زیبایی و سلامت

خرید بهترین مارک سفید کننده دندان ارزان قیمت

قلم سفید کننده دندان در مدلهای وایت اسمایل،hismile،وایتر ایمیج،سیگنال،کرست،وایت دیزلینگ به فروش می رسد.قبل از خرید سفید کننده دندان به بررسی نکات زیر می پردازیم:

 خرید محصول

ازاین قلم  برای سفید کردن دندان  استفاده میشود وبسیار اقتصادی بوده است. قلم سفید کننده کمک زیاد به سفید کنندگی حرفه ای دندان خواهد کرد. نتیجه کار در این روش ماندگاری بالاتری خواهد داشت. برای رسیدن به نتیجه مناسب، ، قبل از هر بار سفید کردن با قلم بایستی تمیز کردن دندانها انجام شود.

تاثیر قلم سفید کننده دندان بسیار سریع بوده و فقط چند ثانبه بعد از مصرف، اثربخشی خودش رو بر روی دندون ها نشان میدهد. میتوانید دندان ها را یکی یکی سفید کنید. قلم سفید کننده نسبت به چسب یا ژل وتری ارزانتر است. از ژل یا چسب ویا تری برای سفید کردن دندان استفاده میکنن

مقاله پیشنهادی:خرید بلغور

قلم سفید کننده دندان ممکنه باعث ایجاد سوزش و حساسیت در لثه ها شود. استفاده از این قلم سفید کننده در دوران بارداری و شیردهی ممنوع هست و حتما باید قبل از استفاده با پزشک خود مشورت کنید.

قلم سفید کننده دندان مانند خودکار یا مداد است که داخل این قلم ژل مخصوصی برای سفید کردن دندان وجود دارد.اندازه این قلم طوری است که میتوانید در جیب یا کیف قرار دهید بعضی از قلم های سفید کننده دندان را بلافاصله بعد از یک بارمصرف نتیجه ان را خواهید دید.

مقاله پیشنهادی:سپر پراید

قلم سفید کندده دندان نوعی بیلیچینگ بدون نیاز به رفتن به پزشک است. قلم سفید کننده دندان حاوی ژل مخصوصی هست که بعد از استفاده، یک لایه نازک از این ژل بر روی دندان ها قرار می گیرد و باید این ژل تمام سطح دندان ها رو پوشش بدهد.

نباید بالافاصله بعد از استفاده از قلم سفید کننده، دندان های خود رو بشویید. شایع ترین عارضه استفاده از قلم سفید کننده تحریک لثه وحساسیت دندان است. با استفاده از قلم سفبد کننده میتوان دندانها را به صورت تکی سفید کرد. تاثیر سفید کردن قلم با خمیر دندان سفید کننده یکسان است


قلم سفید کننده دندان وایت اسمایل مدل نعنایی

قلم سفید کننده دندان وایت اسمایل مدل نعنایی

خرید محصول

مشخصات کلی
حجم: 4 میلی لیتر
عصاره: دارد
نوع عصاره: نعناع
سفید کننده: بله
ضد حساسیت: بله
ضد پوسیدگی: بله
ضد باکتری: بله
محافظ مینای دندان: بله
کشور مبدا برند: آلمان
شماره مجوز: 17438050164209847717
صادر کننده مجوز: سازمان غذا و دارو

خرید محصول


قیمت قلم های سفید کننده دندان ارزان است

میتوانید قلم سفید کننده دندان را  از دیجی کالا با فیمت مناسب تر تهیه کنید.

قلم سفید کننده دندان نوعی محصول بلیچینگ بدون نیاز به نسخه پزشک است.

مقاله پیشنهادی:روغن آرگان از کجا بخریم

استفاده از این قلم، ساده ترین راه برای سفید کردن دندان می باشد. این روش، برای سفید کردن دندان بسیار اقتصادی بوده و همچنین کمک شایانی به سفید کنندگی حرفه ای دندان خواهد کرد

دو ماده رایج ژل سفیدکننده دندان عبارتند از نیترات پتاسیم و کلسیم فسفات آمورف می باشد.

مهمترین مزیت قلم سفید کننده دندان راحتی و حمل آسان آن است

قلم های سفید کننده دندان دارای مقدار استاندارد پروکسید هیدروژن است

مقاله پیشنهادی:دورگیر ویترای 

قلم سفید کننده دندان برای سفید کردن دندان ها استفاده می شود، قلم سفید کننده دندان مقرون به صرفه تر است.

این قلم سفید کننده روی تاج، روکش یا دندان های پر شده تاثیری ندارد.

بعد از 15 الی 20 دقیقه دندان ها را شستشو دهید

مقاله پیشنهادی:کوله پشتی از کجا بخرم

مواد سفید کننده باید روی تمام سطح دندان مالیده شود

از مزیت های قلم سفید کننده دندان نسبت به روش های خانگی این است که نیاز به چسب یا پلاک ندارد.


قلم سفید کننده دندان وایت اسمایل مدل نعنایی

خرید محصول


 قلم سفید کننده دندان چیست و چگونه از آن استفاده می شود؟

برای داشتن چهره زیبا هیچ چیز به اندازه دندان سفید و درخشان موثرنیست درکنار تمام تلاش هایی که برای زیبا ترشدن چهره خود انجام میدهید سفیدی دندان بسیار مهم است.

خندیدن یکی ار مهم ترین دارایی هر شخص است.برای افزایش زیبایی لبخند خود باید در حفظ سلامتی دندان کوشا باشید ومرتب از روش های پاکسازی استفاده کنید که سفیدی دندان در اولویت زیبایی چهره موثر است.

مقاله پیشنهادی:خردل دیژون مهرام

امروزه راه های زیادی برای سفید کردن  دندان ها وجود دارد. شما میتوانید با روش های خانگی به سفید شدن دندان کمک کنید وهم مینوانید از راه های دندان پزشکی مانند بلیچینگ دندان،سفیدی ودرخشش خاصی را به دندان های خود بدهید.

قلم سفید کننده دندان چیست؟

قلم سفید کندده دندان نوعی بیلیچینگ بدون نیاز به رفتن به پزشک است.این روش با استفاده از ترکیبات پروکسیدهیدروژن برای تمیزی دندان در خانه استفاده میشود.

قلم سفید کننده دندان مانند خودکار یا مداد است که داخل این قلم ژل مخصوصی برای سفید کردن دندان وجود دارد.اندازه این قلم طوری است که میتوانید در جیب یا کیف قرار دهید.

این قلم های کوچک لکه های رپی سطح دندان را ازبین میبردوکمک میکند تا رنگ دندان ها بهبوددپیدا کند.بییاری از قلم های سفید کننده دندان را بلافاصله بعد از یک بارمصرف نتیجه ان را خواهید دید.

اگر قصد دارید دندان هایتان سفید شوند از هرروشی که استفاده مبکنید باید عمل بیلیجینگ باشید وبا سطح دندان ها قرار بگیرد.در بعضی از روش ها از ژل یا چسب ویا تری برای سفید کردن دندان استفاده میکنند.در قلم سفید کننده دندان،ژل بیلیچینگ با کمک قلم یا فرچه مستقیما روی سطح دندان اثر میگذاررد.


قلم سفید کننده دندان وایت اسمایل مدل نعنایی

خرید محصول


بعداز اینکه ژل روی دندان قرار گرفت سخت میشود ویک لایه چسبنده می شود که خاصیت سفیدکنندگی داردبعد ازمدتی این لایه خود به خود حل میسود ویا باشستن از بین میرود.

قلم سفید کننده دندان چگونه استفاده میشود؟

روش های استفاده این قلم متفاوت است.به طور کلی مواد سفید کننده را روی سطح جلوی دندان میمالید که میخواهید سفید شود وبعد از بیست تا سی دقیقه ان را بشوید.واین کار را دوبار در روز انجام دهید.

مواد سفید کننده باید روی تمام سطح دندان مالیده شودتا تمام سطح دندان تعییر رنگ دهد.مواد نباید نزدیک لثه مالیده شود.

نکات مهم در استفاده از قلم سفید کننده دندان عبارتند از:

برای چسبیدن بهتر مواد.سفید کننده به دندان باید ده تا پانزده ثانیه صبر کنید که مواد خسک شوند.بعضی از محصولات وقتی دندان ها خشک باشد بهتر میچسبند.مثلا با استفاده ار سشوار یا دستمال کاغذی میتوان دندان ها را خشک کرد.

در مدتی که لایه به دندان چسبیده است از انحام کارهایی که ممکن است جدا شوند خودداری کنید.از شستن و خوردن نوشیدنی در این  مدت زمان خودداری کنید.

ونباید اصطکاکی بین دهان و دندان باشد.

بعد از تمام شدن کار باید دهان را کامل شست یا مسواک بزنیدـ

مزیتهای استفاده از قلم سفید کننده دندان:

میتوانید دندان ها را یکی یکی سفید کنید.بااین روش حتی اگر یک دندان دچار لک شده است را میتوانید سفید کنید.این یکی از مزیت های سفید کردن دندان بدون نسخه پزشک است. با این روش میتوانید دندان های مورد تظر خود با وقت هزینه مناسب سفید کنید.

در این روش سغید کردن نیاز به پلاک نیست.یکی از مزیت های قلم سفید کننده دندان نسبت به روش های خانگی این است که نیاز به چسب یا پلاک ندارد.در روش های دیکر ممکن است مواد به لثه برخورد کند یا ترشح برای وجود داردولی در استفاده از قلم کنترل مواد بیلیچینگ وجود دارد.


قلم سفید کننده دندان وایت اسمایل مدل نعنایی

خرید محصول


این روش ارزان است.قلم سفید کننده نسبت به چسب یا ژل وتری ارزانتر است. ممکن است نتیجهای که با روش های،دیگر میگیرید را دراین روش دست پیدا نکنید.

معایب استفاده از  قلم سفید کننده دندانی

لایه بیلیچ که به دندان چسبیده است به راحتی جدا میشود.که این یکی از معایب قلم سفید کننده دندان است.ممکن است قبل ازاینکه مواد اثر خود را بگذارند به راحتی با شستن دهان ویا مالیدن دندان ها به لب یا زبان شسته سود.در این روش برای اینکه دندان ها سفید شوند باید فرصت کافی باشد تا واکنش خود را بر روی دندان بگزارد تا لکه های چسبیده به دندان تمیز شود. در روش های تری وژل مانعی برای پاک کردن مواد ازسطح دندان کهوجود دارد.

استفاده درست از مواد روی دندان ممکن است سخت باشد.واین از دیگر مشکلات استفاده از فلو سفید کننده است.به نظر میرسد مالیدن  ژل کار راحتی است اما در وافع چنین نیست.پوشاندن کامل سطح دندان از بخش هایی است که ممکن است خودتان نبینبد ولی دیگران ببینند.

در یک پژوهش در سال۳۰۰۲رنگ ابی به ژل اضافه کرند تا مقدار پوشش ان روی دندان مشخص شود.در این پژوهش،فقط توانستند  ۵۸درصد سطح دندان که در معرض دید بودند با قلم سفید کننده بپوشاند وسفید کنند.

نتیجه قلم سفید کننده مورد تردید است. کارایی این روش نسبت به روش هایی که دندان پزشکان در مطب انجام میدهند محدود است.طبق تحقیقاتی که توسط strassler انجام شد روش های سفبد کردن را مورد بررسی قرار دادند واین نتایج به دست امد:

قلم سفید کننده دندان در مقایسه با خمیر دندان سفید کننده:  هردو روش تاثیر یکی روی دندان ها داشت.قبل ازاین مشخص شده بود که خمیر دندان های سفید کننده تاثیر کمتری در سفید کردن دندان ها را دارد.

مقایسه قلم سفید کننده با ژل وتری: قلم سفید کننده شش درصد کمتر از روش ژل وتری پروکسید هیدروژن با غلظت ۵درصد پروکسید هیدروژن کارایی دارد.

استفاده از قلم سفید کننده چه عوارض جانبی دارد

بیشتر قلم های سفید کننده دندان دارای مقدار استاندارد پروکسید هیدروژن است تا دندان ها را سفید کند.پس عوارضیکه از محصولات سفید کننده دندان داریم در این روش هم انتظار داریم.

شایع ترین عارضه استفاده از قلم سفید کننده تحریک لثه وحساسیت دندان است.در بیشتر افراد به صورت خفیف است ونیاز به رفتن به دندانپزشکی برای درمان را ندارند.


قلم سفید کننده دندان وایت اسمایل مدل نعنایی

خرید محصول


قلم سفید کننده دندان به چه میزان تاثیر گذار است؟

باتوجه به جنس ومقدار رنگ لک روی دندان متفاوت است.این روش،برای از بین بردن لک هاز سژحی موثر است.واین روش ماندگار نیست.واین روش برای سفید ودرخشان کردن بالا نیز انتظار نباید داسته باشید.رعایت بهداشت دهان ودندان و خوردن خوراکی های با رنگ.بالا ماندگاری  این روش را مشخص میکند.چون این روش در منزل وبدون نظارت پزشک متخصص انجام میشود تاثیر بالایی برای فرد نخواهد داشت.

معرفی قلم سفید کننده دندان وایت اسمایل مدل نعنایی

قلم سفید کننده دندان وایت اسمایل مدل نعنایی دارای ژل سفید کننده برای  سفید کردن  دندان‌ها و از بین بردن لکه های غیر همرنگ بر روی دندان‌ها است.

معرفی قلم سفید کننده دندان لانبنا مدل لیموترش و نعنا حجم ۳ میلی لیتر

موارد استفاده از  قلم سفبد کننده  لانبا

برای دندان های زرد و سیاه مناسب است.

فرمولاسیون قوی دارد

در این قلم سفید کننده عصاره نعنا و لیمو ترش استفاده شده است.

این قلم سفید کننده ضد باکتری می باشد

این قلم سفید کننده جرم گیری خوبی دارد.

این قلم سفید کننده و درخشان کننده دندان است

معرفی لاک فوری قلمی وایت اسمایل  White Smile  :

این لاک دارای ژل سفید کننده به منظور سفید کردن  دندان ها و از بین برنده لکه های غیر همرنگ بر روی دندان ها میباشد.

این ژل دارای  زایلیتول و فلوراید می باشد که باعٍث تقویت مینای دندان می شود.این لاک محصول کشور آلمان است.

ازاین قلم برای مراقبت از دندان قبل و بعد از دوره هاي سفيد کنندگي مناسب است

استفاده از این قلم باعث  سفيدکننده دندان ها ، معدني نمودن دندان ها، مراقبت از دندان هاي حساسمی باشد.

بدون کف میتواند به خوبی جرمگیری کند.


قلم سفید کننده دندان وایت اسمایل مدل نعنایی

خرید محصول


مواد استفاده شده در این قلم عبارتند از:

گلیسیرین، کاربامید پراکساید16%، زایلیتول، عطر، کاربومر، سدیم ساخارین، پلی اتیلین گلیکول ، تری اتانول آمین

چطور از قلم سفید کننده  استفاده کنیم:

قبل از استفاده دندان های خود را کاملا با استفاده از مسواک و خمیر دندان بشویید.

پیچ قلم را تا زمان رسیدن ژل به برس قلم بچرخانید.

یک لایه نازک از ژل را بر روی دندان ها ایجاد نمایید.

15 دقیقه ژل را  روی دندان هایتان بگذارید

تا زمانیکه ژل بر روی دندان هایتان است از خوردن،آشامیدن و سیگار کشیدن  خودداری کنید.

بعد از 15 دقیقه دندان های  را با مسواک و آب بشویید تا ژل از روی سطح دندان هاپاک شود. از خوردن ژل خودداری کنید.

تا 2 ساعت بعد از استفاده از ژل از مصرف چای ، قهوه ، مواد کافئین دار ، سیگار و قلیان اکیدا  خودداری کنید.

این عمل را 3 بار در روز و تا زمان سفید شدن دندان هایتان انجام دهید

به این نکات   دقت کنید:

بعد از استفاده درب ژل را محکم ببندید

بعد از پاک کردن  و شستن ژل از روی دندان ها، بلافاصله از ژل برای  سفید کردن استفاده کنید

اگر در  دهان شما ضایعاتی وجود دارد از این محصول استفاده نکنید

از این قلم بیشتر از مقدار مورد نیاز برای هر بار سفید نمودن دندان ها استفاده نکنید.

از تماس محصول با چشم ها جلوگیری شود.

در صورتیکه بعد استفاده از محصول در شما ایجاد حساسیت می شود یا احساس سوزش در لثه می نمایید،از استفاده محصول خودداری کنید  و با دندانپزشک خود مشورت کنید

برای کودکان ، خانم های باردار و در دوران شیردهی استفاده نشود

در صورتی که به یکی از ترکیبات محصول حساسیت دارید از مصرف این محصول پرهیز کنید

حجم 4 میلی لیتر می باشد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن