زیبایی و سلامت

خرید لاک ناخن ارزان قیمت + 8 مدل با کیفیت

لاک ناخن در مدلهای مغناطیسی،گیاهی،ساویز،آینه ای،اکلیلی،مات،essie به فروش می رسد.قبل از خرید لاک ناخن به بررسی 8 مدل از نظر خریداران می پردازیم:

خرید محصول

شاید برای شما هم جالب باشد بدانید لاک ناخن از چه موادی ساخته می شود. سه ترکیب اصلی در ساخت لاک استفاده می شود، ماده رنگی، پایه تعلیق کننده و پلیمرهای چسبنده. ماده رنگی که برای بوجود آوردن رنگ لاک بکار می رود و نه تنها در لاک که در بقیه مواد آرایشی هم بکار می رود. مثلا رنگ سفید حاصل ماده ای به نام دی اکسید تیتانیوم است رنگ آبی را از ماده ای به نام اولترامارین ، رنگ سبز از اکسیدکروم و قرمز از کارماین گرفته می شود.

مقاله پیشنهادی : خرید تیشو

 

آن ماده ای که از ته نشین نشدن مواد موجود در لاک جلوگیری می کند همان تعلیق کننده است. ماده بعدی که به اسم پلیمرهای چسبنده یا نیتروگلوکز معروف هستند خاصیت جالبی دارند که باعث می شند لاک روی ناخن بچسبد.در برخی لاک ها از مواد دیگری مانند اکلیل ، پودر میکا و مروارید نیز استفاده شده است.

حال که دانستید لاک از چه موادی ساخته شده ، کمی باهم از رنگ های لاک ها صحبت کنیم. شما از چه رنگ لاکی برای محیط های مختلف استفاده می کنید؟

روانشناسی رنگ بر این عقیده است که در مواقع بی حوصلگی و پوکرفیس بودن، به سراغ رنگ آبی کاربنی بروید و از طیف این رنگ در لباس یا لوازم آرایشی مانند لاک استفاده کنید تا شما را سرزنده و شاداب کند.

رنگ زرد را زمانی استفاده کنید که خستگی زیاد یا ناامیدی شمارا احاطه کرده است. اصلا لاک زرد یکی از زیباترین لاک هاست و بنظر من در همه مواقع بجز بیماری، می توان از این رنگ لاک استفاده کرد

مقاله پیشنهادی : بهترین ماهیتابه نچسب

 


1-تاپ کت گلدن رز مدل لاک مات کن

تاپ کت گلدن رز مدل لاک مات کن

خرید محصول

مشخصات کلی
حجم
11 میلی لیتر
کشور مبدا برند
ترکیه
شماره مجوز
8691190069827
صادر کننده مجوز
سازمان غذا و دارو
سایر توضیحات
جهت مات کردن رنگ لاک

خرید محصول


طیف رنگ های قرمز به شما قدرت و جسارت می دهد. بد نیست در میهمانی های رسمی برای نشان دادن عزت نفستان از این رنگ استفاده کنید.

فرقی نمی کند لاک مات استفاده کنید یا براق، یا مدل ها و طرح های متفاوت اما اگر به ناخن هایتان رسیدگی کامل داشته باشید و ناخن سالمی داشته باشید، لاک روی ناخنتان هم زیباتر می شود و هم ماندگارتر می شود.

هرچند برخی لاک ها مانند لاک ژلی کلا لاک های ماندگار هستند که برای جداکردنشان باید به مراکز زیبایی مراجعه کرد .

لاک زدن نه پیر می شناسد نه جوان، اصلا بحث زیباشناسی و زیبایی منحصر به هیچ قشر یا رده سنی خاصی نیست. لاک زدن علاوه بر بخش زیبایی ناخن، یکی از تفریحات دخترخانم ها نیز به حساب می آید. احتمالا کودکی هایمان را به خاطر دارید که با گلبرگ ها لاک درست می کردیم یا با چسب های رنگی ناخن هایمان را رنگ می کردی.

مقاله پیشنهادی : شکلات تلخ ایرانی

اما این روزها دیگر نیازی به چسب زدن و گلبرگ چسباندن نیست زیرا لاک های بسیار متنوع و زیبایی در بازار وجود دارد . البته لاک ها هم مثل تمام کالاهای دیگر، دارای تفاوت کیفیت هستند و این تفاوت بین آن ها به عواملی بستگی دارد که در اینجا بررسی خواهیم کرد


2-برق ناخن گلدن رز کد 6

برق ناخن گلدن رز کد 6

مشخصات کلی
نوع
براق
پایه رنگ
بی رنگ
حجم
11 میلی لیتر
کشور مبدا برند
ترکیه

خرید محصول


دسته بندی های مختلف لاک ناخن

لاک ها چهار دسته اند که دو دسته آن زمینه و روکش و دو نوع دیگر لاک اصلی به شمار می آیند.

بیس کُت

بیس کت یک نوع لاک زمینه ای است یعنی برای زیرسازی لاک اصلی مورد استفاده قرار می گیرد و از بافت لاک در برابر مواد شیمیایی انواع لاک ها محافظت می کند. بیس کت بیرنگ است و هیچ تغییری در رنگ  بافت لاک ایجاد نمی کند تنها باعث می شود بافت ناخن صاف و صیقلی بماند .

مقاله پیشنهادی : آینه و شمعدان پلاستیکی

تاپ کُت

تاپ کت روکش نهایی لاک است و به عنوان یک لایه محافظ برای محافظت از بافت لاک و جلوگیری از شکستن ناخن بکار برده می شود. د رواقع با استفاده از تاپ کت لاک روی ناخن پوسته و خش دار نمی شود، رنگ لاک درخشنده و جلوه آن زیبا می ماند و ماندگاری لاک بیشتر می شود. این لاک به صورت یک لایه بی رنگ روی لاک اصلی قرار می گیرد و سریع خشک می شود.

لاک کلاسیک

این نوع لاک همان لاک های معمولی هستند که در انواع و اقسام مختلف و در رنگ ها و برندهای بسیاری وجود دارند. انواع لاک کلاسیک:


3-لاک گلدن رز مدل EXPERT شماره 69

لاک گلدن رز مدل EXPERT شماره 69

مشخصات کلی
پایه رنگ
طلایی
شماره رنگ
69
حجم
11 میلی لیتر
کشور مبدا برند
ترکیه
صادر کننده مجوز
سازمان غذا و دارو

خرید محصول


لاک مات

ایم لاک کیفیت رنگ قوی دارد، مات است و تنوع رنگ بسیاری دارد و البته بسیار محبوب است

لاک متالیک

لاک های متالیک درخشان هستند و رنگ و بافت براقی به ناخن می دهند نام دیگر آن ها لاک کروم است تنها ایراد آن ها این است که به سادگی خط روی آن ها می افتد.

لاک مرواریدی ( صدفی )

درخشش لاک های صدفی بسیار خاص است و  ترکیب آن ها با لاک های مات زیبایی چشمگیری بوجود می آورد.

مقاله پیشنهادی : رنگ موی لورال اصل

انواع لاک های جدید

این دسته از لاک شامل همان لاک های اصلی به حساب می آیند، اما با لایک های کلاسیک تفاوت هایی دارند، لاک های کلاسیک همگی صاف و سیقلی هستند اما لاک های جدید اینطور نیستند.


4-لاک گلدن رز مدل EXPERT شماره 67

لاک گلدن رز مدل EXPERT شماره 67

مشخصات کلی
پایه رنگ
سبز
شماره رنگ
66
حجم
11 میلی لیتر
کشور مبدا برند
ترکیه
صادر کننده مجوز
سازمان غذا و دارو

خرید محصول


لاک اکلیلی

این لاک ترکیبی از ذرات اکلیلی و تکه های ریز کریستالی ست به همین دلیل براق است و درخشندگی زیبایی دارد که با انعکاس نور در آن جذابیت زیادی خواهد داشت اما تنوع رنگ آن ها مانند لاک های مات نیست. ایراد این لاک این است که زود از روی ناخن جدا می شود و بهتر است روی آن از تاپ کت استفاده شود. برای پاک کردن آن از روی ناخن دردسر بسیاری خواهید داشت زیرا ذرات اکلیل و زرورق درون آن به این راحتی پاک شدنی نیست.

ژلیش ناخن ( لاک ژلی )

لاک ژلیش، نسل جدید لاک ها هستند که محبوبیت بسیاری دارند چرا که در برابر آسیب و پوسته شدن مقاومت زیادی دارد. ماندگاری این لاک حدودا دوهفته است و پاک کردن آن نیز بسیار دشوار می باشد.

دلیل مقاومت بالای این لاک اسن است که چند لایه روی هم قرار می گیرد و این ممکن است مانع از رسیدن اکسیژن به سطح ناخن شود بنابراین ترجیحا در آرایشگاه ها زده بشود بهتر است. در ضمن برای خشک شدن یان لاک نیاز به دستگاه UV  می باشد

مقاله پیشنهادی : بهترین برند پنیر لیقوان

لاک سه بعدی ( هولوگرام )

این لاک طیف رنگین کمانی دارد که جلوه خاصی روی نان ایجاد می کند هرچند درخشش آن از لاک متالیک کمتر است اما باز هم درخشندگی دارد. این لاک را در فصلهای گرم سال استفاده می کنند.


5-تاپ کت گلدن رز مدل matte حجم 10.5 میلی لیتر

تاپ کت گلدن رز مدل matte حجم 10.5 میلی لیتر

مشخصات کلی
پایه رنگ
بی رنگ
حجم
10.5 میلی لیتر
کشور مبدا برند
سوئد

خرید محصول


لاک نئونی

این لاک رنگ های شادی دارد، رنگ آن ها نئونی و شب نما است که در تاریکی درخشندگی دارد.

لاک مغناطیسی

این لاک درخشان است و انعکاس آینه ای دارد مثل آن است که ناخن را با فویل آلومینیوم پوشانده اید.

لاک کرَکل یا ترک‌دار

شکل ظاهری این لاک روی ناخن، ترک دار و مات است چیزی شبیه گچ ترک خورده و تنوع رنگ بسیاری دارد. برای براق شدن آن می توان از تاپ کت استفاده کرد . به سختی پاک می شود، درب  این لاک سیاه و سفید و طرح آن نیز ترک خورده است.

لاک مخملی

سطح این لاک مخملی و پرز دار است و جلوه زیبایی دارد. پاک کردن این لاک هم سخت است.

در خرید لاک چند نکته مهم را بخاطر بسپارید:


6-لاک گلدن رز مدل EXPERT شماره 52

لاک گلدن رز مدل EXPERT شماره 52

مشخصات کلی
پایه رنگ
گلبهی
شماره رنگ
52
حجم
11 میلی لیتر
کشور مبدا برند
ترکیه
صادر کننده مجوز
سازمان غذا و دارو

خرید محصول


رنگ لاک

قاعده انتخاب رنگ لاک این است که آن را با متناسب با تناژ پوست و هماهنگ با رنگ لباس و آرایش ست کنید.یعنی لاک روزانه شما باید با تناژ پوستتان هماهنگ باشد و در میهمانی ها و مجالس با رنگ آرایش و لباستان. استفاده از رنگ ها جیغ برای پوست های تیره انتخاب اشتباهی است اما پوست های روشن هیچ محدودیت رنگی ندارند.

عطر لاک

بوی لاک اگر آنقدر قوی باشد که دیگران را آزار دهد مناسب نیست بهتر است از برندهایی با بوی ملایم استفاده کنید.


7-لاک ناخن این لی مدل Cotton Candy شماره 040

لاک ناخن این لی مدل Cotton Candy شماره 040

مشخصات کلی
پایه رنگ
یاسی
شماره رنگ
040
حجم
12 میلی لیتر
کشور مبدا برند
ایران

خرید محصول


پاک کردن

زیبایی لاک یک مسئله است و پاک کردن آن یک مسئله دیگر، لاک هایی که پاک کردن آن ها سخت است برای استفاده روزانه مناسب نیستند مثلا برای پاک کردن لاک های ژلیش باید به آرایشگر بروید یا برای لاک کرکل باید از اتانول استفاده کنید نه استون.

برند لاک

برند لاک مهم نیست اما کیفیت آن بسیار مهم است پس به برند آن دقت نکنید و کیفیت و بهداشتی بودن آن را مدنظر قرار بدهید.

قیمت لاک

علاقه بسیار بانوان باعث می شود وقتی به فروشگاه برای خرید می روند به یک رنگ قانع نباشند و چندین رنگ خریداری کنند اما اینکار تنها باعث می شود هزینه بسیاری را متحمل شوید، بنابراین بهتر است قبل از خرید رنگ و نوع را انتخاب کنید. فروش های مناسبتی و تخفیف ها برای خرید لاک بسیار مناسبند آن ها را از دست ندهید.


8-لاک ناخن مای مدل Agate شماره 818

لاک ناخن مای مدل Agate شماره 818

مشخصات کلی
پایه رنگ
سبز
شماره رنگ
818
حجم
10 میلی لیتر
کشور مبدا برند
ایران

خرید محصول


 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن