دکوراسیون

از کجا پالت چوبی بخریم – خرید پالت چوبی ارزان قیمت

پالت چوبی از کجا بخریم؟ پالت چوبی در مدلهای نو برای تخت،روسی،سرامیک به فروش می رسد.قبل از خرید پالت چوبی به بررسی نکات زیر می پردازیم:

خرید محصول

پالت ها وسیله هایی هستند که میتوان روی ان وسیله قرار داد یا از فضای درون ان استفاده کرد همچنین برای حمل و نقل میتوان از انها استفاده کرد . حمل و نقل انها با وسیله های مخصوص مثل لیفتراک ها ،جرثقیل های حمل بار ، جک دستی پالت و … جابه جا میشوند

اندازه پالت ها بسیار متنوع است و به نوعی به منطقه جغرافیایی بستگی دارد که شما در آن زندگی میکنید مثلاپالت چوبی در کشورهای آسیایی ۱۰۰ در ۱۲۰ در ۱۵ میباشد .

پالت ها علاوه بر اندازه انواع مختلفی نیز دارند مثل پالت های دوراهه و چهارراهه ، پالت ها با صفحه چندتکه و تک رویه.

شما بسته به نیاز خود میتوانید این محصول را خریداری کنید


1-پالت چوبی سفید ره آورد طرح گرد سایز A4

پالت چوبی سفید ره آورد طرح گرد سایز A4

توضیحات:

 • جنس چوبی
 • تعداد محل قرارگیری رنگ – عدد

خرید محصول


برای مثال پالت ها از جنس های چوبی ، پلاستیکی ، فلزی و … میباشند اما امتخاب نوع چوب با توجه به وزن ان میتواند انتخاب بهتری باشد . جنس چوب به کار رفته در پالت نیز بسیار مهم است و شما باید هنگام خرید به ان دقت کنید زیرا به طور مستقیم در وزن ان تاثیر دارد و هرچه وزن پالت ها کمتر باشد جابه جایی انها اسان تر است .

مقاله پیشنهادی :هیتر برقی بلانتون

قیمت های پالت های چوبی نیز بسیار‌متفاوت است و به همه ویژگی هایی که گفتیم بستگی دارد هنگام خرید باتوجه به بودجه و نیاز خود نسبت به خرید این وسیله اقدام کنید .


2-پالت چوبی بومیران

پالت چوبی بومیران

توضیحات:

 • جنس‌چوبی
 • سایر توضیحات: – پالت چوبی
  – مناسب برای رنگ روغن و اکریلیک
  – دارای محل قرار‌گیری انگشت
  – ابعاد: 28 × 29 سانتی‌متر
  – وزن: 165 گرم

خرید محصول


پالت های چوبی یکی از ابزار مورد استفاده در انبار یا کارخانجات هستند .این وسیله را با دستگاهی مثل لیفتراک ، جرثقیل های مخصوص حمل پالت ، لودر پالت، جک دستی پالت  و چند نمونه دستگاه دیگر جابه جا میکنند . باید برای جایه جایی وسایل موجود روی پالت ها اقدام به استفاده از یک وسیله مناسب کنیم و باتوجه به شرایط انبار و محصولات به مقدار نیاز دستگاه تهیه کنید.

مقاله پیشنهادی :خرید سینی چوبی ارزان

این دستگاه ها برای جابه‌جایی بسیار‌مناسب میباشند مثلا پالت های استاندارد میتوانند بازوهای لیفتراک را در دو طرف خود جا دهد و اینگونه میتوان ان را جا به جا نمود .


3-پالت چوبی ره آورد طرح گرد سایز A3

پالت چوبی ره آورد طرح گرد سایز A3

توضیحات:

 • جنس چوبی
 • تعداد محل قرارگیری رنگ – عدد

خرید محصول


اما پالت ها اندازه های مختلفی دارند.  پالت ها باتوجه به منطقه جغرافیایی که در آن پالت را می‌سازند براساس اندازه تقسیم میشود

مقاله پیشنهادی :قیمت رزین سختی گیر

پالت های مورد استفاده در صنعت های مختلف نیز باهم فرق میکنند. برای مثال بر اساس استاندارد های امریکا اندازه پالت  در صنایع نظامی ، لبنی ،غذایی ، خودرو،  نوشیدنی و … با هم فرق میکنند و هر کدام یک اندازه به خصوصی دارند .


4-پالت چوبی مستطیل بومیران

پالت چوبی مستطیل بومیران

توضیحات:

 • جنس‌چوبی
 • سایر توضیحات:  پالت چوبی
  – مناسب برای رنگ روغن و اکریلیک
  – دارای محل قرار‌گیری انگشت
  – ابعاد: 40× 30 سانتی‌متر
  – وزن: 260گرم

خرید محصول


این اندازه استاندارد در کشور های مختلف باهم متفاوت میباشند . مثلا در ایران و دیگر کشور های آسیایی از یک استاندارد رایج که ۱۰۰ *۱۲۰*۱۵ است استفاده میشود .

مقاله پیشنهادی :چگونه روی حلوا را صاف کنیم

در دیگر کشور ها این اندازه‌ها متفاوت است مثلا در امریکای شمالی این اندازه *1129 * 1016 * 150و در اروپاوآسیا (mm1200 * 1000 * 150میباشد همچنین در کشورهایی مثل امریکایشمالی،اروپا،آسیا (mm): 1067 * 1067 * 150است

درآسیا  این اندازه(mm): 1100 * 1100 * 150 میباشد

اندازهاستانداردپالت ها دراروپا نیز  (mm): 1200 * 800 * 15 ودراسترالیا (mm): 1165 * 1165 * 150میباشد.


5-پالت رنگ چوبی بومیران مستطیل

پالت رنگ چوبی بومیران مستطیل

توضیحات:

 • جنس چوبی
 • تعداد محل قرارگیری رنگ‌6 عدد
 • سایر توضیحات:- دارای صفحه ای صاف برای استفاده حرفه ای
  – فضای کافی برای مخلوط کردن رنگ
  – وزن کم مناسب برای استفاده طولانی مدت
  – دارای ابعاد: 0.3 × 30 × 40 سانتی متر

خرید محصول


پالت ها همچنین علاوه بر اندازه دارای نوع های مختلف نیز میباشند.پالت ها جهت بسته بندی و حمل و نقل مفتول سیمی یکی از انواع ان است .پالت های چهار راهه که چون میتوان عمل بارگیری را در ان به وسیله پالت لیفتراک از چهارطرف انجام داد به ان چهارراهه میگویند

مقاله پیشنهادی :سرویس روحی

همینطور پالت های دوراهه که میتوان از دو طرف عمل بارگیری را انجام داد

مدلهای دیگر عبارتند از پالت چوبی با صفحه چند تکه در دو رویه که هردوطرف با صفحه های چوبی پوشيده شده اند.


6-پالت رنگ چوبی بومیران بیضی

پالت رنگ چوبی بومیران بیضی

توضیحات:

 • جنس چوبی
 • تعداد محل قرارگیری رنگ 6 عدد
 • سایر توضیحات‌ – دارای صفحه ای صاف برای استفاده حرفه ای
  – فضای کافی برای مخلوط کردن رنگ
  – دارای ابعاد: 0.3 × 40× 30 سانتی متر

خرید محصول


مدل دیگر پالت چوبی با صفحه چندتکه یک رویه که همانطور که از نامش پیداست یک طرف ان با صفحه پوشانده میشود.

مقاله پیشنهادی :کابینت ارزان از کجا بخرم

در مدلهای دیگر مثل پالت های دورویه و یک رویه که در دورویه هر دو طرف با چوب پوشیده شده و در یک رویه ،فقط یک سمت ان با چوب پوشیده شده است .7-پالت رنگ کد H002

پالت رنگ کد H002

توضیحات:

 • جنس‌چوبی
 • تعداد محل قرارگیری رنگ 20 عدد
 • سایر توضیحات: از جنس MDF با ضخامت 2 میلیمتر میباشد

خرید محصول


به نظر شما برای ساخت پالت چوبی از چه کدام نوع چوب استفاده میشود؟  نوع چوب پالت ها متفاوت است و شما میتوانید با توجه به وزن محموله و کیفیت محصول پالت مورد نظر خود را با جنس های مختلف خریداری کنید .در ایران ،پالت ها بیشتر از جنس چوب نراد روسی میباشد .دلیل استفاده زیاد از ان به خاطر قیمت مناسب ان میباشد . نوع چوب در کيفيت محصول بسیار اهمیت دارد و شما باید هنگام خرید به ان توجه کنید و مدلهای بی کیفیت را نخرید . در صنایع سنگین حتی از بلوط برای ساخت پالت استفاده میکند  .حتی جنس چوب های نراد روسی که در کشورهای دیگر ساخته میشود بهتر از چوب های نراد و یولکا و ساسنا که به انها سوپر وارداتی میگویند و به ایران وارد میشود ،میباشد . باید هنگام خرید به کیفیت چوب خیلی دقت کنیم چون ممکن است واردکننده های چوب روسی ،چوب های بی کیفیت خود را با تقلب به ایرانیان بفروشند .


8-پالت مدل 3422

پالت مدل 3422

توضیحات:

جنس چوبی

تعداد محل قرارگیری رنگ ندارد عدد

خرید محصول


پالت و پایه های ان هریک از انواع مختلفی چوب ساخته میشود مثلا صفحه پالت از چوب خشک شده با رطوبت ۱۰ تا ۱۵ درصد استفاده میشود و برای پایه از چوب ماسیو یا تخته چندلایی مستطیل شکل استفاده میشود . علاوه بر چوب نراد میتوان از چوب درختان پهن برگ‌مثل افرا ،انواع سوزنی برگ ها ،راز و ممرض هم استفاده کرد.


9-پالت ره آورد کد 193105 A5

 

پالت ره آورد کد 193105 A5

توضیحات:

جنس چوبی

سایر توضیحات:پالت رنگ روغن سفید جنس mdf با رویه ملامینه سایز A5

خرید محصول


انتخاب جنس پالت مورد بعدی ای است که باید نهایت دقت را در ان بکنید . پالت در واقع زیاد مورد جابه جایی قرار میگیرد زیرا پالت ها سکوهای کوچک چوبی میباشند که برای نگهداری و مراقبت مواد و کالاها در انبار ها و کارخانجات و یا در حمل و نقل واستفاده میشوند پس وزن پالت چوبی بسیار اهمیت دارد و به طور مستقیم مربوط به جنس این پالت ها میباشد . پالت ها از مواد و تجهیزات مختلفی ساخته میشوند و این در جنس و کیفیت محصول اثر دارد . نکته های دیگری که در انتقال موثر است علاوه بر جنس به نوع انبار، سطح انبار ، نحوه انتقال ، کاربرد ماشین الات برای انتقال میباشد .پالت های چوبی تنوع کالا دارند و مواد مختلفی در ساخت آنها به کار میرود و باتوجه به نیاز هر شرکت میتوان انهارا تهیه کرد.

پالت ها انواع مختلفی دارند مثل پالت چوبی ، پلاستیکی، یورویی ، کامپوزیت چوب ،پالت فلزی همچنین پالت های چوبی در دو نوع  دو طرفه و چهار طرفه موجود میباشد . هنگام خرید باید دقت کنید که کدام مورد مناسب شماست و میتوانید از ان بیشترین استفاده را ببرید. مثلا مدلهای دوطرفه به شکلی است که لیفتراک ها دو طرف آن را میگیرند و چهارطرفه ها نیز از چهار طرف امکان جابه جایی را فراهم میکند . هنگام خرید به این نکته های مهم دقت کنید تا بتوانید وسیله مناسب خود را انتخاب و خریداری کنید .


10-پالت هنر کد A3 100

پالت هنر کد A3 100

توضیحات:

جنس چوبی

تعداد محل قرارگیری رنگ 50 عدد

سایر توضیحات: جنس : ام دی اف براق به ضخامت 3 میلیمتر
– ابعاد : 27×37 سانتیمتر
– سفید

خرید محصول


نوع دیگر که میتوانید در هنگام خرید به ان توجه کنید پالت های چوبی یک رو و دورو میباشد که به این معناست که در مدل دورو میتوان از هر دو طرف آن استفاده کرد و در مدل یک طرفه از یک سمت ان میتوان استفاده نمود . پس به این نکته نیز دقت کنید تا بتوانید محصول مناسب با کارایی بالا خریداری کنید .

پالت های چوبی با توجه به نوع انها ، اندازه و ابعاد دارای قیمت های مختلفی میباشد .مدلهای دورو و یک رو ، دست دوم و نو ،یکبار مصرف در قیمت محصول تاثیر گذار میباشد. پالت های چوبی نسبت به پالت های پلاستيکی دارای مزیت هایی میباشند مثلا قیمت انها به صرفه تر میباشد و مقاومت‌ و استحکام انها بیشتر از مدل پلاستیکی میباشد و دیرتر از انها خراب میشود پس در گذر زمان صرفه اقتصادی بیشتری دارد .


11-پالت ره آورد کد 193104 A4

پالت ره آورد کد 193104 A4

توضیحات:

جنس چوبی

سایر توضیحات:پالت رنگ روغن سفید جنس mdf با رویه ملامینه سایز A4

خرید محصول


 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن