مد و لباس

خرید ریش مصنوعی ارزان قیمت و حرفه ای

ریش مصنوعی و سبیل برای گریم در مدلهای حرفه ای،کوتاه،بلند در تبریز،اصفهان،تهران به فروش می رسد.قبل از خرید ریش مصنوعی به بررسی نکات خرید آن می پردازیم:

خرید محصول

کاشت ریش کاملا شباهت به کاشت موی سر دارد. کاشت ریش بسیار دقیق تر و طبیعی تر است. کاشت ریش برای افرادی که دوست دارند چانه آن ها کمی ته ریش داشته باشد افرادی که دوست دارند یک خط ریش زیبا و مشخص داشته باشند اما موهای صورت آن ها کم پشت و پراکنده است ، بسیار مناسب است.

برای استفاده از ریش و سبیل مصنوعی شوخی ، ریش و سبیل شوخی را بر روی صورت خود قرار دهید. ریش و سبیل مصنوعی شوخی و سرکاری در رنگ سیاه تیره موجود است. تارهای موهای مصنوعی به صورت تکی ویا دسته ای روی پارچه مانند پوست سر قرار دارد

تارهای موهای مصنوعی امروزه از مواد پلی امید ساخته مبشود. ریش مصنوعی بابانوئل یکی از وسایل کریسمس است که برای بابانوئل استفاده می شود

کاشت موی مصنوعی به صورت دستی یا اتوماتیک انجام میشود. بعضی از موهای مصنوعی براق هستند وبه موی طبیعی شبیه نیست،بعضی از موها از الیاف ابریشمی ساخته میشوند وبسیار سبک ومات هستند

ماندگاری موی مصنوعی باتوجه به کیفیت وماده های اولیه ۶ ماه تا دوسال است.کاشت مو مصنوعی نوعی عمل زیبایی است. کاشت موی مصنوعی برای درمان ریزش مو،طاسی ویا کم پشت شدن مو انجام میشود. انواع ریش وسیبیل با موی طبیعی ومصنوعی در مدل ورنگ های مختلف را از برندهای معتبر در بازار وجود دارد

یکی ازعوارض کاشت مو،مخصوصا کاشت ریش مصنوعی،عفونت شدیدی است که در محل کاشت اتفاق می افتد. کاشت ریش مصنوعی یکی از روش های است برای افزایش موی صورت استفاده میشود. یکی از مهم ترین وسایل گریم حرفه ای برای گریمور ها  استفاده از ریش وسیبیل مصنوعی است پس برای خرید ریش وسیبیل مصنوعی  اصل و اورجینال دفت کنید.


1- ریش و سیبیل نمایشی مدل ریش کوتاه DSK

ریش و سیبیل نمایشی مدل ریش کوتاه DSK

خرید محصول


اکثر مردان دوست دارند ریش های پرپشت و زیبا داشنه باشند چون باعث میشود چهره انها زیباتر شود وباعث بالا رفتن اعتماد به نفسشان میشود.ولی متاسفانه افراد زیادی از داشتن ریش پرپشت وزیبا برخوردار نیستند،برای همین از زمان نوجوانی راه های زیادی را امتحان میکنند که ریش هایشان پرپشت شود. یکی از راه هایی که اکورا امروزه انتخاب میکنند کاست ریش مصنوعی است ومیتواند عوارض زیادی  داشته باشد.

کاشت ریش مصنوعی چگونه صورت میگیرد؟

کاشت ریش مصنوعی یکی از روش های است برای افزایش موی صورت استفاده میشود.واین کار دراکثر کشور ها ممنوع است و در کلینیک های معتبر انجام نمیدهند و متخققان کاشت ریش را برای پرپشت مردن انجام نمیدهند.

کاشت ریش مصنوعی ممکن است از تار موی افراد دیگر استفاده شود.پس این روش یکی از پر عوارض ترین روش کاشت مواست وافراد سو استفاده گر برای درامد این روش را انتخاب میکنند..

مقاله پیشنهادی: چگونه فندق را شور کنیم

ریش های مصنوعی چه عوارضی دارند؟

ریش مصنوعی عوارش زیادی برای انسان دارد.علت ضرر این روش این است که بدن انسان به طور طبیعی با عوانل خارجی مبارزه میکندو سعی میکند ان را دفع کندبه همین خاطر زمانی که موی مینوعی کاشته میشودبدن واکنش نشان میدهد وموجب میشود عوارضی روی پوست و بافت پوست به وجود بیاید.

اولین عوارض کاشت مو که بیمار بعد از کاشت ریش های مصنوعی میتواند شاهد آن باشد عفونت های شدید است که در محل کاشت رخ میدهند.

بارز ترین عوارض کاشت مو،مخصوصا کاشت ریش مصنوعی،عفونت شدیدی است که در محل کاشت اتفاق می افتد.


2- ریش و سیبیل نمایشی مدل DSK.RS

ریش و سیبیل نمایشی مدل DSK.RS

خرید محصول


کاشت ریش طبیعی

چرا با وجود عوارض شدید باز هم از این روش کاشت ریش  استفاده میکنند؟

بهتر است بدانید کاشت ریش مصنوعی توسط متخصصان انحام نمیشود وافراد سود جو و متقلب این کار را انجام میدهند،چون روش کاشت ریش مسنوعی راحت است و به سادگی این کار را یاد میتوان گرفت به همین خاط افراد یود جو این روش را یاد میگیرند واز این طریق کسب درامد میکنند.

در گذشته این روش را درکشور های مختلف انجام میدادند ولی به خاطر عوارض بالا ممنوع شده است.

مقاله پیشنهادی: حالت دهنده مو 

خرید ریش و سبیل مصنوعی اصل و اورجینال :

یکی از مهم ترین وسایل گریم حرفه اب برای هنرنمایی گریمور ها  استفاده از ریش وسیبیل مصنوعی است پس برای خرید ریش وسیبیل مصنوعی  اصل و اورجینال دفت کنید.

فروسگاه ارشاکو.یک فروشگاه اینترنتی است که دارای کلیه لوازم گریم مثل ریش،سیبیل مصنوعی را از برترین ومعتبر ترین برندهاژ داخلی وخارجی  تهیه میکنند ودر دسترس  هموطنان قرار میدهد.

مقاله پیشنهادی: خرید لاک essie

انواع ریش وسیبیل با موی طبیعی ومصنوعی در مدل ورنگ های مختلف را از برندهای معتبر مانند متس ویونا در این مجموعه میباشد که بادقت زیاد انتخاب میشود وبا مناسب ترین قیمت در اختیار هموطنان قرا ر میگیرد.

فروشگاه ارشاکو.با ارائه جدیدترین وبا کیفیت ترین ریش وسیبل هاژ مصنوعی حرفه ای موجود در ایران وجهان را فراهم کردت وباعث شده ایت تا از تمام نقاط کشور بتوانند خرید اینترنتی ریش وسیبیل را بدون محدودیت  برای گربمورهای اماتور تا حرفه ای را فراهم کرده ودراختیارشان قرار میدهد.


3- ریش و سیبیل نمایشی مدل M110

ریش و سیبیل نمایشی مدل M110

مشخصات کالا

وزن: 15 گرم
ابعاد: : 9×16 سانتی‌متر
رده بندی سنی: مناسب برای بالای 3 سال

خرید محصول


کاشت مو مصنوعی چیست؟

از راه های مختلف میتوان ناحیه سر که دچار ریزش شده است را پوشش،دهد.بکی از روش های کاشد،کاشت مو مصنوعی دائمی است.کاشت مو مصنوعی نوعی عمل زیبایی است.کاشت موی مصنوعی برای درمان ریزش مو،طاسی ویا کم پشت سدن مو انجام میشود.متخصص پوست ومو،تارهای مصنوعی را در ناحیه تاس وکم موی سر در زیر پوست قرارمیدهند.این کاشت برخلاف کاست موی طبیعی رشد نمیکند وبه ان کاشت موی غیر قابل رشد هم میگویند.د.

مقاله پیشنهادی: بهترین برند کالیمبا در دنیا

آشنایی با تار موهای مصنوعی

در گذشته موی مقنوعی را از تارهای مصنوعی مانند مونوکریلیک، پلی اکریلیک و پلی استر ساخته می‌-شدند. تارهای موهای مصنوعی امروزت از مواد پلی امید ساخته مبشود.شرکت های سازنده ایم موهای مصنوعی از مواد بی خطروبدون عارضه میباشد

تارهای موهای مصنوعی به صورت تکی ویا دسته ای روی پارچه مانند پوست سر قرار داردوبا چسب گیاهی مخیوص روی سر فرار میگیردوبرخلاف کلاه گیس فردمیتواند در زمان ورزش وشنا یا حمام از این محصول استفاده کند.

ماندگاری موی مصنوعی باتوجه به کیفیت وماده های اولیه ۶ ماه تا دوسال است.

موهایی که با محیط زیست سازگار هستند دارای طولورنگ وشکل های مختلف ساخته میشود.

مومصنوعی از چه ساخته می‌شود؟

جنس پوست ها متفاوت هستند.بعضی ار موهای مصنوعی از موی طبیعی ساخته می شوندکه قبمتشان بالا است. موهای مصنوعیاز الیاف مصنوعیباکیفیت های مختلف ساخته میشوند ولی تمام موهای مصنوعی لاستیک است بعضی از موهای مصنوعی براق هستند وبه موی طبیعی شبیه نیست،بعضی از موها از الیاف ابریشمی ساخته میشوند وبسیار سبک ومات هستند وشبیه به موی انسان است وگران است.


4- ریش و سیبیل نمایشی مدل Black beard

ریش و سیبیل نمایشی مدل Black beard

مشخصات کالا

ابعاد: 19 × 16 سانتی‌متر

خرید محصول


انواع روش-‌های کاشت موی مصنوعی

روش های مختلف کاشت موی مصنوعی عبارتند از:بافتن،ترکیب،اتصال است.این روش ها برای پیوند دادن تارهای مقنوعی به موهای خود فرد انجام میشود.

بافت مو: در این روش موهای جدید را به موهای موجود میبافند وباعث میشود پرپشت دیده شود سر دراین روش اثری روی پوست سر ندارد.

روش،اتصال:در این روش از موهای مصنوعی یا طبیعی برای پیوند زدن استفاده میشود.

تارهای موی جدید با موم یا چسب مخصوص به پوست یاموهای کدید وصل میشود. وممکن است شخص دچار الرژی شود.

مقاله پیشنهادی: دستگاه جوش دست دوم

کاشت موی مصنوعی به صورت دستی یا اتوماتیک انجام میشود. وتا زمانی که حجم مورد نظر به دست اید ادامه دارد.

ریش مصنوعی بابانوئل

ریش مصنوعی بابانوئل یکی از وسایل کریسمس است که برای بابانوئل استفاده می شود . قد ریش مصنوعی بابانوئل  ۳۰ سانتی متر است که با استفاده از کش آن را به صورت وصل می کنند. امروزه از این محصول بیشتر در جشن های کریسمس و جشن های میلادی استفاده می شود . با استفاده از این ریش می توانید خودتان را کاملا شبیه به بابانوئل در آورید .

آموزش ترمیم مو سبیل

چنانچه برای مدت زمان زیادی مو یا پشم کافی در دسترس نداشتید و  امکان بافتن مو روی تور نباشد می توانید ریش و سبیل را روی تور با مایع لاتکس بچسبانید از این ریش و سبیل می توانید برای دفعات  مختلف استفاده کنید.

برای این کار یک تکه تور یا گاز بسیار نازک ظریف و نرم را انتخاب کنید و با قیچی به فرم صورت ببرید.

اندازه پهنای تور را بسته به فرم ریش را با مداد سیاه مشخص کنید و از بازیگر بخواهید دهانش را باز و بسته کند وقتی دهانش باز است اندازه را زیر خط موها با مداد مشخص کنید.زیر چانه روی تور را بانخ و سوزن بدوزید . قسمت های زیادی را که با مداد مشخص کرده اید دور بریزید و دوطرف چهره زیر خطوط مو زیر لب بازیگر را چسب بزنید .

باید  صبر کنید  تا تور را به چهره بچسبانید.

بعد از چسباندن تور بر روی چهره بازیگر با قلم مو از مایع لاتکس رقیق برداشته و بر تمام سطح تور بمالید با سشوار خشک کنید . با قلم مو کمی از پودر بچه بر سطح خشک شده بزنید.


5- ریش و سیبیل نمایشی مدل 810A
ریش و سیبیل نمایشی مدل 810A

مشخصات کالا

ابعاد: 48 × 23 سانتی‌متر

خرید محصول


از زیر چانه روی تور با قلم م مو کمی مایع لاتکس بمالید و موها را تکه تکه تا زیر لب  وخطوط مو بچسبانید و از اسپری مو استفاده کنید.

با شانه و قیچی به موها فرم بدهید و اسپری بزنید .

تور را از قسمت خطوط مو دوطرف چهره از پوست به ارامی جدا کنید . سبیل را نیز می توان روی تور به همین شکل درست کنید .

تکه توری را با قیچی بریده پشت لب چسب بزنید توررا بچسبانید. روی تور یک مایع لاتکس بمالید و خشک کنید پودر بزنید وموها را در دولایه از پشت لب تا زیر بینی با مایع لاتکس بچسبانید .

مقاله پیشنهادی: بهترین حوله پالتویی

کمی اسپری بزنید با شانه و قیچی فرم بدهید صبر کنید تا خشک شود به آرامی تور را از پوست جدا کنید این ریش و سبیل را با چسب گریم به چهره مدل بچسبانید . زمانیکه ریش و سبیل را با چسب گریم به چهره مدل بچسسبانید .

زمانیکه ریش و سبیل را چسباندید ،خط فاصل ریش و پوست چهره را خیلی ظریف با قلم مو چسب زده تکه موهای بسیار کوتاه و ظریف را روی خط بچسبانید .

با این کار ریش و سبیل طبیعی تر جلوه می کند . از این ریش و سبیل می شود بارها استفاده کرد می شود.

چنانچه مایع لاتکس در دسترس نباشد از چسب میسکیت استفاده  کنید دقت شود اطراف تور را به اندازه 5 میلیمتر برای چسباندن گریم خالی بگذارید.

برای تمیز کردن ریش و سبیل از چهره چه کاری باید انجام دهیم

چنانچه ریش بلند باشد اول موهای بلند را قیچی کنید و کنار بگذارید .

می توانید از این مو ها برای ریش های کوتاه دوباره استفاده کنید . اکر  ریش کوتاه باشد اول  موها را به ارامی از چهره بکنید سپس پنبه ای را اغشته به الکل سفید نمائید به محل ریش و سبیل بمالید چند بار تکرار کنید سپس با اب گرم و صابون چهره را بشوئید خشک کنید و از کرم تقویتی استفاده  کنید.


6- ریش و سیبیل نمایشی مدل Mogul

ریش و سیبیل نمایشی مدل Mogul

مشخصات کالا

ابعاد: 18.5 × 17.5 سانتی‌متر

خرید محصول


7- ریش و سیبیل نمایشی مدل Chinese 88A

ریش و سیبیل نمایشی مدل Chinese 88A

مشخصات کالا

ابعاد: 20 × 17.5 سانتی‌متر

خرید محصول


8- ریش و سیبیل نمایشی مدل Chinese 85A

ریش و سیبیل نمایشی مدل Chinese 85A

مشخصات کالا

ندارد

خرید محصول


9- ریش و سیبیل نمایشی مدل R459

ریش و سیبیل نمایشی مدل R459

مشخصات کالا

وزن: 30 گرم
ابعاد: 19 × 16 سانتی‌متر
رده بندی سنی: مناسب برای بالای 3 سال سال

خرید محصول


10- ریش و سیبیل نمایشی مدل Chinese 87A

ریش و سیبیل نمایشی مدل Chinese 87A

مشخصات کالا

ابعاد: 31 × 15 سانتی‌متر

خرید محصول


 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن