خانه و سبک زندگی

خرید لوازم خرازی ارزان قیمت +۱۵مدل با کیفیت

لوازم خرازی در انواع عمده، جزیی به صورت اینترنتی در تهران، اصفهان، از چین به فروش می رسد. قبل از خرید لوازم خرازی به بررسی نکات خرید آن می پردازیم:

خرید محصول

برای راه اندازی یک خرازی آنلاین باید اولا بدانید که چه محصولاتی در خرازی ها به فروش می رسند و ثانیا با کاربرد هریک از آن ها آشنا باشید تا بتوانید مشتری را به درستی راهنمایی کرده و به تبع فروش بهتری داشته باشید.

در خرازی ها انواع لوازم التحریر، لوازم هنری، لوازم نمدی، انواع جعبه،لوازم ساخت هنرهای دستی، انواع لوازم تزیینی مانند سنگ و پولک، انواع چسب، انواع تور، بدلیجات، لوازم بافتنی، انواع روبان و… به فروش می رسد.  برخی از خرازی ها،  علاوه بر لوازم گفته شده لوازم خیاطی را هم در لیست فروش خود قرار می دهند.

مقاله پیشنهادی: محافظ اتو از کجا بخرم

منظور از لوازم خیاطی لوازم چرخ خیاطی، لوازم اتو، دکمه ، قیچی، گونیای خیاطی، خط کش خیاطی و… می باشد. هم چنین خرازی ها می توانند محل فروش انواع لوازم های آرایشی و بهداشتی و حتی جوراب، کلاه و دستکش باشند. شما می توانید لوازم مورد نیازتان را از بازار تهران و یا از مراکز دیگر با قیمت کمتر و به صورت عمده تهیه کنید و پس از بسته بندی لازم آن را به مشتری های خود عرضه کنید.

از جمله از سایت های آنلاینی که در فروش لوازم خرازی موفق بوده است می توان سایت دیجی کالا را مثال زد. البته سایت دیجی کالا تنها در زمینه ی فروش لوازم خرازی فعالیت نمی کند به همین دلیل ممکن است همه ی انواع وسایل خرازی  را به طور کامل موجود نداشته باشد.

شاید شما نیز قصد راه اندازی کسب و کار خود را داشته باشید. یکی از راه های کسب درامد که این روزها رایج است فروشگاه های آنلاین می باشد.

مقاله پیشنهادی: خرید موم اپیلاسیون دائم

از نمونه ی این فروشگاه ها می توان به فروشگاه آنلاین خرازی اشاره کرد. برای این که بتوانید فروشگاه آنلاین خرازی خود را راه اندازی کنید باید ابتدا بدانید چه وسایلی را می توانید در این فروشگاه به عرضه برسانید.

در نگاه کلی لوازم خرازی را می توان در چند دسته جای داد که در ادامه مطلب به بیان این دسته ها پرداخته می شود.


1-نخ کنفی سیب سرا مدل k10-3 طول 10 متر

نخ کنفی سیب سرا مدل k10-3 طول 10 متر

خرید محصول

مشخصات

 • وزن
  50 گرم
 • ابعاد
  1000×0.3×0.3 سانتی‌متر
 • جنس
  کنف
 • سایر توضیحات
  10 متر نخ کنفی 8 لا با قطر 3 میلیمتر

لوازم بافتنی

لوازم بافتنی که شامل انواع قلاب ها و میل های بافت در سایزهای گوناگون، انواع کاموا، دستگاه های بافت و… می شود، یکی از ملزومات لوازم خرازی به شمار می رود.

لوازم تزیینات و هنرهای دستی

از مهم ترین لوازم خرازی می توان به ملزوماتی که برای تزیین، ساخت کاردستی، ساخت انواع هنرهای دستی و… به کار می روند اشاره کرد. از جمله مهم ترین این لوازم می توان  لوازم تریکو و فرشینه ،لوازم تاج، مهره ی تزئینی، مروارید، سنگ ها و نگین های تزیینی، اکلیل های تزیینی، دستگاه هویه، روبان، لوازم گلسازی و… را نام برد. به طور کلی می توان گفت هر وسیله ای که برای ساخت انواع کاردستی ها و هنرهای دستی از آن ها استفاده می شود را می توان از لوازم خرازی به شمار آورد.

مقاله پیشنهادی: اتو موی خوب چی بخرم

انواع چسب

از جمله وسایل دیگری که می تواند در خرازی به فروش برسد، چسب می باشد. چسب ها در انواع و اقسام وجود دارند و برای کاربرد های مختلفی مصرف می شوند. در خرازی می توان از انواع چسب ها برای فروش استفاده کرد.  از جمله این انواع میتوان به چسب آکواریوم، پایه چسب، چسب آهن، چسب چوب، چسب نواری، چسب ماتیکی، چسب هنرهای دستی، چسب همه کاره، چسب حرراتی و لوازم، چسب قطره ای و… اشاره کرد.


2-سوزن ته گرد مدل 01 بسته 40 عددی

سوزن ته گرد مدل 01 بسته 40 عددی

خرید محصول

مشخصات

 • وزن
  6 گرم
 • ابعاد
  8*8*0.1 سانتی‌متر
 • جنس
  فلزی

تور، روبان و وسایل پرده

از جمله لوازم دیگری که در خرازی ها به فروش می رسند انواع تور ها (تور دبی،تور کتان، تور کش، تور ارگانزا، تور گیپور، تور دانتل یا تور کشی و..) و لوازم پرده می باشد. هم چنین ا لوازمی مانند منجوق، ملیله و… که برای تزیین انواع پارچه ها و حتی پرده به شما می روند نیز، جزو لوازم خرازی به شمار می روند.

مقاله پیشنهادی: بهترین گلاب ایران

لوازم آرایشی و بهداشتی

در اکثر خرازی ها در کنار بقیه ی وسایل می توان انواع لوازم آرایشی و بهداشتی را مشاهده کرد. علاوه بر این ها می توان وسایلی مانند کلاه، جوراب، دستکش، لباس زیر و… را جزو لوازم خرازی به شمار آورد.

لوازم خیاطی

در برخی از خرازی ها علاوه بر لوازم التحریر و لوازم خرازی، ابزارآلات خیاطی نیز موجود می باشد. ابزارآلات خیاطی نیز خود به چند دسته ی مختلف طبقه بندی می شوند که از جمله ی آن ها می توان به لوازم چرخ خیاطی که شامل تسمه چرخ خیاطی، موتور چرخ خیاطی،ماسوره ی چرخ خیاطی، روغن چرخ خیاطی، سوزن چرخ خیاطی، پایه چرخ خیاطی و لامپ چرخ خیاطی می شود، اشاره کرد.

مقاله پیشنهادی: برس حرارتی روزیا خوبه؟

از دسته بندی دیگری که در لوازم خیاطی می توان به آن اشاره کرد، اتو و لوازم آن می باشد. از جمله ی وسایل اتو می توان ایمن اتو، اتو سرد، اتو سنگ، میز اتو، لوازم اتوکاری، انواع ژانت و انواع بالشتک را نام برد.

گذشته از لوازم اتو و چرخ خیاطی، خرازی می تواند جایگاه توزیع انواع لوازمی که هنگام خیاطی مورد نیاز است باشد. لوازمی که ازجمله ی آنان می توان به گیره فلزی، اریب زن، صابون، رولت، دفتر خیاطی، جعبه خیاطی، کش، سوزن ،

مقاله پیشنهادی: خرید زیره کفش

نوارهای تزئینی، خط کش، نخ، لایی، قیچی، متر، گونیا، فنر لباس، یقه آماده، زیپ و متعلقات، سگک، قیطان، اپل، کاغذ الگو و کاربن، قزن، انگشتانه، جاسوزنی، بشکاف، پشم شیشه، ابر، زانفیکس، دکمه و… اشاره کرد.


3-بسته ی 24 رنگ نخ کوبلن مدل 1306

بسته ی 24 رنگ نخ کوبلن مدل 1306

خرید محصول

مشخصات

 • وزن
  300 گرم
 • جنس
  نخ کوبلن
 • سایر توضیحات
  بسته ی 24 رنگ نخ کوبلن

بعد از بررسی وسایلی که در خرازی ها به فروش می رسند، در ادامه ی مطلب به توضیح و کاربرد برخی از این لوازم پرداخته می شود. دانستن این کاربردها موجب بالا رفتن اطلاعات فروشنده می گردد و به تبع او را در زمینه یفروش این لوازم و راهنمایی مشتری یاری می نماید.

گونیای خیاطی (اشل)

کشیدن الگو در خیاطی اهمیت زیادی دارد. برای کشیدن الگو از ابزار مختلفی استفاده می شود که گونیا یکی از مهم ترین آن هاست. از گونیا برای کشیدن خطوط عمود استفاده می گردد. گونیا در مقیاس ها و شکل های متفاوتی به عرضه می رسد. گونیا های ساده، مقعر، محدب و… از جمله انواع گونیا می باشند.

خط کش خیاطی

یکی از لوازم خیاطی که می تواند در خرازی ها به فروش برسد، خط کش خیاطی می باشد که جزو پرکادبرد ترین لوازم خیاطی محسوب می شود.

شاید تصور کنید که خط کش در خیاطی برای کشیدن خطوط صاف در الگو به کار می رود. اما باید بدانید که خط کش های خیاطی در انواع مختلف شمشیری، فلزی، 100 سانتی، یک متری، منحنی، گرزی، پارچه فروشی و… وجود دارند که حتی برای کشیدن خطوط منحنی نیز به کار می روند.

هم چنین از آن ها در ترسیم الگوی انحنای لبه یقه، انحنای آستین لباس و کت و مانتو، انحنای ران شلوار، انحنای فاق شلوار و دامن ، برش های منحنی انواع لباس ها طراحی ساسون لباس، فرم دادن به خط پهلوی دامن، بالاتنه  و شکست یقه، منحنی الگوی باسن، درز آستین دو تکه و… می توان بهره گرفت.


4-نخ خیاطی مدل 12pcs

نخ خیاطی مدل 12pcs

خرید محصول

مشخصات

 • وزن
  100 گرم
 • ابعاد
  12*7*2 سانتی‌متر
 • جنس
  پلی استر

پیستوله خیاطی( گونیای خیاطی)

شکل پیستوله ی خیاطی تقریبا شبیه گونیای پیچ و تاب خورده می باشد. همین پیچ و تاب ها و منحنی ها در رسم منحنی ها، یقه، آستین ها و… در الگوی خیاطی کاربرد دارد. پیستوله ها در سایزها ی مختلف موجود اند اما به طور معمول سایز کوچک آن ها سه تکه ای است و معمولا از جنس پلاستیک خشک می باشند.

کش

یکی از لوازمی که در خرازی به فروش می رسد، کش می باشد. کش ها در انواع و اقسام گوناگونی وجود دارند. خیاط ها متناسب برای نوع لباس، شلوار، پرده و… که دوخته می شود از یک نوع کش متناسب استفاده می کنند. علاوه بر این باید توجه داشته باشید که کش ها فقط در خیاطی کاربرد نداشته و در مسائل دیگر نیز کاربرد دارد.

برای مثال از کش ها برای بستن موهای بلند، درست کردن لوازم تزیینی مانند دستبند و گل سر ، کش های بانداژ و … می توان بهره گرفت. هم چنین امروزه کش ها ی ورزشی کاربرد زیادی پیدا کرده اند. این نوع کش ها در ورزش هایی مانند ایروبیک، بدنسازی، پیلاتس و… استفاده می شوند. در ادامه ی مطلب به ذکر انواع کش ها و توضیح در مورد کاربرد هر یک از این کش ها پرداخته می شود.

کش ها ی طبی( بانداژ)

از کش های طبی با توجه به عرض پهن آن ها و مقاوت بالایی که دارا هستند، می توان برای انواع کاربرد های پزشکی مانند در رفتگی ها ی استخوان های دست و پا ، پیچ خوردگی ها و… استفاده کرد. هم چنین برخی از ورزشکاران مانند والیبالیست ها قبل از ورزش، از این کش ها برای بستن مچ دست ها و پاهای خود استفاده می کنند. این کش ها در رنگ های کرم موجود بوده و به صورت کیلویی به فروش می رسند.


5-نخ کنفی سیب سرا مدل 1005-1L طول 100 متر

 نخ کنفی سیب سرا مدل 1005-1L طول 100 متر

خرید محصول

مشخصات

 • وزن
  80 گرم
 • ابعاد
  10x10x8 سانتی‌متر
 • جنس
  الیاف کنف
 • سایر توضیحات
  80 گرم کنف یک لا

کش های نامرئی

کش های نامرئی، معمولا باریک بوده و از چنس پلاستیک می باشد. از این نوع کش ها برای ساخت کارهای زینتی مانند ساخت انواع لوازم زینتی مو، دستبندها، گل های زینتی، تاج مو و… استفاده می شود. زیرا این نوع کش ها به دلیل این که زیاد در چشم نیستند موجب افزایش ظرافت و زیبایی در کارهای تزیینی ظریف می گردند.

کش های زنبوری

این نوع کش ها به دلیل طرحای زیبا و منظمی که دارند زنبوری نامیده شده و برای استفاده های تزیینی در دوخت لباس ها به کار می روند.

کش های قیطانی

کش های قیطانی کشهای نازکی هستند که می توان از آن ها برای ساخت کش و گل سر استفاده کرد. البته این نوع کش ها از کش های ماسوره ای ضخیم تر می باشند.

 

کش های ماسوره ای

این نوع کش ها که از کش های قیطانی هم نازک تر می باشند، شبیه نخ هستند و در دوخت و دوز کاربرد دارند.

کش جا دکمه

کش های جا دکمه ای را احتمالا در لباس های دکمه دار مشاهده کرده اید. این نوع کش ها برای زمانی مناسب است که بخواهید تغییر سایزی در لباس بدهید و دو سمت لباس را به وسیله ی این کش ها و دکمه به هم متصل کنید.


6-نخ کنف کد 899 طول 40 متر

نخ کنف کد 899 طول 40 متر

خرید محصول

مشخصات

 • وزن
  110 گرم
 • ابعاد
  15x15x15 سانتی‌متر
 • جنس
  کنف
 • سایر توضیحات
  نخ کنفی به قطر 0.5 طول 40 متر

کش های شلواری

کش های شلواری در دونوع نخی و ابریشمی موجود می باشند. این نوع کش ها در قسمت کمر شلوار و لباس کاربرد دارد و در اصل می توان گفت که نوعی از کش قیطانی می باشد.

کش  چند میل

این نوع کش ها از جمله کش های نازکی می باشند که در مصارف پزشکی مانند ماسک، لباس های بیمارستانی و… کاربرد دارد.

کش های چند سانتی و کش های لباس زیر مردانه

کش های چند سانتی عرض های مختلفی از دو تا پنج سانت دارند. این نوع کش ها مصارف مختلفی از جمله کاربرد در دوخت لباس و شلوار دارند. اغلب این کش ها در رنگ های سفید و مشکی موجود اند. نوعی از این کش ها که عرض بیش تری دارد و دارای طرح و رنگ هایی روی آن می باشد در لباس زیر مردان به کار می رود.

کش های گن

کش های گنی ابعاد بزرگتری دارند و دور شکم و یا سایر قسمت های بدن کشیده می شود تا با سفت کردن آن ها چربی های بدن را بپوشاند و بدن را لاغر تر نشان دهد.


7-پشم شیشه مدل P101 بسته 2 متری

پشم شیشه مدل P101 بسته 2 متری

خرید محصول

مشخصات

 • وزن
  100 گرم
 • ابعاد
  100*200 سانتی‌متر
 • جنس
  نخ

روبان

از دیگر لوازمی که وجود آن در خرازی لازم است، می توان به انواع روبان ها اشاره کرد. روبان عبارت است از نواری رنگی که معمولا پارچه ای می باشد البته امروزه روبان ها از مواد دیگری چون مخمل، ابریشم، کنف و یا مواد پلاستیکی نیز ساخته می شوند.

روبان ها در انواع مختلف وجود دارند و دارای کاربردهای متنوعی نیز می باشند. دانستن نام و کاربرد انواع این روبان ها برای فروشنده الزامی است تا بتواند اطلاعات درستی را در خدمت مشتری قرار دهد و به درستی او را راهنمایی نماید. در ادامه ی مطلب به بررسی انواع روبان ها و کاربرد هر یک پرداخته می شود.

روبان ساتن

از این نوع روبان ها به دلیل براق بودن در انواع تزییناتی مانند سفره ی عقد، سفره ی هفت سین، دکور، تزیین هدیه ها و… می توان بهره گرفت. روبان ساتن دارای انواع مختلفی مانند ساده، خالدار، سیمی، گلدار و… می باشد. روبان های ساتن دو نوع خارجی و ایرانی دارند که تفاوت این دونوع معمولا در متراژ آن می باشد.

روبان حریر

این نوع روبان در دوخت و دوز کاربرد کاربرد دارد و دارای رنگ ها و انواع مختلفی می باشد. پهنای تین نوع روبان ها از 7 سانت تا 40 سانت متغیر است.

روبان تیتانیومی

از روبان های تیتانیومی می توان در ساخت گل های زینتی و زیورآلات، عثمان دوزی و… استفاده کرد. این نوع روبان ها از کنارهم قرار گرقتن سیم های بسیار نازک درست شده اند.

روبان زری دار

روبان های زری دار معمولا در رنگ های طلایی و نقره ای موجود بوده و برای تزیینات کار برد دارند. عرض این نوع روبان ها معمولا کم است و حداکثر 4 سانتی متر می باشد.


8-چشم عروسک مدل 101 بسته 16 عددی

چشم عروسک مدل 101 بسته 16 عددی

خرید محصول

مشخصات

 

 • وزن
  50 گرم
 • ابعاد
  10*10 سانتی‌متر
 • جنس
  نخ

وسایل بافتنی

یکی دیگر از لوازمی که در خرازی ها عرضه می گردد لوازم بافتنی است. از جمله لوازم بافتنی می توان به میل، کاموا، قلاب و… اشاره کرد. میل ها ی بافتنی انواع متفاوتی دارند. از جمله ی آن ها می توان به میل تفلون، میل فلزی، قلاب و… اشاره کرد.  خود میل تفلون به چهار دسته ی بلند، کوتاه ، گرد و تونسی تقسیم می گردد.

میل های فلزی نیز در مدل های صاف و گرد وجود دارند. اگر بخواهیم قلاب ها را نیز دسته بندی کنیم، می توانیم بگوییم در دو دسته وجود دارند. دسته ی اول قلاب های تمام فلزی اند و دسته ی دوم قلاب هایی اند که دارای دسته ی پلاستیکی می باشند.

میل بلند قلاب دار(تونسی)

میل های تونسی در سایزهای مختلف وجود دارند. از این نوع میل ها که تقریبا شبیه قلاب می باشند می توان برای ایجاد انواع بافت های مختلف از جمله بافت تونسی ، بهره گرفت علاوه بر این  میل تونسی در ایجاد انواع بافت های ظریف مانند بافت توری کاربرد دارد.

میل بلند (صاف) و کوتاه

میل های بافتنی معمولا به صورت جفت به کار می روند و دارای سایزهای متفاوتی می باشند. سایز میل بافتنی باید با توجه به اندازه ی کاموا و همینطور نوع بافت ، انتخاب گردد. در انتهای میل ها برجستگی وجود دارد تا بافت را نگه دارد. میل های تفلونی بلند به دلیل سبکی مناسب ترین گزینه برای انتخاب می باشد. میل های تفلون کوتاه نیز همانند بلند می باشند با این تفاوت که طول آن ها کوتاه تر است.

میل گرد( سیمی، بکسلی)

این نوع میل ها شامل دو میل کوتاه و یک سیم می شوند که میله ها توسط سیم به هم متصل می شوند. استفاده از این نوع میل به مراتب راحت تر از سایر میل ها می باشد زیرا هنگام بافت بیش تر وزن بافت روی سیم قرار می گیرد.


9-سنجاق قفلی کد 234 بسته 48 عددی سایز2 ، 3 و 4

سنجاق قفلی کد 234 بسته 48 عددی سایز2 ، 3 و 4

خرید محصول

مشخصات

 • وزن
  200 گرم
 • جنس
  فلزی
 • سایر توضیحات
  24 عدد سنجاق سایز 2
 •  
  12 عدد سنجاق سایز 3
 •  
  12 عدد سنجاق سایز 4

10-جعبه نخ و سوزن لیمون کد 8010

جعبه نخ و سوزن لیمون کد 8010

خرید محصول

مشخصات

 

 • وزن
  140 گرم
 • ابعاد
  23.5×8.5×8.5 سانتی‌متر
 • جنس
  پلاستیک

 

 


11-توپک کد y1 بسته 100 عددی

توپک کد y1 بسته 100 عددی

خرید محصول

مشخصات

 • وزن
  1 گرم
 • ابعاد
  1x1x1 سانتی‌متر
 • جنس
  پشم

12-صابون خیاطی کوک مدل SK12 مجموعه 12 عددی

 صابون خیاطی کوک مدل SK12 مجموعه 12 عددی

خرید محصول

مشخصات

 

 • وزن
  196 گرم
 • ابعاد
  8×5.5×5.5 سانتی‌متر
 • جنس
  گچی
 • سایر توضیحات
  محتوی 12 عدد صابون در 6 رنگ مختلف (آبی، سبز، سفید، زرد، صورتی روشن و صورتی تیره)
 •  
  از هر رنگ 2 عدد

 

 


13-نخ گلدوزی مدل 005 بسته 16 عددی

نخ گلدوزی مدل 005 بسته 16 عددی

خرید محصول

مشخصات

 

 • وزن
  200 گرم
 • ابعاد
  25x25x5 سانتی‌متر
 • جنس
  نخ
 • سایر توضیحات
  دارای 16 رنگ متنوع

 

 


14نخ نامریی کد NN03 طول 50 متر

نخ نامریی کد NN03 طول 50 متر

خرید محصول

مشخصات

 

 • وزن
  15 گرم
 • ابعاد
  50×0.3×0.3 سانتی‌متر
 • جنس
  پلاستیک
 • سایر توضیحات
  اندازه قطر: 0.3mm
 •  
  طول : 50 متر
 •  
  رنگ : بی رنگ

 

 


15-کش خیاطی کد p1 طول 10 متر

کش خیاطی کد p1 طول 10 متر

خرید محصول

مشخصات

 • وزن
  300 گرم
 • ابعاد
  100×0.5×0.1 سانتی‌متر
 • جنس
  پلی استر نخ
 • سایر توضیحات
  کش بسیار قوی و به هیچ عنوان در شستشو وا نمیرود
 •  
  این محصول 10متری عرضه میگردد
 •  
  کاربرد های بسیاری نیز دارد و تولید ملی نیز میباشد
 •  
  عرض کش نیم سانت است (0.5سانتیمتر)

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن