مد و لباس

لباس بتمن از کجا بخرم – خرید لباس بتمن بزرگسال اصل ارزان قیمت

لباس بتمن و رابین در مدلهای عضلانی بزرگسال،دخترانه،واقعی،سایز بزرگ،جدید به فروش می رسد.قبل از خرید لباس بتمن به بررسی 7 مدل از نظر خریداران می پردازیم:

خرید محصول

 قوه تخیل کودکان در دوره کودکی اول بسیار قوی است و با دیدن کاراکترها و شخصیت های مختلف سریع جذب او میشوند، سریع در خیالتشان فرو میروند، خود را در نقش ابرقهرمان محبوبشان تصور میکنند و سعی در  تقلید حرکات و رفتار ابرقهرمان ها دارند، برای اینکه بیشتر به این ابرقهرمان ها حس نزدیکی کنند، ظاهر خود را شبیه او میکنند، دوست دارند لباسی شبیه به لباس قهرمانشان به تن کنند  . یکی از کاراکترهایمحبوب پسر بچه ها مرد عنکبوتی است. تولیدکنندگان این سبک لباس ها پی به این محبوبت در نزد پسر بچه ها برده اند، لباس و ماسک، شنل ، دستکش و جوراب  همراه با سلاحمردبتمنرا تولید میکنند.

مقاله پیشنهادی: بطری شیشه ای

لباسهای بتمن در سری های مختلف شوالیه تاریکی ،بتمن متولد شد، بتمن علیه سوپرمن، لیگ عدالت متفاوت است. بچه ها این تفاوت های کوچک را درک میکنند و به دنبال همان سبک  و رنگ لباس هستند. لباس بتمن را بر اساس علاقه کودکتان در رنگ هایمشکی،  سفید، بتمن و نینجا، بتمن و رابین، بتمن و فلش، ارخامنایت، جوکری و… برای پسران و با حتی دختران کودک و نوجوان خود بخرید. حتی در کشورهای غربی این لباس را در هالووین به تن میکنند.

مقاله پیشنهادی: قیمت چمدان

اکثر لباسهای ابر قهرمان ها مانندلباسبتمن …  در بازار  جنس پلاستیکی دارند و اورجینال نیستند، بهتر است برای سلامت پوست فرزندتان نوع نخی  ان را از فروشگاه معتبر خریداری کنید.

لیست فروشگاه های انلاین این لباس همراه با قیمت میتوانید از سایت ترب مشاهده کنید،یکی از فروشگاه های معرفی شده تنوع زیادی از این لباس دارد سایت دیجی کالا است.


1-ست لباس و ماسک بتمن مدل 04

ست لباس و ماسک بتمن مدل 04

مشخصات شخصیت
نوع
پسرانه
شخصیت
بتمن
مشخصات کلی
وزن
500 گرم
ابعاد
120 * 102* 0.1 سانتی‌متر
رده بندی سنی
3 تا9 سال
ماسک
دارد
دستکش
ندارد

خرید محصول


اگر شما هم یک کودک سه تا حدود ده ساله دارید حتماً از علاقه ی زیاد او به شخصیت های ابرقهرمان مانند مرد عنکبوتی، مرد آهنی،بتمن،زرو، دخترکفشدوزکی، السا و انا،  فروزنو غیره شگفت‌زدهمی‌شوید.  گاهی از علاقه زیاد کودک  به این کاراکتر ها نگران می شوید.  کودکان مایلند که خود را از هر نظر شبیه به این شخصیت ها کنند.  بارز ترین ویژگی شخصیت های ابرقهرمان پوشش آنها می باشد و بچه ها برای اینکه حداقل از لحاظ ظاهری شبیه به کاراکتر محبوبشان بشوند نیاز به لباس ان شخصیت دارند.امروزه لباس های همه ابرقهرمان ها  در بازار موجود است.

مقاله پیشنهادی: شانه چوبی

اما پیش از اینکه به سراغ لباس کاراکترها برویم ابتدا بهتر است به طور کوتاه در مورد ابرقهرمان ها و تاثیر ان سلامت روان کودک صحبت کنیم.

امروزه حضورابرقهرمان ها در زندگی بچه‌ها آنقدر زیاد شده است که تمام وسایل شخصی آنها مثل لیوان ها، لباس ها، اسباب بازی ها، کیف ها و… چهره یکی از این ابر قهرمان ها نقش بسته است. این ابرقهرمان ها علاوه بر جنبه ظاهری بر روی سیستم روانی کودک نیز اثر دارند.

مقاله پیشنهادی: قیمت قفس مرغ عشق ارزان

ابرقهرمان ها در طول تاریخ: شخصیت های ابرقهرمان فقط مربوط به دنیای امروزه در فیلم ها انها را تماشا میکنیم نیستند. در طول تاریخ همیشه در هر فرهنگ و تمدنی یک ابرقهرمانوجود داشته است که ناجی مردم بوده است.امروزه با  آنها  در اساطیر هر کشوری می‌توانیم آشنا بشویم. ابر قهرمان های گذشته برخلاف ابرقهرمان های امروز که به صورت انیمیشن و داستان هابه ما معرفی میشوند  ، سینه به سینه و در میان شعر های حماسی و افسانه های  اساطیری حفظ شده و به دست ما رسیده اند.


2-ست سویشرت و شلوار پسرانه طرح بتمن

ست سویشرت و شلوار پسرانه طرح بتمن

مشخصات کلی محصول
جنس
نخ
مورد استفاده
روزمره

خرید محصول


شخصیت‌هایی مانند رستم و آرش در افسانه‌های ایرانی،  تور  و اودین در افسانه های منطقه اسکاندیناوی،هرکول و هکتور در افسانه های یونانی، شاه آرتور و مرلین در افسانه‌هایانگلوساکسون از ابرقهرمان های کهنی بودند که قصه شان سینه به سینه حفظ شده و در یک عصر به صورت مکتوب درامده است، این ابر قهرمان ها به سمبل های اخلاقی و نیکوکاری در میان یک ملت تبدیل شده اند. ولی در روزگار ما که ابر قهرمان ها به صورت انیمیشن و فیلم نمایش داده می‌شوند کودکان سراسر دنیا ابرقهرمان هایی متفاوت از  فرهنگ  خود دارند و بیشتر بهابرقهرمان های هالیوودی مانند مرد عنکبوتی، سوپر من، بتمن، مرداهنی و…علاقه‌مندند.

مقاله پیشنهادی: سبد حصیری

تاثیر ابر قهرمان ها بر روان کودک: بر اساس پژوهش هایی که روانشناسان انجام دادند ه اند،  کودکان داستان‌هایابرقهرمانی را به خوبی درک میکنند و می‌توانند  غیر واقعی بودن آنها را تشخیص بدهند، اما به دلیل اثرات زیادی روانی تمایل دارند که همانند آن ها رفتار کنند و حرکات ابر قهرمان ها راانجام بدهند. سیستم روانی کودک به صورتی است که بسیار از شخصیت های ابرقهرمانی تاثیر می گیرد.

مقاله پیشنهادی: ریش تراش چی بخرم


تاثیر ابر قهرمان بر سیستم روانی کودک:   کودکانی که به ابرقهرمانان علاقه زیادی دارند در درونشان دو شخصیت بالقوه  و بالفعل که یکی هویت  پنهان ابرقهرمان و دیگری همان کودک واقعی  است، شکل می‌گیرد. این دو هویت با همدیگر منطبق نیستند و در کودک تعارضاتی به وجود میاید و کودک برای پیدا کردن تعادل هویتی نقشهایی را از خود به نمایش می گذارد و آنها را در تضاد با نقش اصلی خود می بیند، چنین کودکانی معمولاً رفتارهای خشونت آمیزی دارند که به سادگی نمی توان این رفتارها را از آنها جدا کردند نیاز به مشاوره روانی دارند.

ابر قهرمان ها اینه کودکان: کودکان دایره لغت محدودی دارند،  قدرت درک شناختی آنها نیز زیاد نمی باشد آنها از بیان خواسته های خود واهمه دارند. پدید اورندگان کاراکتر  های ابر  قهرمانی با شخصیت و خواسته های  کودکان  آشنا هستند و در هنگام طراحی ابرقهرمان ها شخصیت هایی را که  آرمان کودکان است را به وجود می اورند.در اصل کودکان در شخصیت ابر قهرمان ها به دنبال کار هایی هستند که خود قادر به انجام شان نمیباشند.


تاثیر ابر قهرمان بر سیستم روانی کودک: هر مقداری که یک کاراکتر ابرقهرمان هیجان بیشتری داشته باشد کودک هم بیشتر جذب ان میشود،  برای مثال کاراکتر ابرقهرمانی که پرواز می کند و یا نیروی خاری العاده ای دارد روی کودک بسیار اثر می گذارد.

ابرقهرمان ها و تخلیه هیجانات روانی: تاثیر گرفتن از کاراکتر های ابرقهرمانی در سنین کودکی می تواند تا حدی مهارت های اجتماعی کودک را ارتقاء ببخشد، بسیاری از محققان عقیده دارند همزاد پنداری کودک با شخصیت ابرقهرمانی مثل مرد عنکبوتی و یا دختر کفشدوزکیسلامت روانی او را به خطر نمی‌اندازد،  بلکه برای او مفید نیز است.

در زمان کودکی اول یعنی ۳ تا ۶ سالگی و حتی زمان کودکی ثانویه یعنی ۷ تا ۱۲ سالگی کودک به کاراکتر های ابرقهرمانی بسیار علاقه دارد،  و دوست دارد مدام نقش ان را به خود بگیرد. و با تقلید از حرکات ابرقهرمانهیجانش را تخلیه می‌کند.  تخلیه هیجانی از یک طرف باعث بهبود هوش هیجانی کودک می‌شود و از طرف دیگر سبب می‌شود که از لحاظ روانی متعادل بشود.


3-ست سویشرت و شلوار پسرانه خرس کوچولو طرح بتمن کد 02

ست سویشرت و شلوار پسرانه خرس کوچولو طرح بتمن کد 02

مشخصات کلی محصول
جنس
پنبه
مورد استفاده
روزمره
ویژگی ها
توضیحات جنس
100% پنبه
نگهداری
پشت و رو با آب 20-30 درجه سانتی گراد شستشو شود.

خرید محصول


الگو پذیری کودکان از ابر قهرمان ها: تماشای فیلم های ابر قهرمان ها سبب تقلید  روانی و رفتاری کودکان از این کاراکترهامیشود، که این موضوع نگران کننده ای نیست  برای مثال کودک پس از تماشایزورو پارچه ای را به عنوان شنل روی دوش  خود می اندازد و با شمشیر اسباب بازی شروع به تقلید از حرکات زورو می کند، یا اینکه پس از مشاهده پاندایکونگفوکار دلش می‌خواهد که با شخصیت‌های بد مبارزه کند و به مردم کمک کند.


4-ست لباس پسرانه وچیون طرح بتمن مدل Batman77

ست لباس پسرانه وچیون طرح بتمن مدل Batman77

مشخصات کلی محصول
جنس
نخ
ویژگی ها
جزئیات
تی شرت و شلوار نخی پسرانه
دارای آستین بلند و یقه گرد
پارچه لباس ساده تک رنگ است
دارای شنل و طرح چاپی بتمن جلو تی شرت
مناسب استفاده روزمره

خرید محصول


اثرات ابرقهرمان ها بر سیستم روانی کودک: اگر تقلید پذیری کودکان از کاراکتر های ابر قهرمانی در دوره بچگی توسط والدین سرکوب شود روی کودکان اثرات و عوارض بسیار بدی دارد، که این عوارض در دوره بزرگسالی نمایان می‌شود.  کودک باید تا حدود ۱۲ سالگی از لحاظ روانی در دنیای خیالیاش با ابرقهرمانهای محبوبش سپری کند.  قوه تخیل کودک در سن ۵ سالگی به بعد به اندازهایی پویا است که تصور می کند که جهان یک مکان هیجان انگیز و پر از شگفتی برای او می باشد.

ابرقهرمان ها و قدرت  روانی برخورد با مشکلات: بسیاری از روانشناسان عقیده دارند که ابرقهرمان ها از لحاظ روانی،  احساسات خوبی  مثل  آزادی خواهی، انسان دوستی،سخت‌کوشی، اعتماد به نفس و تلاش ربرای یک هدف و غرور را در کودکان ایجاد می‌کند و سبب می‌شود که از لحاظ روانی و احساسی کودک ارتقاء یابد.  این گروه از روانشناسان می‌گویند که تخیلات برای کودک از واجبات است چون به او آموزش می دهد که در حین مواجهه با شرایط پیچیده و یا مشکلات بتواند تصمیمات درستی بگیرد.

 

نکات قابل توجه برای خرید لباس ابر قهرمان  :

لباسهای ابرقهرمانان محبوب کودکان امروزه بسیار در دسترس است  اگر شما یک کودک 4تا 10ساله دارید ناگزیر از خرید این لباسها و لوازم مبارزه انها مانند شمشیر  سپر، ساعت تار، تفنگ و… هستید. حین خرید این لباسها به موارد زیر دقت کنید:

جنس لباس: لباس ها مستقیماً با پوست کودک در تماس هستند پس کیفیت جنس اهمیت بسیار بالایی دارد، متاسفانه لباس های ابرقهرمانی که در بازار ایران وجود دارد اکثراً از جنس های نایلونی و بسیار بی کیفیت هستند، که روی پوست کودک اثر نامطلوبی دارند. در حین خرید سعی کنید که جنس با کیفیت تری را پیدا کنید بهتر است از  ترکیب نخ و نایلون باشد تا پوست کودک کمتر آسیب ببیند.


5-ست تیشرت و شلوارک پسرانه طرح بتمن رنگ فیروزه ای

ست تیشرت و شلوارک پسرانه طرح بتمن رنگ فیروزه ای

مشخصات کلی محصول
جنس
نخ
ویژگی ها
جزئیات
سایز 40 مناسب برای 4-5 سال می باشد
سایز 45 مناسب برای 5-6 سال می باشد

خرید محصول


سایز: کودک این لباس ها را برای بازی و فعالیتهای بدنی به تن  می کند پس حتما باید سایز کودک باشد نه تنگ و کوچک باشد که کودک در حین انجام بازی اذیت بشود و اساس ناراحتی در لباس داشته باشد.  نه اینکه بزرگ باشد که آستین ها و بلندی شلوار برای او دست و پا گیر باشد.

ماسک لباس:  لباس های ابرقهرمان ها معمولاً یک ماسک و یا یک چشم بند  دارند که بهتر است که این ماسک ها  پارچه ای و از جنس لباس باشند، زیرا ماسک های پلاستیکی حالت زبر و لبه های تیزی دارند که به صورت کودک ممکن است آسیب برساند.

قیمت لباس:  با اینکه این لباسها قیمت های بسیار بالایی ندارند ولی قبل از خرید حتما یک هزینه را برای آن درنظر بگیرید. قیمت این لباس ها بر اساس جنس، اشیا همراه و یا سرویس لباس که بعضی ها دارای دستکش، جوراب و شنل و…  هستند و بعضی ها فقط یک بلوز و شلوار میباشند متفاوت است. 

نکته: این  لباس ها به خاطر جنس پلاستیک و نامرغوب ای که دارند برای پوشش روزانه مناسب نیستند، در فصل‌های گرم و مناطق گرمسیر موجب عرق سوز شدن و التهابات پوستی کودکان می‌شوند. کودکانی که پوست حساس و الرژی زا  دارند بهتر است که این لباس‌ها را استفاده نکنند.


6-ست سویشرت و شلوار پسرانه طرح بتمن رنگ قرمز

ست سویشرت و شلوار پسرانه طرح بتمن رنگ قرمز

مشخصات کلی محصول
جنس
نخ
مورد استفاده
روزمره

خرید محصول


قیمت لباس:  با اینکه این لباسها قیمت های بسیار بالایی ندارند ولی قبل از خرید حتما یک هزینه را برای آن درنظر بگیرید. قیمت این لباس ها بر اساس جنس، اشیا همراه و یا سرویس لباس که بعضی ها دارای دستکش، جوراب و شنل و…  هستند و بعضی ها فقط یک بلوز و شلوار میباشند متفاوت است. 

نکته: این  لباس ها به خاطر جنس پلاستیک و نامرغوب ای که دارند برای پوشش روزانه مناسب نیستند، در فصل‌های گرم و مناطق گرمسیر موجب عرق سوز شدن و التهابات پوستی کودکان می‌شوند. کودکانی که پوست حساس و الرژی زا  دارند بهتر است که این لباس‌ها را استفاده نکنند.


7-ست تی شرت و شلوارک پسرانه طرح بتمن کد 13

ست تی شرت و شلوارک پسرانه طرح بتمن کد 13

مشخصات کلی محصول
جنس
پلی استر
مورد استفاده
روزمره
مشخصات
کشور تولید کننده
ایران

خرید محصول


 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن