دکوراسیون

خرید اینترنتی تابلو مخمل ارزان قیمت و با کیفیت

تابلو مخمل در مدلهای سلطنتی،فرانسوی،ایتالیایی،منظره،ترک به فروش می رسد.قبل از خرید تابلو مخمل به بررسی 6 مدل از نظر خریداران می پردازیم:

خرید محصول

تابلو از وسایل زینتی منزل میباشند اگر متناسب با چیدمان شما انتخاب شوند، دکوراسیون شما را بسیار شکیل و زیبا میکند. یکی از گون های محبوب تابلو، تابلو مخملی است. 

مقاله پیشنهادی: خرید روغن اکالیپتوس مرغوب

تابلوهای مخملی معروف جهان تابلوهایفرانسوی،  ایتالیایی و ترک میباشند، قاب حاشیه این تابلوها سلطنتی یا شاهی  است و دارای نقشهای گل، شام اخر، شاعر جوان، و ان یکاد، تمنا،و… میباشند.این تابلوها در شکلهای مختلف شومینه ای، بیضی،در ابعاد کوچک و بزرگ متناسب با نیاز شماوجود دارد. 


1-تابلو مخمل گالری فرزام مدل 023

تابلو مخمل گالری فرزام مدل 023

خرید محصول

مشخصات
تعداد تکه
یک تکه
نوع کاربرد
دیواری
جنس
مخمل
قاب
دارد
قابلیت شستشو
دارد

خرید محصول


این تابلوها را میتوانید بدون قاب، قابدار با نقش ها و شکل های گوناکون نیز از گالری فرزام و دیجی کالا خریداری کنید.

منظور از دکوراتیو، اشیا تزیینی است که به منزل ومحیط زندگی شما، جذابیت میبخشد. اشیا دکوراتیو گونه های بسیاری دارند از جنس های مختلف چوبی، سرامیکی، شیشه،  منسوجات و… میباشند.

مقاله پیشنهادی: قفل درب آهنی حیاط

اینه های دیواری  قاب های دیواری، پایه شمع، تابلو فرش ها، تابلومخملی، انواع گلدان ها و ظرف های دکوری، ساعت و… جز اشیای تزیینی محسوب میشوند. در این مقاله ما به تابلوهای دکوراتیو میپردازیم.

اثار نقاشی با ارزش و نفیسی در بازار وجود دارد، که قیمت انها بسیار بالاست  ولی میتوان همان نقش را روی تابلوهایی دیگری در جنس های پارچه ای، کنواس و… خریداری کنید.


2-تابلو مخمل گالری فرزام مدل 004

تابلو مخمل گالری فرزام مدل 004

مشخصات
تعداد تکه
یک تکه
نوع کاربرد
دیواری
جنس
بوم
قاب
دارد
قابلیت شستشو
ندارد

خرید محصول


یک تابلو می تواند به یک مرکز و هسته تزیینی در دکوراسیون منزل شما تبدیل شود. با استفاده از تابلوی نقاشی و یا حتی تابلوی دیگر که باچیدمان منزل  شما سازگار است فضای خانه را از یک محیط معمولی به یک فضای خارق العاده تبدیل کنید. یک تابلوی نقاشی میتواند جلوه ای ویژه به منزل شما ببخشد.

مقاله پیشنهادی: خرید شلوار اسلش پسرانه

اگر تابلوهایی که برای دکوراسیون منزل خود بر می گزینید بر روی پارچه های مخملی با کیفیت تصویر بندی شده باشد و رنگ های زیادی در تار و پود های این پارچه وجود داشته باشد و تا عمق هر نخ این رنگ ها ریشه بدواند،  یک جلوه بسیار زیبایی از بازتاب نور برای شما ایجاد میشود.  پس از مشاهده یک تابلو فرش ابریشمی دستباف چنین حسی در شما بر می انگیزد.  دیدن تابلو های مخملی نیز در شما این حس را بیدار می کند.3-تابلو مخمل گالری فرزام مدل 025

تابلو مخمل گالری فرزام مدل 025

مشخصات
تعداد تکه
یک تکه
نوع کاربرد
دیواری
جنس
بوم
قاب
دارد
قابلیت شستشو
دارد

خرید محصول


تابلو مخمل یکی از تابلوهای تزیینی روی دیوار است که آن را باید بر اساس چیدمان منزل  خود انتخاب کنید. این تابلو از  لوازم تزئینی قدیمی است که به خانه ها زیبایی خاصی می باشد،  همانطور که از نام این تابلوها برمیاید از مخمل باکیفیت ساخته شده است، که بر روی پارچه های مخملی طرح مورد نظر چاپ می‌شود.  تابلو مخمل دارای طرح های گوناگون منظره،  گل،  پرتره و نقاشی‌های مشهور میباشند.

مقاله پیشنهادی: چگونه قرمزی مو رنگ شده را بگیریم

قیمت تابلو مخمل: قیمت این تابلو ها بر اساس سایز تعیین می شود، معمولا  این تابلو ها قیمت‌های بسیار گرانی ندارند و خرید آنها به صرفه است. نیازی نیست برای داشتن یک دکوری شکیل پول  زیادی بپردازید.


4-تابلو مخمل گالری فرزام مدل 019

تابلو مخمل گالری فرزام مدل 019

مشخصات
تعداد تکه
یک تکه
نوع کاربرد
دیواری
جنس
بوم
قاب
دارد
قابلیت شستشو
دارد

خرید محصول


ویژگی تابلو مخمل: با کیفیت ترین تابلوهای مخمل  موجود در بازار تابلوهای ایتالیایی می باشند.  این تابلو ها قابلیت شستشو را دارند،می‌توان آن را در صورت نشستن گرد و غبار و کثیف شدن به راحتی تمیز کرد.قاب  این تابلوها اکثر از جنس پلی استر میباشند که مزیت این جنس این است که این تابلوها را سبک می‌کند و نصب آن روی دیوار راحت تر می باشد و در صورت تمایل می توانید از خواب های سلطنتی و یا چوبی نیز استفاده کنید.

مقاله پیشنهادی: پنیر گودا کیلویی

نکات مهم در نگهداری تابلوهای مهم:

 از مواد شوینده قوی و اسیدی استفاده نکنید.

 قاب های تابلو مخمل را در زمان های نزدیک به هم گردگیری کنید تا نیاز به شستشوی آن‌ها کمتر شود.

 برای پاک کردن گرد و غبار ازسطحتابلوها و قاب ها از برس نرم کارو برقی  می توانید استفاده کنید.


5-تابلو مخمل گالری فرزام مدل A01

تابلو مخمل گالری فرزام مدل A01

مشخصات
تعداد تکه
یک تکه
نوع کاربرد
دیواری
جنس
بوم
قاب
دارد
قابلیت شستشو
دارد

خرید محصول


محل نصب تابلو: یک باور غلط و رایج در مورد نصب تابلوها این است که باید در ارتفاع زیادی نصب شوند تا جلوه بیشتری داشته باشد. در صورتی که نصب تابلو در هر مکان و ارتفاعی فقط به نظر شما بستگی دارد.

بهترین ارتفاع برای نصب تابلو، یک متر و نیم از کف زمین است، اگر قصد دارید، ان را بالای مبلمان بگذارید، تابلو حداقل فاصله اش با مبل بیست سانتیمتر باشد. اگر قدتان بلند نیست، تابلو را ده سانتی متر پایینتر نصب کنید.

در جاهایی که ارتفاع سقف زیاد است، تابلوهای سایز بزرگ و در جاهایی که ارتفاع کم است، تابلو کوچک را بهتر است انتخاب کنید.

مقاله پیشنهادی: بهترین مدل جاروبرقی ال جی

تابلوها را در فضاهای نورگیر و در فضایی مثل مقابل پنجره نورگیر و یا مجاور چراغ های تزیینی نصب کنید.

انتخاب تابلو دکوراتیو:نقش های روی تابلو بازتاب روحیه و  شخصیت شما می باشد، پس طرح هایی را انتخاب کنید که با روحیه شما سازگار و همخوانی داشته باشد.  اگر شما از فضاهای  آرام و دلنشین لذت می برید تصاویر طبیعت و گل  برای شما انتخاب شایسته ای است.

نکات مهم در هنگام خرید تابلوهای مخملی:

نقش هایی را انتخاب کنید که با چیدمان منزل شما کاملا همخوانی داشته باشد. تابلوهایی که مطابق با دکوراسیون شما نباشد به جای اینکه جلوه ی زیبایی را به وجود بیاورند آن محل را شلوغ و نابسامان  نشان میدهد.

قبل از انکه تابلو را انتخاب کنید، حتما  محل نصب ان را انتخاب کنید، وقتی جای قرارگیری اش مشخص شود، سایز ان را هم به اسانی میتوانید انتخاب کنید.6-تابلو مخمل طرح مینیاتوری کد DM541

تابلو مخمل طرح مینیاتوری کد DM541

مشخصات
تعداد تکه
یک تکه
نوع کاربرد
دیواری
جنس
مخمل
قاب
دارد
قابلیت شستشو
دارد
مقاوم در برابر نور خورشید
دارد

خرید محصول


محل نصب تابلو در جلوه بیشتر ان و زیباتر شدن چیدمان شما تاثیر بسیاری دارد.

نقش هایی را که برایتان دل انگیزتر است و برایتان تکراری نمیشوند را انتخاب کنید  زیرا این تابلو ها جزیی از منزل و دیوارهای خانه شما میشوند.

تصاویری که میخواهید سفارش چاپ بر روی پارچه مخمل را بدهید، باید کامل مطابق با روحیه و سلیقه شما باشد، تا حس خوبی پس از هر بار مشاهده شما ایجاد شود.

اگر تابلو را بدون قاب خریداری میکنید، قابی که بعدها برای ان انتخاب میکنید با نقش اشهمخوانی داشته باشد، مثال برای نقش های کلاسیک و نقش های مشهور، قاب های سلطنتی و طرح های مدرن قاب های ساده انتخاب کنید.

قاب هایی با پارچه با کیفیت انتخاب کنید تا رنگ و جلا و نقش در ان به خوبی نقش گرفته باشد.

به  ثبات رنگ ان در مقابل شستشو توجه داشته باشید. 

درتابلوهایقابداری که قصد دارید خریداری کنید، حتما به قاب بندی ان دقت کنید، بخشی از تصویر زیر قاب نرفته باشد یا حاشیه خامان بیرون از قاب نباشد. 


 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن