خانه و سبک زندگی

خرید بهترین مارک ایزوگام ارزان قیمت + 12 مدل با کیفیت

ایزوگام در مدلهای شرق، دلیجان، طرح دار استخر، شرق مشهد، بدون نصب، مستقیم از درب کارخانه در کرج، اصفهان، مشهد به فروش می رسد. قبل از خرید ایزوگام به بررسی نکات خرید آن می پردازیم:

خرید محصول

امروزه برای جلوگیری از ورود و ایجاد رطوبت در سطوح مختلف از نوعیعایق به نام ایزوگام استفاده می شود .ایزوگام از فرآورده های نفتی تشکیل شده است .این روزها از ایزوگام برای ایجاد عایق رطوبتی در مراحل مختلف ساخت ساختمان استفاده می کنند.

از ایزوگام ها در مکان های گوناگونی استفاده می شود از جمله این مکان ها می‌توان به استخرها، کف کولر آبی ، بام خانه و ساختمان ها وسرویس های بهداشتی اشاره کرد.

مقاله پیشنهادی:بهترین تیغ اصلاح صورت زنانه

امروزه ایزوگام ها در طرح های مختلفی همچون طرح سنگ و طرح آجر و ایزوگام رنگی در بازار به فروش می رسند.

در ایران برندهای مختلفی از جمله بام گستر، بام گام ، برفاب ، پشم شیشه دلیجان، پیروز بام شرق، پاسارگاد دلیجان ، تبریز بام ، تک بام ، ثمین شرق ، جهان عایق الوند ، خزر و دلیجان شرق  ایزوگام هایی با کیفیت مناسب و عایق بندی خوب تولید میکنند.

مقاله پیشنهادی:گاز رومیزی چه مارکی خوبه

با داشتن اطلاعات کافی و بررسی دقیق می توان از سایت هایی همچون دیجی کالا و بازار و همچنین سایت های اختصاصی هر برند ، ایزوگام با متراژ مورد نیاز به راحتی خریداری کرد.


1-ایزوگام دلیجان شرق کد m2 طول2متری

ایزوگام دلیجان شرق کد m2 طول2متری

خرید محصول

مشخصات

وزن: 7.8 کیلوگرم
ابعاد بسته‌بندی: 200x18x18 سانتی‌متر
سایر توضیحات:
ایزوگام 2متری مدل دلیجان شرق
عرض ایزوگام 100 سانتی متر
ضخامت و ارتفاع ایزوگام 0.5 سانت با تلورانس 0.2
وزن ایزوگام 2متری 7800 گرم با تلورانس 200گرم
چسبندگی فوق العاده
انعطاف پذیری بالا
با مقاومت بالا در برابر سرما


در بین مردم عادی دانش ، اطلاعات و شناخت کافی از انواع ایزوگام وجود ندارد با وجود اینکه انواع مختلفی از ایزوگام ها با تنوع گوناگون در بازار موجود است .ایزوگام مرغوب نیاز اصلی  افرادی  است کهدر کار تعمیر یا نصب ایزوگام هستند .

مقاله پیشنهادی:قیمت سیب زمینی خلال کن برقی خانگی

شرکت سپید بام بهترین ایزوگام ها را با قیمت بسیار مناسب در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهد .

در این مطلب به شما کمک می کنیم ایزوگام مرغوب و اصل را از ایزوگام نامرغوب تشخیص دهید.

مقاله پیشنهادی:منبع تغذیه ارزان

ایزوگام در عملکرد ایزوگام بسیار تاثیرگذار است . یک ایزوگام مرغوب باعث افزایش طول عمر ساختمان می‌شود.از جمله ویژگی هایی که در هنگام خرید ایزوگام باید به آنها دقت کرد، داشتن مارک استاندارد و همچنین سالم بودن ایزوگام است.این روزها شرکت های مختلف ایزوگام هایی با معایب و مزایای بسیار تولید می کنند .

مقاله پیشنهادی:گیفت دندونی

در این مطلب ویژگی های یک ایزوگام مرغوب را مورد بررسی قرار می دهیم.

مقاله پیشنهادی:بهترین اجاق گاز تک شعله

۱)شرکت تولیدکننده ایزوگام  مناسب


2-ایزوگام دلیجان شرق مدل T10 رول10متری

ایزوگام دلیجان شرق مدل T10 رول10متری

خرید محصول

مشخصات

وزن: 39 کیلوگرم
ابعاد بسته‌بندی: 1000x80x80 سانتی‌متر
سایر توضیحات:
ایزوگام 10متری مدل دلیجان شرق
عرض ایزوگام 100 سانتی متر
ضخامت و ارتفاع ایزوگام 0.5 سانت با تلورانس 0.2
وزن ایزوگام 10متری 39000 گرم با تلورانس 100گرم
چسبندگی فوق العاده
انعطاف پذیری بالا
با مقاومت بالا در برابر سرما


۲) انتخاب ایزوگامی که دارای هیچ گونه بریدگی نباشد

بعضی از شرکتهای تولید کننده ایزوگام دارای خدمات پس از فروش نیستند و ممکن است بعد از تحویل ایزوگام به شما مسئولیتی در قبال  خرابی آن نداشته باشند از این رو باید هنگام خرید ایزوگام کاملاً آن را مورد بررسی دقیق قرار دهید . هیچ گونه نقص و عیبی نباید در ایزوگام وجود داشته باشد یعنی باید ایزوگام کاملاً سالم خریداری شود .

۳) انجام آزمایش های تشخیص جنس ایزوگام

برای فهمیدن جنس ایزوگام روش های مختلفی وجود دارد روش اول این است که تکه های کوچک از ایزوگام را به مدت ۲ ساعت در داخل فریزر قرار دهید سپس ایزوگام را خم کنید اگر در این هنگام ایزوگام دچار شکستگی شد ، نامرغوب است.

روش دوم برای تشخیص جنس ایزوگام از  طریق بوی ایزوگام است.ایزوگام نامرغوب دارای بوی نامطبوعی نسبت به  ایزوگام مرغوب است به علت به کار رفتن مواد و الیاف مصنوعی نامرغوب ممکن است ایزوگام در ابتدا بوی نداشته باشد اما پس از مدتی بو های نامطبوع از خود نشان دهد.


3-ایزوگام مرجان دلیجان کد 1012 رول 10 متری

ایزوگام مرجان دلیجان کد 1012 رول 10 متری

خرید محصول

مشخصات

وزن: 37 کیلوگرم
ابعاد بسته‌بندی: 100x20x20 سانتی‌متر


روش سوم تشخیص جنس ایزوگام مرغوب این است که آن را از دو طرف بکشید اگر ایزوگام به راحتی پاره شد جنس نامرغوب ای دارد اما اگر دچار پارگی و یا شکستگی نشد به این معنی است که ایزوگام دارای جنس مناسب و کیفیت خوبی است و برای استفاده بر روی پشت بام کاملاً مناسب است.

نکات تکمیل کننده خرید ایزوگام

۱) در هنگام خرید  ایزوگام حتماً باید به نشان استاندارد ایران توجه کرد .این نشان که توسط کارشناسان اداره استاندارد زده می شود به این معناست که ایزوگام مورد نظر بررسی شده و دارای استانداردهای مورد نیاز است.

۲) نصب ایزوگام باید حتما توسط افراد دارای مهارت بالا انجام شود . البته بسیاری از شرکت های فروش ایزوگام ماموران خود  را برای نصب محصول می فرستند.

۳) باید حتماً با توجه به منطقه جغرافیایی و شرایط آب و هوای منطقه مورد نظر خود  عایق مناسب را انتخاب کنید . به عنوان مثال در مناطق گرم و خشک باید از ایزوگام مقاوم در برابر نور شدید آفتاب استفاده شود زیرا اگر ایزوگام مناسب این منطقه نباشد در برابر نور مستقیم آفتاب دچار پوسیدگی می شود.

۴)هنگام خرید حتماً باید به وزن عایق دقت شود. بعضی از تولید کنندگان ایزوگام وزن عایق را پایین تر از حد معمول می آورند .وزن عایق خریداری شده نباید پایین تر است ۳۹ کیلوگرم باشد.


4-ایزوگام دلیجان شرق کد T7 رول7متری

ایزوگام دلیجان شرق کد T7 رول7متری

خرید محصول

مشخصات

وزن: 27.3 کیلوگرم
ابعاد بسته‌بندی: 700x56x56 سانتی‌متر


۵) قبل از اقدام برای خرید ایزوگام حتماً درباره نوع ایزوگام مورد نظر خود تحقیق کنید و با توجه به عملکردی که از ایزوگام انتظار دارید ، محصول‌ خود را خریداری کنید.

۶) حتما در هنگام  خرید ایزوگام دقت کنید که ایزوگام دارای دو لایه باشد . زیرا ایزوگام های دولایه علاوه بر لایه پلی استر دارای تیشو نیز هستند که برای استفاده در پشت بام مناسب اند .ایزوگام های یک لایه تنها از پلی استر تشکیل شده اند و کیفیت مد نظر را ندارند.

۷)اگر در تزیین ساختمان میخواهید از ایزوگام استفاده کنید ، بهتر است از ایزوگام های دارای روکش سنگ ریزه استفاده کنید.

۷) بهترین زمان برای نصب ایزوگام فصل تابستان است زیرا در تابستان به علت گرم و خشک بودن هوا سطح پشت بام ها هیچ رطوبتی ندارد و مناسب نصب ایزوگام است.

قبل از خرید ایزوگام حتما باید عوامل متعددی  را سنجیده و مورد بررسی قرار دهید .توجه به این عوامل و بررسی دقیق آنها موجب بهره وری بیشتر و ایجاد نتیجه ایده آل می شود.


5-ایزوگام شرق دلیجان مدل P-2-7 رول 2 متری

ایزوگام شرق دلیجان مدل P-2-7 رول 2 متری

خرید محصول

مشخصات

وزن: 7.2 کیلوگرم
ابعاد بسته‌بندی: 18x18x100 سانتی‌متر


در ادامه 10 نکته که دانستن و توجه کردن به آنها به عمر ایزوگام خریداری شده می افزاید ، می پردازیم.

۱) نصب ایزوگام در فواصل مناسب: هنگامی که هوا مرطوب است ایزوگام به طور کامل وبه درستی بر روی سطح موردنظر قرار نمیگیرد که این موضوع موجب شکاف لایه های ایزوگام میشود . ایجاد شکاف بر روی لایه های ایزوگام موجب نفوذ رطوبت به فضای داخلی ساختمان می‌شود و ساختمان نمور شده و ایزوگام نصب شده از بین می رود پس بهتراست که ایزوگام رادرشرایط یکه رطوبت هوا کم است مانند فصل تابستان نصب کنید.


6-ایزوگام شرق دلیجان مدل P-10-36 رول 10متری

ایزوگام شرق دلیجان مدل P-10-36 رول 10متری

خرید محصول

مشخصات

وزن: 36 کیلوگرم
ابعاد بسته‌بندی: 21x21x100 سانتی‌متر


۲)بهترین زمان برای نصب ایزوگام:

ایزوگام مناسب و با کیفیت را میتوان در ماههای مرداد ، شهریور و مهر استفاده کرد در این ماه ها دمای هوا بالا است به همین علت نصب ایزوگام بهتر انجام می شود.زیرا در هوای گرم و خشک ایزوگام کاملا به سطح می چسبد که این امر موجب دوام بیشتر عمر ایزوگام ‌می شود. در این ماهها اگر  بارندگی ایجاد  شود  و یا  هوا  سرد شد  جای نگرانی نیست  زیرا خشکی هوا و همچنین  سردی هوا باعث موثر بودن ایزوگام میشود .دمای تقریبی که برای نصب ایزوگام در نظر گرفته شده است بین ۱۰ تا ۴۰ درجه سانتیگراد می باشد .

۳) فصل مناسب برای نصب ایزوگام

فصل تابستان که هوا گرم و خشک است بهترین فصل برای ایزوگام کاری است زیرا در این فصل حتی اگر باران هم ببارد به علت خشکی هوا به سرعت خشک می شود در نتیجه موجب عمر بیشتر ایزوگام می شود. اوایل فصل پاییز نیز برای ایزوگام کاری زمان مناسبی است زیرا همچنان خشکی هوا و بارندگی وجود دارد که این دو عامل امکان نصب ایزوگام با شرایط عالی فراهم میکند.

۴) میزان رطوبت

در فضایی که ایزوگام نصب میشود باید به میزان رطوبت مکان دقت شود .زیرا  این رطوبت هنگامی که دمای هوا  بالا می رود تبخیر شده و موجب از بین رفتن چسبندگی و کارایی ایزوگام به مرور زمان میشود و سپس ایزوگام از مکان مورد نظر جدا می شود.


7-ایزوگام شرق دلیجان مدلD-01

ایزوگام شرق دلیجان مدلD-01

خرید محصول

مشخصات

وزن: 3.900 کیلوگرم
ابعاد بسته‌بندی: 21x21x100 سانتی‌متر


۵) امکانات مورد نیاز مکان و ساختمان مورد نظر برای ایزوگام

علاوه بر شرایط هوا و نبود رطوبت باید در  ساختمان اصولی  رعایت شده باشد تا ایزوگام به خوبی عمل کند. در ادامه این اصول را بررسی می کنیم.

الف) روی سطوحی که ایزوگام می‌شود نباید ناهمواری وجود داشته باشد.

ب)  سطح مورد نظر باید کاملاً خشک و بدون نم باشد.

پ) ساختمان مورد نظر باید تکمیل شده باشد.

ت) اگر مکان مورد نظر پشت با من است وسایل و تجهیزاتی همچون کابل و و دیگر ابزاری که در پشت بام وجود دارد باید برداشته شوند تا سرعت فعالیت نصاب را کم نکند.


8-ایزوگام شورمست کد 1 رول 10 متری

ایزوگام شورمست کد 1 رول 10 متری

خرید محصول

مشخصات

وزن: 42 کیلوگرم
ابعاد بسته‌بندی: 1x23x100 سانتی‌متر


۶) نصب مجدد ایزوگام

اگر مکانی که میخواهید ایزوگام کنید قبلا ایزوگام شده است و نصب مجدد ایزوگام  باعث سنگینی اضافی برای سقف می شود ابتدا باید ایزوگام قبلی را کنده و سپس ایزوگام جدید را نصب کنید.


9-ایزوگام روژان دلیجان کد 12RS رول 10 متری

ایزوگام روژان دلیجان کد 12RS رول 10 متری

 

خرید محصول

مشخصات

وزن: 42.5 کیلوگرم
ابعاد بسته‌بندی: 100-24 سانتی‌متر


۷) استاندارد مورد تایید سازمان ملی استاندارد

 

دو نکته مهم که قبل از خرید ایزوگام باید بدانید این است که ایزوگام مورد تایید سازمان ملی استاندارد باشد یعنی درجه کیفیتی که سازمان گفته است را رعایت کرده باشد.

اگر ایزوگام کیفیت پایینی داشته باشد و مورد تایید سازمان نباشد در کمترین زمان ممکن دچار خرابی و آسیب می‌شود و باید جایگزین شود پس حتماً قبل از خرید باید به علامت استاندارد حک شده بر روی ایزوگام دقت کرد.


10-ایزوگام اورابام کد 1 رول 10 متری

ایزوگام اورابام کد 1 رول 10 متری

خرید محصول

مشخصات

وزن: 35 کیلوگرم
ابعاد بسته‌بندی: 1000x23x100 سانتی‌متر


۸) شرایط نصب ایزوگام بر روی  سطوح و پشت بام ها

ایزوگام بر روی سطوحی همچون سطوح سرامیکی و چوبی به علت باد کردن و آسیب دیدگی های فراوان و همچنین سطوح فلزی به خاطر انقباض و انبساط زیاد عملکرد خوبی ندارد  و در کمترین زمان کنده میشود. در سرویسهای بهداشتی و حمام ها ایزوگام نباید مستقیماً بر روی کاشی یا سرامیک نصب گردد. اگر قصد دارید بر روی  ایزوگام قبلی که انجام داده‌اید مجدداً ایزوگام جدیدی نصب نمایید باید لایه که از فلز یا آلومینیوم است را، بکنید.


11-ایزوگام اورابام کد 1 رول 10 متری

ایزوگام اورابام کد 1 رول 10 متری

خرید محصول

مشخصات

وزن: 40 کیلوگرم
ابعاد بسته‌بندی: 1000x23x100 سانتی‌متر


۹) مکان مناسب ایزوگام

سطوحی که از آسفالت و قیر پوشیده شده اند بهترین و مناسبترین مکان برای ایزوگام کردن هستند .زیراقیری که در داخل ایزوگام وجود دارد با قیر موجود در سطح زیر ایزوگام ترکیب می شود. همچنین محیط هایی که از سیمان و بتن استاندارد پوشیده شده است می توانایزوگام مقاوم و بادوام داشته باشیم و سال ها از  ایزوگام آن استفاده کنیم.12-ایزوگام اورابام کد 1 رول 3 متری

ایزوگام اورابام کد 1 رول 3 متری

خرید محصول

مشخصات

وزن: 12 کیلوگرم
ابعاد بسته‌بندی: 300x13x100 سانتی‌متر


 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن