خانه و سبک زندگی

قیمت بستنی ساز فیلیپس – بستنی ساز خانگی پارس خزر – راهنمای خرید دستگاه بستنی ساز خانگی

بستنی ساز در مدلهای پارس خزر،کمپرسوردار،مجیک،قیفی،فیلیپس،فار به فروش می رسد.قبل از خرید بستنی ساز به بررسی 3 مدل از نظر خریداران می پردازیم:

خرید محصول

برای اینکه یک بستنی ساز خوب که مطابق آن چیزی است که انتظار دارید بخرید، باید قبل از خرید آن به چندین نکته توجه کنید

یکی از بزرگترین ویژگی های مهم بستنی ساز ، انواع و مدل های مختلف آن است که بتوانند فرآیند تولید بستنی خانگی را به میزانی آسان کنند.این  یکی از علت‌های خوبی است که باعث می‌شود مردم بابت بستنی ساز کمپرسور دار نسبت به انواع دیگر پول دوبرابری را پرداخت کنند آنها بیشترین کار را برای شما انجام می دهند.

مقاله پیشنهادی: چگونه سشوار را باز کنیم

مهمترین عاملی که در این وسیله باعث می‌شود یک بستنی ساز، کاربرد آسانی داشته باشد، این است که کمپرسور داشته باشد و در کنار آن عواملی هستند که باعث می شوند شما به آسانی، از بستنی ساز استفاده کنید. وقتی می خواهید بستنی درست کنید می توانید با استفاده از مدل های کاسه یخ زده برقی، یک ماشین به همراه کاسه ای اضافی یا کاسه ای که نسبت به بقیه سریعتر یخ می زند، خیلی راحت و آسان بستنی درست کنید. علاوه بر این‌ها، موتور استفاده شده در این دستگاه ها باعث به وجود آمدن تفاوت های زیادی در بین مدلها می شود.


1-بستنی ساز بوکسیا مدل BXY-210

بستنی ساز بوکسیا مدل BXY-210

مشخصات کلی
ابعاد
15.5×18×36 سانتی‌متر
وزن
1.39 کیلوگرم
جنس بدنه
پلاستیک
توان
200 وات

خرید محصول


بعضی از بستنی ساز های کمپرسوردار دارای ویژگی هایی می باشند که می‌توانند باعث سادگی در استفاده از آن باشند. . نمایشگرهای دیجیتالی بصری در آن، باعث می شوند شما به آسانی از دستگاه و تنظیمات ان استفاده کنید. کاسه ای که سبک بوده و به راحتی از ماشین بیرون بیاید، منتقل کردن بستنی به کاسه را در زمان آماده شدن، آسان می کند.

بستنی ساز های ساده نسبت به ماشین های کمپرسوردار دارای هزینه های متفاوتی می باشند. در کمترین قیمت، شما می توانید یک بستنی ساز  قدیمی را با حداقل ۳۰ دلار بخرید اما با این وسیله باید برای انجام کارهای اضافی از دیگر وسایل استفاده کنید ولی در بالاترین قیمت برای افراد متخصص در زمینه بستنی‌خانگی ماشینی مانند LelloMussoLussino (للو موسو لوسینو) قیمت نسبتا بالایی دارد.

مقاله پیشنهادی: وسیله های کیتی

بیشتر کسانی که به بستنی خانگی علاقه دارند، می توانند با استفاده از ماشینی که قیمت متوسطی دارد، رضایت داشته باشند. اگر می‌خواهید مدلی زیر ۱۰۰ دلار بخرید در گروه نمک یا یخ و کاسه یخ زده می توانید بین چندین گزینه یکی را انتخاب کنید. اگر می خواهید بستنی را ساده تر و سریعتر آماده کنید باید هزینه زیادی پرداخت کنید که در دسته ماشین های پیشرفته قیمت بالا، بستنی ساز های کمپرسور دار نزدیک به ۲۰۰ دلار می باشد


2-بستنی ساز آریته مدل 638

بستنی ساز آریته مدل 638

مشخصات کلی
ابعاد
250x250x240 سانتی‌متر
وزن
2.985 کیلوگرم
جنس بدنه
پلاستیک
ظرفیت
1.5 لیتر

خرید محصول


بیشتر افراد هنگام خرید بستنی ساز به سادگی و سرعت آن توجه نمی کنند ولی ممکن است بعضی افراد کیفیت بستنی آماده شده را با مدلهای کمپرسوردار بهتر درک کنند.

اگر شما یک خانواده پرجمعیت دارید و یا اینکه می خواهید برای یک مهمانی بزرگ بستنی خانگی درست کنید، شما باید یک ماشین بستنی‌ساز که ظرفیت زیادی دارد بخرید و اگر لازم بود باید یک روز قبل کاسه را منجمد کنید چون در صورتیکه به اندازه کافی برای مهمان ها بستنی نباشد دیگر نمی توانید دسته دوم را به هم بزنید.

بعضی از بستنی ساز هایی که به آهسته کار می کنند، ظرفیت بیشتری دارند. ماشین های یخ و نمک احتمالا سایزهایی به اندازه2،3و4پیمانه داشته باشند در صورتی که مدل های کمپرسور دار کمی کوچک تر هستند.

مقاله پیشنهادی: الکل جامد

قبل از انتخاب مدل، شما باید بدانید که می‌خواهید با استفاده از بستنی ساز چه مقدار بستنی آماده کنید در این صورت شما همیشه مطمئن هستید که به اندازه کافی بستنی دارید

برای بیشتر مشتریان انتخاب قبل از انتخاب بستنی ساز، طمع بستنی که با آن می خواهند درست کنند خیلی مهم است چون بافت آن رابطه زیادی با نحوه کار بستنی ساز خواهد داشت.


3-بستنی ساز پرینسس مدل 282700

بستنی ساز پرینسس مدل 282700

خرید محصول

مشخصات کلی
ابعاد
34x17x16 سانتی‌متر
وزن
2 کیلوگرم
جنس بدنه
پلاستیک
توان
200 وات

بستنی ساز پرینسس مدل 282700

خرید محصول


بعضی از مدلهای پیشرفته، چون بستنی صاف و خامه ای مخصوصی درست می کنند، فروش زیادی دارند بستنی ساز های کمپرسوردار معمولاً نسبت به انواع دیگر برای تولید بستنی نرم تر، مناسب تر و مشهور تر هستند.

شما می توانید با استفاده از گزینه های مختلف سرعت همزن، بافت‌های مختلفی از بستنی داشته باشید. سرعت‌های کمتر، بستنی ضخیم تر می سازند در حالی که سرعت های بالاتر بستنی سبک تر و نازک تر آماده می کنند. سرعت های بیشتر همچنین از به وجود آمدن بلورهای بستنی جلوگیری می کند و می تواند بافت بهتری داشته باشد

علاوه بر توجه کردن به سرعتی که طی آن دستگاه، بستنی شما را ترکیب می کند، باید در نظر داشته باشید که معمولا در چه مدت می خواهید بستنی شما آماده شود.. اگر می خواهید در همان روزی که بستنی می خواهید درست کنید بستنی را داشته باشید، پس باید یک بستنی ساز کمپرسوردار را انتخاب کنید.

بستنی ساز های کمپرسوردار با توجه به سرعتی که در آن، دسر آماده می کنند به فروش می رسند. اگر برای شما سرعت مهم است پس باید نظرات کسانی که این محصول را بررسی یا خریداری کرده اند مد نظر داشته باشید.

مقاله پیشنهادی: دستگاه بخور خوب چی بخرم

اگر شما به تمیز کردن وسایل علاقه ندارید، پس قبل از خرید هرگونه بستنی ساز باید در مورد مواردی که به تمیز کردن آن مربوط می‌شود توجه کنید

برای فهمیدن اینکه تمیز کردن یک بستنی ساز خاص چقدر سخت خواهد بود، می توانید از منتقدان که بهترین منبع هستند، استفاده کنید

هر وسیله ای که موتور برقی داشته باشد، ما باید از آن انتظار تولید سر و صدا را داشته باشیم. اگر به صدا حساس هستید پس قبل از خرید هر گونه وسایل برقی آن را بررسی کنید یا می توانید از قبل نظرات کسانی که وسایل برقی خریده اند را بررسی کنید تا بدانید که این وسیله چقدر صدا دارد. آیا سریع عمل می کند یا نه تا بتوانید یک تصمیم آگاهانه بگیرید

مقاله پیشنهادی: چفیه عمانی

برای بعضی از افراد زیبایی دستگاه به عملکرد اهمیت کمتری دارد اما اگر کسی هستید که به ظاهر دستگاه توجه می کنید باید برای بررسی دستگاه های مختلف زمانی را  اختصاص بدهید. اگر یک بستنی ساز ظاهری زیبا داشته و با مدل آشپزخانه شما تناسب داشته باشد، هرگز نگران این نمی شوید که آن باعث بد شدن ظاهرآشپزخانه‌تان شده است.

مقاله پیشنهادی: چگونه قبله را تشخيص دهيم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن