سرگرمی و ورزش

بهترین مارک تشک بادی – خرید تشک بادی ارزان قیمت (با پمپ برقی)

تشک بادی به صورت برقی و مسافرتی برای استخر به کار می رود. قبل از خرید دشک بادی به بررسی 4 مدل از نظر خریداران می پردازیم:

خرید محصول

با جستجو در بازار می توانید انواع تشک بادی ارزان و یک نفره پیدا کنید.  علاوه بر آنها تشک بادی دست دوم دونفره اینتکس می باشند وجود دارد.  از تشک بادی برای زخم بستر نیز استفاده می کنند.  در بیشتر سایت ها فروش تشک بادی تک نفره و دو نفره دارد قیمت تشک بادی تک نفره نسبت به دو نفره کمتر می باشد.  در چادر مسافرتی نیز از پوشاک بادی استفاده می‌کنند.  قیمت تشک بادی چادر مسافرتی نسبتاً گران می باشد آنها در صورت سوراخ شدن می توانید با خرید چسب تشک بادی، آن را تعمیر کنید. 

مقاله پیشنهادی:قیمت سنسور مپ

قیمت تشک بادی خواب نسبت به قیمت تشک بادی خانگی هیچ فرقی ندارد.  قیمت تشک بادی دونفره اینتکس در دیجی کالا قیمت مناسبی دارد. در بیشتر موارد افراد از تشک بادی چند کار استفاده می کنند.  برای اینکه بدانید چگونه تشک بادی را باد کنید از قبل ماهیت نحوه باد کردن آن را طبق دفترچه راهنما یادبگیرید.  قیمت تشک بادی سلولی که به صورت  طبی یا طبی دو نفره وجود دارد، در کالاهای ورزشی از قیمت بالایی برخوردار میباشد.

مقاله پیشنهادی:تشخیص خمیر دندان کرست اصلی

  موقع کوهنوردی و کمپ یا در حین مسافرت از تشک بادی کوهنوردی استفاده می کند قیمت تشک بادی کوهنوردی نسبت به قیمت خرید تشک بادی اینتکس تفاوت زیادی ندارند.  بعضی از تشک ها با پمپ برقی باد می شوند.  قیمت تشک بادی دو نفره تاشو نسبت به قیمت تشک بادی دو نفره با پمپ برقی که باد می‌شود، قیمت کمتری دارد.

 


1-تشک بادی دو نفره اینتکس مدل پمپ و بالش

خرید محصول


شاید برای شما سوال باشد که تشکهای بادی چطور ساخته می شوند و کاربرد آنها چیست چون احتمال اینکه اسم این تشک ها را شنیده باشید

مقاله پیشنهادی:بهترین سختی سنج آب

بسیار زیاد از حد به همین دلیل ما می خواهیم در مورد آن توضیح بدهیم تا شما متوجه شوید که این تشکها دارای چه ویژگی می باشند و چرا مردم زیادی از آن استفاده می‌کنند تشک های بادی به شکل معمولی و ابری ساخته شده‌اند اما تفاوت‌هایی با تشک های معمولی دارند به جای پشم و ابر در این تشک ها از باد استفاده شده و مانند دیگر تشک ها خیلی نرم و راحت می باشد. 

مقاله پیشنهادی:قیمت یقلوی

برند اینتکس یکی از بهترین برندهای تشک های بادی میباشد که مدل های مختلف چون یک نفره و دو نفره می سازند و از آن برای تشک مسافرتی و حتی تشک خواب در خانه مسعود می‌شود تو شکای بادی رنگ بندی های مختلفی دارد که هر کدام دارای مدل های متفاوتی هستند و به همین دلیل اکثر خریدار ها می توانند به راحتی بر اساس سلیقه خود یکی از آنها را بخرند.  تشک بادی اینتکس یکی از معروف ترین برند ها در جهان می باشند که کاربرد زیادی دارند.

مقاله پیشنهادی:قیمت کمپوست کشاورزی

تشک بادی به دلیل اینکه می توان از آن استفاده زیادی کرد و یکی از کاربردهای این وسایل می باشد شما می توانید در بیشتر شرایط با توجه به اینکه کیفیت زیادی دارد استفاده کنیم این تشک بادی به دلیل اینکه ساعت‌هایی ناهمواری دارد می‌تواند راحتی را برای فرد به ارمغان بیاورد و از آن راضی بود کارهای آنها زمانی رضایت بخش خواهد بود که بتوان از آن در بیشتر شرایط مورد استفاده قرار داد.

مقاله پیشنهادی:بهترین زغال کبابی

زمانیکه ترشک کارایی بسیار بالایی داشته باشد و فرد بتواند از آن به راحتی برای مدت زمان طولانی استفاده کند می تواند رضایت مصرف کنندگان را جذب کند. علاوه بر موارد گفته شده سطح مواج ناهموار آن سبب شده که و فرد موقعیت خوبی داشته باشد چون این موقعیت باعث ضد عرق بودن و حساسیت بودن محصول باشد این شرایط برای افرادی که دوست دارند در فصل تابستان از آن استفاده کنم مناسب می باشد.


2-تشک بادی مدل Lazy Bag

خرید محصول


زمانی این محصول می تواند کارایی بالایی داشته باشد که افراد بتوانند از آن در محیط های مختلف همچون بیرون استفاده کنند. مسافران دوست دارند موقع استراحت، به راحتی بخوابند و آرامش داشته باشند. در همین راستا برای آن ها انواع مختلفی از تشک بادی وجود دارد که با توجه به آب و هوا می توان از یک مدل مناسب استفاده کنند.

کارایی تشک بادی چیست؟

تشکهای بادی با داشتن کاربردهای مختلفی،  باعث شدن که نسبت به دیگر روشهای معمولی برتری بیشتری داشته باشد.  یکی از ویژگی های آن سبک و از بودن آن می باشد میتوان موقع مسافرت آن را به راحتی حمل کنید و به جاهای دیگر ببرید بسته بندی تشک ها خیلی حجم کمی دارند و همین سبب شده است که در سفر از آن استفاده زیادی داشته باشند.  تشکهای بادی حجم کمی دارند و به همین دلیل از آنها در سفر استفاده زیادی می‌کند تشکهای بادی چون بابا در مورد استفاده قرار می‌گیرند و وزن سبکی دارند به راحتی میتوان جابجا شد. آنها بدنه مستحکمی دارند که در محیط‌های جنگلی، بیابان و.. استفاده می شوند. 

اگر می خواهید از تشک بادی در سفر مورد استفاده قرار دهید میتوانید از پمپ باد های دستی مورد استفاده قرار دهید چون آنها بدون استفاده از برق مورد بهره قرار می‌گیرد و اگر برقرار باشد به راحتی باد می شوند.  ازین و توشکا در کوهنوردی استفاده می‌کنند.   شما می‌توانید تشک های کوچک را با دهان باد کنیم ولی برای اینکه کار خود را راحت کنید می‌توانید پمپ باد های دستی و برقی را مورد استفاده قرار دهید که در مدت زمان کمی تشک را برای شما باد می کند.


3-تشک بادی یک نفره اینتکس مدل 64701

تشک بادی یک نفره اینتکس مدل 64701

مشخصات

 • ابعاد
  191×99×25 سانتی‌متر
 • وزن
  2.8 گرم
 • جنس
  PVC
 • نوع
  بادی
 • سایر توضیحات
  رویه ی مواج ضد تعریق
 •  
  دارای رویه کامفورت و طبی
 •  
  دارای ریچه Dual Lock
 

خرید محصول


جنس بدنه و ساختار داخلی

تشک های بادی از جنس pvc، یک رویه مخمل با ویژگی ضد تعریق می باشند، درست شده اند. هر کدام از آنها می توانند وزن های متفاوتی تحمل کنند. ساختار داخلی آنها به دو شکل الیاف دار و شبکه‌ای که از پی وی سی 6لایه می‌باشند، ساخته شده اند.  در آنها تارهای ابریشمی به شکل عمودی دوخته شده اند و سبب شده اند که رویه تشک سفت شود.  در دسته دوم از پل‌های pvc به جای فنر استفاده کردند که حجم کمی می گیرند. 

سازنده‌ها بیشتر تشک های بادی را به صورت هندسی یا مستطیلی می سازند که اندازه های متفاوتی دارند.  هر تشکی برای سن خاصی ساخته شده است و هر فرد می‌تواند با توجه به سن و وزن خود یک تشک مناسب را انتخاب کند و دوشک هایی که اندازه کوچکتری دارند برای افراد نوجوان و  کودکان مناسب می باشد.  در بیشتر تشک های بادی روی مواد به کار گرفته شده است.  ممکن است شما فکر کنید از این رویه فقط به دلیل ظاهر زیبا استفاده کردند ولی اصلاً اینطور نمی باشد چون آنها به دلیل نرمی و راحتی که دارند استفاده شده است آنها سبب می شوند شما از تشک سفت استفاده کنید و موقع استفاده راحتی بیشتری داشته باشید.

انواع تشک بادی

 • تشک بادی چند کاره
 • تشک بادی روی آب
 • تشک بادی کمپینگ
 • تشک بادی کودک یا نوجوان
 • تشک بادی بزرگسال

تشک بادی در چه کشوری ساخته شد؟

برای اولین بار تشک بادی در آمریکا ساخته شد که برای آن از بهترین مواد pc ویسی همراه با روکش مخمل استفاده کرده اند.  تشکهای بادی یکنفره و دو نفره می باشند دارای رویه مخمل که ضد تعریق می باشد درست شده‌اند همه آنها می‌توان به راحتی به آسانی جابجا کرد چون دارای وزن کمی می باشند آنها دارای قابلیت شستشوی بدن قابلیت پر و خالی شدن با استفاده از پمپ برقی و دستی اینتکس می باشند شما می توانید از آنها در خانه و محل کار خوابگاه و مسافرت استفاده کنید چون دارای نشان استاندارد از کمپانی اینتکس می‌باشند.


4-تشک بادی دو نفره اینتکس مدل الیاف دار

خرید محصول


ویژگی تشک بادی

تشک بادی اینتکس نسبت به تشک های قدیمی،  دارای وزن کمتر و حجم کمتری می باشد. می‌توان آنها را راحت تر جابجا کرد. برای ساخت تشک های بادی اینتکس از پلی استر خیلی ضخیم و باکیفیت که ویژگی ضد تعریق دارند استفاده شده است.  برای رویه تشک ها، از پلهای پی‌وی‌سی همراه با نخ ابریشم به شکل عمودی استفاده می کنند. همه تشک ها دارای شکل های مختلفی می باشند مانند خط های دایره ای، افقی، عمودی و غیره. همه آنها طبیعی می‌باشند و متخصصان آن را تایید کردند.  چون از pc و نخ ابریشم در محیط داخلی تشک استفاده کرده‌اند پس رویه آن سفت و مستحکم می باشد و باعث می شوند که افراد از آن بتوانند به راحتی استفاده کنند.

انواع تشک های بادی تک نفره و دو نفره به شکل استاندارد ساخته شده اند که افراد حین استفاده طولانی مدت، آسیب نبینند.تشک ها با اندازه های تقریبا75سانتی متری که هر کدامم ارتفاع های متفاوتی دارند، ساخته شده اند. تشک های یک نفره تقریبا دارای 2کیلوگرم وزن می باشند و مدل های دو نفره آن تقریا3.5کیلو هستند. می توان ان ها را با استفاده از پمپ های دستی باد کرد.

 • دارای قابلیت شستوشو
 • دارای وزن کم
 • قابلیت استفاده در چادرهای مسافرتی
 • دارای قیمت مناسب
 • داشتن سطح هموار و مشبک برای جلوگیری از تکان خوردن موقع خواب
 • داشتن رویه ضد تعریق

معایب تشک بادی :

تشک های بادی به دلیل اینکه با اشیا تیز و برنده برخورد می‌کند سوراخ می‌شود برای اینکه از این آسیب‌ها جلوگیری کنید باید به چندین نکته توجه داشته باشید.  شما باید تشکر را در جایی قرار دارید که وسیله تیز و برنده وجود نداشته باشد.  نباید روی تشک بپرید و آن را حرکت دهید.

  اگر برای باد کردن تشک از پمپ دستی استفاده می کنید نباید آن را بیشتر از حد استاندارد باد کنید در غیر اینصورت شرکت پاره می شود برای اینکه بدانید تشک به اندازه استاندارد با شده است یا نه خود را به آن فشار دهید اگر هنگام فشار، تشک نرم بود، پس به اندازه مناسب باد شده است.  نباید روی آن وسایل داغ یا زغال بیاندازید چون تشک می سوزد و سوراخ می شود.  اگر دوشک بادی شما سوراخ شد می توانید آن را به یک تعمیرکار حرفه‌ای بسپارید تا با استفاده از چسب اصلی اینتکس را پنچر گیری کند نباید برای آن از چسب های قطره ای مشابه آن استفاده کنید.

تعمیرکردن و پنچرگیری تشک بادی اینتکس :

در بیشتر افراد سوال پیش می‌آید که تشک بادی اینتکس که کیفیت و دوام زیادی دارد، وقتی که سوراخ شد باید برای تعمیر آن چه کاری انجام دهیم؟ تشک های اینتکس چون بدنه pvc دارند و از نرمی و ضخامت بالایی برخوردار هستند، از رویه مخمل ضد تحریق برای آن استفاده شده است.  گفتنی است که این رویه ها مقابل انواع وسایل تیز دارای حساسیت می باشد و در صورت برخورد با آنها روی تشک سوراخ می شود و اگر روی تو شک سوراخ یا پاره شد می توانید آن را به سادگی با استفاده از لیبل برچسب تعمیرات که مخصوص پنجرگیری می باشد استفاده کنید. 

برای تعمیر تشک بادی نباید از چسب پنچرگیری مخصوص خودرو یا دوچرخه استفاده کنید چون با استفاده از آنها قسمتی که آسیب دیده است بیشتر خراب می شود و کار تعمیر و سخت‌تر می‌کند یادتان باشد که موقع استفاده را حالت فضایی در نظر بگیرید چون نباید موقع تامین از وسایل تیز استفاده کنید کودکان نباید در خانه روی تو شک بازی کند و وزن زیادی روی آن بیاندازد برای باد کردن آن می توان از پمپ برقی یا دستی استفاده کنید و باید به اندازه استاندارد آن را باد کنید.

تفاوت تشک با تخت بادی :

در روی تشک های بادی از پمپ برقی کمتر استفاده می کند ولی برای تخت بادی به این صورت نیز چون بیشتر آنها بر روی خود پمپ باد برقی دارند و در زمان کوتاهی تخت بادی را باد می کند ارتفاع آنها به اندازه تقریباً ۳۰ سانتیمتر می‌رسد ولی ارتفاع انواع تخت های بادی  بین ۳۰ تا ۵۶ سانتیمتر می باشد که ارتفاع آن سبب شده استفاده از تخت راحت و ثابت تر باشد.  این ویژگی سبب شده کسانی که دارای درد کمر و پا می باشند،  هنگام استفاده از آن راحت باشند تشک بادی نسبت به تخت بادی دارای قیمت کمتری می باشد. بیشتر تشک‌های بادی دارای بدنه مخمل می باشد ولی تشک‌های بادی این چنین نیستند.  

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن