مد و لباس

خرید ژاکت زنانه ارزان قیمت + 5 مدل با کیفیت

ژاکت زنانه به صورت بافتنی،جلو باز،شیک،بافتنی به فروش می رسد. قبل از خرید ژاکت زنانه به بررسی 5 مدل از نظر خریداران می پردازیم:

خرید محصول

شیک پوشی یکی از فاکتورهای اساسی زندگی بانوانی است که برای شخصیت خودشان ارزش و احترام قائل هستند. به همین دلیل اغلب به سراغ لباس هایی متناسب با شخصیت و روحیه خود رفته و آن هایی را انتخاب می کنند که مناسب تر و به ساده پوشی نزدکی تر هستند. در واقع ساده پوشی یکی از اصول اصالت گرایی ست. گواه این حرف، جستجو در تاریخ و دیدن شخصت های بزرگی ست که در اولویت استایل خود سادگی را دخیل کرده اند.

یکی از لباس های بانوان که در عین زیبایی و سادگی، بسیار کاربردی در فصل های سرد سال می تواند باشد، ژاکت است. ژاکت های جلوباز یا جلو بسته از جنس های مختلفی مانند پشم، نخ پنبه، یا بافت های ظریف و شیک می تواند یک استایل زیبا را برای بانوان به ارمغان بیاورد.

مقاله پیشنهادی:خرید مگنت یخچال

کسانی که دستی به هنر دارند و کار بافتنی  با میل، قلاب بافی یا دستگاه انجام می دهند به راحتی می توانند ژاکت های شیک و زیبایی ببافند و بسته به سلیقه خود به آن مدل بدهند ،

مقاله پیشنهادی:بورس صندلی اداری

مثلا ژاکت دستبافت کلاه دار، یا جیب دار، بلند یا کوتاه و.. اما کسانی که تمایل به خرید دارند انواع آن شامل مدل های متنوع بافت، ترکیب بافت و با جرم یا با جنس های دیگر و غیره تهیه کنند.

مقاله پیشنهادی:سرویس اورانوس

بافت کلاه دار بلند یکی از لباس های پاییزه ایست که پوشیدن آن با شلوار جین استایل زیبایی بوجود می آورد،. به طور کلی ژاکت از آن دسته لباس هایی ست که با همه نوع استایلی ائم از تیپ رسمی، راحتی، کژوال ، اسپرت و…

مقاله پیشنهادی: پنیر ماسکارپونه

کاملا هماهنگ م یشود و می توان به راحتی آن ها را ست کرد. پس شک نکنید که یک یدو نمونه از آن ها رد کمد بانوان پیدا می شود.


1-پلیور زنانه مدل Permanent

خرید محصول


ژاکت یکی از پرکاربردترین لباس های زمستانی برای بانوان است که از آن هم در فصل پاییز و زمستان و هم اوایل بهار استفاده می کنند.

مقاله پیشنهادی:بلور ایرانی

اگر سری به کمد یکی از خانم ها بزنید حتما یکی دو عدد ژاکت زیبا و خوشرنگ مشاهده می کنید بنابراین با رسیدن فصل سرما یکی از اولویت خرید بانوان خرید یک ژاکت شیک، مناسب و کاربردی است.

مقاله پیشنهادی:گوشی سامسونگ s20

بانوان شیک پوش فراموش نکنید در خرید لباس مهم است که:

 • اندازه لباس باید متناسب با سایز شما باشد زیاد گشاد یا تنگ بودن دردسر بزرگی است زیرا ممکن است کمدتان نیزدیگر تحمل نگداری از آن را نداشته باشد.

بهترین کار این است که اندازه قد و بالاتنه خودتان را داشته باشید . می تواندی با استفاده از جدول های سایزبندی اندازه های خود را در بیاورید یا از یک خیاط کمک بگیرید.

اندازه قد، شانه ها، کمر، باسن و اندازه نیم تنه برای خرید لباس زنانه کفایت می کند.

در هنگام اندازه گیری سعی کنید بابدنتان صادق باشید مثلا اندازه ای که با جمع کردن شکم بدست بیایید بعدا در هنگام خرد شمارا به مشکل می اندازد.

برچسب های لباس های اماده اغلب زیاد واقعی نیستند و تنها یک مرجع اولیه هستند.

به طورکلی استاندارهای اندازه گیری در طراحان لباس و تولیدکنندگان متفاوت است و اغلب لباس ها را برای اندام ساعت شنی طراحی می کنند بنابراین بسیار امکان دارد که لباسی با سلایز شما مناسب تان نباشد.

سایزلباس های زنانه بر چه معیارهای اندازه گیری می شوند:

بعضی از طراحان و تولید کنندگان برای جلب احساسات مشتری، سایزهای کوچکتری را وی لباس های بزرگتر قرار می دهند.

سایزبندی ( کوچک ، متوسط، بزرگ و بزرگ تر) اصلا اندازه استانداردی ندارد. بنابراین شما بزرگترین قسمت اندام خود رامبنا قرار بدهید و براساس آن سایز مناسب را انتخاب کنیدو یعنی اگر شانه های پهن تری دارید کت و شومیز را با توجه به اندازه شانه خود انتخاب کنید. برای بقیه قسمت ها اگر اندازه نبود به خیاط مراجعه کنید تا آن را سایز کند.


2-پلیور زنانه کد GPBL

خرید محصول


 پرو لباس بسیار مهم است: لباسی رابدون پرو کردن نخرید! خصوصا لباس های مجلسی، مانتو، شومیز شلوار.. اگر از من بپرسید هیچ لباس و پوساکی را نمی توان بدون پرو خرید . زیرا عسب و ایرادهای لباس روی بدن مشخص می شود گاهی لباسی بسیار زیباست اما ممکن است اصلا به فرم بدن شما ننشیند.

برای مثال در هنگام خرید کفش، پوشیدن و چند قدم راه رفتن با آن بسیار مهم است. یا برای لباس یا شلوار باید بتوانید به راحتی در آن حرکت کنید و دست و پایتان راتکان دهید.

نظرات دیگران را بپرسید: یکی از مواردی که در خرید به شما کمک م یکند پرسیدن نظر شخص سوم در مورد لباسی ست که بر تن دارید زیرا یک چشم انداز بیرونی بهتر می تواند زیبایی آن در تن شما یا عدم زیبایی آن را ببینید. ( فروشندگان ممکن است برای فروش خود نظرشان رابا اغراق و تملق  بگویند زیاد اعتماد نکنید)

برای خرید یک ژاکت زیبا و دوست داشتنی چه معیارهایی را باید در نظر داشت:

 • سایز: معمولا اندازه ژاکت کمی بزرگتر از سایز  اصلی باید باشد . اما توجه کنید گشادی اغراق آمیز هم فرم اندام شما را بهم می ریزد و هم ممکن است اصلا گرما را درداخل خود نگه ندارد.
 • جنس: بی نهایت مهم است که جنس ژاکت مورد علاقه شما باشد و در آن احساس راحتی کنید بنابراین از بین انواع جنس های پلی استر، نخ، پشم، پنبه و … بهترین آن راانتخاب کنید.
 • فرم: ژاکت ها درر فم های متفاوتی طراحی و تولید می شوند. کاملا فیت ، گشاد، کوتاه یا بلند، و… انتخاب آن بسته به سلیقه و کاربرد آن برای شما دارد.
 • یقه : انتخاب فرم یقه کاملا سلیقه ای ست اما معمولا کسانی که گردن بلندی دارند از یقه های ایستاده وبسته تر استفاده می کنند و افرادی که گردن کوتاهتری دارند از یقه های باز و گرد .
 • جیب و کلاه: ژاکت هایی با جیب و کلاه از این جهت شاید بهترباشند که در صورت سردتر شدن هوا می توانید دست ها را درون جیب قرار داده و کلاه آن را بر سر بگذارید و پشت پنجره به تماشای برف بپردازید. اما به طورکلی انتخاب آن کاملا سلیقه ایست.
 • رنگ و طرح : ژاکت های تک رنگ و ساده با رنگ های پاستیلی، گرم یا خنثی ظاهر زیباتری برای زمستان به شما می دهند. اما ژاکت های با رنگ های تند و شاد یا نقش دار نیز می توانند زیبا باشند.

نحوه بسته شدن ژاکت: ژاکت ها یا دکمه ای هستند یا زیپ خور و یا بدون زیپو دکمه جلوباز هستند. به کیفیت جای دکمه و زیپ دقت کنید.


3-پلیور زنانه اسمارا کد 228

پلیور زنانه اسمارا کد 228

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  پلی آمید , پلی اکریلیک
 • قد
  روی کمر
 • فرم
  معمولی
 • قد آستین
  بلند
 • یقه
  گرد
 • نحوه بسته شدن
  جلو بسته
 • مورد استفاده
  روزمره , رسمی , مجلسی

خرید محصول


برای خرید یک ژاکت زیبا چه مقدار باید هزینه کرد؟

قبل از پرداختن به قیمت، به کیفیت پارچه یا بافت و دوخت تمیز ژاکت دقت کنید. عواملی مانند جنس، سایز، برند تولیدی و…در قیمت گذاری ژاکت موثر است .

ژاکت بافتنی ترند دوباره : در گذشته بانوان ژاکت های بافتنی را با سبک خاصی می پوشیدند مثلا در دهه 50 ژاکت بافت را با دامن و گردنبند مروارید می پوشیدند.

اما امروزه نوع سبک و استایلی که با آن ست می شود تغییر کرده و بیشتر به سمت ساده پوشی رفته است. به همین دلیل هم ژاکت بافت دوباره به دنیای مد برگشته زیرا می توان آن را در استایل ساده و طبیعی روزانه استفاده کرد.

انواع ژاکت بافت؛ گذشته از ضخامت و نازکی، ژاکت ها چند مدل اصلی دارند:

کلاه دار که مناسب ماه های سردتر سال است.

بافت بلند یا مانتویی که مناسب پوشیدن در بیرون   از منزل است.

طرح دار که کارایی آن بسته طرحی آن دارد.

کروشه یا ژاکت قلابدوزی که بیشترین کاربرد آن برای مجالس است. 

جنس ژاکت بافت: بهترین و گرانترین نخ های بافتنی نخ های پشمی، موهر و کشمیر هستند . جنس های پلاستیکی به هیچ عنوان مناسب لباس نیستند.

پوشیدن ژاکت بافت در چه جاهایی کاربرد دارد؟

طراحی ژاکت ها به گونه ایست که هم مناسب موقعیت های متفائت باشند هم مناسب چند فصل، ژاکت های بهاره ، پاییزه و تابستانه  را در موقعیت های مختلفی می توانید در استایل رسمی یا اسپرت خود جای بدهید.

ژاکت های رنگی و طرح دار نازک مناسب فصل استایل بهاری

ژاکت های بلند به همراه شلوار جین و بوت مناسب استایل پاییزی

و کروشه ها مناسب استایل کلاسیک که روی لباس انداخته می شود.


4-پلیور زنانه اسمارا کد 183

خرید محصول


5-پلیور زنانه کالینز مدل CL1011994-BLACK

پلیور زنانه کالینز مدل CL1011994-BLACK

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  اکریلیک
 • قد
  روی باسن
 • فرم
  معمولی
 • قد آستین
  بلند
 • یقه
  باز
 • نحوه بسته شدن
  جلو بسته
 • مورد استفاده
  روزمره
 

خرید محصول

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن