دکوراسیون

خرید کاغذ دیواری ارزان قیمت + 14 مدل با کیفیت

در این مقاله می‌ خواهیم در مورد طرح های کاغذ دیواری اتاق خواب دخترانه و یا مدل های کاغذ دیواری اتاق خواب فانتزی مطالبی قرار دهیم تا سوال افراد مبنی بر چه کاغذ دیواری برای اتاق خواب مناسب است؟

 را پاسخ دهیم.

مقاله پیشنهادی: خرید قالب سیلیکونی شمع سازی

ابتدا با سوال کاغذ دیواری اتاق خواب چیست؟ شروع کنیم.

کاغذ دیواری در حقیقت یکی از متریال های بسیار مهم می باشد که برای دکوراسیون داخلی خانه ها مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول باعث مدرن شدن خانه می‌ شود و به همین جهت افراد زیادی برای زیبای اتاق خواب و پذیرایی و اتاق مستر از کاغذ دیواری استفاده می کند. این محصول می تواند کل دیوار اتاق خواب را بپوشاند و یا بخشی از آن را بپوشاند. 

مقاله پیشنهادی: ژل ابرو چه مارکی خوبه

در مورد سبک کاغذ دیواری باید بگوییم که کاغذ دیواری اتاق خواب به سبک های متفاوتی دسته‌ بندی شده است و این باعث می شود تا افراد بتوانند مطابق  با سلیقه خود به انتخاب یکی از کاغذ دیواری ها بپردازند. سبک های کاغذ دیواری شامل  کاغذ دیواری اتاق خواب اسپرت،  کاغذ دیواری سبک‌ مدرن، کاغذ دیواری سبک سلطنتی، کاغذ دیواری اتاق خواب کلاسیک، سبک سنتی. 

مقاله پیشنهادی: آرم پارک ممنوع

ابتدا در مورد کاغذ دیواری اتاق خواب اسپرت بگوییم، این کاغذ دیواری ها برای افراد اسپرت پسند تولید شده است و در طرح ها و رنگ های بسیار زیبایی طراحی شده است. کاغذ دیواری طرح اسپرت بسیار زیبا و دلنشین هستند. این گونه طرح ها می توانند اتاق خواب را بسیار زیبا و جذاب کنند. کاغذ دیواری اسپرت در طرح های متفاوتی تولید می شود و همین موضوع باعث می شود تا افراد بتوانند بر اساس سلیقه های مختلف خود دکوراسیون خانه خود را زیبا کنند. این گونه کاغذ دیواری ها در واقع دارای طرح های فانتزی می باشند و برای تزیین دکوراسیون اتاق کودکان بسیار مناسب می باشد. کاغذ دیواری اتاق خواب دخترانه صورتی

از نوع اسپرت فانتزی می باشد‌. 

مقاله پیشنهادی: علت دیرپز بودن گوشت گوسفندی

نوع دوم کاغذ دیواری سبک مدرن می باشد.  این نوع کاغذ دیواری همان کاغذ دیواری سبک معاصر می باشد که با توجه به پیشرفت صنعت مد در دکوراسیون داخلی تولید شده اند. این گونه کاغذ دیواری ها در طرح های متفاوتی تولید شده‌ اند. این نوع از سبک کاغذ دیواری یکی از پرطرفدارترین سبک ها می باشد که رنگ های آن در تناژ رنگی خنثی تولید می شود. اکثر افراد که به دنبال طرح های مدرن هستند از این نوع کاغذ دیواری استفاده می کنند. می توان گفت در بسیاری از کافه ها هم از کاغذ دیواری سبک مدرن استفاده می‌ کنند. کاغذ دیواری سبک مدرن انواع متفاوتی دارد که رایج ترین آن کاغذ دیواری سبک مدرن چوبی می باشد.

مقاله پیشنهادی: خرید بازی جنگا سایز بزرگ

و سومین سبک کاغذ دیواری سبک سلطنتی است. نوع دیگری از کاغذ دیواری وجود دارد که به آن سبک سلطنتی می گویند. این نوع محصول در حقیقت همان کاغذ دیواری که دارای سبک های شاهانه است، می باشد. کاغذ دیواری سبک سلطنتی یکی از پرفروش‌ ترین کاغذ دیواری هایی می باشد که در دکوراسیون داخلی اتاق خواب و پذیرایی مورد استفاده قرار می‌ گیرند. این نوع کاغذ دیواری برای افرادی که علاقه زیادی به زندگی شاهانه دارند تولید شده است. کاغذ دیواری طرح سلطنتی مورد سلیقه همه افراد نمی باشد. زیرا بعضی از افراد کاغذ دیواری خلوت و ساده را ترجیح می دهند و به همین دلیل سراغ کاغذ دیواری سبک مدرن می‌ روند. 

مقاله پیشنهادی: قیمت کنترل تلویزیون سامسونگ جدید

و البته نوع چهارم کاغذ دیواری اتاق خواب کلاسیک می باشد که  یکی از پر مخاطب‌ ترین کاغذ دیواری ها می باشد. این کاغذ دیواری در حقیقت  طرح های قدیمی دارد و افراد زیادی جذب آن شده‌ اند. در مورد کاغذ دیواری سبک کلاسیک باید بگوییم که این کاغذ دیواری دارای مدل های متفاوتی است که زیباترین آن کاغذ دیواری در نقوش اسلیمی می‌ باشد. البته مدل های دیگری وجود دارد که به آن ها مدل گلدار و مدل راه راه و مدل طرح چهره می گویند. این گونه از کاغذ دیواری ها در حقیقت همان کاغذ دیواری طرح قدیمی باشند که مجدد روی کار آمده‌ اند. از کاغذ دیواری کلاسیک می توان کاغذ دیواری طرح داماسک را نام برد. این نوع کاغذ دیواری هم برای اتاق خواب مورد استفاده قرار می گیرد و هم برای پذیرایی استفاده می شود. 

 

علاوه بر این ها نوع دیگری از سبک برای کاغذ دیواری وجود دارد که به آن سبک سنتی می گویند، این محصولات در طرح های سنتی و زیبا تولید شده اند. آن دسته از افرادی که به نقوش سنتی علاقه دارند، می توانند از این نوع کاغذ دیواری ها استفاده کنند. 

 

حال در ادامه با ما همراه باشید تا به معرفی طرح هایی از کاغذ دیواری اتاق خواب برای شما بپردازیم‌. برای نصب کاغذ دیواری اتاق خواب دخترانه بهتر است از نوع کاغذ دیواری های سبک اسپرت استفاده کرد، اصولا کاغذ دیواری های دخترانه در تناژ رنگی صورتی و بنفش استفاده می شود. کاغذ دیواری دخترانه تنوع بسیار زیادی دارد و شما می توانید با مراجعه به این مراکز بروشورهای آنها را مشاهده نمایید و کاغذ دیواری دلخواه را انتخاب کنید. 

اما اگر شما می‌ خواهید کاغذ دیواری اتاق خواب دخترانه بزرگسال انتخاب کنید. به اضافه می توانید از طرح های کلاسیک استفاده کنید و یا از طرح‌ های اسپرت گلدار استفاده کنید. البته باید بگویم طرح های مدرن هم بسیار زیبا هستند و بستگی به سلیقه دختران جوان دارد. 

و اما در مورد نصب انتخاب کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه باید بگوییم، بهترین و زیباترین کاغذ دیواری برای اتاق خواب پسرانه همان کاغذ دیواری سبک اسپرت می باشد. اما در مورد رایج ترین رنگ کاغذ دیواری پسرانه در تناژ رنگی آبی و سرمه ای می‌ باشد. شما می‌ توانید برای انتخاب کاغذ دیواری برای اتاق خواب پسر بچه از طرح های فانتزی مانند طرح خودرو و طرح نقشه جهان و یا طرح شهرها و طرح های ورزشی مانند طرح فوتبالی استفاده کنید. زیرا پسر بچه ها علاقه زیادی به این طرح ها دارند به خصوص اگر طرح اتاق خواب درخت فوتبالی باشد و یا در طرح ورزش مورد علاقه شان باشند. 

 

و در ادامه باید بگوییم که  اگر شما می خواهید که کاغذ دیواری اتاق خواب ساده باشد می‌توانید از طرح های مدرن استفاده کنید. اینگونه طرح ها بسیار ساده هستند که در تناژ رنگی نود و کرم هم وجود دارد، کاغذ دیواری ساده برای اتاق خواب بیشتر برای محیط های کوچک مورد استفاده قرار می‌ گیرد تا فضا را بزرگتر نشان دهد. علاوه بر این ها کاغذ دیواری اتاق خواب گلدار یکی از پرطرفدارترین کاغذ دیواری هایی می باشد که افراد زیادی به آن علاقه نشان داده‌ اند. همان طور که می‌ دانید کاغذ دیواری گلدار هم در محیط پذیرایی و در اتاق خواب مورد استفاده قرار می‌ گیرند و محدودیت مکانی ندارد. این گونه محصولات می‌ توانند به عنوان دیوار پوش های راهرو هم مورد استفاده قرار بگیرند و در مورد طرح های گلدار این کاغذ دیواری باید بگوییم که انواع طرح های گل دار در رنگ بندی های متفاوتی تولید شده است.

همچنین این گل ها به صورت نقوش ریز و درشت طراحی شده‌ اند. البته بعضی از کاغذ دیواری ها فقط نقش شاخ و برگ دارند و این هم بسیار زیبا می باشد. به این گونه طرح‌ها  کاغذ دیواری فلورا گفته می‌ شود. 

اما اگر می خواهید کاغذ دیواری اتاق خواب نوجوان یک کاغذ دیواری مناسبی انتخاب کنید بهتر است از طرح های سلطنتی پرهیز کنید. اصولا نوجوانان به طرح های ساده و خنثی علاقه زیادی دارند و به همین دلیل بهتر است از طرح های مدرن و خنثی استفاده کنید. همان طور که می دانید طرح های اسپرت هم برای نوجوانان بسیار مناسب می باشد. البته بعضی از نوجوانان هنوز به دنبال طرح های فانتزی هستند، مانند دختران نوجوان بهتر است برای افراد از کاغذ دیواری در طرح آب رنگی استفاده کنید. 

 

البته بهتر است برای خرید کاغذ دیواری اتاق خواب جوان می توانید از کاغذ دیواری داماسک استفاده کنید. این گونه طرح ‌ها از طرح های کلاسیک به حساب می‌ آیند و برای جوانان بسیار مناسب می باشند. و اما برای انتخاب کاغذ دیواری اتاق خواب مستر بهتر است از طرح‌ های خلوت استفاده کنید. برای انتخاب رنگ کاغذ دیواری اتاق مستر بهتر است بگوییم از رنگ‌ های خنثی استفاده کنید.

 

 مانند رنگ طوسی و یا رنگ قهوه‌ ای، البته بعضی از افراد از رنگ کرم و یا طلایی استفاده می‌ کنند، این موضوع می‌ تواند بسیار مهم باشد. زیرا اتاق مستر یک اتاق کوچک به حساب می‌ آید که فضای کوچکی دارد و به همین  دلیل برای ایجاد خطای دید و بزرگ نشان دادن آن بهتر است از رنگ‌ های خنثی استفاده کنید. 

 

و اما در ادامه در مورد انتخاب کاغذ دیواری اتاق خواب زن و شوهر باید خدمتتان عرض کنیم که بهترین طرح برای اتاق خواب زن و شوهر طرح سلطنتی می باشد و افرادی که از لوازم خانه و لوازم خواب سلطنتی خریداری کرده اند بهتر است هست این نوع کاغذ دیواری استفاده کنند. اما اگر از کالای خواب در طرح مدرن خریداری کرده اند، بهتر است از کاغذ دیواری در سبک مدرن استفاده کنند. 

زیرا همان طور که می دانید انتخاب سبک کاغذ دیواری بستگی به لوازم خانه دارد اگر لوازم خانه از نوع لوازم سلطنتی می باشد بهتر است از کاغذ دیواری در سبک  سلطنتی استفاده کرد و اگر لوازم اتاق خواب از نوع لوازم  فانتزی و رنگی باشد بهتر است از سبک اسپرت آبرنگی استفاده کرد. 

 

البته شما می توانید برای آن دسته از پسربچه هایی که بازی و سرگرمی های اینترنتی علاقه زیادی دارند می توانید از کاغذ دیواری اتاق خواب گیمینگ استفاده کنید.

 

لذا  در مورد طرح گیمینگ باید بگویم که بیشتر در سالن های گیم مورد استفاده قرار می گیرند. شما می توانید با استفاده از این سبک ها یک محیط منحصر به فردی برای کودکان خود ایجاد کنید. در این صورت کودکان علاقه زیادی به ماندن در خانه دارند و از بیرون رفتن آنها کاسته می شود. 

البته نوع دیگری از کاغذ دیواری وجود دارد که به آن کاغذ دیواری اتاق خواب فضایی می‌ گوید این و کاغذ دیواری برای آن دسته از کودکان که به تصاویر فضایی و کهکشانی علاقه زیادی دارند تولید شده است.  این گونه پوسترهای دیواری در طرح های مختلفی از فضا و کهکشان تولید شده اند. البته از کاغذ دیواری فضایی فقط در اتاق خواب استفاده نمی کنند. به همین علت شما می توانید بخشی از دیوار خانه تان مانند آن قسمت که  تلویزیون قرار می‌ گیرد را پوستر فضایی بزنید. 

در ادامه در مورد پر تکرار ترین سوال که مبنی بر کاغذ دیواری اتاق خواب چه رنگی باشه؟ می باشد در پاسخ به این سوال باید بگوییم رنگ کاغذ دیواری اتاق خواب بستگی به دکوراسیون خانه شما دارد اگر خانه شما در تمام رنگی سفید و مشکی تولید شده است بهتر است از کاغذ دیواری در این رنگ استفاده کنید تا یک تناسلی بین دیوار و لوازم منزلتان وجود داشته باشد اما اگر تمام رنگی اتاق خواب شما از تم رنگی خاکستری تولید شده است بهتر است کاغذ دیواری در رنگ خنثی خریداری کنید. توجه کنید که همواره باید بین وسایل اتاق خواب و رنگ کاغذ دیواری شما هارمونی و تناسب وجود داشته باشد. اما اگر کالای خواب شما به رنگ سفید می باشد، می توانید از کاغذ دیواری اتاق خواب رنگ یاسی استفاده کنید. علاوه بر این باید بگوییم که بسیاری از افراد برای خرید کاغذ دیواری برای اتاق کودکان خود به دنبال طرح های زیبا و فانتزی هستند اگر کودک شما دختر می باشد بهتر است به خرید کاغذ دیواری اتاق خواب تک شاخ پردازید. زیرا اسب تک شاخ یکی از کاراکتر های بسیار محبوب کودکان به شمار می‌ رود و این موضوع می‌ تواند باعث خوشحالی آنها شود. 

 

به علاوه باید بگوییم که برای انتخاب کاغذ دیواری برای  اتاق خواب دختر بچه ها بهتر است از طرح های انیمیشنی و کارتونی استفاده کنید. این نوع کاغذ دیواری در دسته بندی سبک اسپرت قرار می گیرد ، کاغذ دیواری اتاق خواب السا بهترین نوع کاغذ دیواری برای کودکان می باشد. 

 

حال باید بگوییم که نوع دیگری از کاغذ دیواری وجود دارد که بسیار زیبا می باشد. این‌ کاغذ دیواری، کاغذ دیواری اتاق خواب سه بعدی نام دارد. اضافه بر این طرح های زیبا  نوع دیگری از کاغذ دیواری اتاق خواب وجود دارد که به آن کاغذ دیواری اتاق خواب چینی  می گویند. این محصول نوع دیگر از کاغذ دیواری می باشد که تحت لیسانس برند اروپایی و آمریکایی تولید می‌شود این محصول دارای طرح های بسیار زیبای سنتی می باشد که متعلق به کشور چین می باشد. اصول آن کاغذ دیواری ها در طرح های بسیار زیبایی تولید شده است به همین علت تنوع در آنها زیاد می باشد.

 

البته در آخر باید بگوییم که سوال دیگری کاغذ دیواری اتاق خواب متری چند می باشد. این سوال بسیاری از اشخاص می باشد، باید بگوییم که در قسمت فوق هم‌ ذکر کردیم که کاغذ دیواری ها انواع مختلفی دارند، به همین علت قیمت هر کدام براساس  متراژ  متفاوت می باشد. شما می توانید قبل از خرید این محصولات عکس انواع کاغذ دیواری را از اینترنت جستجو کنید. فقط کافی است عبارت عکس از کاغذ دیواری اتاق خواب دخترانه را در گوگل جستجو کنید. 

 

کاغذ دیواری در مدلهای سه بعدی،پشت چسب دار،اتاق کودک،ضد آب به فروش می رسد.قبل از خرید کاغذ دیواری به بررسی 14 مدل از نظر خریداران می پردازیم:

خرید محصول

1-کاغذ دیواری سوپرفرسکوایزی مدل VINYL ASA-4002

کاغذ دیواری سوپرفرسکوایزی مدل VINYL ASA-4002

اطلاعات کلی

 • ابعاد بسته بندی
  9*9*53 سانتی متر
 • وزن بسته بندی
  994 گرم
 • کاربری
  مسکونی , اداری , فانتزی
 • طرح برجسته
  دارد
 • مساحت یک رول
  5.3 متر مربع
 • طول
  10 متر
 • عرض
  0.53 متر
 • چسب
  ندارد

نسبت به قیمت بازار خیلی عالی بود تو ۵۰ درصد تخفیف خریدم خیلی عالی شد نصاب هم میگفت جنسش مثل کاغذ فرانسویه تو اتاق خالی یکم راه راهش چشمو اذیت میکنه ولی با وسایل و … خوبه

خرید محصول

2-کاغذ دیواری ماربورگ کد 54230

کاغذ دیواری ماربورگ کد 54230

اطلاعات کلی

 • ابعاد بسته بندی
  53x9x9 سانتی متر
 • وزن بسته بندی
  900 گرم
 • نوع
  کلاسیک
 • کاربری
  مسکونی , اداری
 • طرح برجسته
  ندارد
 • مساحت یک رول
  5.33 متر مربع
 • طول
  10.05 متر
 • عرض
  0.53 متر

من یه کمد و جا کفشی داشتم که خواستم تغییر بدم
اینو خریدم حقیقتش ندیدم که چسب نداره ولی وقتی اوردن با چسب چوب چسبوندم که هم چسبندگیش عالی شد هم دست میزنی انگار واقعا خود طرح چوبه.عکسشم میزارم ببینید

من این کاغذ دیواری رو برای اتاق خواب گرفتم و پیشنهاد میکنم

نقاط قوت

 • قیمت
 • طراحی ساده و مناسب

خرید محصول

3-کاغذ دیواری ای اس کریشن کد 817884

خرید محصول

4-کاغذ دیواری کد 1141

خرید محصول

5-پوستر دیواری سه بعدی سری لوکس 2018 کدwp-lux-129

خرید محصول

6-طاقچه مجازی ویداوین مدل VS10 مجموعه 3 عددی

خرید محصول

7-کاغذ دیواری اریسمان کد 679211

خرید محصول

8-کاغذ دیواری هوهنبرگر کد 44750

خرید محصول

9-کاغذ دیواری بیوتی مدل ASA-40014

کاغذ دیواری بیوتی مدل ASA-40014

اطلاعات کلی

 • کاربری
  مسکونی , اداری , فانتزی
 • طرح برجسته
  ندارد
 • چسب
  ندارد
 • قابلیت شست و شو
  دارد
 • قابلیت آنتی استاتیک (ضد الکتریسیته ساکن)
  دارد
 • مقاوم در برابر تابش نور آفتاب
  بله
 • سایر توضیحات
  رنگ پسته ای
 •  
  ساخت کشور فرانسه

رنگهای ساده و ملایم این کاغذ دیواری باهر چیدمانی ست میشه خیلی با صرفه است

خرید محصول

10-کاغذ دیواری کد 21012

خرید محصول

11-کاغذ دیواری استار والپیپر کد 1014 بسته 2 عددی

خرید محصول

12-کاغذ دیواری اریسمان کد 572007

کاغذ دیواری اریسمان کد 572007

اطلاعات کلی

 • ابعاد بسته بندی
  53x9x9 سانتی متر
 • وزن بسته بندی
  800 گرم
 • کاربری
  مسکونی
 • طرح برجسته
  ندارد
 • مساحت یک رول
  5.33 متر مربع
 • طول
  10.05 متر
 • عرض
  0.53 متر
 • چسب
  ندارد

خوبه رنگش و روش مثل تصویره و رنگهای زیبایی داره جنس نسبت به قیمت خوبه ، اگه از طرح و رنگش خوشتون میاد حتما بخرید .

نقاط قوت

 • جنس نسبتا خوبه

نقاط ضعف

 • ارزانتر باشه بهتره

نصاب اومد بزنه گفت عالیه خیلی راحت زد به دیوار و خیلی قشنگ نشسته رو دیوار! طرح و رنگشم که بسیار زیباس و قیمتش هم بسیار مناسب

خرید محصول

13-کاغذ دیواری ترندس والس مدل ASA-40065

خرید محصول

14-پوستر دیواری سه بعدی کد 16416043

خرید محصول

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن