خانه و سبک زندگی

راهنمای خرید اینترنتی بهترین مارک پوشه ارزان قیمت

پوشه چیست؟بهترین مارک پوشه را از کجا بخریم؟ پوشه ها در انواع مدل های کاغذی، مقوایی، طلقی، کلر بوک، پلاستیکی، دکمه دار، پاپکو، گیره دار، فانتزی به فروش میرسد. قبل از خرید اینترنتی بهترین مارک پوشه به بررسی نکات خرید آن می پردازیم:

پوشه یکی از کالا های اداری است که برای قرار گیری انواع برگه ها، قرار داد ها، اسناد و مدارک مختلف و مهم از آن استفاده می شود. اینگونه پوشه ها در رنگ بندی های متنوع تولید می شود.

پوشه دکمه دار مدل A4oz013 بسته 10 عددی

خرید پوشه ارزان قیمت + 15 مدل با کیفیت
سایر توضیحات
- دارای دکمه استیل
- در 10 رنگ متفاوت, - دارای دکمه استیل
- در 10 رنگ متفاوت
ابعاد
33x24.5x0.5 سانتی‌متر

پوشه ها دارای انواع مختلفی هستند. پوشه ها انواع مختلفی دارند که با نام‌ های پوشه ابر و بادی، پوشه مقوایی سفید، پوشه آویز مقوایی فایل دار، گوشی مقوای خط دار، پوشه جیب دار، پوشه تفکیک مدارک هفتگی، پوشه دو منظور مقوایی، پوشه پلاستیکی، پوشه پارچه ای و… معروف می باشند.

پوشه طرح ابر و باد کد 007 بسته 10 عددی

خرید پوشه ارزان قیمت + 15 مدل با کیفیت
ابعاد
35*50 سانتی‌متر, 35*50 سانتی‌متر

مقاله پیشنهادی :رز جاودان

همانطور که معرفی کردیم پوشه ها دارای انواع بسیار زیادی هستند. شما می توانید هر کدام از این پوشه هایی را نیاز دارید، با مراجعه حضوری  به فروشگاه ها و به صورت غیر حضوری  در سایت های آنلاین و غیر حضوری به راحتی تهیه کنید.

پوشه دکمه دار مدل A4-v15 بسته 10 عددی

خرید پوشه ارزان قیمت + 15 مدل با کیفیت
ابعاد
33x23.5x0.1 سانتی‌متر, 33x23.5x0.1 سانتی‌متر

تعداد بسیاری از پوشه ها همچون: پوشه امن، پوشه امن سامسونگ، پوشه دکمه دار،

مقاله پیشنهادی :پودر هل در چه غذاهایی استفاده میشود

پوشه پاپکو، پوشه اسپم، پوشه کار، پوشه دو فنره، پوشه دو قفل، پوشه ستاد ثبت نام، پوشه ثبت نام مدرسه، پوشه ثبت نام جیبدار، پوشه طلقی و… تولید شده اند.

پوشه دکمه دار کد 371sp

خرید پوشه ارزان قیمت + 15 مدل با کیفیت
ابعاد
32x22x0.2 سانتی‌متر, 32x22x0.2 سانتی‌متر

همان طور که می‌ دانید این پوشه ها کاربرد های بسیار زیادی دارند. مثلاً پوشه مقوایی محضری برای نگه داشتن مدارک محضری مورد استفاده قرار می‌ گیرد و پوشه های ابر و بادی رنگی بیشتر برای نگه داری مدارک و آموزشی در مدارس استفاده می‌ شود.

مقاله پیشنهادی :نعلبکی

علاوه بر این هم پوشه های دیگری هم هستند که کاربرد های متنوع و متفاوتی دارند. مثلاً پوشه کنفرانس و یا پوشه فایل، پوشه بایگانی، پوشه آسه و پوشه اداری.

پوشه کش دار سهند کد0973T

خرید پوشه ارزان قیمت + 15 مدل با کیفیت
سایر توضیحات
- نگهداری و حمل اسناد و مدارک
- مناسب برای همایش‌ها، سمینارها و کنفرانس‌ها
- ویژه مدیران و دانشجویان, - نگهداری و حمل اسناد و مدارک
- مناسب برای همایش‌ها، سمینارها و کنفرانس‌ها
- ویژه مدیران و دانشجویان
ابعاد
23.5 × 33 سانتی‌متر

مقاله پیشنهادی :خرید شومینه

این پوشه ها در جنس های سیلیکونی ژله‌ ای و مقوایی تولید شده‌ اند. این پوشه ها وظیفه نگه داری و نظم دهی  اسناد و مدارک مهم را دارند و باعث می شود تا این مدارک آسیبی نبینند و یا گم نشوند.

در بسیاری از مراکز از این روش ها برای بایگانی کردن اسناد و مدارک مختلف استفاده می شود. مثلا در دانشگاه برای بایگانی کردن اسناد و مدارک دانشجویان در طول تحصیل از این نوع پوشه ها استفاده می شود.

پوشه دکمه دار پاپکو کد B5-ClearM سایز A5

خرید پوشه ارزان قیمت + 15 مدل با کیفیت
سایر توضیحات
- با دکمه‌ی پلاستیکی
- وزن: 18 گرم, - با دکمه‌ی پلاستیکی
- وزن: 18 گرم
ابعاد
16.5 × 23 سانتی‌متر

مقاله پیشنهادی :ادویه جوجه کباب

این پوشه ها در زبان انگلیسی به نام فولدر شناخته می‌ شوند که علاوه بر نظم دادن و نگه داری از اسناد و مدارک مهم می‌ توان برای نگه داری از جزوات درسی و یا برای نگه داری از برگ های امتحانی مورد استفاده قرار گرفت. از این پوشه ها می‌ توان در انواع سمینار ها همایش ها و گردهمایی یا برای تبلیغات استفاده کرد. پوشه ها به صورت پاکتی هم تولید شده اند، که این پاکت‌ ها یا دکمه دار هستند یا قفل دار. همان طور که در بالا گفتیم پوشه ها  انواع مختلفی دارد که به صورت فنر دار و قفل دار تولید شده اند.

پوشه زیپ دار کد 896 سایز A4

خرید پوشه ارزان قیمت + 15 مدل با کیفیت
سایر توضیحات
- وزن: 25 گرم
- قابلیت شست‌و‌شو با آب سرد, - وزن: 25 گرم
- قابلیت شست‌و‌شو با آب سرد
ابعاد
23 × 33 سانتی‌متر

مقاله پیشنهادی :نوار نسوز سرامیکی

این پوشه ها را به دلیل اینکه دارای دکمه فنری یا قفل است، اسناد و مدارک را در خود به خوبی حفظ و نگه داری می کنند و دیگر نگران گم شدن  اسناد و اوراق مهم و ضروری را نخواهید بود. زیرا این پوشه ها قدرت ویژه ای در حفظ اسناد دارند. از این نوع پوشه  های پاکتی و دکمه دار در تمام دفاتر کاری و شرکت های اداری بسیار مورد استفاده قرار می گیرند.

پوشه پاپکو کد A4-109 بسته 5 عددی

خرید پوشه ارزان قیمت + 15 مدل با کیفیت
سایر توضیحات
پوشه ساده پاپکو کد A4-109 :
دارای فنر پوشه جهت نگهداری کاغذ
بسته 5 عددی, پوشه ساده پاپکو کد A4-109 :
دارای فنر پوشه جهت نگهداری کاغذ
بسته 5 عددی
ابعاد
31*23*2 سانتی‌متر

علاوه بر این پوشه ها کاربرد های بسیار زیادی در آزمایشگاه های طبی، سونوگرافی، آتلیه های عکاسی، مراکز آموزشی رادیولوژی ها دارند. این پوشه ها را از جنس متفاوت تولید کرده اند که جنس آن می تواند تاثیر مستقیمی بر درمان و ماندگاری پوشه داشته باشد.

پوشه پاپکو کد 105-A4

خرید پوشه ارزان قیمت + 15 مدل با کیفیت
سایر توضیحات
وزن: 32 گرم, وزن: 32 گرم
ابعاد
23 × 33 سانتی‌متر

مثلاً پوشه هایی که از جنس پلاستیک تولید شده مقاومت آن بسیار بیشتر از پوشه های مقوایی دارند، این پوشه های پلاستیکی به سادگی پاره نمی شوند و هنگامی که در معرض آب و برق بگیرند هیچ آسیبی به مدارک نمی‌ زنند.  اما بر خلاف این، پوشه های مقوایی نمی‌ توانند آن چنان که باید از مدارک مهم نگهداری کنند.

پوشه دکمه دار پاپکو مدل A4-117

خرید پوشه ارزان قیمت + 15 مدل با کیفیت
ابعاد
34x25x1 سانتی‌متر, 34x25x1 سانتی‌متر

به همین دلیل است که قیمت پوشه های تولید شده از جنس پلاستیکی نسبت به پوشه های از جنس مقوایی بسیار بالا تر است و معمولا  آتلیه ها از پوشه پلاستیکی و پوشه های دکمه دار برای نگه داری از عکس ها ی مشتریان خود استفاده می‌ کنند.  پوشه دکمه دار قیمت مقرون به صرفه ای دارد و معمولا قیمت این محصولات گران نمی باشد.

پوشه پاپکو از جمله پوشه هایی هستند که قیمت بسیار مناسبی دارد. از پوشه ها هم می توان به عنوان پوشه کار هم استفاده کرد.

پوشه ها معمولا برای تحویل تکالیف و پروژه های درسی استفاده می شود.

پوشه دکمه دار مدل A4-v5 بسته 5 عددی

خرید پوشه ارزان قیمت + 15 مدل با کیفیت
سایر توضیحات
نگه‌داری و بایگانی منظم اسناد و مدارک میتواند کاری وقت‌گیر باشد . یکی از راه‌های آسانتر کردن این کار ، استفاده از ابزار مناسب است .با توجه به اینکه امروزه ما تا حد زیادی با کاغذ‌های پرینت شده سروکار داریم و از آنجا که بسیاری از این کاغذها حاوی اطلاعات مهم هستند، تمیز نگه داشتن آنها از اهمیت زیادی برخوردار است . در این مواقع پوشه‌های دکمه‌دار میتوانند نگهبان خوبی برای مدارک و اطلاعات ما باشند . این پوشه‌ها به دلیل کیفیت بالا و دوامی که دارند ، می‌توانند تا مدت‌ها مورد استفاده قرار بگیرند .این پوشه براحتی باز و بسته شده و مدارک مهم شما را از دید افراد غریبه و نیز زرد شدن در اثر تابش نور خورشید حفظ مینماید., نگه‌داری و بایگانی منظم اسناد و مدارک میتواند کاری وقت‌گیر باشد . یکی از راه‌های آسانتر کردن این کار ، استفاده از ابزار مناسب است .با توجه به اینکه امروزه ما تا حد زیادی با کاغذ‌های پرینت شده سروکار داریم و از آنجا که بسیاری از این کاغذها حاوی اطلاعات مهم هستند، تمیز نگه داشتن آنها از اهمیت زیادی برخوردار است . در این مواقع پوشه‌های دکمه‌دار میتوانند نگهبان خوبی برای مدارک و اطلاعات ما باشند . این پوشه‌ها به دلیل کیفیت بالا و دوامی که دارند ، می‌توانند تا مدت‌ها مورد استفاده قرار بگیرند .این پوشه براحتی باز و بسته شده و مدارک مهم شما را از دید افراد غریبه و نیز زرد شدن در اثر تابش نور خورشید حفظ مینماید.
ابعاد
33x24x1 سانتی‌متر

افرادی زیادی مانند دانشجویان و اساتید دانشگاه و دانش آموز از پوشه های پاپکو و پوشه های دکمه دار استفاده می کنند. این نوع پوشه ها کاربرد های مصرفی زیاد تری دارند همچون: تبلیغ کنندگان، خبر گزاران، انواع موسسات اداری و آموزشی، شرکت ها، سازمان های اداری و فرهنگی و… استفاده می کنند.

این محصولات به دلیل اینکه کاربرد بسیار زیادی دارند جز پر کاربرد ترین محصولات قرار گرفته اند و به همین دلیل در سایز های متنوعی تولید شده اند که رایج ترین سایزی که برای تولید پوشه استفاده می‌ کنند  در سایز آ چهار است.

پوشه دکمه دار پاپکو مدل A4-116bm

خرید پوشه ارزان قیمت + 15 مدل با کیفیت
سایر توضیحات
پاکت بیزنس مات کد A4 – 116 BM محصولی است دو منظوره که علاوه بر جیب اصلی که می توان در آن تا حدود 50 عدد برگه A4 قرار داد، یک جیب کوچک 10 × 5.8 سانتی متری دارد که می توان از آن نیز برای قرار دادن کارت ویزیت استفاده کرد.
این فولدر از جنس پلاستیک و به صورت مات بوده و مواد اولیه مورد استفاده در تولید آن بسیار مرغوب و باکیفیت است. در پنج رنگ متنوع تولید شده و درب آن به وسیله یک دکمه پلاستیکی بسته می شود و فضایی امن را برای نگهداری برگه ها و مدارکتان ایجاد می کند., پاکت بیزنس مات کد A4 – 116 BM محصولی است دو منظوره که علاوه بر جیب اصلی که می توان در آن تا حدود 50 عدد برگه A4 قرار داد، یک جیب کوچک 10 × 5.8 سانتی متری دارد که می توان از آن نیز برای قرار دادن کارت ویزیت استفاده کرد.
این فولدر از جنس پلاستیک و به صورت مات بوده و مواد اولیه مورد استفاده در تولید آن بسیار مرغوب و باکیفیت است. در پنج رنگ متنوع تولید شده و درب آن به وسیله یک دکمه پلاستیکی بسته می شود و فضایی امن را برای نگهداری برگه ها و مدارکتان ایجاد می کند.
ابعاد
33x23x1 سانتی‌متر

پوشه دو فنره در سایز آ چهار تولید می شود و این نوع پوشه ها از نوع پلاستیک رنگی و شفاف تولید شده است و برای نگه داری انواع ورقه های آ چهار مناسب هستند. در خرید پوشه باید توجه داشته باشید که جنس و نوع آن بسیار مناسب نیاز شما باشد و ضخیم باشد تا دوام و ماندگاری بالایی داشته باشد.

پوشه دکمه دار مدل یونیکورن کد 444

خرید پوشه ارزان قیمت + 15 مدل با کیفیت
ابعاد
33x23x1 سانتی‌متر, 33x23x1 سانتی‌متر

بسیاری از وسیله های دیگر هم هستند که برای بایگانی کردن اسناد و مدارک مورد استفاده قرار می گیرند مانند زونکن و کاور و حتی کلاسور ها، اما پوشه ها  هم قیمت مناسبی دارند و هم متنوع هستند و از گزینه های مناسب  برای بایگانی کردن اسناد و مدارک هستند، زیرا حجم کمتری را اشغال می کنند. این پوشه ها در رنگ های متفاوتی تولید می شوند و تنوع رنگی در این پوشه ها باعث شده تا اکثر مردم توجه شان به این محصولات جلب شود.

پوشه دکمه دار مدل LFA030914

خرید پوشه ارزان قیمت + 15 مدل با کیفیت
سایر توضیحات
چرم مصنوعی
دست دوز, چرم مصنوعی
دست دوز
ابعاد
23.5x16x0.1 سانتی‌متر

این گونه پوشه ها می توانند حجم زیادی از مدارک را در درون خود‌ جای بدهند. پوشه حقوقی یکی از پوشه های خاص هستند که در مکان های حقوقی مورد استفاده قرار می گیرد. پوشه حقوقی فقط برای مسائل حقوقی استفاده می‌شود و دارای ظاهری خاص است، بر روی این نوع از پوشه های حقوقی مخصوص، مطالبی که مربوط به مسائل حقوقی هستند، درج می شود.

پوشه دکمه دار پاپکو مدل A3-107M

خرید پوشه ارزان قیمت + 15 مدل با کیفیت
ابعاد
44x31x1 سانتی‌متر, 44x31x1 سانتی‌متر

این گونه پوشه ها راهکار های خاص و متفاوتی برای تنظیم و حفظ روابط حقوقی هستند، این گونه پوشه ها کمک می کنند تا افراد به راحتی درخواست خود را ثبت کنند، پوشه حقوقی می‌ تواند راهکار هایی برای کاهش اختلاف ارائه دهنده اند.

پوشه فولدر یکی از انواع  پوشه هایی است که در بین دانشجویان و دانش آموزان بسیار استفاده شده است، زیرا این اشخاص می توانند جزوات مهم را از کلاس درسی  خود را نوت برداری کنند و درون پوشه های خود نگه داری کنند.

پوشه دکمه دار طرح گربه مدل LFA100521

خرید پوشه ارزان قیمت + 15 مدل با کیفیت
سایر توضیحات
چرم مصنوعی دست ساز, چرم مصنوعی دست ساز
ابعاد
23.5x16x0.1 سانتی‌متر

اینگونه پوشه ها در رنگ های متفاوت تولید شده اند تا توجه مصرف کنندگان را به خود جلب کند و بهترین پوشه برای نگه داری جزوه ها می باشد. کیفیت این پوشه ها بسیار مناسب است پوشه کاملاً ساده است و از دو سمت به هم متصل هستند و می‌ توانند جزوه ها را به خوبی نگه داری کنند. اینگونه پوشه ها، پوشه های مناسب هستند و به صورت شفاف و بی رنگ و یا در رنگ بندی های متفاوت تولید شده اند.

پوشه پاپکو کد 101T-A4

خرید پوشه ارزان قیمت + 15 مدل با کیفیت
نوع
پوشه ساده, پوشه ساده

پوشه فایل دار برای نگه داری اسناد به صورت فایلی مورد استفاده قرار می گیرد. این گونه پوشه ها تنوع رنگ بندی بالایی دارند و در سایز و رنگ بندی متفاوت تولید شده‌ اند و شما می توانید این گونه محصولات هم به صورت مجازی و بدون رفتن به بازار سنتی از طریق فروشگاه اینترنتی مختلف خریداری کنید.

پوشه دکمه دار پاپکو مدل 100M مجموعه 2 عددی

خرید پوشه ارزان قیمت + 15 مدل با کیفیت
سایر توضیحات
سایز دقیق پوشه 8.2x6 سانتی متر میباشد . مجموعه شامل دو عدد پوشه با این سایز میباشد., سایز دقیق پوشه 8.2x6 سانتی متر میباشد . مجموعه شامل دو عدد پوشه با این سایز میباشد.
ابعاد
8x6x1 سانتی‌متر

بعضی از پوشه ها دارای گیره های فلزی هستند و اینگونه پوشه ها قیمت بالا تری نسبت به دیگر پوشش ها دارند، زیرا کاربرد مصرفی بسیار بهتری دارند.

نوع دیگری از پوشه ها وجود دارند که پوشه های طلقی هستند و از جنس طلق تولید شده‌ اند و هم یک نوع از پوشه های پر کاربرد هستند، که در داخل کشور تولید می شود.

پوشه پارچه ای کاپیدو کد 4 سایز A4

خرید پوشه ارزان قیمت + 15 مدل با کیفیت
ابعاد
33 × 22.5 سانتی‌متر سانتی‌متر, 33 × 22.5 سانتی‌متر سانتی‌متر

پوشه پارچه ای همان  فایل پارچه‌ ای هستند که  قیمت این محصول نسبت به دیگر پوشه‌ های طلقی و پلاستیکی و کاغذی بیشتر است. این نوع پوشه ها  از جنس پارچه های درجه یک و گل گلی و یا طرح دار و ساده تولید می شوند و مقاومت بسیار بالایی دارند. اینگونه پوشه ها از مفقود شدن و آسیب دیدن مدارک جلو گیری می کنند و علاوه بر این به دلیل اینکه از جنس با کیفیت پارچه تولید شده است از نفوذ گرد و غبار به داخل پوشه جلوگیری می کند، قابل حمل هستند و می توانید پوشه های خود را درون این فایل ها دسته بندی کنید.

پوشه دکمه دار پاپکو کد 104M

خرید پوشه ارزان قیمت + 15 مدل با کیفیت
سایر توضیحات
- مناسب برای گهداری اسناد و مدارک مالی، چک و فاکتور
- وزن: 10 گرم, - مناسب برای گهداری اسناد و مدارک مالی، چک و فاکتور
- وزن: 10 گرم
ابعاد
10.5 × 23.5 سانتی‌متر

این نوع از پوشه های با کیفیت و مقاوم قابلیت نگه داری از ۱۵۰ برگه را دارد و به خوبی این برگه ها در خود جای می دهد. این نوع از پوشه های با کیفیت را می توانید با خود به کلاس های آموزشی و یا در همایش ها و حتی دانشگاه ها  ببرید. تمام انواع پوشه های ذکر شده در این متن دارای کیفیت های عالی و یا کفیت های پایینی می باشندوو در رنگ بندی های بسیار متنوع و فراوانی  تولید شده اند.

 

پاکت دکمه دار هم یک پاکت سیلیکونی بسیار ساده است که دوام ماندگاری زیادی ندارند، زیرا از جنس نازک تولید شده است و ممکن است با استفاده نا درست پاره شود، اما قیمت مقرون به صرفه دارد و می شود برای نگه داری از اسناد و اوراق و مدارک بسیار مختلف و فراوان از آن استفاده کرد.

نوع دیگری از محصولاتی که برای نگه داشتن فایل ها مورد استفاده قرار می گیرند کیف کاتالوگ فایل است. این گونه محصولات تولید شده اند تا شما را برای نگه داری از مدارک مهم تان یاری دهند.

 

امروزه تولید انواع مختلف پوشه ها در مدل های مختلف باعث شده تا خریداران بتواند انتخاب های بیشتری داشته باشند. پوشه های فانتزی  یکی از انواع پوشاک که در طرح ها و رنگ های فانتزی و زیبا تولید شده است  که می تواند توجه مصرف کنندگان خانم را به خود جلب کند.

این محصولات یکی از اقلام پر کاربرد مصرفی هستند که در همه مراکز اداری و سازمان  و مدارس مورد استفاده قرار می گیرد.

 

یک نوع جدیدی از پوشه تولید شده است که با نام پوشه کلربوک می گوید. این محصول به گونه ای است که می توانید انواع جزوات خود را در این محصول نگه داری کنید. این نوع از پوشه ها به صورت و طرح های مختلفی همچون: قاب دار و بدون قاب  تولید و به فروش می رسد. این پوشه ها در سایز های a۴ a۵ ، a3، a2  و B2 تولید شده اند.

 

مرکز توزیع انواع پوشه های مختلف تکی و عمده:

مصرف روزانه  و کوتاه مدت یا خرده فروشی؟ مساله این نیست! چرا که مراکز توزیع پوشه تکی و عمده هر دو نحوه استفاده را هدف قرار می دهند و چه هدف قرار دادنی! تمامی نیاز های مشتری شناخته می شوند و به درستی و با اصولی ترین روش های فروش مستقیم و غیر مستقیم بر طرف می شوند.

 

با وجود مراکز توزیع پوشه های تکی و عمده در نهایت این مشتری ها و مصرف کننده گان هستند که با رضایت تام خرید خود را به پایان می رساند. همه ی ما می دانیم وقتی مشتری راضی از خرید باشد، رابطه عمیقی بین فروشنده و خریدار آن محصول با کیفیت و درجه یک شکل می گیرد که این همان هدف فروش است.

 

تولید کننده انواع پوشه درجه یک:

همه ما لیونل مسی و کریستیانو رونالدو را می شناسیم. آیا دلیل آن را هم می دانید؟ بله! به خاطر درجه یک بودن سطح بازی آن ها. معمولا افراد جذب بهترین های می شوند. بهترین ها در هر حوزه ای. خواه فوتبال باشد خواه دیگر زمینه های مختلف همچون: پوشاک، مسکن و سایر محصولات پر کار برد و کم‌ مصرف . حتی در حوزه محصولات غذایی نیز مشمول این قضیه می شود؛ چون با بقا و سلامتی ما در ارتباط است.

 

پس بهتر است، با بهترین تولید کننده های پوشه های مقاوم و ضخیم با کیفیت و درجه یک در کارشان بهترین هستند، آشنا شوید.

تولید کننده پوشه های مختلف و متنوع درجه یک همچون تکه ابری در پهنای آسمان لاجوردی، خود نمایی می کنند. آن طور که به نظر می رسد دیگر نیاز به ریختن عرق برای یافتن تولید کننده پوشه های ضخیم با سایز ها و رنگ های مختلف و تولید شده از جنس با کیفیت و درجه یک نداریم؛ زیرا به راحتی با چند کلیک می توان آن ها را در بستر اینترنت یافت.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن