خودرو

خرید بهترین مارک آینه بغل پراید ارزان قیمت + 9 مدل با کیفیت

آینه بغل پراید در مدلهای شرکتی، چراغ دار، فابریک، پراید 111، پراید 131، 132، برقی،قدیمی، جدید به فروش می رسد. قبل از خرید آینه بغل پراید به بررسی نکات خرید آن می پردازیم:

خرید محصول

جنس بدنه آینه بغل پراید تاشو فن آوران از پلاستیک فشرده است. جنس بدنه اینه بغل پراید ازموادی مانند  PC , PP , ABS , PMMA استفاده میشود.

PC یا همان پلی کربنات در تولید آینه بغل پراید تاشواستفاده میشود همچنین PC برای ساخت  چراغ جلو و مه شکن نیز مورد استفاده است.

PP عایق خوبی است و مقاومت بالایی نسبت به خوردگی شیمیایی دارد . اینه بغل کامل پراید تاشو چپ یکی از دو آینه بغل های چپ و راست پراید است که به صورت دستی تنظیم می شود. آینه بغل کامل پراید تاشو چپ به صورت کامل تعویض می شود. آینه بغل پراید چپ راجی هم اکنون در بازار موجود است و آماده ارسال به سراسر کشور است.

مقاله پیشنهادی: قیمت پچ کورد فیبر نوری

آینه های بغل اتومبیل مهمترین ابزار بصری در رانندگی محسوب می شوند اینه بغل پراید دارای شیشه رفلکس با کیفیت و شفاف میباشد. اینه بغل پراید -دارای  زاویه دید مناسب است. جنس بدنه اینه بغل  از پلاستیک و مواد مرغوب است.

اینه بغل  فناوران -گارانتی تعویض دارد. اینه تاشو پراید  از جنس پلاستیک فشرده است و دارای استحکام بالایی در مقابل احتمالی ضربه،سالم بماند. استفاده از اینه بغل باعث کاهش تصادف میشود. تولید اینه بغل باهم متفاوت هستند.

نصب  اینه بغل تاشو پراید آسان وراحت است. آینه بغل پراید چراغ دار اسپرت مناسب برای تمامی مدل های پراید ۱۳۱، پراید ۱۳۲، پراید ۱۱۱ و پراید ۱۴۱ است.

آینه بغل پراید چگونه است؟

اینه بغل هاچون فضای جانبی وعقب ماشین و.موقعیت ماشین را با ماشین های دیکر را مبتوان سنجید را نشان میدهد به همین خاژر دارای اهمیت بالایی میباشد.استفاده از اینه بغل باعث کاهش تصادف میشود. تولید اینه بغل باهم متفاوت هستند.اینه بغل ها بعضی برقی وبعضی مکانیکی هستنداینه بغل پراید از پایه تا میشود به صورت دستی واز پلاستیک فشرده وبا مقاومت بالا ساخته شده است.

مقاله پیشنهادی: خرید خلال دندان


1-آینه جانبی راست خودرو کد 5 مناسب برای پژو 405

آینه جانبی راست خودرو کد 5 مناسب برای پژو 405

خرید محصول

مشخصات

تعداد
1 عدد
مناسب برای
پژو 405
جمع شو
برقی
محل نصب
چپ
متعلقات نصب
ندارد

مشخصات اینه بغل

نصب فابریکی و آسان،شیشه آینه بدون موج،با کیفیت و مقاوم در برابر ضربه،محصول شرکتی، ساخت ایران،بسته محصول شامل یک عدد آینه سمت چپ و یک عدد سمت راست،خرید آینه پراید با بهترین قیمت

آينه بغل پرايد معمولي چگونه است؟

این اینه در پراید های اولیه نصب میشد وبه صورت ثابت بود وحالت فنری داشت و زمانی که با جسمی برخورد میکند شکسته نشود.

آينه بغل پرايد تاشو چگونه است؟

این مدل اینه برای اولین بار روی پراید141نصب شد واز ان به بعد روی مدل های دیگر نصب شد اینه بغل راست تاشو به گونه ای ساخته شده تا زمانی که نیاز است از یک محل باریک رد شوید با دست جمع شود.این اینه از جنس پلاستیک فشرده است و دارای استحکام بالایی در مقابل احتمالی ضربه،سالم بماند.

مقاله پیشنهادی: قایق بادی ارزان

آينه پرايد تاشوي راهنما دار چگونه است؟

این مدل مانند اینه تاشواست فقط یک چراغ راهنما روی ان نصب است. این مدل اینه به صورت فابریک روی پراید ها نصب نمیشود.

آينه بغل اسپرت پرايد چگونه است؟

این اینه کوچک است و میدان دید کمی در اختیار راننده میکذارد وجنبه تزیینی روی ماشین نصب میشود.

اینه بغل پراید
در تمامی خودروها در دوطرف خود دو آینه دارند که راننده از آنها برای بررسی وضعیت اطراف و انتهای خودرو استفاده می‌کند.  این دو آینه باعث میشود که آمار تصادفات بسیار کاهش یافته، اما باید بدانیم که چگونه آینه بغل را  تنظیم کنیم که بهترین زاویه دید را به ما بدهد.

شاید در مدل‌های اولیه خودرو خبری از آینه بغل نبود. چون در  گذشته، تعداد خودروها زیاد نبود و احتمال تصادف هم بسیار کم بود.

اولی  امروزه در صورتی که  آینه بغل، نباشد  خودروی شما جریمه خواهد شد.

در خودروهای جدید امروزی،آینه بغل،رابطه  مستقیمی به برق خودرو دارد. اگر سیستم برق خودرو دچار مشکل شود، می‌تواند سایر اجزا و قطعات را نیز دچار مشکل کند.

مقاله پیشنهادی: انجیر پاکوتاه


2-آینه جانبی کاوج مدل RADFAR 131 مناسب برای پراید بسته 2 عددیآینه جانبی کاوج مدل RADFAR 131 مناسب برای پراید بسته 2 عددیخرید محصول
 
مشخصات
تعداد
2 عدد
جنس
پلاستک و شیشه
مناسب برای
پراید
نوع تنظیم
دستی
جمع شو
دستی
محل نصب
راست و چپ
متعلقات نصب
دارد
گرمکن
ندارد
کشور سازنده
ایران
 

انواع آینه بغل خودرو
آینه بغل خودرو بسته به مدل آن متفاوت است.  هرچه خودروی شما گران‌تر باشد، امکانات آن هم بیشتر است.

خودروهای با قیمت پایین، دارای آینه بغل مکانیکی هستند و سنسور ا ندارندو تنظیم آن هم به صورت دستی انجام می‌شود. اما در  خودروهای جدید آینه بغل دارای  سنسور و چراغ LED می باشد
اغلب آینه بغل‌های خودروها، جنسی از پلاستیک فشرده و یا کائوچو دارند. بعصی از آینه‌ها هم دارای چراغ راهنما هستند و به واسطه الکتریکی بودن، بعد از پارک کردن خودرو، به صورت خودکار جمع می‌شوند و احتمال آسیب به آنها کمتر است. اما اگر آینه‌های مکانیکی خودروی خود را بعد از پارک کردن جمع نکنید؛ احتمال بروز تصادف و آسیب به آینه بسیار بالاست.

از طرفی هم به دلیل ریزش باران، با گذشت زمان آینه‌ها فرسوده شده و دچار خط و خش می‌شوند. برای رفع این خط و خش، می‌توانید از انواع پولیش استفاده کنید تا ظاهری تمیز به خودرو بدهید.

مقاله پیشنهادی: چگونه روغن فندق را بگیریم

آینه بغل پراید

آینه های بغل از این نظر که می توانند فضای جانبی و عقب ماشین و موقعیت خودرو را نسبت به سایر خودرو های دیگر نمایش دهند، از اهمیت بالایی برخوردار هستند. استفاده از آینه جانبی نقش تاثیر گذاری در کاهش تصادفات و ایمنی در هنگام رانندگی دارد. طراحی و تولید این آینه ها در مدل های متفاوتی صورت پذیرفته است که بعضی از آنها مکانیکی و بعضی نیز برقی هستند. آینه بغل پراید از بخش پایه آینه قابلیت تاشوندگی دستی دارد و از پلاستیک فشرده مقاوم و با کیفیت ساخته شده است.

مشخصات

نصب فابریکی و آسان میباشد

دارای شیشه آینه بدون موج می باشد

این اینه با کیفیت و مقاوم در برابر ضربه می باشد

این اینه  بغل محصول شرکتی، ساخت ایران است

بسته محصول شامل یک عدد آینه سمت چپ و یک عدد سمت راست می باشد


3-آینه جانبی چپ خودرو مدل L-20 مناسب برای پراید
مشخصات
پراید
انحنا
ندارد
نوع تنظیم
دستی
جمع شو
دستی
محل نصب
چپ
متعلقات نصب
دارد
گرمکن
ندارد
کشور سازنده
ایران
 

چگونه آینه بغل پراید را عوض می کنند؟

کار پیچیده ای نیست. اول از داخل یک پیچ دارد که باید آن را بازکنید. بعد از باز کردن پیچ قاب سیاه را از داخل به بیرون بکشید. پشت قاب دو پیچ دیگر وجود دارد که با باز کردن آنها آینه آزاد می شود.

مواظب باشید دستتان به آینه باشد که با باز شدن پیچ ها نیافتد. بعد آینه جدید را با ترتیب برعکس نصب کنید. پیچ ها را بیش از حد سفت نکنید.

شیشه آینه بغل پراید  بدون کفی

می دانیم که رانندگی نیاز به مهارت های پایه و اصولی دارد، از مهارت های رانندگی می توان به استفاده صحیح و درست از آینه های بغل خودرو اشاره کرد. استفاده از آینه های بغل ماشین، قدرت دید و تسلط راننده را افزایش می دهد. برای مثال در هنگام گردش یا دور، تعویض خط یا مسیر به منظور بررسی وجود شخص یا وسایل نقلیه دیگر در اطراف خودرو و همچنین هنگام پارک کردن، کاربرد آینه های بغل بیشتر متوجه می شود.

مقاله پیشنهادی: مینی واش پارس خزر
درواقع آینه از مهم ترین ابزار بصری در رانندگی ایمن می باشد و هدف اصلی آن نمایش اطراف و پیرامون به راننده است. به همین دلیل در هنگام رانندگی به طور مداوم باید آینه ها را چک کنید. لازم به ذکر است که اکثر تصادفات جزئی در سطح شهر به دلیل عدم توجه کافی به آینه های بغل اتومبیل می باشد.
 
اما با وجود آینه های بغل نقاطی هستند معروف به نقاط کور، که راننده هیچ گونه دیدی نسبت به آن ها ندارد زیرا توسط هر کدام از آینه های بغل می توان حدود 45 درجه از فضای پیرامون خود را مشاهده کنید. جهت مشاهده مابقی فضا به خصوص در گردش ها و دور زدن های سریع نیاز به برگرداندن سر به سمت مورد نظر دارید تا از عدم وجود خطر احتمالی مطمئن شوید.

4-آینه جانبی برقی کاوج مدل RADFAR 5964 مناسب برای پژو پرشیا سال بسته 2عددی
مشخصات
تعداد
2 عدد
مناسب برای
پژو پارس
نوع تنظیم
برقی
جمع شو
دستی
محل نصب
چپ
متعلقات نصب
دارد
گرمکن
دارد
کشور سازنده
ایران

به دلیل اینکه آینه ها جزو قسمت بیرونی خودرو هستند و احتمال اصابت و برخودر آن با خودروهای دیگر بیشتر است. گاهی این برخورد ها باعث آسیب رسیدن به تمام قسمت های آینه نمی شود، در این مواقع می توانید با تعویض قطعات آینه مانند فلاپ آینه، شیشه آینه، قاب آینه و دیگر قطعات آن در هزینه ها صرفه جویی کنید.

همه چیز درباره آینه بغل خودرو

یکی از مهم‌ترین اجزایی که تاثیر زیادی در حفظ امنیت  خودرو و مسافران دارد آینه‌های بغل است . در اینجا قصد داریم بیشتر با آینه بغل خودرو آشنا شویم و از مشکلات آینه بغل خواهیم گفت.

آینه بغل خودرو چیست و چه کاربردی دارد؟

تمامی خودروها در طرفین خود دارای دو آینه هستند که راننده از آنها برای بررسی وضعیت اطراف و انتهای خودرو استفاده می‌کند. با وجود این دو آینه، آمار تصادفات بسیار کاهش یافته، اما باید بدانیم که چگونه آینه بغل را طوری تنظیم کنیم که بهترین زاویه دید را به ما بدهد.

شاید در مدل‌های اولیه خودرو خبری از آینه بغل نبود. زیرا در گذشته، تعداد خودروها اینقدر زیاد نبود و احتمال بروز تصادف هم بسیار کم بود.

اما امروزه در صورت نداشتن آینه بغل، خودروی شما جریمه خواهد شد.

در خودروهای جدید  امروزی آینه بغل ارتباط مستقیمی به برق خودرو دارد. اگر سیستم برق خودرو دچار مشکل شود، می‌تواند سایر اجزا و قطعات را نیز دچار مشکل کند.

خودروهای مدرن، دارای آینه بغل الکتریکی هستند و بعد از پارک خودرو، آینه تا می‌شود.

این آینه‌های جدید، طوری طراحی شده‌اند که شما ففط با  یک دکمه می توانید  آنها را تنظیم کنید و یا هر زمانی که خودرو را پارک کردید، آینه‌ها را به سمت داخل جمع کنید. اغلب این آینه‌ها دارای گرمکن هستند و در زمستان خبری از بخار و یخ زدگی نیست.


5-آینه جانبی دستی کاوج مدل RADFAR 405 مناسب برای پژو 405 بسته 2عددی
مشخصات
تعداد
2 عدد
مناسب برای
پژو 405
نوع تنظیم
دستی
جمع شو
دستی
محل نصب
چپ
متعلقات نصب
دارد
گرمکن
ندارد
کشور سازنده
ایران

دردوطرغ  خودرو سنسورهایی قرار دارند که در صورت وجود اشیاء در نقاط کور خودرو راننده را اگاه می‌کنند. این سنسورها اطلاعات را به آینه بغل مطلع کرده و راننده متوجه وجود مانع می‌شود.

همچنین برخی از خودروها دارای چراغ LED در قسمت زیرین آینه بغل هستند که در زمان رانندگی در شب، طرفین خودرو را روشن می‌کند.

این نکته را خاطرنشان می‌کنیم که در صورت بروز مشکل در برق خودرو، سیستم آینه بغل، برف پاک کن ماشین، بالابر شیشه‌ها، کولر، درها و … دچار مشکل خواهند شد.

مشکلاتی که برای قاب آینه بغل ایجاد می‌شود؟

بیشتر آینه بغل‌های خودروها  جنسی از پلاستیک فشرده و یا کائوچو دارند. بعضی از آینه‌ها هم دارای چراغ راهنما هستند و به واسطه الکتریکی بودن، بعد از پارک کردن خودرو، به صورت خودکار جمع می‌شوند و احتمال آسیب به آنها کمتر است. اما اگر آینه‌های مکانیکی خودروی خود را بعد از پارک کردن جمع نکنید؛ احتمال بروز تصادف و آسیب به آینه بسیار بالاست.

از طرفی هم به دلیل ریزش باران، با گذشت زمان آینه‌ها فرسوده شده و دچار خط و خش می‌شوند. برای رفع این خط و خش، می‌توانید از انواع پولیش استفاده کنید تا ظاهری تمیز به خودرو بدهید


6-آینه جانبی خودرو اف اف پی کو مدل P11 مناسب برای پراید بسته 2عددی
 
مشخصات
تعداد
2 عدد
جنس
پلاستیک
مناسب برای
پراید
نوع تنظیم
دستی
جمع شو
دستی
محل نصب
راست و چپ
متعلقات نصب
ندارد
کشور سازنده
ایران

7-آینه جانبی راست خودرو مدل FFPCO مناسب برای پراید
مشخصات
_تعداد
1 عدد
مناسب برای
پراید
انحنا
دارد
نوع تنظیم
دستی
جمع شو
دستی
محل نصب
چپ
متعلقات نصب
دارد
گرمکن
ندارد
کشور سازنده
ایران

8-آینه جانبی خودرو مدل FFPCO مناسب برای پراید بسته 2 عددی
 
مشخصات
تعداد
2 عدد
جنس
پلاستیک و شیشه
مناسب برای
پراید
نوع تنظیم
دستی
جمع شو
دستی
محل نصب
راست و چپ
متعلقات نصب
دارد
کشور سازنده
ایران

9-آینه جانبی چپ خودرو مدل L-Y مناسب برای پراید
 
 
مشخصات
تعداد
1 عدد
جنس
پلاستیک
مناسب برای
پراید
انحنا
ندارد
نوع تنظیم
دستی
جمع شو
دستی
محل نصب
چپ
متعلقات نصب
دارد
گرمکن
ندارد
کشور سازنده
ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن