مد و لباس

خرید بهترین مارک کت تک مردانه ارزان قیمت + ۱۵مدل با کیفیت

کت تک مردانه در مدلهای ارزان، اسپرت، تابستانی،مشکی،سرمه ای،طوسی،جدید، سایز بزرگ، ماکسیم، هاکوپیان، ال سی من، به فروش می رسد. قبل از خرید کت تک مردانه به بررسی نکات خرید آن می پردازیم:

خرید محصول

کت های مردانه انواع بسیار متفاوتی دارند که به عنوان عضو جدایی ناپذیر از انواع استایل های مردانه محسوب می شوند یکی از پرکاربردترین کت های مردانه کت تک مردانه می باشد که تنوع بسیار زیادی در جنس و رنگ و مدل دوخت شان مشاهده می شود و به دلیل وجود این تمام و از کت تک مردانه می توان در موقعیت های رسمی نیمه رسمی و غیررسمی و در انواع آب و هوا استفاده کرد.

استفاده از کت تک سن و سال نمی شناسد از بچه های کوچک دو یا ۱۰ و ۱۲ ساله گرفته تا پیرمردهای ۶۰ ۷۰ ساله از کت های تک استفاده می کنند با ما همراه باشید که در ادامه به ویژگی های این کت ها بپردازیم به دلیل محبوبیت خاصی که این نوع کت ها دارند شرکت های مختلفی آنها را تولید می کنند مانند:

ال سی من هاکوپیان رومانو مرسل باگوس و…

تنوع لباس آقایان بسیار زیاد می باشد و به دلیل جذابیت استایل های مردانه بیشتر خانم ها نیز به پوشیدن این استایل ها و سبک لباس پوشیدن ها ی مردانه روی آورده اند.

مقاله پیشنهادی: قیمت پودر سفیده تخمه مرغ پگاه

استفاده از کت در انواع استایل های مردانه بسیار رواج دارد و بسیاری از آقایان را می بینیم که در آن تیپ های اسپرت  یا تیپ های کژوال و یا استایل رسمی از کت استفاده می کنند در واقع کت ها عناصر جدانشدنی از انواع استایل های مردانه هستند که دارای تنوع زیادی می باشد.

تنوع کت های مردانه می توانند در جنس آنها یا طرح و مدلشان و همچنین در کاربردشان باشد به طوری که در استایل های مردانه کت هاا را با شلوار جین یا شلوار کتان یا شلوار پارچه ای رسمی می‌پوشند و همین تنوع در کاربرد کت ها باعث شده است که در هر کمد لباس مردانه ای حداقل یک عدد کت وجود داشته باشد.

همانطور که اشاره کردیم کت ها دارای تنوع زیادی می باشند اما می‌توان با توجه به کاربرد و مدل آنها کت ها را به سه دسته رسمی، کت تک و کت اسپرت دسته بندی کرد، کت های تک با توجه به تطبیق پذیری بالایی که با انواع استایل ها دارند بیشترین محبوبیت و کاربرد را در بین انواع کت ها دارند.

کت تک مردانه در واقع یک پوشاک نیمه رسمی محسوب می‌شود بنابراین می توان از کدهای تک در موقعیت های رسمی نیمه رسمی و راحت و دوستانه استفاده کرد و می تواند بخشی از لباس رسمی نیمه رسمی و یا اسپرت باشد.

برای استفاده از کت تک مردانه در استایل های رسمی غیر رسمی و اسپرت باید به جنس و میزان فیت بودن کت دقت کرد همچنین جنس و نوع شلوار و پیراهن و کفشی که همراه با کت تک پوشیده می شود تعیین کننده میزان رسمی بودن یا غیر رسمی بودن استایل شما می باشد.

مقاله پیشنهادی: قیمت پاف

به طور مثال اگر کت تک خود را همراه با شلوار جین و کتانی بپوشید  استایل شما کاملاً اسپرت و کژوال می باشد و یا اگر کت را به همراه شلوار پارچه ای هم رنگ و هم جنس کت بپوشید استایل شما کاملا رسمی می شود. همانطور که می‌بینید کت های تک مردانه میتوانند عناصر همه استایل ها باشند.

کد های تک مردانه انواع مختلفی دارند و در رنگبندی ها و مدل های متفاوتی به بازار عرضه می شوند در استایل های کاملا رسمی کد ها به همراه شلوار هم رنگ خود پوشیده می شوند و در موقعیت های کاملاً رسمی می توان از آنها استفاده کرد.

اکثرا کت های رسمی دارای رنگبندی محدود با طیف رنگ های تیره مانند مشکی سرمه‌ای و یا خاکستری تیره می باشند کت های رسمی دارای طرح های کلاسیک و رسمی نیز می باشند که به شیک شدن استایل رسمی شما کمک می کند کد های رسمی معمولاً فیت تنگ و متوسط دارند و در استایل های رسمی از کت های گشاد یا اورسایز استفاده نمی شود.

در استایل های رسمی پیراهنهای ساده و با تضاد رنگی با کت استفاده می شود همچنین کراوات و کفش های رسمی و چرم نیز تکمیل کننده استایل رسمی شما با کت می باشد .

از این کت ها در مراسم و جلسات کاری بیشتر استفاده می شود. معمولاً از واژه کت و شلوار به جای کت های رسمی استفاده می شود زیرا همانطور که می دانید در استایل رسمی کت و شلوار همواره ست می باشند، در موقعیت های رسمی همیشه از کت و شلوار استفاده نمی شود بلکه شما می توانید با استفاده از یک شلوار جین تیره  یا مشکی در کنار کت رسمی استایلی مناسب موقعیت های رسمی داشته باشید.

مقاله پیشنهادی: قیمت دودوک حرفه ای

کت های تک اسپرت در واقع یکی از عناصر استایل های نیمه رسمی می باشند که رنگ بندی های متنوعی دارند این کت ها معمولا رنگ های روشن تری نسبت به کدهای رسمی دارند.

همچنین طرح های پارچه های استفاده شده در کت های اسپرت بسیار متنوع تر می باشد که همین ویژگی باعث می شود که از رسمی بودن استایل کمتر شود معمولاً در دوخت کت های رسمی از تنوع پارچه کمتری استفاده می کنند و در واقع تعداد محدودی از جنس های پارچه مناسب استفاده برای دوخت کت های رسمی می باشند.

اما در کت های اسپرت از تنوع پارچه بیشتری استفاده می‌ شود ، کت های اسپرت معمولاً در استایل های مختلف نیمه رسمی بسیار پر کاربرد می باشند به طور مثال در استایل های دانشجویی از کت تک اسپورت به همراه کفش کالج و کفش های چینو استفاده  می شود‌.

همچنین در استایل‌های غیر رسمی می‌توان از کت اسپرت با شلوار جین استفاده کرد کت های اسپرت معمولاً دارای جزئیات خاصی می باشند که مخصوص این مدل کت ها می باشند از جمله وصله روی آرنج یا سرشانه از جنس و رنگ مختلف و جیب های مجزا.

مقاله پیشنهادی: بهترین مارک قیچی خیاطی

بلیزر در واقع اصلی ترین نوع کت تک می باشد به عبارتی بیشترین عقاب و اکثر افراد برای نام بردن بلیزر از عبارت کتک استفاده می کنند که جزو استایل های نیمه رسمی محسوب می شود.

در واقع از کتک هم در موقعیت های رسمی و هم در موقعیت های نیمه رسمی و و هم در اثر کژوال استفاده می شود و جلیل کاربرد های فراوانی که دارد مردی در کمد لباس خود به یک تک مردانه احتیاج دارد که می تواند در موقعیت های مختلف از آن استفاده کند کت تک در واقع همان کت و شلوار رزمی باشد که بدون شلوار ست استفاده میشود.

و البته از پارچه هایی در دوخت کت تک استفاده می شود که کمی نازک تر و نرم تر از پارچه های به کار برده شده برای دوخت کت و شلوار رسمی می باشد در دوخت انواع بلیزر از پارچه های بسیار متفاوت و در طیف رنگی بسیار متنوعی استفاده می شود از جمله رنگ هایی مانند مشکی و خاکستری و زرشکی و سبز، اما بیشترین رنگی که در دوخت کت تک کاربرد دارد.

طیف های آبی ارتشی هستند این رنگ پر کاربرد در دوخت کت های تک تاریخچه جالبی دارد، اولین کت های تک برای نیروی دریایی بریتانیا در اوایل قرن نوزدهم دوخته و طراحی شدند، طراحی کت های تک برای استفاده نیروی دریایی بود اما به دلیل راحتی و طراحی زیبای این کت ها بیشتر افراد آنها را برای استفاده روزمره می پوشیدند.

مقاله پیشنهادی: خرید فلوت چینی

در دوخت کت های تک از جنس های مختلف پارچه استفاده می شود که کاربرد بیشتری برای موقعیت های مختلف به آنها می بخشد اما معمولترین نوع جنس پارچه ای که برای دوخت کت های تک استفاده میشود پشم و کشمیر پلی‌استر و سرژ و فرسک می باشد همانطور که می بینید تنوع جنس در کت های تک بسیار زیاد می باشد.

بنابراین در فصل های مختلف و در موقعیت های مختلف می توان از انواع جنس کت های تک استفاده کرد ، کت های تکی که دوخت شان از پارچه فاستونی استفاده شده است یک استایل نسبتاً رسمی می‌باشند که برای فصل های زمستان و پاییز و آب و هوای نزدیک به سرد و سرد مناسب می باشند.

و با توجه به جنس شان وزن و دوام بیشتری نسبت به جنس های دیگر کت تک دارند و همچنین یک استایل شیک و مدرن به شما هدیه می دهند، کد های تکی که در دوخت آنها از پارچه های فلانل یا پشم استفاده شده است برای فصل های پاییز و زمستان بسیار مناسب می باشند و وزن سبکی دارند که این یکی از مزیت‌های کت تک پشمی می باشد.

تنوع زیاد رنگ در کت تک پشمی محبوبیتش را چند برابر کرده است و آقایان با سلایق متفاوت می توانند از پشمی یا فلائل استفاده کنند لازم به ذکر است که رسمیت کت های تک پشمی اندکی کمتر از کت های تک فاستونی میباشد یکی از محبوب ترین و پرکاربردترین جنس های کت تک کتان می باشد که به دلیل جنسی که دارد برای آب و هوای گرم و نیمه سرد مناسب می باشد پارچه یکی از آن قابلیت تنفس بالایی دارد.

مقاله پیشنهادی: قیمت گردو شکن

بنابراین یک گزینه مناسب برای فصل های گرم می باشد که باعث جذب رطوبت می‌شود و بدن شما را خنک نگه می دارد،پارجه کتان پارچه بسیار نرم و نازک می باشد لازم به ذکر است که بدانید کت تک با جنس کتان برای استایل های غیررسمی بیشتر استفاده می شود بنابراین با خرید کت های تک می توانید با یک تیر چند نشان بزنید و یک پوشش پرکاربرد برای همه آب و هوا ها و همه موقعیت ها داشته باشید.

کت های تک با وجود این که تنوع زیادی در رنگ و جنس دارند اما یک ویژگی مشابهی که در همه کت های تک می‌ توان مشاهده کرد وجود یک ردیف دکمه در یقه آنها می باشد، ویژگی خاص دیگری که در کت های تک می توان مشاهده کرد اندازه و فیت بودن آنها در تن فرد استفاده کننده می باشد.

به عبارتی کت تک باید کاملاً اندازه و فیت بدن فرد خریدار باشد به طوری که تمامی خطوط بدن فرد به شکلی زیبا باید در هنگام پوشیدن کت تک به نمایش گذاشته شود در هنگام خرید کت تک حتماً با بستن دکمه های کت اندازه ی آن را در بدن خود و بررسی کنید همچنین به اندازه آستین و بلندی کت و دوخت سرشانه و یقه کت نیز توجه کنید.

 

کت تک با انواع پیراهن ها و شلوار ها و کفش ها و اکسسوری ها ست می شود به طوری که می‌توانید با انتخاب شلوار پیراهن و کفش موردنظرتان در طرح ها و رنگ های ایده آل استایل رسمی نیمه رسمی و کژوال با کت تک بسازید کت های تک در باور عمومی فرد را باهوش‌تر مردانه تر نشان می دهند.

کت های تک به عنوان یک گزینه راحت تر و غیر رسمی تر از کت و شلوار می باشند و بیشتر آقایان در هر سن و سالی از کت تک استفاده می کنند.

یکی از ویژگی های کت تک داشتن چاک در دو طرف کت می باشد که وجود این چاک ها جدای از اینکه ظاهری زیباتر به استایل شما می بخشند باعث آزادی و راحتی بیشتر فرد مصرف کننده می شوند البته  چاک در پشت نیر استفاده می‌شود که مربوط به استایل سنتی و قدیمی می باشد و چک های کناری ظاهری امروزی تر دارند.

جیب ها اعضای جدا نشدنی از کت ها می باشند ظاهری زیباتر و کاربرد بیشتری به کت ها می بخشند البته کد های بدون جیب نیز وجود دارند ولی محبوبیت کت های جیب دار بیشتر از کت های بدون جیب می باشد. وجود جیب های زیاد در کت های تک استایل شما را غیر رسمی تر می کنند.

شما می توانید با توجه به استایل تان از نظر رسمی بودن یا غیر رسمی بودند و همچنین با توجه به آب و هوا از پیراهن های مختلفی برای زیر کت تک استفاده کنید استفاده از پیراهن های مردانه در زیر کدهای تک استایل شما را رسمی تر می کنند همچنین شما می توانید در فصل‌های سرد از پیراهن های ضخیم تر یا بافت های مردانه برای زیر کت تک استفاده کنید و در فصل‌های گرم سال از پیراهن های نازک تر با رنگ های روشن تر در زیر کت تک استفاده کنید.

علاوه بر پیراهن نوع شلوار استفاده شده در زیر کت تک استایل متفاوتی به شما می بخشند در تیپ های غیررسمی از شلوارهای جین با رنگهای نسبتاً روشن تر و کفش های اسپرت یا کتانی در کنار کت تک استفاده می شود و در تیپ ها و استایل های رسمی می‌توانید از یک پیراهن ساده به همراه شلوار کتان تیره و کت تک استفاده کنید.

به طور کلی استفاده از کت تک در استایل‌های متفاوت ظاهری بسیار جذاب به شما می بخشد جذابیت کت تک به اندازه می‌باشد که امروزه بیشتر خانم‌ها نیز از کت تک در استایل های زنانه خود استفاده می کنند همچنین به دلیل جذابیت خاصی که این نوع کت ها دارند والدین سایز های بسیار کوچک آنها را برای فرزندان خود تهیه می کنند و ظاهری بسیار زیبا و بامزه به فرزندان شما هدیه می دهد.


 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن