خانه و سبک زندگی

خرید ملحفه یکبار مصرف ارزان قیمت + 6 مدل با کیفیت

ملحفه یکبار مصرف در مدلهای رولی،کشدار،بیمارستانی،هتلی،ضدآب،دو نفره به فروش می رسد.قبل از خرید ملحفه یکبار مصرف به بررسی 6 مدل از نظر خریداران می پردازیم:

ملحفه یکبار مصرف آپوار مدل 17GSM رول 20 متری

سایر توضیحات
اسپان باند (پلی پروپیلن) گرماژ 17
ابعادبسته‌بندی
60x7x60سانتی‌متر
وزن بسته‌بندی
250گرم
شامل
ملحفه
تعدادتکه
یک تکه
دمای شست‌وشو
دست

مراکز درمانی، بیمارستان ها،  سالن های ارایش و ماساژ و اپیلاسیون  برای بهداشت محیط خود نیاز به ملحفه های یکبار مصرف دارند.این ملحفه علاوه بر نظافت راحت و اسان مراکز بهداشتی درمانی  از انتقال بیماری ها از فرد به فرد دیگری نیز پیشگیری میکنند.ملحفه های یکبار مصرف در نوع رولی، کشدار عرضه میشوند. برای مسافرت نیز میتوان از انها استفاده کرد به همراه روبالشیدر بازار موجود میباشند.

مقاله پیشنهادی: سرویس صبحانه خوری

بعضی از هتل ها از این ملحفه ها برای پاکیزه کردن سرویس خواب استفاده میکنند.عرض  این ملحفه ها ۱۲۰، ۸۰است و نوع دو نفره انها نیز موجود است.مطب ها کلینیک ها بیمارستان ها و دیگر مراکز درمانی باید روی تخت خواب های خود ملافه های تمیز قابل شستشو یا تعویض داشته باشند.ملحفه هااگر قابلیت شستشو نداشته باشند  پس از هربارکثیف  شدن و آلودگی باید به طور کامل عوض شوند و برای مراکز درمانی و بهداشتی هزینه‌های زیادی در پی دارد.  برای اینکه این هزینه ها برای آنها متعادل تر شود از ملحفه های یکبار مصرف به صورت رول شده در ابعاد متفاوتی استفاده می کنند و هر بار تعویض آنها بار مالی زیادی را ندارد.

مقاله پیشنهادی: بهترین گردگیر پلوس پراید

با رشد صنعت نساجی تولید ملحفه های یکبار مصرف برای راحتی صاحبان مراکز درمانی و بهداشتی گام بزرگی بوده است ملت ها بسیار کم جا سبک و قابلیت جدا شدن در ابعاد یکسانی را دارند جنس این ملخ ها اکثراً است اسپان باند می باشد و بیشتر در رنگ سفید عرضه می شوند این ملخ ها در دو نوع سلول های پرفراژ و ساده وجود دارند.ملحفه یکی از وسایل پرمصرف در مراکز بهداشتی درمانی،  بیمارستانی، کلینیک ها، باشگاه ها، هتل ها، آرایشگاه ها و غیره می باشد که در این مکان ها استفاده می شود از نوع یکبار مصرف استفاده  کرد. در مراکز بهداشتی و درمانی تخت خواب ها باید حتما مجهز به محل های مصرف باشد.

افراد گوناگون با مراجعه به کلینیک ها و دیگر مراکز بهداشتی مختلف به طور روزمره از این تخت خواب ها استفاده می کنند،  احتمال دارد که این افراد شکستگی و خونریزی در قسمتی از بدن و یا حتی یک سرماخوردگی معمولی داشته باشند و یا اینکه برای معاینه  و چکاپبه این مراکز رفته باشند.

رول ملحفه یکبار مصرف تخت مدل M-288

ابعاد ملحفه
60x10x10 سانتی‌متر
توضیحات ملحفه
رول یک بار مصرف تخت الیافی عرض 60 سانتیمتر و دارای طول 30 متر پرفراژدار

به هر دلیلی که افراد به این مراکز مراجعه کرده باشند روی تخت خوابها می خوابند،  احتمال انتقال الودگی سطح پوست، لباس و بیماری های انها به کسان دیگری که مجددا از این تخت خواب استفاده کنند. بسیار است.به همین جهت کاربرد ملحفه یکبار مصرف، از وسایل لازم و مورد نیاز این مراکز میباشد. یکی از کارهای ضروری برای عدم انتقال آلودگی از فردی به فرد دیگر عوض کردن و یا شستشو و ضدعفونی دائم ملافه های تخت می باشد.به همین جهت در مراکز بهداشتی و درمانی و دیگر مراکز از قبیل آرایشگاه هاملافه های یکبار مصرف رولی با ابعاد متفاوتی به کار میرود. ملافه یکبار مصرف از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه میباشد.

مقاله پیشنهادی: خودنویس

ملحفه های یکبار مصرف در سایز ها و رنگ های مختلفی عرضه می شوند. که هر کسی بنا بر نیاز و استفاده از آن یک رنگ ویک سایز ان را تهیه میکند.  این محصولات باید از مواد اولیه با کیفیت  و ضدحساسیت تولید شده باشد و تمام افراد در حین استفاده از آنها با مشکلی مواجه نشوند.   و ضدحساسیت تولید شده باشد و تمام افراد در حین استفاده از آنها به مشکلی مواجه نشوند. ملحفه ها بیشتر در مراکز درمانی کاربرد دارد.

این ملحفه ها به کمک  مراکز درمانی و بهداشتی،برای کاستن خطر الودگی ها و انتقال بیماری ها میایند.

رنگ بندی: این ملافه ها در رنگ های، سفید، سبز، ابی، صورتی تولید میشوند.

گرماژ: این ملحفه ها گرماژ۲۵ الا ۳۰دارند و بسیار نرم و سبک میباشند

ملحفه یکبار مصرف سایز 220×80 سانتی متر بسته 5 عددی

سایر توضیحات
یکبارمصرف
ابعاد ملحفه
80x220سانتی‌متر
شامل
ملحفه
تعداد تکه
یک تکه

ابعاد: این ملحفه ها درسایزهای مختلفی در بازار عرضه می‌شوند ولی عموماً دارای عرض های  ۵۰،۵۵ ۶۵،۷۰، ۷۵،۸۰ و طول حدود ۲۰ تا ۳۰ وجود دارد.محافظت از الودگی: این ملحفه ها در میزهای   معاینه پزشکی در مقابل هر نوع آلودگی و رطوبت و گرد و خاک  مراقبت می کنند، همچنین  لایه محافظتی میان بیمار نیز و میز و تخت می‌باشند و زمان تعویض آنها بسیار کم است.ضد اب بودن: این  ملحفه ها قابلیت جذب اب تا ده برابر را دارند.ضد حساسیت: این ملحفه ها چون با پوست افراد در تماس است از مواد ضد آلرژی درست میشوند.پرفراژ  بودن : این مفهوم به سوراخ‌های ریزی که به شکل ممتد در فواصل یکسانی در این ملحفه ها برای جداسازی اسان وجود دارد.

مقاله پیشنهادی: ساعت ارزان زنانه

کاربرد ملحفه های یکبار مصرف: همانطور که گفتیم این ملافه‌ها در مراکز بیمارستانی درمانی زیبایی دامپزشکی برای پیشگیری  از انتقال آلودگی از سطوح مختلف کاربرد دارد.  این ملحفه ها  در سالن های آرایشی و اپیلاسیون استفاده می شود تا بهداشت فردی رعایت شود.

این ملحفه ها به دلیل سبک وکم جا بودن، برای مسافرت نیز مناسبند.

ویژگی های ملحفه یکبار مصرف:

دارای ابعاد و اندازه های متفاوت و گوناگونی می باشد.وزن آن سبک،کمجا، نرم و بدون پرز است.

با پوست منطبق می باشد و ضد حساسیت است.در رنگ های سبز، سفید، ابی و صورتی وجود دارند.از پارچه های ۱۷ تا ۲۵گرمی تولید میشوند.نکات مهم در خریدرول ملحفه یکبار مصرف :پیش از خرید ملحفه های یکبار مصرف برای این‌که ناگزیر از خرید مجدد و یا یک محصول بلا استفاده نباشید بهتر است که نکاتی را رعایت کنید که ما در زیر این نکات را برای شما بیان می کنیم:

رول ملحفه یکبار مصرف تخت مدل R18

ابعاد ملحفه
60x10x10سانتی‌متر
توضیحات ملحفه
رول یک بار مصرف تخت الیافی عرض 60 سانتیمتر

۱-جنس :

جنس پارچه ی  ملحفه یکبار مصرفازجنساسپان باند است و قدرت جذب ان ۱۰ برابر وزن خود است.

پارچه های اسپان باند یک بار مصرف دارای لایه سوزنی می باشند.

ساخت این ملحفه ها با پارچه ی اسپان باند بسیار مهم است.
زیرا الیاف آن پرس شده که برای تولید محصولات یکبار مصرف  مناسب است و بسیار لطیف می باشند.

مقاله پیشنهادی: مگس کش برقی

گرماژ پارچه استفاده شده در این محصولات  ۱۷ گرم است.

پس در خرید این ملحفه ها دقت کنید از این الیاف تهیه شده باشد.

۲-رنگ :

همانطور که گفته شد این ملحفه ها در رنگ های صورتی، سفید، سبز و  آبی تولید می‌شوند و بهتر است که رنگ انتخابی شما سفید باشد تا آلودگی ها و کثیفی ها هنگام مصرف این  ملحفه های یکبار مصرف قابل رویت باشد.

۳-ضد حساسیت برای تمامی پوست ها:

ملحفه یکبار مصرف  از ترکیبات پلیمری می باشد که با تمامی پوست ها همخوانی دارد و هیچ گونه حساسیتی به همراه ندارد.به این مسیله نیز دقت کنید.

ملحفه یکبار مصرف یکتا بی بافت کد 120220G30 بسته 10عددی

ابعاد ملحفه
120x220x1 سانتی‌متر
توضیحات ملحفه
جنس اسپان باند
شامل
ملحفه
تعدادتکه
یک تکه

۴- پرفرژدار: بهتر است ملحفه رولی انتخاب میکنید برای اسانی کار دارای پرفرژ یا همان خط چین های برش باشد.

رول ملحفه ها اغلب  در طول هر ۱٫۸۰ متریک پرفراژدارند.

مقاله پیشنهادی: خرید کمانچه دهکردی

برای رعایتبهداشت  هر رول در یک سلفونجداگانه بسته بنده شده است.برای باز کردن راحت بسته  دارای خطهای سوراخداری میباشد. حتما از ملحفه هایی با بسته بندی بهداشتی انتخاب کنید.

5-سایز:

معمولا پهنای رول ملحفه یکبار مصرف ۶۰ سانتی متر میباشد.درازای هر رول ملحفه ۲۰حدود  متر است.

6.مواد بازیافتی: متریال های به کار رفته در این ملحفه ها دارای دو ماده بازیافتیpp, pepمیباشند. برای جلوگیری از اسیب رساندپ به محیط زیست، محصولاتی دارای این دو ماده هستند را انتخاب کنید.

همینطور به موارد زیر در خرید دقت کنید:

محکم و مقاوم بودن برابر پارگی و ساییدگی.حافظ میکروبی بسیار بالا. فاقد پرز و ریزگرد.رول ملحفه ها هیچ گونه بوی بدی نداشته باشد. ضدتعریق و به صورت مشبک باشد .

مزیت استفاده از ملحفه های یکبار مصرف:با کاربرد این  ملحفه ها هزینه دوخت و شستشو نسبت به سایر ملحفه ها کمتر میشود.ملحفه های یکبار مصرف بهاتوکشی نیاز ندارند.ملحفه های یکبار مصرف نیازی به مواد ضدعفونی ندارند.این ملحفه ها نیازی به شستشو نیز ندارند و از لحاظ زمانی و اقتصادی به صرفه هستند. مهمترین ویژگی این ملحفه  ها همان خاصیت یکبار مصرف بودند و تعویض آسان آنها می باشد.

رول ملحفه یکبار مصرف تخت مدل M-447

ابعاد ملحفه
80x10x10 سانتی‌متر
توضیحات ملحفه
رول یک بار مصرف تخت الیافی
عرض 80 سانتیمتر و دارای طول 30 متر
بدون پرفراژ

مراکز و مکان های مورد استفاده:

۱-بیمارستان ها
۲-آزمایشگاه ها
۳-تصویربرداری ها
۴-مطب ها
۵-دندانپزشکی ها
۶-درمانگاه ها
۷-فیزیوتراپی ها
۸-سالن های آرایشگاهی
۹-سالن های ماساژ
۱۰-کلینیک های زیبایی و …
۱۱-سالن های اپیلاسیون
۱۲-هتل ها
۱۳-قطار ها ، هواپیماها و …
۱۴-خانه سالمندان

سایر ویژگی های ملحفه یکبار مصرف: 

سبک

کم حجم

نرم و لطیف

سازگار با پوست

بدون پرز

ضد حساسیت

یکبار مصرف

آنتی استاتیک

ملحفه های یکبار مصرف بسیار نرم و سبک و در دو نوع ساده و پرفراژ دار است  و به صورت کشدار یا رولی عرضه میشوند.  ویژگی بارز این ملحفه ها جذب اب  بالاست. در طول و عرض های مختلفی وجود دارند، که معمولاً طول ملحفه ها به ۴۰ متر می رسد.  عرض این ملحفه بر اساس میزان گرماژ که در تولید آنها به کار رفته است، تعیین میشود.   ملحفه ها در بسته های ۲۵تایی قابل عرضه میباشند.

مقدار گرماژی که روی این ملحفه ها به عنوان عرض گرماژمعرفی می شوند در واقع ضخیم بودن ان  را می‌رساند.  اگر ملحفه یک بار مصرف شما از نوع گرماژ ضخیم باشد بسیار انتخاب خوبی است زیرا این منطقه عاری از هرگونه پرز می باشد. این ملحفه ها  بسیار کم حجم می باشند و با هزینه بسیار کمی دوخته شده اند.  صنعت نساجی با ساخت ملحفه های یکبار مصرف رشد و ترقه خود را به نمایش گذاشته است،  به طوری که با برش آسان  این ملحفه  ها در قسمت های نقطه چین، استفاده  از آنها را برای مصرف کننده راحت‌تر کرده است.

ملحفه یکبار مصرف مدل p80 رول 20 متری مجموعه 15 عددی

ابعاد بسته‌بندی
55x80x10 سانتی‌متر
وزن بسته‌بندی
6000 گرم
ابعاد ملحفه
10x80x1800 سانتی‌متر
شامل
رو تختی
تعدادتکه
یک تکه

این ملحفه ها به این علت نام یکبار مصرف و کاربرد های یکبار مصرف دارند زیرا قابلیت شستشو ندارند.  و اگر کثیف بشوند و یا اینکه یک بار از آنها استفاده بشود دیگر برای مصرف دوباره مناسب نیستند. ملحفه های یکبار مصرف کشداردور تا دور تخت  را در بر می‌گیرد، در حین استفاده از آن جا به جا نمی شود و در جای خود ثابت می‌ماند. پس از اینکه دیگر به آن نیازی ندارید به راحتی جدا می شود، ان را درون سطل زباله میگذاریدکارکرد ملحفه  در اصل رو اندازی برای تشک یا تخت می باشد که تا حدی از الودگی ان پیشگیری میکند. برای مراکز درمانی بسیار کاربردی است. زیرا این مراکز با مراجعین  گوناگونی سرکار دارند که تشک های تخت ها باید به طور پیوسته تمیز و مرتب شوند. این نظافت و تعویض  باید برای متصدیان ان از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه باشد

این ملحفه از جنس های متفاوتی همچون ترگال، تترون و اسپان باند تولسد میشود، که رایج‌ترین آنها پارچه اسپان باند است.  این ملحفه ها نیاز به شستشو و ضدعفونی شدن و مواد شوینده ندارند. به دلیل کم جا بودن می توان آنها را در هر فضایی جا داد و نگهداری کرد. به دلیل انسجام بافت  بسیار سبک هستند. وزن این ملحفه‌ها با انسجام آنها رابطه تنگاتنگی دارد

ملحفه یکبار مصرف کد 222 سایز 100×190 سانتی متر بسته 5 عددی

ابعاد ملحفه
190x100 سانتی‌متر
توضیحات ملحفه
جنس: الیافی
شامل
ملحفه
تعدادتکه
یک تکه

سرویس ملحفه و روبالشتی یکبار مصرف مدل 04 یک نفره 2 تکه (روبالشتی و ملحفه 160*200)

سایر توضیحات
ست ملحفه یکبار مصرف
مناسب برای سفر
ابعاد بسته‌بندی
33*23*5 سانتی‌متر
وزن بسته‌بندی
385 گرم
ابعاد ملحفه
160*200 سانتی‌متر
ابعاد روبالشی
50*70 سانتی‌متر
شامل
ملحفه , رو بالشی
تعدادتکه
دو تکه
دمای شست‌وشو
ماشین لباسشویی , دست
تعداد روبالشی
یک عدد

ملحفه یکبار مصرف کد k2225 سایز 80×220 سانتیمتر بسته 5 عددی

شامل
ملحفه
تعدادتکه
پنج تکه

ملحفه یکبار مصرف کد2225 سایز 100×180 سانتیمتر بسته 5 عددی

شامل
ملحفه
تعدادتکه
پنج تکه

سرویس ملحفه یکبار مصرف مدلTG104 دو نفره 4 تکه

سایر توضیحات
حمل نقل آسان
استفاده آسان
جهت جلوگیری از انتقال میکروب و عفونت
مناسب مسافرت ،اقامت گاه ، هتل ها و مراکز درمانی
مناسب سالنهای آرایشی و کلینیک های زیبایی
ابعاد بسته‌بندی
14×20×3 سانتی‌متر
وزن بسته‌بندی
80 گرم
توضیحات ملحفه
دو عدد ملحفه ی 120×220
شامل
ملحفه , رو بالشی
چهار تکه
دمای شست‌وشو
دست
تعداد روبالشی
دو عدد

ملحفه یکبار مصرف مدل 20M17G60C رول 20 متری بسته 8 عددی

شامل
ملحفه
تعدادتکه
یک تکه

سرویس ملحفه یکبار مصرف نفیس کد 147232 یک نفره 2 تکه

سایر توضیحات
- بهداشتی و لطیف
- قابل استفاده در منازل و مراکز اقامتی، درمانی و ...
- جلوگیری از انتقال بیماری‌‌ها و آلودگی‌ها
ابعاد ملحفه
120 × 200 × 0.2 سانتی‌متر
ابعاد روبالشی
50 × 80 × 0.2 سانتی‌متر
شامل
ملحفه , رو بالشی
تعدادتکه
دو تکه
جنس
پنبه
تعداد روبالشی
یک عدد
جنس رو بالشی
پنبه

ملحفه یکبار مصرف کد 360 بسته 3 عددی

سایر توضیحات
ملحفه دورکش دوز یکبار مصرف
سایز استارندارد
جنس اسپان باند
ابعاد روتشکی
200x80 سانتی متر
شامل
روتشکی
تعدادتکه
یک تکه

ملحفه یکبار مصرف کاراملا کد 17 رول 36 متری بسته 2 عددی

ابعاد ملحفه
3600x60 سانتی‌متر
توضیحات ملحفه
جنس: پارچه
شامل
ملحفه
تعدادتکه
یک تکه
دمای شست‌وشو
دست

ملحفه یکبار مصرف کد 6020-S سایز 60×180 سانتی متر رول 20 متری

ابعاد ملحفه
60x180x0.1سانتی‌متر
توضیحات ملحفه
اسپان باند گرماژ 20
رول 25 شامل 11 ملحفه پرفراژ شده
شامل
ملحفه
تعدادتکه
یک تکه

رول ملحفه یکبار مصرف تخت مدل M-455

ابعاد ملحفه
80x10x10 سانتی‌متر
توضیحات ملحفه
رول یک بار مصرف تخت الیافی
عرض 80 سانتیمتر 17 گرم
پرفراژدار
رنگ آبی

ملحفه یکبار مصرف کد 8020-S رول 20 متری

ابعاد ملحفه
80x180 سانتی‌متر
توضیحات ملحفه
اسپان باند گرماژ 20
هر رول 11 ملحفه دارد
شامل
ملحفه
تعدادتکه
11 تکه

سرویس ملحفه یکبار مصرف آریا ایساتیس آرتا کد 37884 دو نفره 4 تکه

سایر توضیحات
- ست ملحفه و روبالشی یکبار مصرف
- مناسب برای بیماران و مسافرت
وزن بسته‌بندی
340 گرم
ابعاد ملحفه
250 × 230 سانتی‌متر
ابعاد روتشکی
250 × 230 سانتی متر
ابعاد روبالشی
72 × 48 سانتی‌متر
شامل
ملحفه , روتشکی , رو بالشی
تعدادتکه
چهار تکه

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن