بهترین سایت‌ها و کتاب ها

راهنمای خرید اینترنتی بهترین مارک سر رسید ارزان قیمت

سر رسید چیست؟ سر رسید را از کجا بخریم؟ سر رسید در انواع مدل های 1400، باطله، قدیمی، فانتزی، رقعی، 1401، لاکچری، جیبی، خیلی سبز، تاریخ گذشته، خاصف ویژه به فروش میرسد. قبل از خرید اینترنتی بهترین مارک سر رسید به بررسی نکات خرید آن میپردازیم:

سررسید چیترا سال 1397 کد 02 بسته 4 عددی

برای اینکه یک مفهوم کلی را بیان کنیم باید برگردیم به سال ها قبل یعنی جایی که اولین بار کاغذ اختراع شد و آنجا جایی نیست جز یونان اگر بخواهم روراست باشم یونانیان بسیار متمدن بودند و اولین کسانی بودند که کاغذ را اختراع کردند پس از آن بشر به رشد عقلی بیشتری دریافت که باعث شد وسایل جدیدتری را اختراع کند یکی از آن ها تولید کاغذ با چوب درختان بود که بعد از آن دفتر و کتاب پدیدار شد و به مرور زمان میرسیم به سالنامه!

سالنامه یا اسم عامیانه آن سررسید نوعی از دفتر است که هر صفحه آن تاریخ مخصوص آن روز را دارد اگر بخواهم واضحتر بیان کنم سالنامه 365 صفحه دارد که در هر صفحه تاریخ نوشته شده مثلا یک فروردین سال هزار و چهارصد که این به دلیل آن است که هرکس که بخواهد در هر تاریخی که مورد نظرش بود یادداشت خاصش را بنویسد و بعد آن را فراموش نکند.

سررسید ترلان سال 1397 مدل LV2

سال
1397
نوع سال
قمری , میلادی , شمسی
نواخت روزها
روز شمار
ضمیمه‌ها
یادداشت , برنامه ریزی روزانه
نوع
ته دوخت
قطع
رومیزی
فرم صحافی
عمودی
جنس جلد
چرم مصنوعی
نحوه بسته شدن
معمولی
سایر توضیحات
دارای جلد سخت و مقاوم
دارای صفحات مجزا برای نوشتن برنامه ی روزانه

اگر بخواهم به زبان ساده بیان کنم سررسید یا سالنامه همان دفترچه یادداشت روزانه است با این تفاوت که هر صفحه از آن دارای تاریخ می باشد.

مقاله پیشنهادی: کرم برای تاول پا

اصلا دلیل اینکه به آن سالنامه می گویند همین است که هر صفحه آن دارای تاریخ است پس یکسال را به طور کامل دارد برای همین اسم سالنامه را روی آن نهاده اند.

سالنامه دفتر یا کتابی است دست نویس یا چاپ شده که در مورد رویدادهای اتفاق افتاده در یک سال اطلاعاتی می‌دهد. سالنامه‌ها ممکن است موضوعات مختلفی از جمله اقتصادی، سیاسی یا اجتماعی و غیره را پوشش دهند

مقاله پیشنهادی: هودی مردانه

و یا تنها به یک موضوع بپردازند. سالنامه می‌تواند شامل فهرست مناسبت‌هایی باشد که بنا به تصمیماتی اتخاذ شده‌اند تا یاد و خاطره حوادث، اتفاقات، یا انسان‌های نام‌آور را زنده نگه‌دارند. نوشتن سالنامه میتواند در مواردی چون حقوقی، بازرگانی، انبارداری یا تولیدی جنبه قانونی داشته باشد.

سررسید ترلان سال 1397 مدل Brands – بسته 4 عددی

سال
1397
نوع سال
میلادی , شمسی , قمری
نواخت روزها
روز شمار
نوع
ته دوخت
قطع
رومیزی
فرم صحافی
عمودی
جنس جلد
چرم مصنوعی
نحوه بسته شدن
معمولی
سایر توضیحات
-دارای جلد سخت و مقاوم
-دارای صفحات مجزا برای نوشتن برنامه ی روزانه
-حاوی 4 عدد سررسید با مدل های مشخص شده

مقاله پیشنهادی: کولر بارا bara br3500

انواع سررسید و سالنامه

سالنامه های مختلفی در این چند سال اخیر به چاپ رسیده اند که سالنامه هنرمندان، سالنامه تیاتر و سالنامه جاودانه های ایران و همچنین سالنامه مهندسی ابزار مهندس سالنامه شطرنجی سالنامه های ورزشی که تنها سالنامه مهندسی دارای مرجع معتبر در ایران می باشد،از آن جمله می باشند. سالنامه میتواند تقویم نیز باشد یا تقویمی در بطن خود دارا باشد.

مقاله پیشنهادی: دعای جوشن کبیر

سالنامه می‌تواند شامل فهرست مناسبت‌هایی باشد که بنا به تصمیماتی که گرفته شده اند وجود دارند تا یاد و خاطره حوادث، اتفاقات یا انسان‌های نام‌آور را زنده نگه‌دارند در واقع در سررسید به حقایق مختلف در مورد دستاوردهای گذشته و حال اشاره شده است.

مقاله پیشنهادی: دستکش یکبار مصرف

یعنی اینکه در سالنامه ها معمولا تاریخ های مهم از زندگی یادداشت می شود در زمان های نه چندان دور بعضی از مردم خاطرات روزمره شان را یادداشت می کردند که هنوز هم وجود دارند.

سررسید دوقلو فانتزی پدیده نقش

سال
1397
نوع سال
میلادی , شمسی , قمری
نواخت روزها
هفته شمار
نوع کاغذ
سفید 70 گرم
ضمیمه‌ها
یادداشت
ناشر
پدیده نقش
نوع
منگنه
قطع
رقعی
فرم صحافی
عمودی
جنس جلد
چرم مصنوعی, چرم مصنوعی
نحوه بسته شدن
کش
سایر توضیحات
سررسید فانتزی 2قلو ، بصورت 2 دفتر کنار هم ، یک دفتر سالنامه بصورت هفته شمار و یک دفتر نوت در کنار آن که با کش نگهدارنده در کنار هم قرار دارند.

در سالنامه ها علاوه بر اینکه تاریخ ها وجود دارند یک سری اطلاعات مختلف هم وجود دارد که بنا به نیاز مردم یا شرکت های تولید کننده آن فرق می کند.

مقاله پیشنهادی: قیمت پیش بند پارچه ای

مثلا در قدیم که کشاورزی بیشتر رونق داشته است اطلاعات کشاورزی درون آن چاپ شده است ولی امروزه چون زندگی ها مدرن شده پس طبق این مدرن شدن اطلاعات عمومی چاپ شده است.

سازمان هایی مانند اداره برق یا شرکت های خصوصی هر سال سررسید مخصوص خود را چاپ می کنند و تعدادی را به عنوان عیدی به کارمندان خود می دهند و بقیه را به فروش می رسانند برای همین در چند سال اخیر سررسید های مختلفی مثل مهندسی یا دستیاری به چاپ رسیده اند که شما بنا به کارتان آن را خریداری می کنید.

البته سالنامه های معمولی هم وجود دارد که جهت هر استفاده ای به کار می روند و شما هر چیزی که دوست داشته باشید می توانید درون آن بنویسید.

سررسید سال 1400 کد Mah01

ابعاد
21x15x2 سانتی‌متر
سال
1400
نوع سال
میلادی , شمسی , قمری
نواخت روزها
روز شمار
نوع کاغذ
کرم 70 گرم
ضمیمه‌ها
دفتر تلفن , اطلاعات فنی مهندسی
نوع
ته دوخت
قطع
رقعی
فرم صحافی
عمودی
جنس جلد
فوم
نحوه بسته شدن
معمولی

به خاطر کاربردی بودن سررسید و عمر یک ساله آن بسیار کاربردی هستند و مفید مثلا دانشجوها برای نوشتن جزوه از استفاده می کنند یا کسانی که در بازار کار میکنند و کاسب هستند فروش وخرید روزانه خود را درون آن ثبت می کنند تا یادشان نرود در کدام تاریخ فروش و خریدشان چقدر بوده است.

به همین دلیل یک از وسایل ضروری روزانه در خانه سررسید است که می توان بنا به کاری که دارید از آن استفاده کنید.

شاید به فکرتان هم نرسد که سررسیدها هم دارای طبقه بندی هستند و بر اساس اطلاعات، نوع جلد و نوع صحافی و حتی سایز سررسید طبقه بندی می شود و شما هم برهمین اساس و سلیقه شخصی خودتان می توانید انتخاب کنید که کدام را استفاده نمایید.

اگر بخواهم درباره جزئیات سررسیدها بیشتر صحبت کنم مقدمه سررسید  میتواند شامل تصاویری از نوروز و یا … باشد. صفحه ای به نام دارنده سالنامه نیز در همان صفحات اولیه وجود دارد. صفحات داخلی سررسید در واقع همان صفحات یادداشت روزانه تاریخ دار میباشد .
بخش پایانی شامل صفحاتی است که در آن میتوان اطلاعات مهندسی و یا برگه هایی برای یادداشت تلفن و یا برای مشاهده تلفن های ضروری مانند آتش نشانی، اورژانس و غیره را یافت .

سررسید سال 1400 کد khtkht12

ابعاد
21x16x2 سانتی‌متر
سال
1400
نوع سال
میلادی , شمسی , قمری
نواخت روزها
روز شمار
نوع کاغذ
سفید 70 گرم
نوع
فنر دوبل فانتزی
قطع
رقعی
فرم صحافی
عمودی
جنس جلد
فوم
نحوه بسته شدن
معمولی

به طور معمول و چیزی که حتما شما هم مشاهده کرده اید برای ساخت سررسید ها از جلد های سخت استفاده می شود که از روکش های متنوعی مثل پارچه یا چرم یا پلاستیک های فشرده برای دیزاین آن استفاده می شود.

بر اساس چینش تقویم در برگه های سالنامه این محصول به سبک های سالنامه روزشمار ( پنجشنبه و جمعه با هم ) ، روزشمار ( پنجشنبه و جمعه جدا ) ، سالنامه دو روز شمار ، سالنامه هفته شمار ( دستیار ) ، سالنامه هفته در دو صفحه ، سالنامه ماه شمار و سالنامه یک ماه در دو صفحه ارائه می شود.

بر طبق مورد گفته شده در بالا این موضوع را بیشتر و واضح تر بیان می کنیم تا شما بتوانید براساس نیاز خود انتخاب کنید:

سررسید روزانه (روزشمار): هر صفحه از این نوع سررسید مربوط به یک روز از سال است. سررسیدهای روزشمار خود به 2 نوع دسته‌بندی می‌شوند. در یک مدل از سررسید روزانه هر روز از تاریخ سال، صفحه‌ای مختص بخود دارند و در نوع دیگر بجز پنجشنبه و جمعه که هر دو روز در یک صفحه قرار می‌گیرند مابقی تاریخ‌ها هرکدام صفحه‌ای مجزا دارند. به دلیل تعطیلی جمعه‌ها و برای برخی مشاغل و اصناف پنج شنبه نیز تعطیل است یا نصف روز فعالیت انجام می‌شود این دو روز(5شنبه و جمعه) نیاز به ثبت یادداشت کمتری دارند.

سررسید سال 1400 مدل بلک پینک کد sp14

سال
1400
نواخت روزها
روز شمار
نوع
ته دوخت
قطع
رقعی
نحوه بسته شدن
معمولی

سررسید دو روز شمار: هر صفحه از این مدل سررسید مختص به 2 روز از هفته است. این نوع سررسید برای افرادی مناسب است که یادداشت‌های روزانه کمتری می‌نویسند. در برخی از سررسید های 2 روز شمار برای کمتر شدن قیمت سررسید سه روز آخر هفته در یک صفحه قرار می‌گیرد.

سررسید هفتگی: سررسیدهای هفتگی نیز به گونه‌های مختلفی طراحی و چاپ می‌شوند، گاه هر هفته در یک صفحه و در بعضی سررسیدها هر هفته شامل 2 صفحه می‌شود. سررسیدهای هفتگی برای ثبت یادداشت‌های کوتاه در هر روز مناسب هستند و البته در این نوع سالنامه معمولا صفحات جداگانه‌ای مختص به نوشتن و ثبت یادداشت وجود دارد.

 

شایان ذکر است که بیشتر سالنامه هایی که در ایران تولید می شود علاوه بر تاریخ شمسی حاوی تاریخ میلادی و تاریخ قمری می باشد .

سررسید سال 1400 کد khtkht

ابعاد
21x15x2 سانتی‌متر
سال
1400
نوع سال
میلادی , شمسی , قمری
نواخت روزها
روز شمار
نوع کاغذ
کرم 70 گرم
نوع
ته دوخت
قطع
رقعی
فرم صحافی
عمودی
جنس جلد
فوم
نحوه بسته شدن
معمولی

بررسی ها نشان می دهد قشر زیادی از مردم از سالنامه استفاده می کنند و دلیل این امر فضای مناسب سالنامه ها جهت یادداشت برداری است. شاید به نظر برسد که در عصر دیجیتال استفاده از سالنامه با توجه به وجود سایت های تقویم و انواع و اقسام برنامه های نوشتاری دیگر مقبولیت نداشته باشد . اما نتایج تحقیقات نشان می دهد هنوز در سال 2021 بیشتر افراد برای نوت برداری در طول سال از سالنامه  استفاده می کنند.

در بالا اشاره شد که سررسید به دلیل استفاده مداوم در طول یکسال توسط افراد تبدیل به محصول تبلغاتی مفیدی شده است. از همین رو چاپ سررسید اختصاصی برای تولیدکنندگان و خدمات‌دهندگان با استقبال روبرو شده است. و آنان هر ساله تعداد زیادی سفارش می دهند تا هم تبلیغ مناسبی برای شرکتشان باشد و هم مردم بتوانند از آن استفاده کنند.

سررسید سال 1400 کد 37

سال
1400
نواخت روزها
روز شمار جمعه جدا
ضمیمه‌ها
دفتر تلفن , یادداشت
نوع
ته دوخت
قطع
وزیری
جنس جلد
چرم مصنوعی
نحوه بسته شدن
معمولی

مدت هاست که استفاده از سررسید و سالنامه به عنوان یک هدیه کاربردی، انتخاب مناسبی به شمار می آید. با توجه به افزایش قیمت دلار و بالا رفتن قیمت هدایای تبلیغاتی مانند خودکار، فلش، لیوان و یا جا سوییچی، خرید سالنامه و سررسید می تواند یکی از گزینه های مقرون به صرفه برای خرید باشد. پس یکی ازگزینه های مناسب برای دادن هدیه به یک شخصی که برایش احترام زیادی قائل هستید سررسید است زیرا هم ظاهر شیک و تمیزی دارد هم کاربردی می باشد و نکته مهم تر اینکه قیمتش بسیار به صرفه و مناسب است و نمی خواهید وقت زیادی را در بازار برای یک هدیه مناسب تلف کنید و در آخر هم هدیه باب میلتان نباشد.

با توجه به نکته ای که در بالا گفته شد در اینجا می توانیم این برداشت را داشته باشیم که سررسید ها در ظاهر و طرحی موجود می باشند که می توان به عنوان یک هدیه مناسب هم از آن استفاده کرد و به دیگران تقدیمش کنیم.

در پایان باید گفت که سررسید ها در دنیای امروزه کاربرد های بسیاری پیدا کرده است و همه یکی از آن را دارا هستند پس شما هم اگر به دنبال یک وسیله مناسب برای یادداشت های خود هستید سررسید بهترین گزینه می باشد!

سررسید سال 1400 کد A021

سال
1400
نوع سال
میلادی , شمسی , قمری
نواخت روزها
روز شمار جمعه جدا
نوع کاغذ
سفید 70 گرم
نوع
ته دوخت
قطع
وزیری
جنس جلد
چرم مصنوعی
نحوه بسته شدن
معمولی

سررسید سال 1400 مدل NIM-313

سال
1400
نوع سال
میلادی , شمسی , قمری
نواخت روزها
روز شمار
نوع کاغذ
سفید 70 گرم
ضمیمه‌ها
دفتر تلفن , یادداشت
ناشر
چاپ پیام
نوع
ته دوخت
قطع
پالتویی
فرم صحافی
عمودی

سررسید سال 1400 مدل سرتینا

سال
1400
نوع سال
میلادی , شمسی , قمری
نواخت روزها
روز شمار
نوع کاغذ
سفید 70 گرم
ضمیمه‌ها
دفتر تلفن , یادداشت , برنامه ریزی روزانه
ناشر
نویس
نوع
ته دوخت
قطع
وزیری
فرم صحافی
عمودی
جنس جلد
پارچه‌ای

سررسید سال 1400 مدل NIM-222

سال
1400
نوع سال
میلادی , شمسی , قمری
نواخت روزها
روز شمار
نوع کاغذ
سفید 70 گرم
ضمیمه‌ها
دفتر تلفن , یادداشت
ناشر
چاپ پیام
نوع
ته دوخت
قطع
پالتویی
فرم صحافی
عمودی
جنس جلد
سلفون
نحوه بسته شدن
معمولی
سایر توضیحات
چاپ به صورت پنجشنبه و جمعه با هم سایز 17 در 12 سانتی متر می باشد که تحت عنوان نیم وزیری شناخته می شود.

سررسید 1398 مدل ترمولیزر

سال
1398
نوع سال
میلادی , شمسی , قمری
نواخت روزها
هفته شمار
نوع کاغذ
کرم 70 گرم
ضمیمه‌ها
یادداشت , اطلاعات فنی مهندسی , جیب
ناشر
تیج
نوع
ته دوخت
قطع
اروپایی
فرم صحافی
عمودی
جنس جلد
چرم مصنوعی
نحوه بسته شدن
معمولی
توضیحات جعبه
جعبه مقوایی با روکش سلفون براق سایر توضیحات سررسید بهترین و موثرترین ابزار جهت مدیریت کارهای روزمره، ثبت و ضبط کارهای روزانه و نوشتن برنامه های آینده، ایده ها و.... است.سررسید های تولید شده در شرکت تیج به دلیل کم حجمی، سبکی و خوش دستی همواره یاری رسان شما در انجام کارها و مسئولیتهای روزانه می باشند.همچنین این سررسید ها در سبک و مدل اروپایی تولید شده اند و دارای آپشنهای کاربردی مفیدی همچون پاکت مدارک و کش نگهدارنده می باشند.اگز در جستجوی سررسیدی کاربردی و زیبا هستید سررسید های تیج یک انتخاب هوشمندانه خواهد بود.

سررسید 1398 کد s0

سال
1398
نوع سال
شمسی
نواخت روزها
روز شمار
نوع کاغذ
سفید 70 گرم
نوع
ته دوخت
قطع
رومیزی
فرم صحافی
عمودی
جنس جلد
پارچه‌ای
نحوه بسته شدن
معمولی

سررسید سال 1400 کد 109

سال
1400
نوع سال
میلادی , شمسی , قمری
نواخت روزها
روز شمار
نوع کاغذ
سفید 70 گرم
ضمیمه‌ها
یادداشت , اطلاعات فنی مهندسی
نوع
ته دوخت
قطع
وزیری
فرم صحافی
عمودی
جنس جلد
چرم مصنوعی
نحوه بسته شدن
معمولی
سایر توضیحات
سررسید مدل جمعه جدا ( پنجشنبه در یک صفحه و جمعه در صفحه ای دیگر )

سررسید متالیک پاپکو مدل CR-717BC

سال
1398
نوع
فنر دوبل فانتزی
قطع
وزیری
جنس جلد
سلفون

سررسید سال 1400 مدل G700

ابعاد
17x12.5 سانتی‌متر
سال
1400
نوع سال
میلادی , شمسی , قمری
نواخت روزها
روز شمار
نوع کاغذ
سفید 70 گرم
ضمیمه‌ها
دفتر تلفن , یادداشت , اطلاعات فنی مهندسی
نوع
ته دوخت
قطع
وزیری
فرم صحافی
عمودی
جنس جلد
چرم مصنوعی
نحوه بسته شدن
معمولی
سایر توضیحات
سررسید حاضر دارای کیفیت بسیار خوبی میباشد . سایز این سررسید نیم وزیری میباشد با ابعاد 17x12.5 . شامل جداول مسافت بین شهرهای ایران ، مسافت هوایی کشورها ، جدول تبدیل مقیاس ها و غیره

سررسید 1398 سم کد S-9829

سال
1398
نوع سال
شمسی
نواخت روزها
روز شمار
نوع کاغذ
کرم 70 گرم
ناشر
سم
نوع
ته دوخت
سایر توضیحات
وزن : 285 گرم
ابعاد : 16.5*11.5*2 سانتیمتر

سررسید سال 1401 مدل وزیری آراد کد 107

سال
1401
نوع سال
میلادی , شمسی , قمری
نواخت روزها
روز شمار
نوع کاغذ
سفید 70 گرم
ضمیمه‌ها
دفتر تلفن , یادداشت , برنامه ریزی روزانه , اطلاعات فنی مهندسی
ناشر
چاپیون
قطع
وزیری
نوع
تحریر
سایر توضیحات
در این سررسید بجز تاریخ نگاری تقویم ، لحظه ی تحویل سال 1401 هجری شمسی ، رویداد های نجومی ، مشخصات دارنده سالنامه ، تعطیلات رسمی و اطلاعات تکمیلی از قبیل اطلاعات مهندسی ، مسافت های بین شهری ، مسافت های هوایی جهان ، تلفن های ضروری و دفتر تلفن درج شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن