مد و لباس

شورت زنانه ارزان قیمت – خرید انواع شورت لامبادا زنانه ارزان قیمت

شورت لامبادا زنانه در مدلهای شیک، مجلسی، طرح پروانه،ساده،جدید به فروش می رسد. قبل از خرید شورت لامبادا زنانه به بررسی خرید آن می پردازیم:

خرید محصول

استفاده از شورت لامبادا باعث راحتی خانم ها می شود

برای خرید شورت لامبادا گزینه های ساتن، توری و حتی پنبه را انتخاب نمائید. بهترین گزینه  شورت جنس کنفی است. بهترین کاربرد شورت لامبادا برای استفاده زیر لباسهای مجلسی و شلوارک است. در طراحی شورت لامبادا برای زیباتر شدن از طرح هایی مثل گل و برگ و… استفاده میشود.

پوشیدن شورت لامبادا می تواند برجستگی ران را نشان بدهد. شورت های لامبادا تزئینی است. شورت لامبادا پوشش دهی بسیار کمی دارد. برای استفاده های طولانی مدت و یا استفاده به عنوان لباس زیر روزانه مناسب نمی باشند. دارای جنس های مختلفی مانند نخی، توری، کشی، لاتکس و گیاهی  بوده که پرطرفدارترین و پرفروش ترین آن ها جنس های لاتکس،گیاهی و نخی می باشد.

مقاله پیشنهادی: قیچی باغبانی ارزان

شورت لامبادا انتخابی مناسب برای خانم ها است:

انواع شورت لامبادا تانگ ، طوری طراحی و دوخته می شوند که در واقع فقط اندام جنسی را می پوشانند

شورت لامبادا زنانه برای پوشیده شدن در زیر لباس های مجلسی نیز مناسب تر هستند .هیچ گونه ردی از این شورت بر روی لباس مجلسی دیده نمی شود

مقاله پیشنهادی: ملحفه کردن پتو

لامبادا استرینگ دارای شکل های متفاوتی است

شورت لامبادا استرینگ ، اشکال فانتزی مانند : پروانه و گل و . . . در ناحیه ای که اندام جنسی را می پوشاند

این شورت در انواع مختلف با پارچه‌های متفاوت تولید می‌شوند. این نوع شورت شامل یک کمربند بسیار باریک همراه با یک تکه پارچه برای پوشاندن اندام تناسلی است. بهترین کاربرد شورت لامبادا برای استفاده زیر لباس‌های مجلسی و شلوارک است. برای دوخت این نوع شورت‌ها از تور و ساتن استفاده می‌شود.


1-شورت زنانه مدل لامبادا 160

شورت زنانه مدل لامبادا 160

خرید محصول

مشخصات

 • جنس
  نخ , پلی استر
 • جزئیات
  سایز بندی آن به صورت فری سایز
 • مناسب از سایز s تاxl

 


شورت لامبادا انتخابی مناسب برای خانم ها است:

شورت لامبادا یک نوع لباس زیر مردانه و زنانه است.اما در بین خانم ها  معروفتر است.شورت لباس زیر محسوب میشود ودر طرح های مختلف وجنس های متفاوت تولید میشوند. شورت لامبادا بیشتر تزئینی است و برای تحریک جنسی اقایان توسط خانم ها استفاده میشود.این شورت دارای یک بند بسیار باریک با یک پارچه که برای پوشاندن اندام تناسلی استفاده میشود.

شورت لامبادا

این شورت پوشش زیادی  ندارد و باسن را نمی پوشاند.. چون این شورت فقط ناحیه تناسلی را میپوشاند جنبه تزیینی دارد.در طراحی و.دوخت لباس های زیر  زنانه ومردانه بخصوق شورت ها از پارچه های مرغوب و نخی استفادت میشود واز عفونت اندام تناسلی جلوگیری میکند.شورت های لامبادا چون پوشش دهی کامل  ندارند نباید به طور مداوم استفاده شود چون پوشش،نامناسب این شورت از عفونت جلوگیری نمیکند.بهترین کاربرد شورت لامبادا برای لباس های مجلسی و شلوارک است.

مقاله پیشنهادی: خرید کارتن اسباب کشی

معرفی انواع شورت:

شورت ها براساس میران پوشش دهی،جنس،بلندی وکوتاهی  انواع مختلفی دارد و تولید میشود.در ادامه قصد داریم رایج ترین انواع شورت وکاربردشان را بررسی کنیم.انواع شورت زنانه عبارتند از:


2-شورت زنانه مدل لامبادا کد 0115

شورت زنانه مدل لامبادا کد 0115

خرید محصول

مشخصات

 • جنس گیپور

شورت چسبیده :

این شورت ها بند ندارند وبه وسیله چسب روی پارچه در جلو وعقب به بدن وصل میشوداین مدل شورت حداقل پوشش را دارد و زمان مناسب استفاده این شورت وقتی است که نمیخواهید خط لباس زیر دیده شود.

شورت هیپسترز :.

این شورت ها کش کمر روی باسن است و قسمت کناری باریک است.این شورت ها فاق کوتاه هستند وفقط پهلوها را میپوشاند.این شورت ها با سوراخ های بزرگ طراحی شده اند تا پاها ازادانه بتوانند حرکت کنند.

مقاله پیشنهادی: فیلتر یخچال دوو

شورت پادار :

این شورت ها شیبه به لباس زیر مردانه است.این شورت مستطیل شکل است و میتوانید بالای باسن وکمر را پو شش دهد.این شورت ها برای استفادت در زیر لباس هایی مانند دامن کوتاه که ممکن است دامن بالا برود مناسب است.

شورتهای تانگ :

این شورت ها از یک بند برای دور کمر ودو مثلث برای پشت وجلو  تهیه میشود.این یک نوع ارشورت های لامباداست وبیشتر فانتزی وزیبایی دارد وبرای  زیر لباس های جذب ومجلسی استفاده میشود.

مقاله پیشنهادی: بهترین مارک سس سزار

شورت لامبادا :

دایندسورت پوششی ندارو.بیشتر جنبه تزیینی دارد.این شورت یک نوار برای پشت در قسمت باسن ویک پارچه مثلثب برای جلو دوخته میشود.این شورت  باسن را پوشش نمیدهد وقسمت جلو فقط اندام تناسلی را میپوشاندو معمولا برای دوخت این شورت ها از تورو ساتن استفاده میشود. در شورت های لامبادا برای زیباتر شدن از طرح هاژ گل،برگ،پ،وانه و… استفاده میشود

شورت سی استرینگ:

این شورت جدید ترین مدل است و هیچ بندی ندارد.این شورت مانند قالب به بدن متصل میشود و دارای انعطاف زیادی است.


3-شورت زنانه مدل لامبادا کد 0114

شورت زنانه مدل لامبادا کد 0114

خرید محصول

مشخصات

 • جنس گیپور

شورتهای بدون درز:

این شورت دارای درز ودوخت نیست.ازاین شورت ها چون راحت هستند برای استفاده روزمره قابل استفاده است.این شورت ها را میتوانید زیر لباس های جذب بپوشید و مطمئن باشید هبچ خطی روی لباس دیده نمیشود.

شورتهای زنانه از چه جنسی تولید میشوند؟

شورت ها از جنس های مختلف تولید میشوند. معروفترین جنس شورت ها  عبارتند ار:  پنبه،چرم ساتن گیپور،ساتن،ابریشمی نخی،گیاهی است. در هنگام خرید شورت زنانه بیشتر دقت کنید چون اندام تناسلی خانم ها  از  خساسیت بالایی برخوردار است. برای جلوکیری از عفونت  باید شورت باجنس،خوب خرید کنید.

مقاله پیشنهادی: ذره بین موبایل

کدام نوع شورت را بخریم؟

خانم ها در کمدشان انوتع مختلف سپرت را دارند تا در زمان های مختلف از انها استفاده کنند. در اینحا سوالی پیش می اید که چه جنس شورت بخریم. شما میتوانید از فروشکاه مدبینا  که داری مختلف شورت است  کار شما را برای خرید شورت با کیفیت اسان کند. محصولات این فروشکاه دارای تنوع  مختلفی است و کیفیت های بالایی دارند.در مورد استفاده از شورت های لامبادا زیاده روی نکنید.فقط شورت های لامبادا جنبه تزیینی دارد بین خانم ها پر طرفدار است ولی استفاده دائمی وطولاتی مدت ان تو صیه نمیشود.اما چون کاربرد زیادی دارد  پیشنهاد میشود چند نوع شورت لامبادا در کمدتان داشته باشید و در جنس شورت دقت کنید واز جنس،پلاستیک خرید نکنید.

شورت های بندی و یا همان لامبادا برای  دو منظور استفاده می شوند :

۱ . پوشیدن از زیر لباس های مجلسی خاص :

بعضی از  لباس های مجلسی واقعاً نیاز دارند که از زیر آن ها شورت لامبادا پوشیده شود تا زیباتر دیده شوند .مثلا پارچه هایی مثل ساتن یا حریر که هر شورت دیگری با آن ها پوشیده شود ، برجستگی آن بصورت واضح ، دیده خواهد شد .اما اگر یک لباس زیر لامبادا اسپورت یا ساده و بندی از زیر آن پوشیده شود ، نیاز نیست نگران این مشکل باشید .

۲ . زیبا و تحریک آمیز بودن شورت لامبادا :

انواع شورت لامبادا ساده و مدل دار و شورت لامبادا مردانه ، اول به منظور تحریک آمیز بودن طراحی و تولید شده اند. همان طور که در مقاله های انواع لباس زیر فانتزی و کاستوم زنانه و کاستوم مردانه گفته شد ،زنان و مردان مدرن امروزی به دنبال تنوع بیشتری در زمینه مدل لباس زیر خود هستند .


4-شورت زنانه مدل لامبادا کد 141

شورت زنانه مدل لامبادا کد 141

خرید محصول

مشخصات

 

 • جنس
  گیپور
 • فرم شورت و لباس پایین‌تنه
  اسلیپ

انواع شورت لامبادا

در یک دسته بندی کلی ، شورت های لامبادا ، به دو دسته تانگ ( Thong ) و استرینگ ( String ) تقسیم می شوند .

۱ . شورت لامبادا Thong  :

انواع شورت لامبادا تانگ ، طوری طراحی و دوخته می شوند که در واقع فقط اندام جنسی را می پوشانند .الگوی شورت لامبادا تانگ دارای قسمت محدودی برای پوشاندن اندام جنسی و بند های رشته مانند و نازک هستند که به دور کمر می پیچد .این نوع شورت لامبادا زنانه برای پوشیده شدن در زیر لباس های مجلسی نیز مناسب تر هستند .هیچ گونه ردی از این شورت بر روی لباس مجلسی دیده نمی شود .

۲ . شورت لامبادا String  :

شورت لامبادا استرینگ کمی فانتزی تر است. مدل  شورت لامبادا استرینگ  شکل های مختلفی دارد .در امدل شورت لامبادا استرینگ ، اشکال فانتزی مانند : پروانه و گل و . . . در ناحیه ای که اندام جنسی را می پوشاند ، وجود دارد .بر روی بندهای این شورت ها  از تزئیناتی مانند مهره و گیپور و غیره استفاده می شود .

شورت زنانه لامبادا استرینگ | مدل La Gs01

در قسمت جلو این شورت  از تور کشی ، در پشت و دور کمر از نوار کشی استفاده شده است . دارای زنجیر طلایی در جلوی محصول . پیشنهاد میشود با دست شسته شود. اتوکشی نشود از خشک کن استفاده نشود از تماس مواد سفید کننده با لباس اخودداری کنید

شورت زنانه لامبادا مدل 07

شورت توری لامبادا از جنس گیپور و ساتن میباشد که علاوه بر نرم و راحت بودن هنگام پوشیدن هیچ حساسیتی برای پوست بوجود نمی آورد .این شورت بسیار لطیف بوده و در زمان پوشیدن جذب پا میشود. پیشنهاد میشود با دست شسته شود و از اتوکشی ، خشک کن و مواد سفید کننده با لباس خودداری کنید.


5-شورت زنانه لامبادا استرینگ | مدل La Gs01

شورت زنانه لامبادا استرینگ | مدل La Gs01

خرید محصول

مشخصات

 • جنس نخ

شورت زنانه لامبادا مشکی مدل 08

شورت توری لامبادا از جنس گیپور و ساتن میباشد که علاوه بر نرم و راحت بودن هنگام پوشیدن هیچ حساسیتی برای پوست بوجود نمی آورد .این شورت بصورت یک مثلث باز از جلو و یک فاق بلند و کاملا باز از پشت میباشد که در زمان پوشیدن جذب پا میشود. پیشنهاد میشود با دست شسته شود و از اتوکشی ، خشک کن و مواد سفید کننده با لباس اجتناب شود.

شورت زنانه لامبادا مدل آرمیتا 2 مجموعه سه عددی

خرید لباس برای خانم ها از اهمیت ویژه ای  دازد. اما شورت چون  با سلامتی بانوان رابطه مستقیمی دارد از همین رو انتخاب جنس مناسب آن اهمیت بیشتری پیدا خواهد کرد. شورت های تولید شده توسط نرسیس از نخ سوپر پنبه ای تولید شده اند که کیفیت بالایی دارند. ثبات رنگ پارچه شورت ، ضد حساسیت و ضد عرق بودن الیاف آنها منجر به تولید محصولی با کیفیت برای بانوان شده است. این محصول از نخ تا محصول نهایی تمام حاصل تلاش تولید کنندگان ایرانی است . شورت های زنانه نرسیس در طرح های متنوع و دوازده رنگ بندی خاص برای  برآورده کردن نیاز بانوان طراحی و تولید شده اند.

جنس شورت های بندی:

این دست از شورت ها نیز مانند سایر لباس های زیر دارای جنس های مختلفی مانند نخی، توری، کشی، لاتکس و گیاهی  بوده که پرطرفدارترین و پرفروش ترین آن ها جنس های لاتکس،گیاهی و نخی می باشد.

نحوه نگهداری و استفاده از آنها

حتما خرید شورت زنانه را به صورت همیشگی و  هر دو الی سه ماه یک بار در برنامه خود قرار بدهید. چون در صورت استفاده بیش از اندازه از یک شورت، آنها می توانند یک دلیل مهم برای ابتلا به انواع عفونت ها و آلودگی ها باشند


6-شورت زنانه مدل لامبادا کد 147

شورت زنانه مدل لامبادا کد 147

خرید محصول

مشخصات

 

 • جنس
  گیپور
 • فرم شورت و لباس پایین‌تنه
  اسلیپ

برای جلوگیری از ابتلا به بیماری های عفونی،قارچی و حفظ سلامتی بیشتر، بهتر است از لباس زیر هایی استفاده کنید که پوشش دهی مناسبی داشته باشد؛ تا از جذب و یا نفوذ باکتری جلوگیری کند. شورت های لامبادا جنبه تزیینی دارند و پوشش دهی بسیار کمی دارند. به همین دلیل برای استفاده های طولانی مدت و یا استفاده به عنوان لباس زیر روزانه مناسب نمی باشند.

ست سوتین و شورت لامبادا زنانه طرح پروانه مناسب برای خانم هایی است که می خواهند از یک مدل ست سوتین و شورت لامبادا استفاده کنند می باشد. اگر می خواهید برای همسرتان لباس زیر زیبایی بپوشید می توانید از انواع مدل سوتین و شورت لامبادا زنانه طرح پروانه خریداری کنید وبپوشید. سایت سماتک در ادامه ژورنال ست سوتین و شورت لامبادا دخترانه و زنانه طرح دار جدید را برایتان تهیه و تنظیم کرده است که تپیشنهاد می کنیم برای خرید سوتین و شورت لامبادا زنانه طرح پروانه به فروشگاه های لباس زیر زنانه در سراسر ایران مراجعه کنید


7-شورت زنانه مدل لامبادا کد 70

شورت زنانه مدل لامبادا کد 70

خرید محصول

مشخصات

 • جنس
  گیپور
 • فرم شورت و لباس پایین‌تنه
  اسلیپ
 • جزئیات
  – شورت مدل لامبادا

8-شورت زنانه ژولانیک مدل لامبادا رنگ شیری

شورت زنانه ژولانیک مدل لامبادا رنگ شیری

خرید محصول

مشخصات

 • جنس
  نخ
 • طرح
  ساده
 • فرم شورت و لباس پایین‌تنه
  تانگ

9-شورت زنانه تامارا مدل لامبادا توری TA-124

شورت زنانه تامارا مدل لامبادا توری TA-124

خرید محصول

مشخصات

 • جنس
  نخ , پلی استر

10-شورت زنانه لامبادا مشکی مدل 08

شورت زنانه لامبادا مشکی مدل 08

خرید محصول

مشخصات

 • جنس
  ساتن , گیپور
 • طرح
  طرح‌دار
 • فرم شورت و لباس پایین‌تنه
  استرینگ
 • توضیحات جنس
  گیپور و ساتن
 • جزئیات
  جذب
 • فری سایز
 • تا سایز 44
 • بسیار شیک و لطیف و نرم

  دوام بالا
 • کد کالای محصول
  1079
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • کشور تولید کننده
  چین

11-شورت زنانه ترکیه ای مدل لامبادا کد طوسی

شورت زنانه ترکیه ای مدل لامبادا کد طوسی

خرید محصول

مشخصات

 

 • جنس
  نخ
 • طرح
  ساده
 • فرم شورت و لباس پایین‌تنه
  استرینگ

12-شورت زنانه ترکیه ای مدل لامبادا کد بنفش

شورت زنانه ترکیه ای مدل لامبادا کد بنفش

خرید محصول

مشخصات

 • جنس
  نخ
 • طرح
  ساده
 • فرم شورت و لباس پایین‌تنه
  استرینگ

13-شورت زنانه ترکیه ای مدل لامبادا کد سبز

 

شورت زنانه ترکیه ای مدل لامبادا کد سبز

خرید محصول

مشخصات

 • جنس
  نخ
 • طرح
  ساده
 • فرم شورت و لباس پایین‌تنه
  استرینگ

14-شورت زنانه ترکیه ای مدل لامبادا کد سرمه ای

شورت زنانه ترکیه ای مدل لامبادا کد سرمه ای

خرید محصول

مشخصات

 • جنس
  نخ
 • طرح
  ساده
 • فرم شورت و لباس پایین‌تنه
  استرینگ

15-شورت زنانه تامارا لامبادا پروانه مدل TA-143

 

شورت زنانه تامارا لامبادا پروانه مدل TA-143

خرید محصول

مشخصات

 • جنس نخ , پلی استر

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن