آنها استفاده می کند.فر کننده مو هم  از این  وسایل است که برای زیباتر شدن موها در خانم ها کاربرد دارد و خانم ها از آن استفاده می کنند و موهای خود را فر می کنند.

مقاله پیشنهادی: کالسکه بچه

انواع فر کننده مو

همانطور که می دانید دستگاه فرکننده مو مدل های متفاوتی دارد و شما باید مدل های مختلف آن را بشناسید و متناسب با نیازی که دارید و متناسب با بودجه ای که دارید دستگاه مورد نظر را انتخاب کنید و خریداری کنید.

اینکه شما چه جور  فری دوست دارید خیلی در انتخاب دستگاه فر کننده مو مهم است.

مقاله پیشنهادی: قیمت جاکفشی پلاستیکی 

مثلاً اگر شما  فقط یک مدل موی فر دوست دارید و همیشه آن مدل موی فر را انجام می دهید،بهتر است که دستگاهی را خریداری کنید که فقط آن مدل موی فر را انجام میدهد ولی اگر شما تنوع طلب هستید و دوست دارید هر دفعه مو  های خود را به یک مدل فر کنید بهتر است دستگاه های  چندکاره را خریداری کنید که مدل های مختلفی از فر را دارند.

همانطور که می دانید دستگاه هایی که یک کاره هستند قیمتشان نسبت به دستگاه های چند کاره هستند ارزان‌تر است.


3-بیگودی مدل 286 مجموعه 17 عددی بیگودی مدل 286 مجموعه 17 عددی

خرید محصول

مشخصات

فر کردن موها به صورت دستی و در منزل


دستگاه های فر کننده چند کاره چند سری دارند که هر سری  مدل مختلفی از فر را برای شما انجام می دهد و شما می توانید متناسب با سلیقه ای که دارید و متناسب با  لباسی که می‌پوشید،آن مدل مویی که دوس دارید، برای خود انجام دهید.

پرطرفدارترین نوع فرکننده مو ،فر کننده های مخروطی و لوله ای هستند که هنوز که هنوز است این مدل فر کننده ها قدیمی نشده اند.

به فر کننده مخروطی فر کننده  شکل  یا فر کننده کله قندی  یا عربی نیز می‌گویند.

فر کننده های  لوله ای از  پرطرفدار ترین فر کننده  هایی هستند که افراد آنها را خریداری می کنند و می تواند مدل  فر های مختلفی را برای شما ایجاد کند و با توجه به قطر لوله مدل فر هایی که  ایجاد می‌کند متفاوت است.

فر ریز:در این مدل فر قطر فر کننده لوله ای باید یک و نیم سانتی متر یا کمتر باشد و در این مدل مو های شما حجیم تر و پر پشت تر به نظر می رسد.

فر پر:در این مدل مو باید قطر فر کننده لوله ای تا دو و نیم سانتی متر باشد و این مدل مو برای موهای کوتاه تر  بسیار مناسب است و باز هم باعث پرپشت نشان دادن موها میشود.

فر متوسط:در این مدل فر باید قطر بابلیس لوله ای ۳ سانتی متر باشد.اگر خود شما موهای پرپشتی دارید و صورت شما نیز درشت است، بهتر است از این مدل مو استفاده کنید.

فر درشت:در این مدل مو قطر بابلیس لوله ای باید سه و نیم سانتی متر باشد و این مدل مو بهترین گزینه برای افرادی که موهای بلند و کم پشتی دارند است.

فر کم:در این مدل مو قطر فکر کننده لوله ای باید حدود ۴.۵ سانتی متر باشد و این مدل مو برای افرادی که موهای بلندی دارند بسیار مناسب و زیبا است و ظاهری بسیار زیبا به موهای شما می دهد.


4-فرکننده مو مدل 212فرکننده مو مدل 212

خرید محصول

مشخصات

 • پوشش: سرامیک
 • نرم کننده‌ی یونی: خیر
 • سیستم خاموشی خودکار: خیر
 • قابلیت تنظیم دما: خیر

جنس دستگاه فر کننده مو

دستگاه فر کننده مو جنس های مختلفی دارد که دو مدل از معروفترین آنها سرامیکی و فلزی است.

فرکننده هایی که جنس آنها فلزی است بسیار زود داغ می‌شوند و ممکن است باعث آسیب رسیدن به موهای شما بشود و موهای شما خراب شود ولی فر کننده هایی که جنس آنها سرامیک است گرما را منتقل می‌کند و کمتر باعث سوختن مو های شما و خراب شدن موهای شما می شود و انتخاب بهتری است.

نکته دیگری که هنگام خرید فر کننده مو باید به آن توجه کنید این است که دستگاه شما دستی باشد یا اتوماتیک باشد.

دستگاه هایی که اتوماتیک هستند موهای شما را به صورت اتوماتیک فر می کنند و فرهای یک دست و یک اندازه ایجاد می‌کنند و ظاهر بسیار زیبایی به موهای شما می دهند در حالیکه فر کننده هایی که  دستی هستند ممکن است اندازه فر ها با هم مساوی نباشند.

مزیت دیگری که فر کننده اتوماتیک نسبت به فکر کننده دستی دارد این است که فر کننده ی اتوماتیک زمان خیلی کمتری را نسبت به فرکننده دستی از شما می گیرد.

هنگامی که شما موهای خود را به صورت دستی فر می‌کنید ممکن است همه موهای شما به یک صورت فر نشود و ظاهر یکدست و زیبایی به شما ندهد .

ولی اگر با دستگاه فر کننده موی اتوماتیک موهای خود را فر کنید همه فر ها به یک اندازه است و بسیار زیبا است و همچنین در زمان شما صرفه جویی می شود.

یکی از ویژگی هایی که هنگام خرید دستگاه فر کننده مو حتما باید به آن توجه کنید خاصیت آیونیک است.


5-فر کننده مو نوا مدل NHC-8558فر کننده مو نوا مدل NHC-8558

خرید محصول

مشخصات

 • پوشش: سرامیک
 • نرم کننده‌ی یونی: خیر
 • سیستم خاموشی خودکار: خیر
 • قابلیت تنظیم دما: خیر
 • استایل فر کردن: درشت

این خاصیت باعث می‌شود که موهای شما هنگام فر کردن وز نشود و همچنین باعث درخشان شدن و زیباتر شدن موهای شما می شود .پس حتما هنگام خرید دستگاه فر کننده مو علاوه بر توجه به جنس دستگاه و اتوماتیک بودن و دستی بودن دستگاه حتماً به این خاصیت آیونیک نیز توجه کنید و دستگاهی را خریداری کنید حتما این خاصیت آیونیک را  داشته باشد تا موهای شما کمتر آسیب ببینند.

فر کننده های مو انواع مختلفی دارند و متناسب با انواعی که دارند قیمت های متنوعی نیز دارند که شما باید هنگام خرید این فر کننده‌ها قیمت مورد نظر و بودجه خود را تعیین کنید تا بتوانید انتخاب درستی داشته باشید و با تعیین کردن بودجه‌ای که دارید، بسیاری از گزینه‌های قیمت بالاتر و قیمت پایین‌تر مشخص می‌شوند و حذف می شوند و شما میتوانید به راحتی از بین گزینه های موجود و متناسب با بودجه ای که دارید و نیازی که دارید محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید و خریداری کنید.

مارک و برند های متنوعی برای فر کننده های مو وجود دارد که شما باید از وجود آنها آگاه باشید.

نکته ای که باید هنگام خرید فر کننده مو به آن توجه کنید این است که حتماً از محصولاتی که برند هستند خریداری کنید، زیرا محصولات که برند هستند،  کیفیت خوبی دارند و دیرتر خراب می شوند و عمر طولانی تری دارند و همچنین به موی شما آسیب زیادی نمی رسانند.


6-بافت مو بابیلیس مدل TW1100 بافت مو بابیلیس مدل TW1100

خرید محصول

مشخصات

 • پوشش: ندارد
 • نرم کننده‌ی یونی: خیر
 • سیستم خاموشی خودکار: خیر
 • قابلیت تنظیم دما: خیر

و همچنین نکته دیگری که باید هنگام خرید فر کننده های مو ها توجه کنید این است که حتماً محصولاتی که خریداری می‌کنید گارانتی داشته باشند، زیرا شرکت ها  محصولات بدون کیفیت را گارانتی نمی کنند، به این دلیل که این محصولات خراب می‌شوند و به شرکت عودت می‌شوند و شرکت باید هزینه‌های زیادی را  متضرر شود و به همین دلیل فقط محصولات با کیفیت  گارانتی میشوند و شما هنگام خرید به این موضوع توجه کنید  که فر کننده های مویی که می‌خرید ،حتماً گارانتی داشته باشد تا عمر طولانی و کیفیت بسیار بالایی داشته باشد.

شما می توانید فرکننده مو را به صورت حضوری از فروشگاه های آرایشی و بهداشتی و برقی خریداری کنید و یا اینکه به صورت اینترنتی از سایت های مختلف خریداری کنید.

سایت های مختلفی برای خرید اینترنتی فر کننده مو وجود دارد ، که یکی از مهمترین و بهترین سایت ها، سایت دیجی کالا است که شما می توانید فر کننده موی مورد نظر خود را به سایت دیجی کالا سفارش دهید و بعد از پرداخت هزینه آن ، محصول مورد نظر با پیک درب منزل شما فرستاده می شود و شما می توانید در صورت نارضایتی از محصول فرستاده شده، محصول خود را عودت کنید و هزینه خود را پس بگیرید.


7-بیگودی مجیک مدل Leverag مجموعه 18 عددی بیگودی مجیک مدل Leverag مجموعه 18 عددی

خرید محصول

مشخصات

 • پوشش: ندارد
 • قابلیت تنظیم دما: خیر

8-فرکننده پروبابلیس مدل 2665SSDE

فرکننده پروبابلیس مدل 2665SSDE مشخصات

 • پوشش: سرامیک تیتانیوم
 • نرم کننده‌ی یونی: خیر
 • سیستم خاموشی خودکار: بله
 • قابلیت تنظیم دما: بله

9-فرکننده مو پرو الشیم مدل 3015ETفرکننده مو پرو الشیم مدل 3015ET

خرید محصول

مشخصات

 • پوشش: سرامیک
 • نرم کننده‌ی یونی: خیر
 • سیستم خاموشی خودکار: بله
 • قابلیت تنظیم دما: خیر

10-فر کننده مو بای بابلیس نانو مدل ST2277فر کننده مو بای بابلیس نانو مدل ST2277

خرید محصول

مشخصات

 • پوشش: سرامیک
 • نرم کننده‌ی یونی: خیر
 • سیستم خاموشی خودکار: بله
 • قابلیت تنظیم دما: بله

11-فر کننده مو یونیورسال مدل GTS-2888فر کننده مو یونیورسال مدل GTS-2888مشخصات

 • پوشش: سرامیک
 • نرم کننده‌ی یونی: خیر
 • قابلیت تنظیم دما: بله

12-فر کننده بابیلیس مدل 2665SDE فر کننده بابیلیس مدل 2665SDE

خرید محصول

مشخصات

 • پوشش: سرامیک
 • نرم کننده‌ی یونی: خیر
 • سیستم خاموشی خودکار: بله
 • قابلیت تنظیم دما: بله

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن