کشاورزی

خرید اینترنتی الکل صنعتی ارزان قیمت + 8 مدل با کیفیت

الکل صنعتی در مدلهای اتانول،متانول،96 درصد،سفید،بیدستان،99 درصد به فروش می رسد.قبل از خرید الکل صنعتی به بررسی 8 مدل از نظر خریداران می پردازیم:

الکل صنعتی بهروان شیمی مدل A8 حجم 800 میلی لیتر

سایر توضیحات
- شماره ثبت محیط زیست : 14/598/346
- شماره مجوز صنایع و معادن : 105/18459
ابعاد
8x8x27 سانتی‌متر
وزن
700 گرم
جنس
پلاستیک

الکل ، ماده‌ای است که از مواد طبیعی به وجود می آید یکی از انواع آن به الکل صنعتی معروف است که بی رنگ و بی بو است و در صنعت و در شرایط آزمایشگاهی، طی واکنش های شیمیایی تهیه می شود،که بسیار مشتعل و سمی می باشد و در درصد های مختلفی از الکل مانند الکل ۹۰ درصد یا الکل ۸۰ درصد یا الکل ۹۹ درصد در بازار موجود می باشد، در برخی از کشورها نیز درصد الکل را با واژه درجه بیان می کنند مثلاً الکل ۹۰ درجه همچنین الکل صنعتی را در حجم های متفاوت مانند الکل ۲۰ لیتری،الکل ۴ لیتری یا حتی الکل صنعتی ۶۰۰ سی سی میتوان خرید کرد.

مقاله پیشنهادی: عروسک پلاستیکی

برای تهیه الکل صنعتی میتوانید به داروخانه ها مراجعه کرده و یا به صورت اینترنتی و آنلاین از طریق سایت های معتبر آن را سفارش دهید.

الکل صنعتی آریا شفق حجم 450 میلی لیتر

سایر توضیحات
100 درصد غیر قابل شرب بوده و سمی است
ضد عفونی، جرم گیری و لکه گیری (اماکن، سطوح، کاشی و سرامیک)
سوخت چراغ های الکلی و آزمایشگاهی، مشتعل کننده ذغال، چوب و سایر موارد
حلال چربیها و جرم گیری قطعات، ابزار و لوازم الکتریکی، کامپیوتر و ماشین آلات
جرم گیری و لکه گیری پرده و البسه سفید
جلادهنده و درخشان کننده سطوح
پاک کننده دوده و چربی
شماره مجوز 32/19613
ابعاد
24x6x6 سانتی‌متر
وزن
450 گرم
جنس
پلاستیک

نخستین بار پزشک و شیمیدان معروف ایرانی ابوبکر محمد بن زکریا معروف به زکریای رازی ماده ای را از تقطیر شراب تهیه کرد و آن را الکحل نامید و با مرور زمان نام این ماده از الکحل به الکل توسط پزشکی آمریکایی به نام دکتر واندیک تغییر پیدا کرد.

مقاله پیشنهادی: کاشت هل سبز در ایران

الکل صنعتی بهروان شیمی مدل A30 حجم 3000 میلی لیتر

سایر توضیحات
- شماره ثبت محیط زیست : 14/598/346
- شماره مجوز صنایع و معادن : 105/18459
ابعاد
13x13x32 سانتی‌متر
وزن
3000 گرم
جنس
پلاستیک

امروزه علاوه بر واژه الکل از واژه های دیگری برای این ماده استفاده میشود ازجمله:

الکل اتیلیک،الکل شراب،اتانول،جوهر شراب، الکل کشمش و..

مقاله پیشنهادی: دستگاه بلز

در علم شیمی الکل ها در ترکیب های شیمیایی جزو گروه بسیار مهمی هستند و بیشترین ترکیبات آلی را تشکیل می دهند که در بسیاری از واکنشهای شیمیایی حضور دارند همچنین شمار گسترده‌ای از ترکیبات از آنها به دست می آیند.

الکل خالص مایع(ابگونه) بی بو ،بی مزه ، فرار با مزه سوزان ،رطوبتگیر و از اب سبکتر است که غیر قابل نوشیدن می باشد.

الکل با روش های متفاوتی در دنیای امروز تولید می شود که می‌توان به طور کلی این روش‌ها را به دو دسته تقسیم بندی کرد:

۱_روش طبیعی (تخمیر)

۲_روش صنعتی

الکل صنعتی بهروان شیمی مدل A30 حجم 3000 میلی لیتر

سایر توضیحات
- شماره ثبت محیط زیست : 14/598/346
- شماره مجوز صنایع و معادن : 105/18459
ابعاد
13x13x32 سانتی‌متر
وزن
3000 گرم
جنس
پلاستیک

در دوران کرونا ازش به عنوان ضد عفونی کننده استفاده نکنید ولی به عنوان الکل صنعتی و برای مصارف صنعتی از سایر الکل های صنعتی قطعا بهتره.

نقاط قوت

  • به عنوان الکل صنعتی مناسب هست

مقاله پیشنهادی: دوربین فیلمبرداری دیجیتال

چندسالی هست که برای استفاده در محیط کاری و تمیزکردن بعضی لوازم و قطعات ، به تعداد زیاد ، از این نوع الکل و این برند استفاده میکنم و بر خلاف سایر الکل های موجود در بازار ، اصلا رنگ نمیدهد . حتی طبق توصیه ی سازنده ، برای شستشوی لباسهای سفید ، کمی از این الکل ، داخل ماشین لباسشویی اضافه میکنم و نتیجه ی کار بسیار عالی هست….. مدت زمانیست که برای تهیه ی این محصول به مشکل خوردم و خوشبختانه دیجیکالا موجودی داشت و با بسته بندی عالی و خیلی زود بدستم رسید .

الکل صنعتی بهروان شیمی مدل A5 حجم 500 میلی لیتر

سایر توضیحات
- شماره ثبت محیط زیست : 14/598/346
- شماره مجوز صنایع و معادن : 105/18459
ابعاد
6x6x21 سانتی‌متر
وزن
500 گرم
جنس
پلاستیک

روش طبیعی:

به طور خلاصه این روش را توضیح می دهیم، اساس این روش تجزیه قند موجود در مواد مختلف(غلات،میوه ها،نیشکر) است که به آن پدیده تخمیر گفته می شود،مخمرها(قارچ ها) در محیط های بدون اکسیژن میتوانند رشد و تکثیر پیدا کنند به این صورت که مواد قندی را تخمیر میکنند و نتیجه این تخمیر در غیاب اکسیژن ،گاز کربنیک و اتانول( یا الکل اتیل یا الکل طبی) است. مایع به دست آمده از فرآیند تخمیر درصد الکل بسیار پایینی دارد(حدود ۱۸ درصد) برای بالا بردن درصد الکل از مایع به دست آمده طی یکسری فرآیندها بر اساس اختلاف نقطه جوش الکل و آب ،درصد الکل به دست آمده طی تکرار این فرآیندها بالا میرود.

مقاله پیشنهادی: مرطوب کننده

روش صنعتی:

منابع طبیعی مانند گاز (طبیعی)،نفت،ذغال سنگ ،بایومس یا زیست توده ها مواد اولیه ای هستند که برای تهیه الکل به روش صنعتی از آنها استفاده می شود، این مواد طبیعی طی فرایندهای پیچیده و متفاوتی به الکل تبدیل می‌شوند؛ به عنوان مثال مادای گازی شکل به نام استیلن در در مجاورت جیوه با آب ترکیب می‌شود و استالدئید یا اتانال را به وجود می آورد که با ترکیب هیدروژن و اتانال، ماده آلی شیمیایی اکسیژن دار به نام اتانول یا الکل اتیل به دست می آید.

الکل صنعتی ژلوت حجم 350 میلی لیتر بسته 2 عددی

ابعاد
4x4x10 سانتی‌متر
وزن
400 گرم
جنس
پلاستیک

متانول methanol

متانول یا الکل صنعتی به نام های متفاوتی شناخته می شود مانند:متیل الکل، الکل متیلیک،کاربینول،الکل چوب،متیل هیدروکسید و..

تولید این ماده بی رنگ و فرار در صنعت نیازمند محیط صنعتی مجهز و مخصوص است البته این نوع الکل از تقطیر چوب هم تهیه می شود به همین دلیل به الکل چوب هم شناخته می‌شود.

مقاله پیشنهادی: همبرگر ساز دستی

در شیوه مدرن برخلاف گذشته که متانول را از هیدروژن دار کردن مونوکسید کربن( هیدروژن + مونوکسید کربن یا واکنش آب با متان یا زغال سنگ در دمای بالا) به دست می‌آوردند امروزه برای تولید متانول از متان موجود در گازهای طبیعی استفاده می کنند که تحت فشار و دمای مناسب در مجاورت بخار آب و با استفاده از کاتالیزور(های که در فشارهای پایین عمل میکنند و کاربرد بسیار به صرفه تری دارند ) به دست می آید . همچنین امروزه از واکنش دی اکسید کربن با هیدروژن متانول تولید می کنند.

متانول در دنیای امروز کاربردهای متفاوت و بسیار زیادی دارد که همین امر موجب مهم شدن این ماده صنعتی شده است به طوری که نوسان قیمت آن در بسیاری از صنایع تولیدی اثر می گذارد در ادامه برخی از کاربردهای متانول را نام می بریم:

الکل صنعتی نوژن مدل NO4004 گنجایش 600 میلی لیتر

سایر توضیحات
بطری 450 سی سی
مناسب برای جرم گیری و لکه گیری
سوخت چراغ های الکلی و آزمایشگاهی
مشتعل کننده ذغال، چوب
جلادهنده و درخشان کننده سطوح
پاک کننده دوده و چربی
الکل آتش زنه نوژن حاوی ماده آتش زا به نام اتانول است که
قابلیت اشتعال زایی آن هم به مدت طولانی و با مقدار زیاد دارد که در آن هیچ ماده آتش زای طبیعی مانند نفت و گازوییل وجود ندارد.
ابعاد
20x5x5 سانتی‌متر
وزن
600 گرم
جنس
پلاستیک

_ متانول جزو سه محصول حیاتی و کاربردی صنایع شیمیایی است زیرا مواد بسیار زیادی از آن به وجود می آید

_ در تهیه مدل های مختلف چسب های صنعتی کاربرد دارد.

به عنوان حلال و ضد یخ از آن استفاده می شود
_ در تهیه پلاستیک، رنگ، مواد منفجره ،تخته سه لایی، انواع ورنی و انواع لامینیت ها کاربرد دارد
_ در تهیه انواع وسایل و تجهیزات آشپزخانه دوربین های عکاسی ،فرمالدئید ها( جهت مصارف خانگی)
_ برای تهیه انواع استات سلولز برای انواع الیاف و پارچه
امروزه با توجه به کمبود منابع انرژی دانشمندان در فکر استفاده از متانول به عنوان سوخت پاک یا در تولید هیدروژن مصرفی پیل های سوختی هستند.

متانول علاوه بر کاربرد های فراوانی که در دنیای امروز دارد ترکیب بسیار سمی است که به راحتی از طریق پوست جذب بدن میشود و رطوبت پوست را می‌گیرد و باعث سوزش پوست و ایجاد خشکی در آن می شود و همچنین می تواند سبب به وجود آمدن لکه های سیاه در چشم، التهابات غشایی و مخاطی، ایجاد اختلال در دستگاه عصبی و حتی نابینایی و مرگ شود.
اگر غلظت بالایی از بخار متانول در هوا وجود داشته باشد در صورت وجود منابع احتراق انفجار صورت میگیرد، پس باید در محل ذخیره متانول و هنگام جابجایی نکات ایمنی به درستی رعایت شود برای مثال در این مکانها خوردن نوشیدن و استعمال دخانیات ممنوع می باشد، و محیط به دور از گرما یا شعله و نور مستقیم خورشید و مواد خوراکی باشد و همچنین محیط نگهداری باید خنک و دارای تهویه مناسب باشد.
لازم به ذکر است که با وجود آن که اتانول را به عنوان الکل خوراکی و متانول را به عنوان الکل صنعتی معرفی کردیم، امروز نوع صنعتی اتانول هم تولید می شود و برای ایجاد تفاوت بین آنها به اتانول مواد رنگی، تلخ کننده ها و حتی متانول اضافه می‌کنند و بعنوان الکل صنعتی در بازار فروش قرار می دهند.
بزرگترين توليد كننده متانول در جهان کشورهای چين، عربستان و ترينيداد هستند، در ایران نیز پتروشیمی زاگرس به عنوان یکی از بزرگترین مجتمع‌های تولیدی متانول در دنیا در حال فعالیت است ایران نیز متانول را به صورت انبوه تولید می کند به طوری که به عنوان یکی از قطب های تولید متانول در جهان شناخته می شود.

الکل صنعتی نارین مدل N450 حجم 450 میلی لیتر

سایر توضیحات
الکل صنعتی نارین با خلوص واقعی 90% مناسب برای مصارف صنعتی ، کارگاهی ، صنفی و خانگی میباشد.
با توجه به بی رنگ بودن الکل صنعتی (اتانول) و سمی بودن آن از رنگهای ویژه برای شناسایی و تمایز از سایر مایعات استفاده گردیده است ، لذا خواهشمند است جهت جلوگیری از خطرات احتمالی دور از دسترس کودکان نگهداری نمائید.
همچنین به دلیل قدرت بالای اشتعال و خطرات احتمالی ، در محل امن و بدور از اشعه مستقیم خورشید نگهداری شود.
برای استریل نمودن و تزریقات مطلقاُ استفاده نشود.
ابعاد
6x6x24 سانتی‌متر
وزن
357 گرم
جنس
پلاستیک

الکل صنعتی نارین مدل B450 بسته 3 عددی

سایر توضیحات
الکل صنعتی نارین با خلوص واقعی 90% مناسب برای مصارف صنعتی ، کارگاهی ، صنفی و خانگی میباشد ، از موارد مصرف آن از جمله ضد عفونی کردن سطوح و دستگیره ها ، جرم گیری اتصالات و قطعات صنعتی و ساختمانی ، لکه گیری (اماکن ، سطوح ، کاشی و سرامیک) ، بهترین سوخت برای چراغ های الکلی مسافرتی و آزمایشگاهی ، استارتر و مشتعل کننده ذغال ، چوب و هیزم ، مناسب ترین حلال برای از بین برندن چربی و آلایندگی ها ، از بین برنده جرمهای ابزار و لوازم الکتریکی ، کامپیوتر و ماشین آلات ، بهترین پاک کننده دوده ها و غیره نام برد .
با توجه به بی رنگ بودن الکل صنعتی (متانول) و سمی بودن آن از رنگهای ویژه برای شناسایی و تمایز آن از سایر مایعات استفاده گردیده است ، لذا خواهشمند است جهت جلوگیری از خطرات احتمالی دور از دسترس کودکان نگهداری نمائید.
همچنین به دلیل قدرت بالای اشتعال و خطرات احتمالی آن در محل امن و دمای متعارف زیر 20 درجه سانتیگراد و بدور از اشعه مستقیم خورشید نگهداری نمائید.
ابعاد
6x6x24 سانتی‌متر
وزن
358 گرم
جنس
پلاستیک

الکل صنعتی گلریز مدل HRZ گنجایش 0.6 لیتر بسته 5 عددی

سایر توضیحات
- %100 درصد غیر قابل شرب بوده و سمی است
- ضد عفونی، جرم گیری و لکه گیری (اماکن، سطوح، کاشی و سرامیک)
- سوخت چراغ های الکلی و آزمایشگاهی، مشتعل کننده ذغال، چوب و سایر موارد
- حلال چربیها و جرم گیری قطعات، ابزار و لوازم الکتریکی، کامپیوتر و ماشین آلات
- جرم گیری و لکه گیری پرده و البسه سفید
- جلادهنده و درخشان کننده سطوح
- پاک کننده دوده و چربی
- تایید اصالت و کیفیت فقط توسط برترین فروشنده, حاناز
ابعاد
26x7x7 سانتی‌متر
وزن
600 گرم
جنس
پلاستیک

الکل صنعتی وندا مدل S10 حجم 450 میلی لیتر بسته 10 عددی

ابعاد
5x5x13 سانتی‌متر
وزن
450 گرم
جنس
پلاستیک

الکل صنعتی نارین مدل B450 حجم 450 میلی لیتر بسته 4 عددی

سایر توضیحات
الکل صنعتی نارین با خلوص واقعی 90% مناسب برای مصارف صنعتی ، کارگاهی ، صنفی و خانگی میباشد ، از موارد مصرف آن از جمله ضد عفونی کردن سطوح و دستگیره ها ، جرم گیری اتصالات و قطعات صنعتی و ساختمانی ، لکه گیری (اماکن ، سطوح ، کاشی و سرامیک) ، بهترین سوخت برای چراغ های الکلی مسافرتی و آزمایشگاهی ، استارتر و مشتعل کننده ذغال ، چوب و هیزم ، مناسب ترین حلال برای از بین برندن چربی و آلایندگی ها ، از بین برنده جرمهای ابزار و لوازم الکتریکی ، کامپیوتر و ماشین آلات ، بهترین پاک کننده دوده ها و غیره نام برد .
با توجه به بی رنگ بودن الکل صنعتی (متانول) و سمی بودن آن از رنگهای ویژه برای شناسایی و تمایز آن از سایر مایعات استفاده گردیده است ، لذا خواهشمند است جهت جلوگیری از خطرات احتمالی دور از دسترس کودکان نگهداری نمائید.
همچنین به دلیل قدرت بالای اشتعال و خطرات احتمالی آن در محل امن و دمای متعارف زیر 20 درجه سانتیگراد و بدور از اشعه مستقیم خورشید نگهداری نمائید.
ابعاد
6x6x24 سانتی‌متر
وزن
358 گرم
جنس
پلاستیک

الکل صنعتی نارین مدل N450 حجم 450 میلی لیتر بسته 3 عددی

سایر توضیحات
الکل صنعتی نارین با خلوص واقعی 90% مناسب برای مصارف صنعتی ، کارگاهی ، صنفی و خانگی میباشد ، از موارد مصرف آن از جمله ضد عفونی کردن سطوح و دستگیره ها ، جرم گیری اتصالات و قطعات صنعتی و ساختمانی ، لکه گیری (اماکن ، سطوح ، کاشی و سرامیک) ، بهترین سوخت برای چراغ های الکلی مسافرتی و آزمایشگاهی ، استارتر و مشتعل کننده ذغال ، چوب و هیزم ، مناسب ترین حلال برای از بین برندن چربی و آلایندگی ها ، از بین برنده جرمهای ابزار و لوازم الکتریکی ، کامپیوتر و ماشین آلات ، بهترین پاک کننده دوده ها و غیره نام برد .
با توجه به بی رنگ بودن الکل صنعتی (متانول) و سمی بودن آن از رنگهای ویژه برای شناسایی و تمایز آن از سایر مایعات استفاده گردیده است ، لذا خواهشمند است جهت جلوگیری از خطرات احتمالی دور از دسترس کودکان نگهداری نمائید.
همچنین به دلیل قدرت بالای اشتعال و خطرات احتمالی آن در محل امن و دمای متعارف زیر 20 درجه سانتیگراد و بدور از اشعه مستقیم خورشید نگهداری نمائید.
ابعاد
6x6x23 سانتی‌متر
وزن
358 گرم
جنس
پلاستیک

الکل صنعتی آذرخش کد 099 حجم 400 میلی لیتر

ابعاد
5x5x23 سانتی‌متر
وزن
400 گرم
جنس
پلاستیک

الکل صنعتی زرفام مدل ZA98 حجم 4000 میلی لیتر

سایر توضیحات
خلوص الکل: 98 درصد
غیر قابل شرب و سمی
مطلقا جهت تزریقات و استریل استفاده نگردد
موارد مصرف:
ضدیخ گازوئیل
ضد عفونی، جرم گیری و لکه گیری (اماکن، سطوح، کاشی و سرامیک)
سوخت چراغ های الکلی و آزمایشگاهی، مشتعل کننده ذغال، چوب و سایر موارد
حلال چربیها و جرم گیری قطعات، ابزار و لوازم الکتریکی، کامپیوتر و ماشین آلات
جرم گیری و لکه گیری پرده و البسه سفید
جلادهنده و درخشان کننده سطوح
پاک کننده دوده و چربی
حلال لاک خشک
ابعاد
25x18x6 سانتی‌متر
وزن
4000 گرم
جنس
پلاستیک

الکل صنعتی متانول گلبرگ مدل 98 درجه حجم 450 میلی لیتر بسته 2 عددی

سایر توضیحات
100 درصد غیر قابل شرب و سمی
مطلقا جهت جهت تزریقات و استریل استفاده نگردد
موارد مصرف:
ضدیخ و ضد یخ گازوئیل
حل کننده لاک
شستشوی زینک
گل سازی
ضد عفونی، جرم گیری و لکه گیری (اماکن، سطوح، کاشی و سرامیک)
سوخت چراغ های الکلی و آزمایشگاهی، مشتعل کننده ذغال، چوب و سایر موارد
حلال چربیها و جرم گیری قطعات، ابزار و لوازم الکتریکی، کامپیوتر و ماشین آلات
جرم گیری و لکه گیری پرده و البسه سفید
جلادهنده و درخشان کننده سطوح
پاک کننده دوده و چربی
حجم 450 میلی لیتر
ابعاد
5× 5 × 23 سانتی‌متر
وزن
600 گرم
جنس
پلاستیک

الکل صنعتی %99.9 جهان آرارات حجم 450 میلی لیتر بسته 3 عددی

سایر توضیحات
الکل صنعتی جهان آرارات با خلوص 99.9 درصد یکی از بهترین الکل های صنعتی و با کیفیت بازار است.
موارد مصرف:
1: ضد عفونی، جرم گیری و لکه گیری (اماکن، سطوح، کاشی و سرامیک)
2: سوخت چراغ های الکلی و آزمایشگاهی، مشتعل کننده ذغال، چوب و سایر موارد
3: حلال چربیها و جرم گیری قطعات، ابزار و لوازم الکتریکی، کامپیوتر و ماشین آلات
4: جرم گیری و لکه گیری پرده و البسه سفید (مقداری از محتویات بطری را درون ماشین لباسشویی و یا در تشت آب ریخته و به آن مواد شوینده اضافه نموده و سپس اقدام به شستشو نمایید)
5: جلادهنده و درخشان کننده سطوح
6: پاک کننده دوده و چربی تذکر:
100 درصد غیر قابل شرب و سمی است.
ابعاد
5 × 23 سانتی‌متر
وزن
600 گرم

الکل صنعتی مدل 001 حجم 550 میلی لیتر

ابعاد
6x6x22 سانتی‌متر
وزن
550 گرم
جنس
پلاستیک

الکل صنعتی پاشا حجم 450 میلی لیتر

سایر توضیحات
100 درصد غیر قابل شرب و سمی
مطلقا جهت جهت تزریقات و استریل استفاده نگردد
موارد مصرف:
ضد عفونی، جرم گیری و لکه گیری (اماکن، سطوح، کاشی و سرامیک)
سوخت چراغ های الکلی و آزمایشگاهی، مشتعل کننده ذغال، چوب و سایر موارد
حلال چربیها و جرم گیری قطعات، ابزار و لوازم الکتریکی، کامپیوتر و ماشین آلات
جرم گیری و لکه گیری پرده و البسه سفید
جلادهنده و درخشان کننده سطوح
پاک کننده دوده و چربی
ابعاد
5 × 5 × 23 سانتی‌متر
وزن
600 گرم
جنس
پلاستیک

الکل صنعتی شیمی خودرو مدل INCENDIARY حجم 500 میلی لیتر

سایر توضیحات
100 درصد غیر قابل شرب و سمی
مطلقا جهت جهت تزریقات و استریل استفاده نگردد
موارد مصرف:
ضدیخ گازوئیل
ضد عفونی، جرم گیری و لکه گیری (اماکن، سطوح، کاشی و سرامیک)
سوخت چراغ های الکلی و آزمایشگاهی، مشتعل کننده ذغال، چوب و سایر موارد
حلال چربیها و جرم گیری قطعات، ابزار و لوازم الکتریکی، کامپیوتر و ماشین آلات
جرم گیری و لکه گیری پرده و البسه سفید
جلادهنده و درخشان کننده سطوح
پاک کننده دوده و چربی
ابعاد
6 × 6 × 19 سانتی‌متر
وزن
530 گرم
جنس
پلاستیک

الکل صنعتی جهان الکل مدل SLM45 حجم 450 میلی لیتر

سایر توضیحات
-جهت سوخت چراغهای الکلی و آزمایشگاهی
-جهت برافروختن آتش بدون بو
-جهت استفاده در گل سازی و تمیز کردن لاک
-جهت تمیز کردن و برطرف کردن چربی و تمیز کردن وسایل الکترونیکی
ابعاد
3*3*15 سانتی‌متر
وزن
450 گرم
جنس
پلاستیک

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن