زیبایی و سلامت

خرید پد الکلی، بهترین قیمت و کیفیت پد الکلی در بازار کدام است؟

استفاده از پد الکلی جهت تزریقات و مصارف بهداشتی در محیط های درمانی همچون درمانگاه ها و بیمارستان ها کاربرد فراوانی دارد. قبل از خرید پد الکلی به بررسی نظرات خریداران می پردازیم:

خرید محصول

الکل از بین برنده باکتری ها و ویروس هاست، برای سطح پوست و پاک کردن ارایش و از بین بردن اکنه و جوش نیز از الکل استفاده میکنند ولی الکل را نمیتوان مستقیم روی پوست صورت استفاده کرد، بهتر است از پدهای الکلی استفاده کنید. خاصیت اصلی این پدها ضدعفونی کردن است.

برای پاک کردن سطوح  ، گوشی های هوشمند و…  نیز کاربرد دارند.  پدهای الکلی هم به صورت بهداشتی و بسته بندی شده در بازار وجود دارد و هم اینکه به اسانی میتوانید ان را در منزل درست کنید. پدهای الکلی همینطور برای تزریق نیز در درمانگاه ها و مراکز درمانی استفاده میشوند.

مقاله پیشنهادی: قیمت سپراتور

پدهای الکلی در بسته های ۱۰۰عددی، ۲۰۰عددی و..  وجود دارند و درصد الکل نیز در انها ۷۰ درصد، ۸۰ درصد و… متغیر است.

پدهای الکلی در برند پاکیار، سبحان، اسکین لایف، نیوساد، فرداد، یوتاب. اریسا، اشراق، التیام توس، اس مد، برتر بالین، پاک، پنبه ریز، حیان، دیاموند، راما،  زرین طب، ستین، سان پد، کیا، صفا طب، صبا طب، ندا طب، گل، فومن وش، نازگل، ناژه، ویهان، ولثیوم، یونی، گلد پد، نوا و…در بازار عرضه میشوند.

مقاله پیشنهادی: خرید دستگاه دلمه پیچ ترکیه ای

پدهای الکلی باکتری ها و میکروبهای مضر را از میان میبرند. پدهای الکلی گونه های زیادی دارند. اهمیت و استفاده از  ان هم با شیوع ویروس کرونا بیشتر شده است. در بحث مراقبت از بدن انتی بیوتیک زاسیون بسیار پر اهمیت است.

در تکمیل این موضوع دستمال مرطوب ضدعفونی کننده و پدهای الکلی یک وسیله کارامد در محصولات ارایشی و بهداشتی و پزشکی در منزل و مسافرت میباشند. دستمال مرطوب در رفع  نیازهای ما و  حغظ سلامت ما تاثیر زیادی دارند.


1-پد الکلی نیوساد مدل A10 بسته 100 عددی

پد الکلی نیوساد مدل A10 بسته 100 عددی

مشخصات

 • تعداد در بسته
  100 عدد
 • فرم
  مربع شکل
 • مناسب برای
  تمام بدن
 • کاربرد
  تزریقات
 • ابعاد
  6x5x1 سانتی متر
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو

خرید محصول


گونه های زیادی از پدهای الکلی وجود دارند که شما براساس نیازتان هر یک از انها را انتخاب کنید.

ایا هدف شما از خرید پدهای الکلی ضدعفونی کردن زخم هاست؟ یا ان را برای میکروب زدایی دستهایتان استفاده میکنید؟

تعداد دفعات استفاده:فاکتور مهی که در خرید پد الکلی باید در نظر بگیرید، تعداد  دفعات استفاده از ان است.استفاده زیاد پدهای الکلی هر نوع پوستی را خشک و حساس میکند.

  الکل را درون بسته وکیوم هم بگذارید   باز هم  خشک خواهد شد. در حین خرید پدهای الکلی به تاریخ انقضا انها دقت کنید.  

مقاله پیشنهادی: عینک واقعیت مجازی کامپیوتر

انواع پدهای الکلی:

پد الکلی بنزالکونیوم: این پدها بدون الکل میباشند و برای تمیز کردن بریدگی و اطراف جراحت ها برای پیشگیری از عفونت استفاده میکنند.  این گونه پدها ویروس ها، قارچ ها.پروتوزا و باکتری ها را از میان میبرد.

محلول ید پوویدون: این محلول ضد عفونی میباشد و بسیار قوی است و پیش از جراحی پوست، پوست را با ان ضدعفونی میکنند.

خرید این پدها نیاز به نسخه پزشک نیست و میتوانید انها را به هر تعداد میخواهید از داروخانه  تهیه کنید و در جعبه کمک های اولیه بگذارید.

حواستان باشد که این دو نوع  پد برای مراقبت از زخم،ضد عفونی و تمیز کردن زخم و محیط اطراف ان به کار میروند.


2-پد الکلی اسکین لایف مدل Q1 بسته 100 عددی

پد الکلی اسکین لایف مدل Q1 بسته 100 عددی

مشخصات

 • فرم
  مستطیل شکل
 • ابعاد
  12x5x5 سانتی متر
 

خرید محصول


الکل های اتانول، متانول و ابزوپروپیل، در لوازم ارایشی بهداشتی مصرف زیادی دارند. این الکل ها  در گروه مواد الی هستند و محلولهای خوبی میباشند،  اگر در اب حل شوند، ترکیبات چرب را نیز در خود ادغام کره و همین ویژگی باعث شده از  در تولید لوازم ارایشی  بهداشتی به میزان زیادی استفاده کنند.

ویژگی دیگر الکل های نامبرده بخصوص متانول، ویژگی ضدعفونی کردن ان است. در مراکز درمانی و ازمایشگاه ها اتانول ۷۰درصد برای ضدعفونی و میکروب زدایی سطوح به کار میرود  این الکل ها خاصیت میکروب، قارچ و باکتری کشی دارند و جلوی رشد ویروس در بدن را میگیرند.

مقاله پیشنهادی: تزئینات آکواریوم

ویژگی ضدعفونی کننده وحل کنندگی خوب متانول باعث شده که از ان در فیس واش ها، پدهای الکلی برای تمیز نمودن مواد ارایشی روی پوست، استفاده گردد.

پایه مواد ارایشی،  ترکیبات ابگریزی است که برای پاک نمودن انها از سطح صورت، باید از حلال های آلی مانند الکل استفاده کنید. علاوه بر این اتانول ویژگی ضدعفونی نیز دارد.

شیوه درست کردن پد الکلی در خانه:

با اینهمه اتاتول گرانوری یا ویسکوزسته بسیار کمی دارد، به همین جهت استفاده از ان به عنوان فیس واش تا حدی سخت است.

مصرف زیاد الکل نیز برای پوست توصیه نمیشود زیرا ان را خشک میکند. اگر قصد دارید از الکل برای پاک کردن صورت استفاده کنید پدهای الکلی را انتخاب کنید.

مقاله پیشنهادی: کالسکه نوزاد

پد الکلی در واقع دستمال هایی اغشته به الکل اتانول یا ایزوپروپیل الکل است، که در زمره محصولات ارایشی بهداشتی قرار میگیرد، با ان ارایش را از سطح صورت پاک میکنند، برای افرادی که دایما درگیر مشکلات عفونی پوست مانند اکنه هستند، مفیدند.

این پدها را میتوان از مراکزکالای پزشکی، داروخانه و لوازم ارایشی بهداشتی در بسته های چندتایی انتخاب کنید.

هر پد به طور مجزا درون یک بسته بندی کوچک است تا تبخیر نشود زیرا اتانول و ایزوپروپیل الکل فرار میباشند. پس از باز کردن بسته باید انرا سریع مصرف کنید و ان را دور بیاندازید.


3-پد الکلی راما مدل Adineh25 بسته 500 عددی

پد الکلی راما مدل Adineh25 بسته 500 عددی

مشخصات

 • تعداد در بسته
  50 عدد
 • فرم
  مستطیل شکل
 • مناسب برای
  تمام بدن
 • کاربرد
  ضد عفونی کننده بدن و اشیاء
 • عملکرد
  ضد عفونی
 • ابعاد
  6x5x1 سانتی متر
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 

خرید محصول


امروزه با وجود تورم شدید در بازار قیمت این پدها نیز افزایش یافته است و چون مصرف روزانه دارند خرید انها برای شما سنگین باشد.

خودتان میتوانید با هزینه بسیار پایینتر این پدها را در خانه درست کنید.

مقاله پیشنهادی: جاکفشی پلاستیکی 

در این مطلب ما شما را با شیوه درست کردن ان در منزل اشنا خواهیم کرد. شما بل ان هو صورتتان را از ارایش پاک کنید و هم اینکه سطوح مختلف را ضدعفونی کنید.

 

مواد مورد نیاز برای تهیه پد الکلی در خانه  

یک قاشق چای خوری (۱۵ میلی لیتر) مایع ظرفشویی

یک فنجان (حدود یک-چهارم لیتر) ایزوپروپیل الکل یا اتانول (با غلظت ۷۰٪ یا بیشتر)

۱۰ قطره اسانس (اختیاری)

 

 

انتخاب و جنس پد:

اگر قصد دارید پدهای الکلی یکبار مصرف درست کنید. دستمال حوله ای به کار ببرید.. دستمال های موله ای معمولی دو لایه گزینه خـبی هستند و به راحتی میتوانید انها را جدا کنید و مصرف کنید.

اگر ان را برای پاک کردن ارایش های غلیظ میخواهید، دستمال های سه لایه را به کار ببرید. دستمال های حوله ای یک لایه نیز اگر خیس شوند، زود پاره میشوند.

اگر قصد درست کردن پدهای الکلی چند بار مصرف را دارید، پارچه های کتانی انتخاب خوبی هستید. اگر محیط زیست  و طبیعت برایتان اهمیت دارد، قصد اسیب رساندن به  درخت های جنگلی را با مصرف زیاد دستمال کاغذی را ندارید، پدهای الکلی پارچه چند بار مصرف را استفاده کنید.

پس از هر بار استفاده انها را بشویید و سپس به ان الکل بزنید.

اگر پارچه کتان شما بزرگ است ان را به تکه های ۲۰سانتی برش بزنید. لازم نیست حتما مربع شکل باشند مهم هم اندازه بودن آنهاست.


4-پد الکلی اسکین لایف مدل M-51 بسته 100 عددی

پد الکلی اسکین لایف مدل M-51 بسته 100 عددی

مشخصات

 • تعداد در بسته
  100 عدد
 • فرم
  مستطیل شکل
 • مناسب برای
  تمام بدن
 • ابعاد
  15x10x8 سانتی متر
 

خرید محصول


یک ظرف مستطیل با درپوش و بزرگ تهیه کنید. اگر بخواهید یک رول دستمال کاغذی بگذارید، ظرف شما باید حدود ۴ لیتر گنجایش داشته باشد.

ولی حتما نباید همه انها را استفاده کنید بستگی به نیازتان دارد. حتی میتوانید دستمال ها را بر حسب نیازتان با چاقوی دندانه دار ببرید.   

دلیلی ندارد که ظرفتان استوانه ای باشد.، حتی در ظرف مستطیلی هم میتوانید این دستمال ها را الکلی کنید.

اگراز  پارچه کتان میخواهید پد درست کنید، ظرف با گنجایش یک لیتر کار شما را  راه میاندازد.  ظرف های پدالکلی که قبلا خریده اید را اگر هنوز دور نینداخته اید برای این کار مناسبند.

اگر قصد دارید پدهای الکلی چند بار مصرف درست کنید و یا دوست ندارید ظرفهای پلاستیکی به کار ببرید. ظرف های شیشه ای با در غیر پیچی مناسبند.

اگر پد شما پارچه ای است درون یک ظرف شیشه ای یک لیتری با در پوش غیر پیچی انها را قرار دهید و برای پدهای یکبار مصرف با دستمال حوله ای یک ظرف دو لیتری برای نصب دستمال کفایت میکند.

کیسه های پلاستیکی زیپ کیپ نیز برای نگهداری پدهای الکلی مناسبند، میتوانید چند پد را درون این کیسه ها بگذارید و در جیب و کیفتان گذاشته و هر وقت نیاز داشتید به راحتی استفاده کنید.

اگر انها را درون کیسه زیپ کیپ میگذارید، دستمال ها را دانه دانه جدا کنید و حالت رولی نداشته باشند.

ساخت محلول تمیز کننده چند منظوره:

ابتدا محتویات را با هم ترکیب کنید، بعد موادی در مطالب بالاتر گفتیم را با هم ادغام کنید. ترجیحا اب مقطر برای درست کردن پد الکلی به کار ببرید.

 

اگر دوست دارید میتوانید از قطره اسانس معطر شدن و بیشتر شدن  انتی باکتریال به محلول بیافزاید. برای این منظور اسانس های مختلفی مثل لیمو، نعنا،پرتقال و… وجود دارد و انتخاب هر یک سلیقه ای است.   

پارچه یا لوله دستمال حوله ای را داخل ظرف بگذارید. محلول تمیز کننده را داخل ظرف بگذارید. پارچه یا دستمال حوله ای الکل را به خود جذب میکند و خیس کنید.

اگر دستمال لوله ای استفاده میکنید، قبل از اینکه داخل ظرف بگذارید مقوا ان را خارج کنید  تا حالت مستطیلی بگیرد. اگر مقوا را بیرون نیاورید، پس از خیس شدن حل میشود و پدهای شما را خراب میکند. در ظرف را محکم ببندید.


5-پد الکلی دیاموند مدل AA بسته ۱۰۰ عددی

پد الکلی دیاموند مدل AA بسته ۱۰۰ عددی

مشخصات

 • تعداد در بسته
  100 عدد
 • فرم
  مستطیل شکل
 • عملکرد
  ضد عفونی
 • مواد موثره
  الکل
 • ابعاد
  12x7x7 سانتی متر

خرید محصول


ذخیره سازی و استفاده از پد الکلی:

بعد از درست کردن پدها انها را باید درست نگهداری کنید تا خشک نشوند.، حتما در ظرف های کیپ و بسته انها را نگهداری کنید زیرا الکل فورا تبخیر میشود. سریع یک پد بردارید و درب ان را بدون هیچ توقعی ببندید.

بهترین محیط برای نگهداری پد در منزل درون ظرف دربسته و در یخچال است زیرا محیط سرد، باعث کاهش تبخیر الکل است.

هنگامی که میخواهید پد  الکلی لوله ای دستمال حوله را مصرف کنید، دستمال پایینی را بیرون بیاورید. ولی اگر این دستمال ها را جدا نموده اید و یکی یکی  روی هم گذاشته اید  ، یا پارچه به کار برده اید، دستمال رویی را بردارید.

 

حالا با پدهای الکلی نه فقط ارایش صورتتان را پاک کنید، بلکه میتوانید سطح یک ازمایشگاه میکروبی را با کمک انها ضدعفونی کنید.

اگر میخواهید در منزل پد الکلی را برای پاک کردن صورت از ارایش، یا ضدعفونی صورت برای جلوگیری و نابودی اکنه استفاده کنید، باید دستمال های حوله ای یا پارچه ای را در سایز کوچکتر از سه سانتی متر مربع ببرید  دستمالهای سایز بزرگ نیز برای ارایشهای پر رنگ استفاده میشوند.


 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن