زیبایی و سلامت

بهترین مارک ماسک زغال – خرید ماسک زغال صورت ارزان قیمت (فاربن،نفیس)

ماسک زغال صورت در مدلهای سودا،فریمن،گارنیر،فاربن،اوریجینز،باله آ،لورال،اکتیو،سیاه و اصل برای جوش کاربرد دارد.ماسک خیار چه مارکی خوبه؟ قبل از خرید ماسک زغال صورت به بررسی 3 مدل از نظر خریداران می پردازیم:

خرید محصول

امروزه راه های زیادی برا رهایی از چربی های اضافه سطح پوست وجود دارد که معروف ترین آنها استفاده از ماسک زغال است.

درباره ماسک زغال و استفاده از آن ممکن است برایتان سوالاتی پیش بیاید مثل :

 • ماسک زغال صورت چیست ؟
 • فواید و مضرات ماسک زغال برای صورت چیست؟
 • آیا ماسک زغال برای صورت خوب است؟
 • ماسک زغال باید چقدر روی صورت بماند؟
 • آیا ماسک زغال موهای صورت را میکند؟
 • آیا میتوان از ماسک زغال بعد از اصلاح استفاده کنیم؟

مقاله پیشنهادی: خرید پولوشرت مردانه

که ما در این مقاله به تمامی سوالات پاسخ خواهیم داد.

ماسک زغال از زغال فعال درست میشود. حال ممکن است برایتان سوال پیش آید که زغال فعال چیست؟ زغال فعال یک پودر کاملا سیاه است هیچ بو و طعمی ندارد و از کربن ساخته میشود.

شرکت ها و برند های متعددی هستند که ماسک زغال برای صورت تولید میکنند مانند جانا () ، سودا ، رینوزیت ، فریمن ، اکتیو ، نفیس ، بامبو ، فاربن  ، مکس لیدی ، لورال ، هاینس و … .


1-ماسک زغال و طلا سودا مدل 260

ماسک زغال و طلا سودا مدل 260

مشخصات کلی
کشور مبدا برند
ایران
مخصوص
صورت
مناسب برای
آقایان/خانم ها
حجم
طلا 1000 میل- زغال 750 میل میلی لیتر
نوع پوست
چرب , خشک , معمولی , مختلط
ویتامین
دارد
نوع ویتامین
ویتامین E , ویتامین B5
عصاره
دارد

خرید محصول


از جمله موارد مصرف و فواید ماسک زغال نیز میتوان به لایه برداری و پاک کردن پوست ، از بین بردن جوش ، پاک کردن جوش های سر سیاه صورت و … اشاره کرد.

تاثیر ماسک زغال فعال بر جوش های صورتتان چیست ؟

علت  به وجود آمدن جوش ها روی صورتتان این است که سلول های مرده و باکتری ها و چربی های پوستتان در منافذ باز صورتتان جمع میشوند و تبدیل به جوش میشوند و ماسک  زغال فعال با داشتن خواص آنتی باکتریال باکتری ها و چربی هارا از منافذ پوست بیرون می آورد و موجب از بین رفتن جوش ها و شفافیت پوست میشود.

مقاله پیشنهادی: کفش پیاده روی

همچنین میتوانید برای بهره بردن از نظریات ادم های مختلف درباره ماسک زغال به سایت هایی مانند سایت نی نی سایت مراجع کرده و نظرات را بخوانید یا خودتان درباره تجربه ای که داشتید صحبت کنید.

در ادامه این مقاله ما درباره تمام فواید و کاربرد ها و ویژگی های ماسک زغال و همچنین نحوه استفاده از آن صحبت خواهیم کرد تا شما عزیزان نهایت استفاده ممکن را داشته باشید.

اگر میخواهید چربی سطح پوستتان را پاک کنید و پوستی سالم تر و شفاف تر داشته باشید میتوانید از ماسک های ورقه ای استفاده کنید زیرا این ماسک ها به پوست صورتتان میچسبند و موقع جدا شدن نیز پوست را میکشند و این کار سبب میشود که سلول های مرده جدا شوند و از چربی ها و مضرات آنها نیز راحت شوید.


2-ماسک زغال Sevda حجم 75 میلی لیتر بسته 2 عددی

ماسک زغال Sevda حجم 75 میلی لیتر بسته 2 عددی

مشخصات کلی
کشور مبدا برند
ایران
مخصوص
صورت
مناسب برای
آقایان/خانم ها
حجم
75 میل میلی لیتر
نوع پوست
چرب , خشک , معمولی , حساس

خرید محصول


زغال فعال چیست؟

زغال فعال یک نوع پودر است که رنگ سیاهی دارد. این ماده هیچ بو وطعمی ندارد و از کربن ساخته میشود. این ماده هنگامی که فعال شود قابللیت های بیشتری پیدا میکند و قدرت جذب کنندگی اش بیشتر میشود و همچنین به علت پودری بودن بیشتر در سطح بهتر پخش میشود و نفوذش بیشتر است و میتواند سموم و چربی های بدن را بهتر جذب کند.

ماسک های زغال فعال از پرکاربردترین و بهترین ماسک های ورقه ای موجود در بازار هستند که به شفافیت و زیبایی پوست بسیار کمک میکنند و انواع مختلفی هم از آنها در بازار عرضه میشود و از جمله موارد مصرف آنها نیز میتوان به لایه برداری و پاک کردن پوست اشاره کرد.  اگر میخواهید پوستی سالم و شفاف داشته باشید میتوانید از ماسک های زغال فعال استفاده کنید تا تاثیر بسزای آنهارا در پوستتان ببینید که از جمله تاثیرات ان میتوان به از بین بردن سموم و چربی ها و پیشگیری از پیری زودرس پوست اشاره کرد. امروزه در سراسر جهان مردم مردم با استفاده از روش . سلامت پوست با charcoal زیبایی و جوانی را به پوست خود هدیه میدهند.

مقاله پیشنهادی: آچار فرانسه ایران پتک

زغال فعال چیست؟

زغال فعال یک نوع پودر است که رنگ سیاهی دارد. این ماده هیچ بو وطعمی ندارد و از کربن ساخته میشود. این ماده هنگامی که فعال شود قابللیت های بیشتری پیدا میکند و قدرت جذب کنندگی اش بیشتر میشود و همچنین به علت پودری بودن بیشتر در سطح بهتر پخش میشود و نفوذش بیشتر است و میتواند سموم و چربی های بدن را بهتر جذب کند.


 

3-ماسک زغال Sevda حجم 75 میلی لیتر

ماسک زغال Sevda حجم 75 میلی لیتر

خرید محصول

مشخصات کلی
کشور مبدا برند
ایران
مخصوص
صورت
مناسب برای
آقایان/خانم ها
حجم
75 میلی لیتر میلی لیتر
نوع پوست
آکنه , خشک , معمولی , چرب , حساس
ویتامین
ندارد
عصاره
ندارد

ماسک زغال Sevda حجم 75 میلی لیتر

خرید محصول


فواید زغال برای پوست :

 • از بین بردن ناخالصی ها

از ویژگی های زغال فعال میتوان به جذب سموم و الودگی ها و چربی های پوست اشاره کرد که این امر موجب شده است متخصصین پوست ماسک زغال را به عنوان لایه بردار مناسب پوست پیشنهاد کنند. تجربه انسان های مختلف نشان میدهد که وقتی باکتری ها درون کربن گیر بیفتند میتوان بخش زیادی از انهارا از پوست جدا کرد که این امر موجب میشود بتوانید از ماسک زغال برای از بین بردن آکنه استفاده کنید.

مقاله پیشنهادی: چگونه پسته بکاریم

 • از بین بردن جوش ها

میدانید چه چیزی موجب به وجود آمدن جوش های صورتتان میشود؟ علت این اتفاق این است که سلول های مرده و باکتری ها و چربی های پوستتان در منافذ باز صورتتان جمع میشوند و آکنه و حتی التهابات پوستی را به وجود می آورند که باعث میشوند شما تورم و جمع شدگی آنهارا احساس کرده و متوجه قرمزی آن بخش شوید.

حال تاثیر زغال فعال چیست؟

زغال فعال با داشتن خواص آنتی باکتریال باکتری ها و چربی هارا از منافذ پوست بیرون می آورد و موجب از بین رفتن جوش ها و شفافیت پوست میشود پس برای از بین بردن و حتی پشگیری از آکنه ها شما میتوانید از ماسک های زغال فعال استفاده کنید.

 • کنترل چربی پوست

اگر میخواهید از به وجود آمدن جوش های سرسیاه پیشگیری کنید ماسک های زغال پیشنهاد خوبی برای شما هستند چرا که چربی سطح پوستتان را کاهش داده و از به وجود آمدن جوش های مختلفدر سطح پوستتان  پیشگیری میکنند.  نکته مهم درباره این ماسک ها این است که بهتر است بدانید درباره تاثیرات این ماده روی پوستتان نتایج و تحقیقات علمی کمی وجود دارند و بیشتر موارد موجود درباره آنها تجربیات انسان های مختلف است. ما در ادامه برایتان موثر ترین فواید  ماسک های سیاه را اورده ایم.


ماسک زغال Sevda حجم 75 میلی لیتر

خرید محصول


 • از بین بردن آلودگی های سطح پوست

عده ای از متخصصان پوست معتقدند ماسک زغال به علت اینکه توانایی جذب باکتری ها و سموم را دارند استفاده از این ماسک ها میتوانند به از بین بردن سموم و آلودگی پوستتان کمک کنند و آن را شفاف تر کنند.همچنین عده ای افرادی که این ماسک هارا خریداری کرده و از آنها استفاده کرده اند میگویند که استفاده از این ماسک ها در از بین بردن چربی ها و آلودگی ها و پیشگیری از آکنه و شفافیت پوستشان تاثیر داشته است .

 • علت به وجود آمدن آکنه ابن است که سلول های مرده و باکتری ها و چربی های پوستتان در منافذ باز صورتتان جمع میشوند و با فعال کردن باقی التهابات پوستتان باعث به وجود آمدن آکنه میشوند. زغال فعال با داشتن خواص آنتی باکتریال میتواند آکنه هارا از بین ببرد و باعث سالم تر و شفاف تر شدن پوستتان بشود.
  1. درمان نیش حشرات

  از جمله خواص مهم ماسک های زغال بهبود جای نیش حشرات است.همه ما تا به حال مورد حمله و نیش زدگی حشرات شده ایم و درباره خارش و تورم آن خاطرهایی داریم در همین راستا برخی میگویند از آنجا که زغال فعال توانایی از بین بردن سموم را دارد میتواند خارش و سوزش جای نیش حشرات را کمتر کند و در بهبود آن تاثیر داشته یاشد.

مقاله پیشنهادی: خرید صندلی اداری

طریقه مصرف ماسک های زغال :

 اگر میخواهید با استفاده از ماسک های زغال پوست بهتری داشته باشید حتما باید روش استفاده درست آن را بدانید و ما درهمین راستا در ادامه برایتان ظریقه مصرف ماسک های زغالی را آورده ایم:

 1. قبل از استفاده از ماسک پوستتان را به طور کامل و خوب بشویید تا ماسک نفوذ بیشتری داشته باشد.
 2. در مرحله بعد با انگشت یا کاردک های مخصوص به آرامی ماسک را به همه جای صورتتان مالیده (به جز ناحیه دور چشم) و با نوک انگشت ماساژ دهید.
 3. بعد از گذشت 15 دقیقه ماسک را با آب گرم بشویید.
 4. با حوله های نرم ویا دستمال کاغذی خیلی آرام پوستتان را خشک کنید و نرم کننده یا آبرسان بزنید.

زمان درست مصرف ماسک زغال :

تعداد دفعات مصرق ماسک بستگی به جنس پوستتان دارد. برای پوست های معمولی توصیه میشود هفته ای یک یا دوبار استفاده کنند و برای پوست های حساس که پس از مصرف خیلی خشک میشوند توصیه میشود هر دو هفته یکبار مصرف کنند.

نکته بعدی این است که توصیه میشود ماسک زغال را همراه روتین پوستی شبانه تان انجام دهید ولی اگر خواستید در طول روز انجام دهید این کار را قبل از حمام رفتن انجام دهید.


ماسک زغال Sevda حجم 75 میلی لیتر

خرید محصول


مراحل استفاده از ماسک زغال :

 1. قبل از استفاده از ماسک پوستتان را به طور کامل و خوب با استفاده از شوینده ها بشویید تا ماسک نفوذ بیشتری داشته باشد چرا که چربی های پوست باعث میشوند ماسک به خوبی نچسبد و نفوذ نکند.
 2. سپس به مدت 10 الی 15 دقیقه صورتتان را بخور دهید تا منافذ پوستتان باز شود و اثر ماسک چند برابر شود و همچنین اگر قصد دارید بعد از حمام ماسک بگذارید نیازی به بخور دادن نیست.
 3. در مرحله بعد با انگشت یا کاردک های مخصوص به آرامی مقداری از ماسک را به همه جای صورتتان مالیده به جز ناحیه دور چشم  و با نوک انگشت ماساژ دهید تا زمانی که ماسک حالت مات بشود.همچنین مردان هنگام زدن ماسک باید دقت کنند که اگر ریش دارند روی ریش هاشیان نزنند و یا قبل از مصرف صورتشان را شیو کنند ولی خانم ها نیازی به انجام شیو کردن صورتشان ندارند.
 4. بعد از گذشت 30الی45 دقیقه که ماسک کامل خشک شد آن را با آب گرم بشویید و اگر خشک نشد از سشوار کمک بگیرید.
 5. با حوله های نرم ویا دستمال کاغذی خیلی آرام پوستتان را خشک کنید و نرم کننده یا آبرسان بزنید.

مقاله پیشنهادی: تخته گوشت قصابی

ماسک زغال Sevda حجم 75 میلی لیتر

خرید محصول

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن