خوراکی ‌ها

خرید سفیده تخم مرغ ارزان قیمت (پگاه،تلاونگ) برای بدنسازی

پودر سفیده تخم مرغ ارزان قیمت (پگاه،تلاونگ) برای بدنسازی ماندگاری و نحوه مصرف خاص خودش را دارد. قبل از خرید سفیده تخم مرغ به بررسی نکات خرید آن می پردازیم:

سفیده پخته تخم مرغ تلاونگ با طعم سبزیجات مقدار 200 گرم

خرید سفیده تخم مرغ ارزان قیمت + 15 مدل با کیفیت
وزن
200 گرم
وزن بسته‌بندی
207 گرم
ابعاد بسته‌بندی
16 × 4.5 × 4.5 سانتی‌متر
شماره پروانه بهداشت
16/22399
تعداد در بسته
یک
سایر توضیحات
ارزش غذایی در هر 200 گرم: - انرژی کل: 161.82 کیلوکالری - نمک: 0.74 گرم - اسیدهای چرب ترانس: 1.14 گرم - فاقد قند و چربی

به مایع بی رنگ داخل تخم مرغ سفیده تخم مرغ می گویند . وجود سفیده تخم مرغ برای محافظت از زرده تخم مرغ لازم است . 90 درصد تخم مرغ از آب و 10 درصد آن حاوی پروتئین است . سفیده تخم مرغ بدون چربی است و کربوهیدرات موجود در آن کمتر از یک درصد است ، اما زرده تخم مرغ سرشار از چربی و لیپید است .

مقاله پیشنهادی: قیمت پردهای زبرا جدید آشپزخانه

از سفیده تخم مرغ برای ساخت واکسن استفاده می شود و یکی از وعده های مهم غذایی برای ورزشکاران به شمار می رود . سفیده تخم مرغ حاوی بسیار زیادی پروتئین به نام آلبومین می باشد که سرشار از انرژی است این پروتئین به سرعت جذب بدن می شود و انرژی را به سرعت برای بدن فراهم می کند . پروتئین موجود در سفیده تخم مرغ در ساخت و تقویت عضلات تاثیر به سزایی دارد از این رو برای بدن سازان بسیار مناسب و محبوب می باشد .

سفیده پخته تخم مرغ تلاونگ با طعم فلفلی مقدار 200 گرم

خرید سفیده تخم مرغ ارزان قیمت + 15 مدل با کیفیت
وزن
200 گرم
وزن بسته‌بندی
208 گرم
ابعاد بسته‌بندی
16 × 4.5 × 4.5 سانتی‌متر
شماره پروانه بهداشت
16/22400
تعداد در بسته
یک

بدن سازانی که از سفیده تخم مرغ استفاده نمی کنند فرصت بسیار خوبی را از دست می دهند زیرا آن فاقد چربی و حداقل کربوهیدرات و کلسترول می باشد . پروتئینی که در سفیده تخم مرغ است به آسانی جذب ماهیچه های بدن می شود .

مقاله پیشنهادی: کپسول قهوه ارزان

سفیده تخم مرغ برای لاغری مناسب بوده البته باید توجه داشت که مصرف زیاد سفیده تخم مرغ برای کبد مضر می باشد .

ساندویچ سفیده تخم مرغ تلاونگ – 170 گرم

خرید سفیده تخم مرغ ارزان قیمت + 15 مدل با کیفیت
وزن
170 گرم
وزن بسته‌بندی
180 گرم
ابعاد بسته‌بندی
5 × 11.5 × 12 سانتی‌متر
شماره پروانه بهداشت
16/20400
تعداد در بسته
سه
سایر توضیحات
ارزش غذایی در هر سهم: انرژی: 161.82 کیلوکالری
قند: 0 گرم
چربی: 3.3 گرم
نمک: 1.14 گرم
اسیدهای چرب ترانس: 0.45 گرم

سفیده تخم مرغ مایعی بی رنگ غلیظی است که فضای بین زرده و غشاء را پر می کند سفیده تخم مرغ تقریبا 60 درصد وزن تخم مرغ را شامل می شود که 78 درصد مواد سازنده آن را آب و مابقی را مواد آلبومینوئیدی تشکیل می دهد .

مقاله پیشنهادی: قیچی موخوره گیر

بعد از اینکه تخم توسط پرنده رها می شود دارای شکل ژله مانند می گردد اما این ژله در نهایت و به آرامی تبدیل به مایع می شود .

ساندویچ سفیده تخم‌ مرغ تلاونگ با طعم فلفلی مقدار 170 گرم

خرید سفیده تخم مرغ ارزان قیمت + 15 مدل با کیفیت
وزن
170 گرم
وزن بسته‌بندی
175 گرم
ابعاد بسته‌بندی
11.5 × 11.5 × 5.5 سانتی‌متر
شماره پروانه بهداشت
16/22396
تعداد در بسته
یک
سایر توضیحات
ارزش غذایی در هر 100 گرم: - انرژی کل: 271 کیلوکالری
- چربی: 0.7 گرم
- نمک: 1.44 گرم
- فاقد قند و اسیدهای چرب ترانس
- ترکیبات:
- سفیده تخم‌مرغ طعم‌دار، نان گاتا، پنیر گودا

PH تخم مرغ ابتدا 4.7 است و در طول 3 روز به 9 خواهد رسید و در نهایت مقدار بسیار کمی تغییر خواهد کرد که البته چنین تغییری مضر است . باید توجه داشت که نباید در مصرف سفیده تخم مرغ زیاده روی کرد برای ورزشکاران مصرف 2 الی 3 سفیده تخم مرغ در طول روز مناسب است .

مقاله پیشنهادی: قیمت دستگاه جوجه کشی 5 تایی

باید توجه داشت که مصرف پروتئین زیاد و اضافه بر نیاز بدن موجب آسیب های کبدی ، کلیوی ، پوکی استخوان ، سنگ کلیه و کاهش قدرت باروری در زنان می شود . نباید هیچ وقت سفیده تخم مرغ رابه صورت خام استفاده کرد زیرا مصرف سفیده تخم مرغ به شکل خام باعث ورود پروتئینی به نام آویدین در بدن شخص می شود که این پروتئین از جذب ویتامین H خودداری کرده و باعث بروز مشکلات چشمی و پوستی خواهد شد .

مایع سفیده تخم مرغ نوین – 200 میلی لیتر

خرید سفیده تخم مرغ ارزان قیمت + 15 مدل با کیفیت
شماره پروانه بهداشت
34/13121
تعداد در بسته
یک
سایر توضیحات
ارزش غذایی در هر سهم 100 میلی لیتر :
انرژی: 29.52 کیلوکالری
قند: 0 گرم
چربی: 0 گرم
نمک: 0 گرم
اسید چرب ترانس: 0 گرم

سفیده تخم مرغ برای لاغری

سفیده تخم مرغ به سرعت در بدن هضم می شود بخاطر همین موضوع سلول های عضلانی به راحتی آمینواسید های مورد نیاز خود را تامین می کنند .

مقاله پیشنهادی: رینگ لایت ارزان

سفیده تخم مرغ به دلیل اینکه سرشار از پروتئین است شمارا برای مدت طولانی سیر نگه می دارد و متخصصان تغذیه به همین دلیل معتقدند سفیده تخم مرغ برای چربی سوزی بسیار موثر است .  اگر شما می خواهید شکمی شش تکه داشته باشید حتما باید سفیده تخم مرغ را در رژیم غذایی خود قرار دهید فقط در صورت رعایت رژیم غذایی مناسب می توانید شکمی صاف و بدون چربی داشته باشید .

سفیده تخم مرغ مایع تلاونگ مقدار 350 گرم

خرید سفیده تخم مرغ ارزان قیمت + 15 مدل با کیفیت
وزن
350 گرم
وزن بسته‌بندی
391 گرم
ابعاد بسته‌بندی
16.5 × 5.5 × 5.5 سانتی‌متر
شماره پروانه بهداشت
8126
تعداد در بسته
یک
سایر توضیحات
ارزش غذایی:
- انرژی: 84 کیلوکالری
- نمک: 1.5 گرم
- فاقد نمک، چربی و اسیدهای چرب ترانس

معجزه سفیده تخم مرغ برای پوست صورت

از سفیده تخم مرغ می توان در ماسک های پوستی بهره برد سفیده تخم مرغ خاصیت ضد التهاب برای پوست دارد ، سفت کننده پوست است و برای زیبایی پوست بسیار موثر است.

       مقاله پیشنهادی:        بهترین اره موتوری چینی                                                                         سفیده تخم مرغ باعث سفت شدن پوست می شود و منافذ باز پوست را کاهش داده و موجب بهبود التهاب پوست می شود . بنابراین می توان آن را یک ضدالتهاب قوی برای پوست به شمار آورد و برای زیبایی پوست بسیار مناسب است .                                                                                                                                                                                                                                   از سفیده تخم مرغ می توان به جای یک لایه بردار نیز استفاده کرد . این ماده کثیفی ها را از روی پوست پاک کرده و سلول های مرده را نیز از سطح پوست پاکسازی می کند .

اگر همیشه دچار جوش و آکنه هستید سفیده تخم مرغ یک گزینه طبیعی مناسب برای از بین بردن آکنه است این ماده جوش و آکنه را کاهش داده و حتی در صورت استفاده مداروم می توان جوش را به طور کامل با استفاده از آن برطرف کرد .

یکی از مهم ترین عوامل ایجاد جوش و آکنه افزایش سبوم (چربی پوست) روی پوست است . سفیده تخم مرغ خاصیت پاک کنندگی دارد و پوست را پاکسازی کرده ، جوش ها را ضدعفونی می کند و به مرور باعث درمان جوش خواهد شد . همچنین سفیده تخم مرغ موجب تنظیم PH پوست می شود و پوست را شفاف و روشن کرده در این صورت نیز جوش و آکنه کاهش پیدا می کند .

سفیده پخته تخم مرغ تلاونگ مقدار 200 گرم

خرید سفیده تخم مرغ ارزان قیمت + 15 مدل با کیفیت
وزن
200 گرم
وزن بسته‌بندی
207 گرم
ابعاد بسته‌بندی
16 × 4.5 × 4.5 سانتی‌متر
شماره پروانه بهداشت
16/21147
تعداد در بسته
یک
سایر توضیحات
ارزش غذایی در هر 200 گرم:
- انرژی کل: 96 کیلوکالری
- نمک: 0.9 گرم
- فاقد قند، اسیدهای چرب ترانس و چربی

رفع سیاهی دور چشم با سفیده تخم مرغ 

سفیده تخم مرغ به دلیل اینکه ماده ای ضد التهاب است موجب رفع سیاهی و گودی دور چشم می شود . اگر از سیاهی و کدری دور چشم به دلیل خستگی ، بی خوابی و استرس رنج می برید سفیده تخم مرغ گزینه ی مناسبی برای رفع آن است . به این صورت سفیده تخم مرغ را بر روی یک پنبه کوچک آغشته کرده و آن را دور چشم بمالید پس از بیست دقیقه با آب ولرم محل را شسته و برای نتیجه گیری بهتر این کار را حداقل دو بار در هفته انجام دهید .

کاهش منافذ باز پوست با سفیده تخم مرغ

سفیده تخم مرغ در کم کردن و بستن منافذ پوست بسیار موثر است . سفیده تخم مرغ سرشار از پروتئین های مناسب است و به سفت شدن پوست کمک می کند در واقع سفیده تخم مرغ یک تونیک طبیعی است و به بستن منافذ پوست کمک کرده و پوست را شفاف و یک دست می کند .

سفیده تخم مرغ و رطوبت بخشی پوست

سفیده تخم مرغ برای پاکسازی آلودگی ها از سطح پوست مناسب است به دلیل اینکه سفیده منبع غنی پروتئین است یک مرطوب کننده طبیعی برای پوست به شمار می رود و خشکی و پوسته پوسته شدن آن را درمان می کند . برای داشتن یک پوست مرطوب و با طراوت کافی است سفیده تخم مرغ را با عسل و روغن زیتون ترکیب کرده و یک ماسک فوق العاده با رطوبت رسانی قوی را تجربه خواهید کرد .

روش تهیه ماسک سفیده تخم مرغ و روغن بادام برای پوست

شما می توانید با تهیه این ماسک با هزینه کم به زیبایی و سلامت پوست خود کمک کنید . این ماسک خاصیت ضد التهابی ، ضد چروک و مرطوب کنندگی بالا دارد .

مواد لازم : سفیده تخم مرغ : 1 عدد ، عسل : 1 قاشق (25 گرم) ، روغن بادام شیرین : 20-15 قطره                        طریقه مصرف : سفیده تخم مرغ را با همزن بهم بزنید و سپس عسل و روغن بادام شیرین را به آن اضافه کرده و دوباره مواد را باهم ترکیب کرده توجه داشته باشید که صورت را شسته و کاملا تمیز کرده و در نهایت خشک کنید سپس ماسک را با کمک براش ماسک به کل صورت بمالید و اجازه دهید 20 دقیقه روی پوست صورت بماند .

در این مدت دراز کشیده و از صحبت کردن و حرکت دادن عضلات صورت خودداری کنید . بعد از 20 دقیقه صورت را با آب ولرم شسته و در صورت نیاز می توانید از کرم مرطوب کننده استفاده کنید برای نتیجه گیری بهتر دو بار در هفته از این ماسک استفاده کنید .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن