مادر و کودک

بیبی چک از کجا بخریم – بی بی چک چه مارکی خوبه – خرید بی بی چک (تست بارداری) ارزان قیمت و دقیق

بهترین مارک بیبی چک چیه؟ کیت تعیین جنسیت از کجا تهیه کنیم؟ بی بی چک و کیت تست بارداری در مدلهای دیجیتالی،خانگی،با یک قطره خون،مدیکور،روژان،خودکاری،وندفو،clear blue،نواری به فروش می رسد.قبل از خرید بی بی چک به بررسی نظرات خریداران می پردازیم:

خرید محصول

روش‌هاب بسیاری برای تشخیص بارداری وجود دارند که مطمئن‌ترین آنها مراجعه به آزمایشگاه و انجام آزمایش‌های مربوطه است. اما گاهی پیش می‌آید که شخص می‌خواهد کمی مطمئن‌تر باشد تا به آزمایشگاه مراجعه کند و یا زیاد این تردید برایش به وجود می‌آید که امکان دارد باردار باشد. در این شرایط نیاز نیست مدام به آزمایشگاه مراجعه شود، یک محصول با نام بی‌بی چک وجود دارد که امکان تشخیص احتمالی را در منزل به خود شخص می‌دهد و نیاز نیست برای هر احتمال ضعیفی به آزمایشگاه مراجعه کند. بی‌بی چک‌ها مکانیزم عملکرد ساده‌ای دارند و هر شخصی بدون داشتن هیچ گونه تجربه‌ای می‌تواند این کار را برای خود انجام دهد. طریقه عملکرد بی‌بی چک‌ها به این شکل است که میزان ترشح هورمون HCGدر بدن را اندازه‌گیری می‌کنند.

مقاله پیشنهادی: سرویس صبحانه خوری چینی زرین

این هورومون در حدود دو هفته بعد از تشکیل لقاح شروع به ترشح می‌کند و می‌توان از طریق ادرار و بی‌بی چک‌ها سطح آن را اندازه‌گیری کرد. این روشی است که به آسانی در منزل انجام می‌شود. بی‌بی چک‌ جواب آزمایش را به صورت مثبت ومنفی اعلام می‌کنند که پاسخ مثبت به معنای بارداری و پاسخ منفی هم به معنای این است که بارداری در کار نیست. البته این مثبت و منفی بودن جواب هم به شکل رنگ‌ها ظاهر می‌شود. به این شکل که دو خط صورت به معنای مثبت بودن آزمایش است و در غیر این صورت آزمایش منفی است و یا نیاز است که دوباره انجام شود.

مقاله پیشنهادی: گردگیر پلوس چسبی

در صورت کمرنگ بودن بی‌بی چک است که نیاز به تکرار دوباره آزمایش وجود دارد. یکی از روش‌هایی که که می‌توانید از آن برای تهیه بی‌بی چک‌ها اقدام کنید، نی نی سایت است. بی‌بی چک‌ها هم در انواع مختلفی در بازار عرضه می‌شوند. یکی از این مدل‌ها بی‌بی چک‌های قطره‌چکانی هستند. برای اینکه بتوانید بی‌بی چک‌ها را استفاده کنید لازم است آن را  در زمان درستی استفاده کنید. پاسخ این سؤال که بی‌بی چک‌ها از کی جواب می‌دهند این است که حدوداً دو هفته بعد از ارتباط می‌توانید اقدام به تست کنید. بی‌بی چک‌های مدیکور، ایرانی واطلس هوم از انواع برندهای این محصول در بازار هستند


تست بارداری بی بی چک Medicore مدل Cassette ۹۹.۸٪

تست بارداری بی بی چک Medicore مدل Cassette ۹۹.۸٪

مشخصات کلی
ویژگی
کلاسیک و ساده
سایر توضیحات
دارای راهنمای ساده برای استفاده
دارای یک عدد کاست و یک عدد قطره چکان نمونه برداری

خرید محصول


. خطوط محو سفید و خیلی کمرنگ نشانه از این است که پاسخ تست منفی است. بهتر استبی‌بی چک‌ها با ادرار صبح استفاده شوند زیرا برای استفاده از بی‌بی چک‌هابهتر است مادر ناشتا یاشد. اینکه چقدر می‌شود به بی‌بی چک‌ها اعتماد کرد، درصد دقیقی در دست نیست. اما به همین اندازه معتبر هستند که بعد از مثبت شدن جواب بی‌بی چک‌ها لازم است حتماً به آزمایشگاه مراجعه شود و به طور صد در صدی اطمینان حاصل کرد. بی‌بی چک‌های پریکر هم یکی دیگر از برندهای این محصول هستند. امروزه بی‌بی چک‌های آنلاین و نصب روی تلفن همراه هم وجود دارند که نحوه کارشان جالب است.

مقاله پیشنهادی: بهترین خودنویس

مدت زمانی هم که می‌توانید با استفاده از بی‌بی چک‌ها بارداری را تشخیص دهید یک مدت زمان مشخص است. برای اینکه متوجه شوید که این وسیله چط.ر کار می‌کند و در چه زمانی و شرایطی می‌توانید از آن استفاده کنید، در این مقاله راهنمایی‌هایی برای شما در نظر گرفته شده است. مدل‌های خودکاری هم از انواع دیگر بی‌بی چک‌ها هستند.بی‌بی چک‌های دیجیتالی، دوقلو، روژان و… همگی انواعی هستند که از این محصول در بازار موجود هستند.بی‌بی چک‌ها را از دیجی کالا هم می‌توانی سفارش دهید، بنابراین برای تهیه آنها تردیدی به دل راه ندهید. در ادامه به زمان استفاده از بی‌بی چک‌ها، شرایط استفاده و چگونه آن خواهیم پرداخت. بنابراین اگر قصد خرید این محصول را دارید، با ما همراه باشید تا نکات مهم در هنگام خرید را به شما یادآور شویم.


تست بارداری بی بی چک Medicore مدل Cassette ۹۹.۸٪

خرید محصول


یکی از روش‌های که خانگی که بدون مراجعه به آزمایشگاه می‌توان احتمال بارداری را توسط آن تشخیص داد، بی‌بی چک‌ها هستند که می‌توان آنها را از داروخانه‌ها تهیه کرد. این وسیله به این شکل عمل می‌کند که حدود دو هفته بعد از ارتباط، یک هورمون در بدن ترشح می‌شود به نام HCG که این هورمون در ادرار قابل اندازه‌گیری است. این اندازه‌گیری توسط بی‌بی چک‌ها صورت می‌گیرد و این هورمون حاصل برخورد اسپرم و تخمک و ایجاد لقاح و لانه‌گزینی رویان دردیواره رحم است.

مقاله پیشنهادی: خرید ساعت مچی ارزان

برای اینکه پاسخی که از بی‌بی چک‌ها دریافت می‌شود قابل اطمینان و درست باشد، باید حداقل دو هفته از رابطه گذشته باشد. نحوه استفاده از این وسیله به این شکل است که پس از باز کردن بسته‌بندی، مقداری از ادرار را در یک ظرف یک بار مصرف ریخته، بی‌بی چک را از قسمت مورد نظر داخلش قرار می‌دهید و چند دقیقه صبر می‌کند و سپس بی‌بی چک را از ظرف خارج کرده و پس گذشت چند دقیقه دیگر، پاسخ آزمایش را بررسی می‌کنید.


تست بارداری بی بی چک Medicore مدل Cassette ۹۹.۸٪

خرید محصول


برای اینکه بتوانید به طور کامل با نحوه کار بی‌بی چک‌ها آشنا شوید، می‌توانید به مقاله طرز استفاده از بی‌بی چک‌ها در مینت مراجعه کنید. اما به طور خلاصه بی‌بی چک‌ها به این صورت عمل می‌کنند: اگر دو خط صورتی رنگ را دیدید، پاسخ مثبت است، اگر یک خط صورتی و دیگری سفید بود، پاسخ منفی است و اگر یکی صورتی و دیگری صورتی کمرنگ بود، لازم است که آزمایش را دوباره و در چند روز بعد تکرار کنید. چون این به این معنی است که سطح HCG به حد قابل قبولی برای تشخیص از طریق بی‌بی چک‌ها نرسیده است. همچنین توصیه می‌شود که از ادرار صبح استفاده کنید واواسط ادرار را برای انجام تست به کار ببرید.

از دیگر روش‌های تست بارداری می‌توان به تست بارداری HCG اشاره کرد. در این آزمایش تشخیص به این صورت که سطح HCG در خون اندازه‌گیری می‌شود. زمان مناسب برای انجام این آزمایش حدود سه الی چهار هفته بعد از رابطه است.

مقاله پیشنهادی: حشره کش برقی ارزان

از دیگر روش‌ها علاوه بر استفاده از بی‌بی چک‌ها و آزمایش خون، علائمی است که در روزهای ابتدایی بارداری در بدن ظاهر می‌شوند. این علائم در روزهای اول تشکیل لقاح اتفاق می‌افتند و اغلب خانم‌ها آن را تجربه می‌کنند. این علائم عبارتند از: سفتی سینه‌ها، احساس حالت تهوع و استفراغ، دل درد و کمردرد، تغییرات خلق و خو، ویارهای خوراکی و لکه‌بینی لانه‌گزینی که با توجه به اینکه این علائم بسیار شبیه علائم سندروم پیش از قاعدگی هستند، بسیاری از خانم‌ها آن را جدی نمی‌گیرند و نمی‌توانند تفاوت این دو را تشخیص دهند بنابراین به این علائم اکتفا نمی‌کنند و از روش‌های دیگر استفاده می‌کنند که یکی از آنها بی‌بی چک‌ها هستند.


تست بارداری بی بی چک Medicore مدل Cassette ۹۹.۸٪

خرید محصول


 

تعویق در پریود از مهمترین علائمی است که می‌توان به آن شک کرد و احتمال بارداری را در نظر گرفت. البته این تعویق گاهی به دلایلی مانند سندروم تخمدان پلی کیستیک، مشکلات تیروئیدی، کیست‌های تخمدان، فیبروم رحمی، اندومتریوز، افزایش و کاهش وزن ناگهانی،افزایش هورمون پرولاکتین، مسافرت و تغییرات آب و هوایی، مصرف قرص‌های هورمونی و روش‌های جلوگیری از بارداری و از همه مهمتر و قابل توجه‌تر استرس همگی می‌توانند باعث تعویق قاعدگی شوند.

مقاله پیشنهادی: قیمت کمانچه

اغلب خانم‌ها به دلایل مختلف برای احتمال بارداری استرس دارند، برخی به این دلیل که این بارداری احتمالی ناخواسته بوده و عده‌ای برعکس، به خاطر اینکه بارها برای بچه‌دار شدن اقدام کرده‌اند و نتیجه نگرفته‌اند. همچنین بسیاری از بانوان در طول روز فشارها و استرس‌های زیادی را متحمل می‌شوند که اصلاً مرتبط به بارداری هم نیستند و باعث تعویق قاعدگی می‌شوند. همانطور که می‌بینید برخی از این دلایل تعویق اصلاً ربطی به بارداری ندارندسؤالات متدوال در زمینه بی‌بی چک‌ها و نحوه استفاده از آنها:اولین و نزدیک‌ترین زمان ممکن برای استفاده از بی‌بی چک‌هاذ چه زمانیست؟


 

تست بارداری بی بی چک Medicore مدل Cassette ۹۹.۸٪

خرید محصول


همانطور که قبلاً اشاره شد، حداقل دو هفته بعد از تشکیل لقاح که سطح هورمون HCG به مقدار مناسب در ادرار برسد، می‌توان از بی‌بی چک‌ها استفاده کرد.

احتمال خطا در نتیجه بی‌بی چک‌ها وجود دارد؟

اکثراً دلیل خطا در تست بی‌بی چک‌ها این است که زودتر از موعد مقرر انجام شده است. بنابراین احتمال اینکه پاسخ به صورت کاذب منفی باشد وجود دارد. همچنین اینکه تست را به درستی انجام دهید هم مهم است.

تفاوتی در دقت بی‌بی چک‌های آنالوگ و دیجیتال وجود دارد؟

این دو نوع از بی‌بی چک‌ها تنها تفاوتی که با هم دارند این است که نحوه نمایش پاسخ متفاوتی دارند.

همانطور که اشاره شد، هورمون اچ سی جی پس از تشکیل لقاح در بدن ترشح می‌شود و وارد خون شده و از طریق ادرار هم خارج می‌شود که بی‌بی چک‌ها از طریق بررسی سطح این هورمون در ادرار باردار بودن یا نبودن فرد را تشخیص می‌دهند.


تست بارداری بی بی چک Medicore مدل Cassette ۹۹.۸٪

خرید محصول


این کیت‌ها هم قیمت بالایی ندارند و به آسانی می‌توان از آنها در خانه استفاده کرد. حدود 99% نتیجه این کیت‌ها درست خواهد بود. منتها لازم است که برای گرفتن نتیجه مطمئن به یک سری نکاتی که در ادامه مطرح می‌شوند، توجه شود:

کیت‌های تسن بارداری مدل‌های متنوعی دارند، برای گرفتن نتیجه درست شما باید به دستورالعملی که روی بسته‌بندی این محصول نوشته شده است، با دقت عمل کنید. برخی از آنها لازم است که مستقیماً داخل ادرار قرار بگیرند، برخی فقط سرشان را در ظرف قرار می‌دهند و برخی لازم است که با قطره‌چکان ادرار را در محل مورد نظر روی کیت ریخت.

زمان مناسب برای انجام تست بارداری؟

بهترین زمان برای انجام تست و گرفتن نتیجه مطمئن، چند روز بعد از به تأخیر افتادن قاعدگی است. افرادی که معمولاً چرخه قاعدگی منظمی دارند و یه هفته‌ای از زمان مقرر گذشته و پریود نشده‌اند، لازم است برای اینکه خیال خودشان را راحت کنند، از این کیت‌ها استفاده کنند چون معمولاً بعد از چند روز به تأخیر افتادن قاعدگی به اولین چیزی که فکر می‌کنند، بارداری است.


تست بارداری بی بی چک Medicore مدل Cassette ۹۹.۸٪

خرید محصول


در اولین روزهای بارداری سطح هورمون اچ سی جی چندان بالا نیست و نتیجه دقیقی از بی‌بی چک‌ها دریافت نمی‌کنید. بنابراین لازم است که تا چند روز صبر کنید و بعد تست را انجام دهید. اما اگر به طور کلی جزء آن دسته افرادی هستید که چرخه نامنظمی دارید، علائم دیگر را بررسی کنید. علائمی نشان از بارداری مانند:

خستگی و ضعف/ حالت تهوع و استفراغ/ تغییرات سینه/ ادرار مکرر/ سردرد یا کمردرد/ سرگیجه/ گرفتگی عضلات که نشان‌دهنده لازم بودن تست بی‌بی چک‌ هستند.

همچنین اینکه از چه محصولی استفاده می‌کنید هم در نتیجه و اطمینان از آن بسیار مهم است. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم همیشه به سراغ بهترین بی‌بی چک‌های موجود در بازار بروید.

بی‌بی چک‌های نواری، مستقیم و قطره‌چکانی از انواع بی‌بی چک‌ها هستند که در بازار عرضه می‌شوند و برای تشخیص سریع بارداری می‌توانید از آنها استفاده کنید.

گاهی پیش می‌آید که بارداری خارج از رحم اتفاق می‌افتد که در این صورت بی‌بی چک‌ها قادر به تشخیص نیستند، زیرا هورمون مورد نظر وارد ادرار نمی‌شود و در چنین شرایطی تنها آزمایش‌های خون دقیق پاسخگو خواهند بود.

خرید محصول


روش استفاده از بی‌بی چک‌ها

فارغ از اینکه از کدام مدل بی‌بی چک‌ها استفاده می‌کنید، ابتدا لازم است مقداری از ادرار را داخل لیوان یکبارمصرف بریزید. این مقدار به اندازه یک سانتیمتر ارتفاع لیوان کفایت می‌کند.

نتیجه تست بی‌بی چک‌ها:

حال می‌توانید بی‌بی چک نواری که از پرکاربردترین انواع بی‌بی چک‌هاست را تا خطی که روی آن مشخص است داخل ادرار قرار داده و بعد از سه ثانیه خارج کنید و مدت سه الی پنج دقیقه به آن زمان بدهید و آن را در صورت افقی روی ظرف ادرار نگه دارید.

در صورتی که در کمتر از یک دقیقه دو خط قرمز ظاهر شدند، نتیجه مثبت است، ولی اگر این زمان بین پنج الی ده دقیقه طول کشید شما مشکوک به بارداری خواهید بود. اما اگر بیشتر از ده دقیقه زمان برد، این تست حائز اهمیت نیست و نتیجه هم منفی است.

به طور کلی شدت رنگ‌ها تعیین‌کننده نتیجه مثبت و یا منفی نیستند. این شدت رنگ به این معنی است که چه میزان از دوران بارداری گذشته است. به این شکل که هر چه بیشتر از این مدت گذشته باشد، خط‌ها پررنگ‌تر هستند.

اگر هم کلاً خطی شکل نگرفت و یا خط لاین t (خط پایینی) مشخص شد، نتیجه قابل اعتنا نیست.

تشخیص از طریق هورمون بارداری:

اگر هورمون بارداری HCGβ از 10 کمتر باشد، نتیجه منفی است، اما اگر این عدد بیشتر از 25 را نشان دهید، شخص باردار است.

در صورت قرار گرفتن عدد بین 10 الی 25 نتیجه قطعی نیست و لازم است که تست دوباره در روزهای آتی تکرار شود.


 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن