مادر و کودک

پستانک بیبی لند خوبه – خرید و قیمت پستانک ارزان ژله ای،درب اتوماتیک،برای نوزاد نارس

پستانک برای کودکان در انواع مختلف و برند ها شامل اونت، لاکچری، طلا، ارتودنسی، چیکو، لاوی، ارتودنسی اونت، تویست شیک و ناک در بازار وجود دارد. قبل از خرید پستانک به بررسی نظرات خریداران می پردازیم:

خرید محصول

یکی از پرکاربردترین وسایل برای کودکان پستانک می‌باشد. پستانک ها، انواع مختلفی دارند. بیشتر متخصص ها استفاده از پستانک ارتودنسی را برای کودکان توصیه می کنند. علاوه بر آن پستانک طلا نیز مورد استفاده قرار می گیرد بعضی از مادرها برای کودک خود از پستانک میوه استفاده می کنند. در نی نی سایت پستانک های مختلفی همچون پستانک های بیبی لند، ارتودنسی اونت، میوه ای، پستانک ارتودنسی چیکو، ارتودنسی وی کر، بادامی اونت، التراسافت، پروانه‌ای، پنبه ریز و.. پیشنهاد شده است. یکی از بزرگترین مشکلات در این رابطه، از پستانک گرفتن کودک می باشد.

شما میتوانید از قسمت، از پستان گرفتن کودک نی نی سایت، از تجربه های دیگران راجع به از پستان گرفتن کودک نی نی سایت کمک کنید.علاوه بر آن، شما می توانید از عوارض آن آگاه شوید. برای نوزاد و برای نوزاد نارس، پستانک بیبی لند ممکن است به‌صورت پستانک بچه خرگوش یا بچه‌گربه باشد. مادرها شاید سوال کنند که آیا پستانک باعث نفخ می شود؟ آن ها می توانند از پستانک پوره میوه با بند پستانک پارچه‌ای استفاده کنند.

پستانک ها جنس های مختلفی دارند. یکی از آنها پستانک تمام سیلیکونی می باشد. بچه ها از پستانک به عنوان سینه مادر تغذیه می کند. یکی از حائز اهمیت ترین نکات این است که چه پستانکی برای بچه استفاده کنیم؟مادران گاهی  وقت ها ترجیح می دهند از پستانک تمام سیلیکونی اونت یا تمام سیلیکونی دکتر براون همراه با تب سنج نظر استفاده کنند. مادرها می پرسند پستانک چه ضرری برای بچه دارد؟ نوع انتخاب پستانک برای نوزادممکن است خوب یا بد باشد، حتی بعضی از آن ها ضد حساسیت اند چندین پستانک خوب برای نوزاد شامل پستانک های چیکو دیجی کالا ، ارتودنسی چیکو اصل، پستانک دماسنج دار استاندارد ، خرسی اونت، پستانک درب اتوماتیک، رفلاکس نوزاد با روکش طلا که سر پستانک ارتودنسی دارند استفاده کنید بعضی از پستانک ها با داشتن سر پستانک گوساله، سر پستانک اونت استاندارد مانند سر پستانک بیبی لند بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. آنها ممکن است بندی به صورت زنجیر داشته باشند زنجیر ها ممکن است دست ساز باشند. بچه ها پستانک ژله ای نوزاد یا ژل‌های ارتودنسی که تمام ژله ای، می باشند را دوست دارند.


1-پستانک ارتودنسی بی بی لند مدل 483

پستانک ارتودنسی بی بی لند مدل 483

مشخصات

 • نوع محصول
  پستانک
 • سایز
  دو
 • مناسب برای سن
  6-18 ماه
 • نوع سری
  ارتودنسی
 • جنس سری
  سیلیکون
 • ابعاد
  6x5x5 سانتی‌متر
 • وزن
  30 گرم

خرید محصول


قیمت پستانک ژله‌ای نسبت به سیلیکونی اونت یا سیلیکونی ارتودنسی می‌تواند کمتر باشد. علاوه بر تمامی این ها شما باید نحوه صحیح پستانک دادن به نوزاد مخصوصاً نحوه صحیح پستانک ارتودنسی را بلد باشید. بعضی از پستانک ها مانند اونت سایز ۳۰ که ضد کولیک و ضد رفلاکس می باشد ممکن است برای نوزاد ضرر داشته باشد. باید آنها را ضدعفونی کنید. بعضی مادران با خود می‌گویند آیا استفاده از پستانک ضرر دارد؟ به همین دلیل بعضی ها با حساسیت بالایی از آن استفاده می کنند. بیشتر نوزاد های دختر، پستانک های عروسکی، مانند پستانک عروسکی کیتو که ممکن است طرح طلا داشته باشد یا با عصاره گیر میوه باشد را دوست داشته باشند. از پستانک ها به نام طرح دیجی کالا همراه با پستانک عصاره میوه در صدر فروش، پستانک ها می باشد.

بعضی از پستانک ها  به عنوان غذاخوری کودک به کار برده می شود. پستانک غذاخوری دیجی کالا قیمت مناسب تری دارد. ممکن است با خود بگویید پستانک غذاخوری چیست؟ در قسمت پستانک غذاخوری نی نی سایت می توانید در مورد آن آگاه شوید پستانک غیر ارتودنسی زیاد مورد استفاده قرار نمی گیرد. در بازار پستانک های فانتزی مانند فیلیپس اونت، کامفورت چیکو، فانتزی طرح لب، فانتزی دخترانه، فانتزی پسرانه که قاشق دار می باشند وجود دار.د افراد پولدار ترجیح می‌دهند پستانک های لاکچری پسرانه و لاکچری دخترونه برای فرزندان خود مورد نظر داشته باشند، ولی افراد معمولی از پستانک معمولی استفاده می کنند.

علاوه بر تمامی این نکات بعضی سوالات که حاکی از نگرانی مادرها می باشد، آنها می پرسند پستانک بچه را لاغر می کند؟ اصلاً برای نوزاد خوب است؟ یا آیا پستانک برای کودک ضرر دارد؟ آنها با گرفتن جواب تمامی سوالات مشابه به این نتیجه می رسند که آیا پستانک باعث نفخ نوزاد می شود؟ یا چرا بچه پستانک را نمیگیرد؟ و حتی در بعضی موارد، مادرها با مراجعه به دکتر می پرسند که چرا نوزاد پستانک را نمیگیره یا بعضی دیگر برخلاف این سوال میپرسند چطور پستانک را از کودکمان بگیریم . وقتی کودک به دنیا می آید شما باید بدانید که چه زمانی از پستانک استفاده کنیم. موقع استفاده از پستانک لازم است که بدانیم چگونه باید پستانک نوزاد را ضدعفونی کنیم


2-پستانک فندقی بی بی لند مدل ۴۸۰

پستانک فندقی بی بی لند مدل ۴۸۰

مشخصات

 • نوع محصول
  پستانک
 • سایز
  یک
 • مناسب برای سن
  0-6 ماه
 • نوع سری
  معمولی (گرد)
 • جنس سری
  سیلیکون
 • ابعاد
  6x5x5 سانتی‌متر
 • وزن
  30 گرم

خرید محصول


مزایای پستانک

 بعضی از کودکان با مکیدن پستانک آرام می شوند. پستانک ها می توانند به راحتی حواس کودک را پرت کنند و زمانی که گرسنه هستند و شما در حال آماده کردن شیر یا غذا برای آن ها هستید، بچه ها را تا آماده شدن آن آرام می کنند. همچنین باعث می شود موقع واکسن زدن نیز بچه را آرام کنند. بچه ها با مکیدن پستانک ممکن است سریع بخوابند. طبق بررسی ها، استفاده از پستانک موقع خواب، باعث کاهش خطر سندرم مرگ ناگهانی نوزاد می شود.

پستانک قابلیت دور انداخته شدن را دارد و کودک تا زمانی از آن استفاده می کند. شما می توانید پستانک را ازبچه خودتان، به راحتی دور و ترک بدهید ولی گاهی اوقات ممکن است آن ها انگشت خود بمکند که ترک دادن آن ها کار آسانی نمی باشد.

انواع سری پستانک

سری بادامی(معمولی):این مدل ها دارای سر گردی می باشند که برای بچه هایی که از شیر مادر استفاده می کنند، مناسب اند، چون دقیقا شبیه سر پستان، هنگام شیر خوردن بچه از سینه مادر می باشد. در این صورت کودک نمی تواند پستانک را از سینه مادر تشخیص دهد، پس آن را می مکد.

سری ارتودونسی: این نوع پستانک با داشتن شیب در دو قسمت سر پستانک، باعث می شود بیشتر زبان کودک را تحریک کنند و طوری طراحی شده اند که در آینده برای کودک مشکلات تراز نبودن دندان و ارتودونسی را کاهش می دهد. سر پستانک ارتودونسی دارای منحنی می باشد ولی انتها ان صاف است. این ویژگی باعث شده، موقع مکیدن پستانک توسط کودک، سر پستانک مثل نوک سینه مادر پهن شود تا مشابه مکیدن شیر از پستان مادر باشد و نگذارد بر لثه و دندان بچه در آینده اثر بدی بگذارد.


3-پستانک ارتودنسی اونت مدل SCF 151/01 بسته 2عددی

پستانک ارتودنسی اونت مدل SCF 151/01 بسته 2عددی

مشخصات

 • نوع محصول
  پستانک
 • سایز
  یک
 • مناسب برای سن
  0-2 ماه
 • نوع سری
  ارتودنسی
 • جنس سری
  سیلیکون
 • ابعاد
  10*5*10 سانتی‌متر
 • وزن
  50 گرم

خرید محصول


پستانک ارتودنسی

از پستانک ارتودونسی برای جلوگیری از مشکلات مربوط به دهان و دندان کودک استفاده می کنند. آن ها برای پیشگیری از این نوع ناهنجاری ها ساخته شده اند چون دندان های شیری از پایه های مهم دندان های دائمی می باشند. شما نباید در دهان نوزاد ها پستانک بگذارید. اگر بچه بعد از یک ماه عادت به خوردن شیر مادر کرد و بررسی کردید که استفاده از پستانک برای آن مشکلی را به وجود نمی آورد، می توانید از پستانک ارتودونسی برای آن ها استفاده کنید. متخصصان به مادران زیادی، استفاده از پستانک ارتودونسی را توصیه کرده اند.

سر این نوع پستانک ها، به پستان مادر شباهت دارد که در نوک آن شکل گرد تر و در پایین پهن می باشد. این پستانک ها به فرم گرفتن دندان ها و فک بچه کمک می کنند. آن ها موقع مکیده شدن توسط بچه، عین پستان مادر باعث کاهش فشار به لثه ها می شود. متخخصان زیادی می گویند که این نوع پستانک ها نسبت به پستانک های گرد، مشکلات کمتری دارند. اگر شما پستانک مناسبی را برای بچه انتخاب کنید، به اصلاح فرم فک و دهان کودک کمک کرده اید. آن ها باید بتوانند از آسیب زدن به دندان ها جلوگیری کنند. گفتنی است که استفاده از پستانک ارتودونسی محدودیت دارد و بچه می تواند حداکثر تا یک سال از ان استفده کند. پستانک های ارتودونسی در بازار شکل ها و مدل های مختلفی دارد که عبارت اند از:

پستانک های ارتودنسی دایره ای

پستانک های ارتودنسی بادامی

پستانک های ارتودنسی معمولی

جنس سری پستانک


4-پستانک بیبی لند مدل 388

پستانک بیبی لند مدل 388

مشخصات

 • نوع محصول
  پستانک
 • سایز
  دو
 • مناسب برای سن
  6-18 ماه
 • نوع سری
  ارتودنسی
 • جنس سری
  سیلیکون
 • ابعاد
  6 × 5 × 5 سانتی‌متر
 • وزن
  50 گرم

خرید محصول


سیلیکون: برای تولید پستانک، بیشتر از سیلیکون استفاده می کنند. آن ها به راحتی شسته می شوند و بوی متری به خودشان می گیرند. شما می توانید پستانک های لاتکس را در لباس شویی نیز بشویید مگر این که روی جلد آن چییزی در این رابطه نوشته شده باشد.

لاتکس:جنس لاتکس بافت نرم تری نسبت به سیلیکون دارد، به همین دلیل است که کودکان دوست دارند بیشتر از آن استفاده کنند. بعضی از پستانک های لاتکس به خاطر ان که بافت نرم تری دارد زود خراب و کهنه می شوند و ممکن است کودک های زیادی به ان آلرژی داشته باشند. شما نمی توانید پستانک های لاتکس را در ماشین لباس شویی بشویید. در صورتی می توانید این کار را انجام دهید که روی بسته بندی ان نحوه شستشو در لباس شویی را نوشته باشد.

پلاستیک: برای ساخت پستانک از پلاستیک کمتر استفاده می کنند ولی جالب اینجاست که پلاستیک دوام بیشتری دارد و به آسانی شسته می شود. بچه ها موقع استفاده از پستانک پلاستیکی آن را پس می زنند چون راحت نیستند. پستانک های پلاستیکی بعد از مدتی ممکن است روی سر آن خط و خش بیفتد و به بافت دهان کودک آسیب بزند. پستانک می تواند به شما کمک زیادی کند مثلاً بعد از این که کودک شما واکسن دریافت کرد به خاطر اینکه اذیت نشود و زودتر بخوابد، مسافرت یا رفت و آمد در مکان های عمومی بچه با استفاده از پستانک آرام می گیرد

امروزه شاهد هستیم برند های مطرح تولید پستانک، آن ها را در پک های 2عددی به فروش می رسانند که طراحی متفاوتی دارند. این کار باعث می شود پستانک ها زود خراب نشوند و همیشه یک پستانک تمیز به همراه داشته باشید.


5-پستانک بیبی لند مدل 383

پستانک بیبی لند مدل 383

مشخصات

 • نوع محصول
  پستانک
 • سایز
  یک
 • مناسب برای سن
  0-6 ماه
 • نوع سری
  بادامی
 • جنس سری
  سیلیکون
 • ابعاد
  6 × 5 × 5 سانتی‌متر
 • وزن
  50 گرم
 

خرید محصول


هر پستانکی که در سر خود انحنا دارد به معنای ارتودونسی بودن نیست چون مدل هایی وجود داردمتقارن هستند و ویژگی ارتودونسی بودن را، دارند. مثلا بعضی از مدل ها مانند اونت و مام به صورت بادام هستند ولی علاوه بر آن ارتودونسی هم می باشند. ر پستانک های مدل ناک یا نیچرساتین به سمت بالا می باشد. پستانک ارتودونسی باید به صورتی باشد که همره با رشد فک و دندان کودک همراه باشد.

وقتی کودک انگشت خود را می مکد به زمانی که در شکم مادر،این کار را می کردند بر می گردد به همین دلیل پستانک با این شباهت می تواند به آن ها موقع خواب ارامش دهد.

کی پستانک بچه را عوض کنیم؟

اگر پستانک بچه کهنه شده باشد، سر آن خراش برداشته،تغییر رنگ داده و بد بو شده، حالت لزج پیدا کرده، شما باید آن را دور بندازید و یکی دیگر برای کودک تهیه کنید. بشتر برند ها زمان انقضا هر پستانک را وی بسته بندی درج می کند ولی بیشتر به نحوه استفاده نیز بستگی دارد. هرچه از پستانک بیشتر استفاده شود، باید زودتر تعویض    شود.


6-پستانک ارتودنسی وی کر مدل P113

پستانک ارتودنسی وی کر مدل P113

مشخصات

 • نوع محصول
  پستانک
 • سایز
  یک
 • مناسب برای سن
  0-6 ماه
 • نوع سری
  ارتودنسی
 • جنس سری
  سیلیکون
 • ابعاد
  15x9x4 سانتی‌متر
 • وزن
  22 گرم

خرید محصول


راه های مناسب برای گرفتن پستانک از بچه

1-شما باید به تدریج ستانک را از کودک دور کنید مثل بعضی دیگر از عادت ها. شما می توانید هر روز نسبت به دیروز ساعت کمتری به کودک اجازه دهید پستانک بمکد.

2-شما باید در تصمیم خودتان قاطع باشید مثلا اگر هنگام گرفتن پستانک کودک گریه و جیغ زد، تسلیم نشوید و آن را از کودک بگیرید

3.نباید با احساسات کودک بازی شود و به آن دروغ بگویید. شما باید بچه را قانع کنید که بزرگ شده و نباید از پستانک استفاده کند.

4-اجازه د هید کودک در خانه از پستانک کمتر استفاده کند. هروقت متوجه شدید زمان مناسب برای ترک کودک از پستانک می باشد وقت را تلف نکنید.

5-کودک را تشویق کنید. مثلا به او بگوید اگر پستانک را کنار بردارد شخصیت کارتونی مورد علاقه ش بخاطر این کار بهش کادو میدهد.


7-پستانک ارتودنسی بی بی لند مدل 482

پستانک ارتودنسی بی بی لند مدل 482

مشخصات

 • نوع محصول
  پستانک
 • سایز
  یک
 • مناسب برای سن
  0-6 ماه
 • نوع سری
  ارتودنسی
 • جنس سری
  سیلیکون
 • ابعاد
  6x5x5 سانتی‌متر
 • وزن
  30 گرم

خرید محصول


8-پستانک بیبی لند مدل 384

پستانک بیبی لند مدل 384

مشخصات

 • نوع محصول
  پستانک
 • سایز
  دو
 • مناسب برای سن
  6-18 ماه
 • نوع سری
  بادامی
 • جنس سری
  سیلیکون
 • ابعاد
  5*5*5 سانتی‌متر
 • وزن
  50 گرم

خرید محصول


9-پستانک وی مدل 837

پستانک وی مدل 837

مشخصات

 • نوع محصول
  پستانک
 • سایز
  دو
 • مناسب برای سن
  6-18 ماه
 • نوع سری
  ارتودنسی
 • جنس سری
  سیلیکون
 • درپوش
  ندارد
 • زنجیر
  ندارد
 

خرید محصول


10-پستانک ارتدونسی مگنیور مدل لب

پستانک ارتدونسی مگنیور مدل لب

مشخصات

 • نوع محصول
  پستانک
 • سایز
  صفر
 • مناسب برای سن
  0-24 ماه
 • نوع سری
  ارتودنسی
 • جنس سری
  سیلیکون

خرید محصول

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن