خانه و سبک زندگی

خرید ساندویچ ساز ارزان قیمت + 8 مدل با کیفیت

ساندویچ ساز در مدلهای پارس خزر،کنوود،بلک اند دکر،بوش،صنعتی،سانی،چند کاره،دسینی به فروش می رسد.قبل از خرید ساندویچ ساز به بررسی 8 مدل از نظر خریداران می پردازیم:

خرید محصول

اگر عاشق اسنک های سریع، سالم و خوشمزه هستید و می خواهید در خانه از آن ها درست کنید، ساندویچ ساز همان چیزی است که برای آشپرخانه خود نیاز دارید. چون از بهترین و جالب ترین وسایل آشپزخانه هستند. هنگام استفاده از آن فقط باید مواد اولیه را داخل نانهای گرد یا بین تکه های نان قرارداده و آن را گرم کنید. همزمان که مواد داخلی در حال پخت است، بیرون نان هم کاملا برشته می شود.

بعضی از ساندویچ سازها ویژگی های اضافی مانند صفحه گریل دارند که می توانید با استفاده از آن هر چیزی را که دوست دارید گریل کنید. شما در خانه می توانید از آن ها براحتی استفاده کنید پس برای گریل کردن نگران آب و هوا نباشید.

علاوه بر این که ساندویچ ساز مزایای زیادی دارد ولی نکات مهمی نیز وجود دارد که موقع خرید باید به ان توجه کنید.


1-ساندویچ ساز دنور مدل SM-2020G

ساندویچ ساز دنور مدل SM-2020G

مشخصات کلی
ابعاد
370x300x150 میلی متر
وزن
3.6 کیلوگرم

خرید محصول


ساندویچ ساز چیست؟

ساندویچ ساز برقی (تستر ساندویچ) یکی از لوازم آشپزخانه برای پخت ساندویچ می باشد که با استفاده از برق کار می کند. کار اصلی ساندویچ ساز این است که دو تکه نان و مواد میانی داخل آنها از هر دو طرف با استفاده از یک المنت گرمایشی حرارت می بیند، که در نتیجه یک ساندویچ با نان ترد و گرم برای شما آماده می کند.

مشخصات اصلی ساندویچ ساز به شرح زیر است:

  • قدرت توستر ساندویچ

قدرت، میزان دما و گرمایش یک ساندویچ ساز برقی خانگی در واقع به قدرت المنت گرمایشی آن بستگی دارد. قدرت ساندویچ سازها بین 640 وات تا 1400 وات می باشد که به شما توصیه می کنیم ساندویچ سازی با قدرت متوسط 750 واتی بخرید.

  • شکل صفحات

قبل از خرید باید بدانید که می خواهید از چه نانی بیشتر برای پخت و پز استفاده کنید. صفحات ساندویچ ساز می توانند به شما تکه نان های مربعی یا مثلثی تحویل بدهد. مدلهایی با قابلیت پخت تکه نان های نیم گرد زیاد رایج نیست. در بعضی از ساندویچ ساز ها دماهای متفاوتی وجود ندارد و در این نوع ساندویچ ساز ها، ساندویچ به هر شکلی ممکن است اماده شود.

  • تعداد تکه ها

دستگاههای مختلف می توانند تکه های مختلفی داشته باشند. تعداد تکه ها به سایز ساندویچ ساز و تعداد «صفحات» بستگی دارد. برای مثال، در ساندویچ سازی با دو صفحه مربعی شکل می توانید دو ساندویچ مربع یا چهار ساندویچ مثلثی تهیه کنید. با این وجود مدل های کاربردی تری وجود دارند که می توانند 4 ساندویچ مربعی و8 ساندویچ مثلثی را اماده کنند. 

  • خصوصیات کاور

خصوصیات پوشش صفحات نه تنها به کیفیت پخت، بلکه به راحتی تمیز کردن دستگاه نیز بستگی دارد. چون در ساندویچ سازها گرمای زیادی استفاده می شود پس صفحات آن باید مانند ظروف پخت و پز چندمنظوره پوشش نچسب مخصوصی داشته باشند. اگر یک ساندویچ ساز اتوماتیک فاقد پوشش نچسب باشد، بهتر است آن مدل را فراموش کنید.

  • وجود عایق حرارتی

اگر ساندویچ ساز عایق حرارتی داشته باشد، از سوختن غذا در طول آماده شدن آن جلوگیری می کند. پس بهتر است تمامی ساندویچ سازها عایق بندی شده باشند. خیلی کم پیش می آید که تولید کنندگان در ساندویچ سازها از عایق حرارتی استفاده نکرده باشند ولی هنگام خرید حتما عایق آن ها را بررسی کنید. 

  • دستگیره ها

بیشتر مردم دستگیره ساندویچ سازها را می شکنند چون آن ها دنبال خریدن یک محصول ارزان بوده اند و مدل پلاستیکی را انتخاب می کنند و همین دلیل است که دستگیره آن ها می شکند. متاسفانه پلاستیک برای گرما دیدن ساخته نشده است. بعد از هر گرمایش، دستگیره پلاستیکی می تواند ضعیف تر و در نتیجه بشکند و دستگیره های فلزی هم گرما را به خود جذب می کنند و در برابر آن مقاومت دارند.

پس بهتر است بیشتر هزینه کنید و یک مدل ساندویچ سازی که دسته استیل دارد را بخرید که ماندگاری بالایی داشته باشد. به هر حال، به قول معروف، متناسب با هزینه ای که کرده اید خدمات دریافت می کنید.

  • نوع سطح

ساندویچ سازهای ارزان قیمتی با سطح چدن وجود دارند که ممکن است برای پخت و پز مناسب نباشند. از سطح های تفلون خیلی راحت تر می شود استفاده کرد و بهتر تمیز می شوند. هرچقدر تمیزکاری بیشتر باشد ماندگاری دستگاه بیشتر خواهد شد و گفتنی است هرچقدر استفاده و تمیز کردن ساندویچ سازها اسان باشد از آن بیشتر استفاده می شود.

ویژگی های اضافی

مهم ترین ویژگی هایی که باید به توستر ساندویچ اضافه شوند عبارت اند از:

مسدود کننده پانل: برای توسترها یک قفل یا گیره مخصوص لازم است که هنگام آماده شدن ساندویچ دستگاه باز نشود و اتفاقات بدی رخ ندهد.

شاخص آمادگی گرمایی: چنین شاخصی می تواند روشن/خاموش بودن دستگاه، رسیدن به دمای تنظیم شده، یا آماده شدن ساندویچ ها را نشان دهد.

تایمر: تایمر ساندویچ ساز کمک می کند بتوان زمان دقیق فرایند پخت را مشخص کرد.

کنترل کننده دما: اگر نمی خواهید با استفاده از ساندویچ سازها پخت و پز کنید و فقط ساندویچ را گرم کنید، این تنظیم کننده لازم است.


2-ساندویچ ساز بلک اند دکر مدل TS4080

ساندویچ ساز بلک اند دکر مدل TS4080

مشخصات کلی
ابعاد
150 × 340 × 240 میلی متر
وزن
1.1 کیلوگرم

خرید محصول

3-ساندویچ ساز پارس خزر مدل SM-850P

ساندویچ ساز پارس خزر مدل SM-850P

مشخصات کلی
ابعاد
280 × 250 × 130 میلی متر
وزن
2.5 کیلوگرم

خرید محصول

4-ساندویچ ساز نیکووا مدل NSM-59

ساندویچ ساز نیکووا مدل NSM-59

مشخصات کلی
ابعاد
320x250x50 میلی متر
وزن
1.6 کیلوگرم

خرید محصول

5-ساندویچ ساز دسینی مدل 400

ساندویچ ساز دسینی مدل 400

مشخصات کلی
ابعاد
300x250x90 میلی متر
وزن
1.5 کیلوگرم

خرید محصول

6-دستگاه ساندویج ساز کاراجا مدل FUTURE

دستگاه ساندویج ساز کاراجا مدل FUTURE

مشخصات کلی
ابعاد
16*38*42 میلی متر
وزن
1 کیلوگرم

خرید محصول

7-ساندویچ ساز کنوود مدل SM740

ساندویچ ساز کنوود مدل SM740

مشخصات کلی
ابعاد
350 × 280 × 110 میلی متر
وزن
3.8 کیلوگرم

خرید محصول

8-ساندویچ ساز تکنو مدل Te-385

ساندویچ ساز تکنو مدل Te-385

مشخصات کلی
ابعاد
70 × 230 × 230 میلی متر
وزن
1.1 کیلوگرم

خرید محصول

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن