خانه و سبک زندگی

راهنمای خرید اینترنتی بهترین مارک سرویس روحی ارزان قیمت

سرویس روحی پیست؟سرویس روحی را از کجا تهیه کنیم؟ سرویس های قابلمه روحی مدل های مختلفی از جمله مدل های خمره ای، کاسیو، دسینی، رنگی، چکشی، پاکستانی، شمالی دارند. قبل از خرید اینترنتی بهترین مارک سرویس روحی به بررسی نکات خرید آن میپردازیم:

سرویس تابه 4 پارچه مدل روحی طرح استیل

راهنمای خرید اینترنتی بهترین مارک سرویس روحی ارزان قیمت
ساختار بدنه
روی
جنس روکش
استیل
تعداد پارچه
چهار پارچه

سرویس روحی

سرویس روحی چیست؟

سرویس روحی ، یک پک کامل و کاربردی از  قابلمه ها می باشد . جنس این محصولات از روی می باشد. سرویس روحی از حمله سرویس های مورد توجه در آشپزخانه می باشد. انواع و اقسام سرویس های قابلمه با جنس های گوناگون و مختلف در بازار وجود دارد. این گونه محصولات توسط خانم های خانه دار خریداری می شود .

سرویس پخت و پز 8 پارچه روحی سروش مدل بادی دسته استیل

راهنمای خرید اینترنتی بهترین مارک سرویس روحی ارزان قیمت
کشور مبدا برند
ایران
تعداد پارچه
هشت پارچه
ابعاد بسته‌بندی
27 سانتی‌متر
وزن بسته‌بندی
2600 گرم
سایر توضیحات
سایز 1 قطر 18 سانتی‌متر
سایز 2 قطر 20 سانتی‌متر
سایز 3 قطر 22 سانتی‌متر
سایز 4 قطر 24 سانتی‌متر

اما جنس روی از جنس های بسیار مورد توجه بوده است. این محصول در ست های مختلف با سعی بندی های گوناگون به فروش می رسد. فروش این محصولات از تضمین کیفیت برخوردار است.

مقاله پیشنهادی : رنج پتانسیومتر

ست های روحی در رنگ بندی های گوناگون نیز موجود می‌باشند‌. این گونه محصولات را می توانید به صورت دم دستی مورد استفاده قرار بدهید چرا که دارای کیفیت بسیار عالی می باشد و از عمر طولانی برخوردار می باشد. سرویس های روحی علاوه بر ظاهری زیبا و جذاب دارای استحکام و مقاومت بالا می باشند.

مقاله پیشنهادی : برندهای معروف ظروف چینی خارجی

این محصولات اغلب به رنگ فلز و یا آلومینیومی وجود دارند اما رنگ های مختلف این محصولات نیز در بازار وجود دارد و توسط تولید کنندگان زیادی خریداری می شود.

سرویس پخت و پز 10 پارچه روحی سروش مدل براق بی دسته

سایز 5 قطر 22 سانتی متر
کشور مبدا برند
ایران
تعداد پارچه
10 پارچه
ابعاد بسته‌بندی
23×14 سانتی‌متر
وزن بسته‌بندی
1600 گرم
سایر توضیحات
ساخته شده از شمش 3003 آلومینیوم ( روحی )
سایز 1 قطر 14 سانتی متر
سایز 2 قطر 16 سانتی متر
سایز 3 قطر 18 سانتی متر
سایز 4 قطر 20 سانتی متر
سایز 5 قطر 22 سانتی متر

سرویس روحی در برند های مختلفی تولید شده است. این گونه محصولات از قدیم و ألایام مورد توجه همه ی انسان ها قرار اشتها اند و استفاده از این محصولات دارای مزایا و فواید عالی می باشد

مقاله پیشنهادی : قیمت روز میز بیلیارد

که در ادامه هر کدام از آنها را نام می بریم و به توضیح اجمالی به آنها می پردازیم.

ست قابلمه 8 پارچه روحی پرانی مدل 7005

راهنمای خرید اینترنتی بهترین مارک سرویس روحی ارزان قیمت
کشور مبدا برند
ایران
تعداد پارچه
هشت پارچه
ابعاد بسته‌بندی
30 × 30 × 16 سانتی‌متر
وزن بسته‌بندی
2088 گرم
سایر توضیحات
- سرویس 8 پارچه روحی
- بدنه آلومینیوم
- ابعاد قابلمه 1 : سایز 20 با ارتفاع 9 و احتساب در و قپه 12 سانتیمتر به وزن 327 گرم
- ابعاد قابلمه 2 : سایز 24 با ارتفاع 10 و احتساب در و قپه 13 سانتیمتر به وزن 473 گرم
- ابعاد قابلمه 3 : سایز 26 با ارتفاع 12 و احتساب در و قپه 15 سانتیمتر به وزن 530 گرم
- ابعاد قابلمه 4 : سایز 28 با ارتفاع 13 و احتساب در و قپه 16سانتیمتر به وزن 759 گرم

قابلمه روحی ، نوعی قابلمه می باشد که با استفاده از جنس روی تولید شده است. اسم روحی این محصول برگرفته از گذشتگان می باشد در قدیم به این گونه قابلمه ها ، قابلمه های روحی می گفته  اند،

مقاله پیشنهادی : انواع کبریت

در اصل این یک جمله ی اشتباه  می باشد که امروزه نیز استفاده می شود اما استفاده از این جمله ی قابلمه ی روحی اگر چه اشتباه می باشد اما کاملا رایج است.

ست تابه روحی پرانی مدل 7007 مجموعه 4 عددی

راهنمای خرید اینترنتی بهترین مارک سرویس روحی ارزان قیمت
کشور مبدا برند
ایران
تعداد پارچه
چهار پارچه
ابعاد بسته‌بندی
35 × 35 × 7 سانتی‌متر
وزن بسته‌بندی
1298 گرم
سایر توضیحات
- ست تابه روحی
- دارای 4 سایز
- مناسب استفاده به عنوان تابه و تشت شستشو
- ابعاد سایز 1 : قطر 23 و ارتفاع 5.5 سانتیمتر با وزن 227 گرم
- ابعاد سایز 2 : قطر 25 و ارتفاع 5.5 سانتیمتر با وزن 288 گرم
- ابعاد سایز 3 : قطر 28 و ارتفاع 6 سانتیمتر با وزن 359 گرم
- ابعاد سایز 4 : قطر 34 و ارتفاع 7 سانتیمتر با وزن 424 گرم

سرویس روحی جهیزیه ، سرویس سروحی عروس با تنوع گوناگون و تعداد پارچه ها مختلف از طرف تولید کنندگان مختلف یا برند های گوناگون طراحی و تولید شده اند‌.

مقاله پیشنهادی :ماهی قزل آلا کوچک

عکس های سرویس روحی جدید و سرویس روحی دستی را می توانید از طریق اینترنت مشاهده کنید.

ست تابه روحی پرانی مدل 7009 مجموعه 4 عددی

راهنمای خرید اینترنتی بهترین مارک سرویس روحی ارزان قیمت
کشور مبدا برند
ایران
تعداد پارچه
هشت پارچه
ابعاد بسته‌بندی
34 × 34 × 20 سانتی‌متر
وزن بسته‌بندی
3260 گرم
سایر توضیحات
- ابعاد تابه 2 : سایز 18 با ارتفاع 6 و احتساب در و قپه 12 و عرض با دسته ها 26 سانتیمتر به وزن 534 گرم
- ابعاد تابه 3 : سایز 20 با ارتفاع 7 و احتساب در و قپه 13 و عرض با دسته ها 29 سانتیمتر به وزن 615 گرم
- ابعاد تابه 4 : سایز 24 با ارتفاع 7.5 و احتساب در و قپه 13.5 و عرض با دسته ها 32 سانتیمتر به وزن 737 گرم
- ابعاد تابه 5 : سایز 26 با ارتفاع 8 و احتساب در و قپه 14 و عرض با دسته ها 35 سانتیمتر به وزن 929 گرم

سرویس روحی چکشی:

سرویس روحی چکشی ، دارای طراحی بسیار جذاب و چکش خورده می باشد. این محصول به صورت 8 پارچه نیز به فروش می رسد. سرویس روحی 8 پارچه شامل وسایل کامل کاربردی می باشد. مدل چکشی این محصول طراحی بسیار جذابی بر روی سطح محصول ایجاد کرده است.

مقاله پیشنهادی : خرید دستگاه تصفیه آب

سرویس روحی رنگی

 

اینگونه محصولات  نیز از جنس روی می باشند چ تنها فرق آنها بین رنگ آنها می باشد. همانطور که می دانیم قابلمه های روحی  دارای رنگی آلومینیومی می باشند اما امروزه برای جلب توجه و یا زیبا تر شدن این گونه قابلمه ها اقدام به رنگ کردن آنها کرده آمد و انواع سرویس های قابلمه روحی را با رنگ بندی مختلف به بازار عرضه کرده اند‌. این گونه محصولات دارای ظاهری بسیار دل چسب و زیبا می باشند. استفاده از این گونه محصولات علاوه بر کاربردی بودن آنها باعث تغییر ظاهر آشپزخانه می شود ظاهری دکوراتیو و جذاب به دکوراسیون آشپزخانه ها می دهد. از این محصولات می‌توانید با استفاده از پایه های مخصوص قابلمه بر روی کابینت ها و یا کنار کابین های آشپزخانه استفاده کنید و ظاهری جذاب به آشپز خانه ی خودتان بدهید.

رنگ بندی این گونه محصولات بسیار زیاد می باشد و با توجه به سلیقه ی همه ی افراد رنگ ریزی شده اند. از رنگ های پر کاربرد و پر فروش این محصولات می توان به رنگ یاسی و قرمز و آبی نفتی و صورتی و زرد و بنفش و زرشکی و غیره نام برد. این رنگ ها بسیار مورد توجه بوده اند.

 

_________________________________

 

سرویس روحی کاسیو

 

سرویس روحی کاسیو برندی شناخته شده می باشد. این برند اقدام به تولید انواع ظروف روحی در سایز بندی های گوناگون با طراحی های مختلف کرده است‌.

سرویس روحی کاسیو دارای قابلمه ها با سایز های کوچک و بزرگ می باشد. این قابلمه ها کاملا خالص هستند و از جنس روحی ساخته شده اند. قابلمه های روحی در ابعاد گوناگون و وزن علی بسیار مورد توجه ساخته شده اند‌.

سرویس روحی در تعداد 10 پارچه و 8 پارچه و 5 پارچه و 15 پارچه و 20 پارچه و بالاتر به فروش می روند. این گونه  محصولات دارای گارانتی هستند و از کیفیتی بی نظیر برخوردار می باشند. سرویس های کاسیو دارای مقاومتی  بالا می باشند و ظاهری کاملا یراق و تمیز دارند‌.

این گونه محصولات همچنین دارای اندازه های استاندارد هستند و می توانید  انواع غذا ها و خورشت ها در این گونه قابلمه ها مورد پخت قرار دهید. از  نکته های  ی جالب و قابل توجه در مورد این گونه محصولات می توان به سایز قابلمه ها اشاره کرد، همه سایزهای این نوع قابلمه قابل استفاده می باشند و کارایی بالایی دارند. از آنجا که تعداد قابلمه های این ست ها زیاد می باشد به راحتی می تواند ظروف مورد نظر خود را برای آشپزی انتخاب کنید .

دسته های این نوع محصولات کاملا مقاوم هستند و جنس  فلز قوی  می باشند‌. رنگ  ست این برند استیل می باشد و ظاهری بسیار جذاب به قابلمه ها داده است.  از دیگر ویژگی های دسته های این گونه محصولات می توان به سایز بزرگ دسته های آن اشاره کرد. دسته های  فلزی بزرگ این قابلمه ها محکم است و به قابلمه ها متصل می باشد. درب این نوع قابلمه ها ضد خش و با کیفیت هستند و از جنسی کاملا استاندارد برخوردار می باشند. درب این گونه محصولات همچنین دارای دسته های قوی است و برای جلوگیری از نسوختن دست از جنس پلاستیک و کائوچو استفاده شده است‌‌.  طراحی این محصولات بسیار جذاب و مدرن هستند و طاهری بسیار شیک و دکوراتیو دارند‌.  بر روی این گونه محصولات مارک کاسیو چسبانده شده است و در صورت عدم پسندیدن می توانید به راحتی آن را جدا کنید.

 

انواع ست  قابلمه

 

انواع ست قابلمه در تعداد و پا چه های  گوناگون طراحی شده اند‌. این گونه قابلمه ها کاملا استاندارد و کاربردی می باشند. در ادامه انواع ست قابلمه را نام می بریم و به توضیح آنها می پردازیم.

 

ست پنج تکه :

ست پنج تکه به صورت پنج تکه نیز عرضه می شود. این محصول دارای پنج قابلمه با سایز های گوناگون می باشد. سایز های است گونه قابلمه ها کاملا استاندارد است و از طراحی بسیار جذابی برخوردار می باشند. این محصولات دارای سلامت فیزیکی و گارانتی اصابت کاملا هستند.

ست های پنج تکه همچنین دارای پنج  درب مجزا هستند.

دسته های این گونه محصولات هم می تواند از فلز باشد و هم می تواند با استفاده از متریال های دیگر مانند کائوچو استفاده شود. از دیمر ویژگی های این گونه محصولات می توان به درب های فلزی و یا شیشه ای آنها اشاره کرد. این محصولات هم به صورت شیشه ای و هم به صورت فلزی و یا روی طراحی شده اند. پک و بسته بندی این گونه ست ها کاملا استاندارد است و دارای سلامت فیزیکی می باشند.

 

سرویس هفت تکه :

 

سرویس هفت تکه نیز شامل قابلمه و درب قابلمه و تابه می باشد. این ست نیز برای  آشپزخانه ها بسیار کاربردی است.

ست هفت تکه از قابلمه های روحی با سایز های گوناگون تهیه شده اند. این قابلمه ها دارای سه سایز می باشند و همراه با  سه عدد درب فلزی و یا شیشه می باشد.

سرویس هفت تکه دارای یک عدد  تابه ی بدون درب است. این گونه محصولات کاملا استاندارد به تولید رسیده اند و دارای مهر اصالت کالا می باشند.  طراحی این محصولات کاملا متفاوت است و دارای مقاومت بالایی می باشند.

اغلب درب قابلمه ی سایز بزرگ  این محصولات با تابه مچ می باشد و می توانید از در آن قابلمه بر روی تابه استفاده کنید.

 

سرویس هشت پارچه :

سرویس هست پارچه دارای تعداد قابلمه ی 3 عدد می باشد. این محصول با تعداد  سه دری فلزی و یا شیشه ای می باشد ، درب این گونه قابلمه ها دارای دسته ای از جنس کائوچو است که مانع از سوخته شدن دست می شود. همچنین این محصول دارای یک تابه با درب نیز است. کیفیت این محصولات کاملا تضمین شده و با کیفیت می باشد.

 

سرویس قابلمه ده  پارچه  :

این سرویس شامل  پنج عدد درب پیرکس و پنج عدد قابلمه ی جنس روی می باشد. جنس این گونه محصولات کاملا از روی است و دارای ناخالصی نمی باشند.

قابلمه های ده تکه با درب پیرکس و شیشه ای و یا درب های فلزی طراحی شده اند‌.

 

مزایای استفاده از قابلمه های روحی

 

مزایای استفاده از این قابلمه ها بسیاربالا می  باشد.

در درجه ی اول باید به جنس این محصولات اشاره کرد.

این محصولات برای پخت و پز انواع غذا ها طراحی شده  اند و دارای وزنی کاملا سبک می باشند. این ظروف  باعث پخش شدن یک نواخت آتش و یا حرارت در زیر خود می شود و این گونه ظروف برخلاف ظروف دیگر سرطان زا نیستند و دارای ارزش بالایی می باشند. ارزش این محصولات زمانی مشخص می شود که مقدار مواد معدنی ای مانند روی را در بدن شما افزایش می دهید. ظروف روحی از بهترین ظروف ها می باشند، مواد غذایی که در این گونه قابلمه ها پخته می شود ، روی موجود در این محصولات را به خود جذب می کند و هنگام خوردن  غذا  های که در این ظروف استفاده کردید مقادیر بالایی روی را به بدن خود انتقال می دهید‌. این محصولات برای کودکان و همچنین خانم های حامله و باردار و افرادی که دارای کمبود روی هستند منبعی عالی و مهم می باشد.

کاربرد این محصولات برای پخت انواع غذا ها می باشد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن